Czy to wszystko może coś oznaczać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy to wszystko może coś oznaczać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czy to wszystko może coś oznaczać?

Kiedyś wpadł mi w oko pewien chłopak, po jakimś czasie zauważyłam , że spogląda w moją stronę, czasami się uśmiechał. Kiedyś gdy przepisywałam sobie notatki podszedł usiadł blisko obok mnie i odpisywał razem ze mną, Innym zaś razem zaproponował żebyśmy razem udali się na obiad ale ja mu odmówiłam,. Po jakimś czasie zapoznałam się z nim osobiście , gdy razem z naszymi znajomymi siedzieliśmy w klubie. On siedział obok mnie i rozmawiał ze mną. Od tamtej pory gdy mnie widzi zawsze mówi mi cześć i się do mnie uśmiecha. Pewnego dnia siedziałam sobie zamyślona i nawet nie zwracałam uwagi , kto przechodzi obok mnie. Nagle poczułam jak ktoś sie na mnie patrzy to był on powiedział mi cześć i poszedł dalej później się wrócił pogłaskał mnie po ramieniu zapytał co u mnie .Ostatnio zauważyłam , że aż ściąga mnie wzrokiem. Gdy tylko mnie zauważy zaraz się na mnie tak patrzy , że nie sposób tego nie zauważyć. Np ostatnio gdy tak właśnie na mnie spoglądał podeszłam do niego i zapytałam co u niego słychać i trzymałam w ręce butelkę wody, to poprosił mnie , czy może się napić. A później wraz ze znajomymi udaliśmy się do restauracji. Wtedy cały czas spoglądał na mnie prosto w oczy uśmiechał się a gdy ja się z czegoś śmiałam on patrzył na mnie i dalej w moje oczy. I było to jego patrzenie w moje oczy dość widoczne bo aż inni nam się przyglądali. Później spędziliśmy praktycznie cały dzień razem na zajęciach. To się do mnie odwracał i zaczepiał stawał blisko mnie. Gdy szliśmy sobie po schodach i ja coś do niego powiedziałam ,żartując z niego on uderzył mnie pustą butelką po wodzie w pupę:D Później spotkałam kolegę i chwile z nim rozmawiałam a on z resztą znajomych gdzieś poszli. Nagle się odwracam a on stoi za mną i rozmawia przez telefon. I tak stał obok nas i czasem spoglądał. Gdy wróciliśmy na zajęcia przypatrywał mi się, coś tam zagadywał a na koniec wziął ode mnie nr telefonu i powiedział , że się odezwie. I co ja mam o tym myśleć. Kurcze podoba mi się on lubię jego towarzystwo, ale z racji małego doświadczenia w sprawach uczuciowych nie jestem nigdy pewna. Obserwując jego osobę widzę , że większość czasu spędza z kolegami , czasem z jakimiś koleżankami, ale to tak tylko rozmawia nie zaczepiając ich. W sumie tak jak wszyscy z kimś rozmawia , ale strasznie ściągą mnie swoim wzrokiem

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to wszystko może coś oznaczać?

Bardzo mi zależy ale z braku doświadczenia w sprawach miłosnych boję się ze coś może nie wyjść i nie wiem jak postąpić:(

3

Odp: Czy to wszystko może coś oznaczać?

No widać, że się sobie nawzajem podobacie wink nie myśl zbyt dużo, bo w miłości logika ma niewiele do powiedzenia wink przede wszytskim  powodzenia życzę! smile

ps. nie przejmuj się znikomym doświadczeniem w sprawach sercowych - wszytsko przyjdzie z czasem wink

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy to wszystko może coś oznaczać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018