Jaki szampon rumiankowy rozjaśni włosy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jaki szampon rumiankowy rozjaśni włosy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Jaki szampon rumiankowy rozjaśni włosy?

Mam włosy brązowe, chciałabym je rozjaśnić, bo chcę zafarbować się na czerwony kolor (od razu mówię, że nie chcę ściągać koloru ani nic z tych rzeczy).
Kilkakrotnie próbowałam farbować je farbą S. "intensywna czerwień", jednak po kolejnych próbach coraz bardziej dochodziłam do wniosku, że nigdy taki kolor mi nie wyjdzie (za każdym razem czerwień była mało widoczna, włosy były nadal ciemne, chociaż w słońcu widać było przyćmiony błysk czerwieni; dodam, że nigdy wcześniej nie miałam problemu z farbowaniem, włosy zawsze szybko łapały pożądany kolor).

Wcześniej zastanawiam się czy to dobry pomysł by użyć rozjaśniacza do włosów (nie żeby robić z siebie blondynkę, ale żeby potrzymać je na włosach ok 10min. żeby zrobiły się jasno brązowe, bądź lekko rudawe) , a po ok. 2-3 tyg. położyć farbę wspomnianą wyżej. Jednak boję się, że to zniszczy strasznie moje włosy (są cienkie).

W poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie gdzieś tu na forum przeczytałam wypowiedź jednej z was o szamponie rumiankowym. Moje pytanie jest proste - czy do koloru moich włosów się nadaje, a jeśli tak to produkty jakiej firmy polecacie?

A jeśli nie to to co? Któraś z was ma doświadczenie w podobnej sprawie?
Nie mam pomysłów co z tym zrobić, a chciałabym zawojować z czerwienią jak najszybciej się da smile
Proszę pomóżcie !

"Nigdy nie pozwoliłem mojej szkole stanąć na drodze mojej edukacji." ~ Mark Twain
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki szampon rumiankowy rozjaśni włosy?

Szampon rumiankowy do rozjaśnania włosów??? Pierwsze słyszę... Może i rozjaśnia ale wydaję mi się że to może się sprawdzić tylko w przypadku JASNYCH włosów i rozjaśnia może góra o ton.
Moja mama na czarne(!) włosy, i robiła kiedyś czerwone pasemka. Wychodził jej ładny intensywny kolor, jednak szybko się zmywał bo to robione było takim specjalnym proszkiem. Idż do sklepu z art, fryzjerskimi i zapytaj, na pewno są jakieś farby, które pokrywaja ciemne włosy, a najlepiej jak byś poszła do dobrego fryzjera,

A co do rozjaśniania, też mam słabe i cieńkie włosy i przeżyły rozjaśnianie. (12%) Używam teraz dobrej maski do włosów, odżywki itp i nie wyglądają żle (no oprócz końcówek ale te wymagają już podcięcia).

Ja w tamtym roku ''zachorowałam'' na rudy;) robiłam pasemka, raaz, drugi, trzeci i w końcu stałam się blondynką, a jak położyłam na to rudy to mi taki super kolor wyszedł że u mnie na osiedlu ze trzy dziewczyny też się przefarbowały, ale tylko ja miałam taki intensywny kolorek big_smile

3

Szamponem dużo nie rozjaśnisz, co najwyżej odświeżysz jaśniejsze pasma włosów. Ja stosowałam metodę babciną tj. płukałam włosy rumiankiem, ale to też daje niewielki efekt - ton, może półtora i to przy dłuższym stosowaniu.

4

Też chciałam rozjaśnić o ton włosy, ale bez użycia farb do włosów, ale jak tak czytam to niestety nie ma na to sposobu (mam brązowe włosy)

5

Ja mam swoje włosy koloru jasny brąz i powiem Ci, że rozjaśnić szamponem rumiankowym da radę wink Wymarzyłam sobie intensywną rudość na włosach. Niestety, po żadnej farbie włosy ,,nie łapały" koloru- jedynie lekki, rudawy połysk.
Zawzięłam się i stosowałam szampon Timotej do włosów jasnych a potem także Garnier z rumiankiem. Po około 1,5 miesiąca (gdzie codziennie myje włosy) nałożyłam rudość. Nie wyszło jakoś ekstremalnie ale zdecydowanie lepiej, niż poprzednim razem i kolot trzymał się dłużej. Następny miesiąc myłam włoasy rumiankowym szamponem i znów zafarbowałam. Wyszło tak, jak powinno big_smile
Także rozjaśnić rumiankowym szamponem oczywiście jest możliwe, ale przy dużej dawce cierpliwości wink

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

6

Ja bym Ci poleciła farbę z Palette Rubinowa Czerwień. smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jaki szampon rumiankowy rozjaśni włosy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021