Jak pozbyć się czerwonej farby!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jak pozbyć się czerwonej farby!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Jak pozbyć się czerwonej farby!!!

Już mam dość tej czerwonej farby. Ale ja byłam głupia. Po co ja w ogóle włosy farbowałam. Już 5 razy farbowałam na brązowy. A wszyscy mi dalej mówią że mam czerwony;/. Nie wiem jak sie tej farby pozbyć. Może poradzicie mi coś??
PS. Nie opłaca się farbować włosów na czerwony bo po paru dniach i tak kolor jest brzydki.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak pozbyć się czerwonej farby!!!

może wybierz się do fryzjera na dekoloryzację.
bardzo osłabia włosy, ale jednak wraca się do naturalnego koloru

3

Zdecydowanie idź do jakiegoś dobrego fryzjera, bo takim farbowaniem to tylko włosy zniszczysz! Potem będzie jeszcze gorzej.

4

szampony przeciwłupieżowe wypłukują farbę. Na pocieszenie dodam, że czerwona znika najszybciej. Warto spróbować, w końcu i tak myjesz włosy smile
jak nie pomoże to dekoloryzacja- tylko u zaufanego fryzjera!!!
powodzenia smile

?Jeśli jakaś kobieta może mi odbić faceta, to niech go sobie bierze, bo ja już bym go nie chciała"

5

nitka 24 napisał/a:

szampony przeciwłupieżowe wypłukują farbę. Na pocieszenie dodam, że czerwona znika najszybciej. Warto spróbować, w końcu i tak myjesz włosy smile
jak nie pomoże to dekoloryzacja- tylko u zaufanego fryzjera!!!
powodzenia smile

A ta dekoloryzacja bardzo psuje włosy??

6

Ja też miałam jakiś czas temu ten sam problem. Moje naturalne włosy to blond, a farbowałam przez 4 lata na czerwono. Bardzo ciężko jest wrócić w takim przypadku do naturalnych włosów, ale nie jest to niemożliwe smile
Ja poszłam do fryzjera i odradził mi dekoloryzację, bo mogłoby się to źle skończyć:/ Mam dość cienkie i delikatne włosy. Za to zrobił mi pasemka w moim naturalnym kolorze włosów. Dzięki temu nie było widać odrostów.

Idź najlepiej do fryzjera, on poradzi Ci co powinnaś zrobić.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jak pozbyć się czerwonej farby!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021