Co noc śni mi się mój wypadek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Co noc śni mi się mój wypadek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Co noc śni mi się mój wypadek

Witam.
Prawie 3 latat temu mieliśmy wypadek samochodowy. Potrąciliśmy w nocy człowieka, on później zmarł w szpitalu. Przez pewien czas nie mogłam sobie z tym poradzić, ale później było już dobrze. teraz co jakiś czas męczą mnie serie koszmarów. Ta trwa już miesiąc z niewielkimi przerwami. Zaczęła się kilka dni przed "rocznicą" wypadku. Piszę "rocznicą", ponieważ zgadzał się tylko dzień, w którym wypadek miał miejsce, tj. 10. Co noc w śnie odtwarzają mi się ok. 2-3 godziny z tamtego wydarzenia. Ze wszysztkimi najdrobniejszymi szczegółami, minuta po minucie czasem nawet mam wrażenie, że wszytsko słyszę i czuję zapach krwi. Po każdym śnie albo w jego trakcie budzę się w nocy, czasem potrafię budzić się więcej niż 4 razy. Odczuwam okropny starch jak już się obudze. Prawie codzienie dodatkowo przebudzam się prawie o tej samej porze, ok. 4.37. Czasem budzę się i nie pamiętam, że śnił mi się wypdaek, ale mam taką dzwiną świadomość, że jednka się śnił albo budzę się z silnym niepokojem. Nie mam już siły. Od dwóch tygodni śpię bardzo mało, niewysypiam się, całymi dniami chodzę rozkojarzona, smutna, zmieniona i płaczliwa. Nie wiem co mam z tym zrobić, jak wpłynąć na to, żeby wypadek przestał mi się ciągle śnić. Już nie mogę tego tak dalej ciągnąć. Boję się tego, co może być, gdy będzie się zblizać właściwa rocznica. bardzo proszę o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co noc śni mi się mój wypadek

Zgłoś się do psychloga lub spróbuj brać proszki nasenne.

"Lecz wszystko co dobre, kiedyś się kończy."

3

Potrafię zrozumieć Twoje rozgoryczenie. Zgodzę się z Pauliną. Najlepiej zgłoś się do dobrego psychologa i pomagaj sobie środkami nasennymi. Oczywiście w bezpiecznej dawce. Najlepiej skonsultuj się najpierw z lekarzem. To najwyraźniej oznaka depresji, a tę trzeba szybko zwalczać. Życzę powodzenia i nie martw się! Pamiętaj, że nie odpowiadasz za śmierć tego człowieka. To był wypadek, a wypadki się zdarzają. Dużo sił!

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

4

Czesc,
Potrzebuje dostać się do osób poszkodowanych w wypadkach.

5

Psycholog powinien Ci pomóc, powodzenia smile znam kilka DDA i większość z tych osób po wizytach u psychologa poczuło się lepiej, często są terapie grupowe DDA.

6

Psycholog to dobry pomysł, możesz też doraźnie brać coś uspokajającego w nocy np. nervomix forte (ale można go brać krótko, chyba 2 tyg max)

7

z lekami trzeba oczywiście uważac. To po prostu  ze stresu związanego z traumą. Ja kiedyś tak miałam przez włamanie, ale jakoś mi to z czasem minęło.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Co noc śni mi się mój wypadek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021