Ciąża a ciasny gorset... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża a ciasny gorset...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Ciąża a ciasny gorset...

Hej kobietki mam mały problem a w sumie to niepokoi mnie sprawa taka mianowicie 30 kwietnia biorę ślub kościelny po którym oczywiście będzie weselicho. Jednak suknia którą załóże jest z gorsetem który już jest ciasny i mój brzuszek co prawda nie wielki ale już w początku 6 miesiąca. Gorset kończy się na lini pępka a dzidziuś chyba jakoś do pępka narazie sięga w sensie wysokość łóżyska więc czy nię będzie go uciskało?? Czy to nie zaszkodzi maleństwu jeśli ja będę ściśnięta w żebrach bo jednak gorset to musi być dopasowany... Martwię się tym strasznie bo już nic niemogę zrobić z ta sukienką a nie kupię nowej...

Pisałam już tego posta w dziale netkafejka na przyszłych mam a niestety nikt nie odpowiada na niego więc założyłam nowy wątek...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ciąża a ciasny gorset...

Hmm, nie znam się na ślubnych sukniach, jednak wydaje mi się że powinnaś zrezygnować z gorsetu a jeśli nie to może dało by sie go przerobić poluzować...

3

Do 30 kwietnia może Ci bardzo urosnąć brzuszek, bo to w 5 i w 6 msc brzuszki bardzo się uwydatniają, wydaje mi się że rozsadniej jest zrezygnować lub jak napisała Eveline przerobić.

,,Narzekałem, że nie mam butów,
dopóki nie zobaczyłem człowieka, który nie miał stóp."

,,Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać.''

4

Może poluzować gorset ile tylko się da (na sam ślub) a zaraz po ślubie (na wesele) zmienić ją na luźniejszą kreację?

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

5

wróciłam właśnie od lekarza i powiedział że nic się nie stanie jeśli troche się ścisnę więc mi ulżyło:)

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ciąża a ciasny gorset...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018