Poronilam. Klopoty rodzinne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Poronilam. Klopoty rodzinne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Poronilam. Klopoty rodzinne

Chcialam sie wygadac i wybuchlam. Moja ciaza byla wpadka lecz poronilam w 4 miesiacu stwierdzono puste jajo plodowe ja i moj  facet mieszkamy na dwoch koncach polski. Chcilalam skonczyc szkole. Kiedys mielismy problemy wiec skontaktowalam sie z jego siostra teraz on opowiedzial jej o poronieniu fakt bylam na niego zla bo nie bylam gotowa na te wszystkie przykrosci i smutek w tych wszystkich znajomych oczach dodam ze ja z jego siostra widzialam sie tylko raz ale czesto rozmawialam z nia na gg ona po poronieniu i po tym ze bylam zla na Krystiana ze wszystko powiedzial a ja chcialam zwlekac stwierdzila ze jestem dziecinna i potrzebuje psychiatry bylo mi bardzo ciezo bo nawet Krystian nie zareagowal na to co ona powiedziala (dodam ze po kryjomu przeczytalam to w jego archiwum na gg ale nie czuje sie winna bo jest o mnie zazdrosny na tyle ze sprawdzal mi telefon)po tym jak powiedzialam Krystianowi ze wiem o wszystkim przepraszal  mnie jego siostra napisala do  mnie z pytaniem o Krystiana przestal sie z nia kontaktowac od naszej klotni lecz od mojego poronienia czyli wrtezsnia troche minelo ona dalej ma niem,ile opisy o mojej osobie na gadu. Smutno

Jak mam do niej dotrzec to z nia cos jest nie tak. Sama ma jedno dziecko. Chciala starac sie o drugir. Gdy dziecko  zaczelo jej chorowac stwierdzila ze nie chce miec drugiego. Czy to naprawde ze mna jest cos nie tak??

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Noelle (2011-02-21 17:44:06)

Odp: Poronilam. Klopoty rodzinne

Jest takie forum link do stron w zakładce Poronienia znajdziesz historie dziewczyn po poronieniach, literaturę i porady ekspertów - lekarzy i specjalistów. jak sobie radzić z psychiką, wasnym ciałem, wścibskim otoczeniem. Jest też forum link do strony
Osobiście uważam że Twój partner zachował się co najmniej niedelikatnie, mówiąc o sprawie osobom trzecim bez konsultacji z Tobą. To on zachował się dziecinnie - Ty masz poczucie straty, jesteś w nowej dla siebie sytuacji, ktorą próbujesz ogarnąć.
Akceptacja ze strony kobiety, która Cię nie rozumie nie jest Ci do niczego potrzebna. Dlaczego chcesz ją przekonywać?
Zajmij się sobą i rozmawiaj z Twoim chłopakiem na ten temat - jeśli takiej rozmowy potrzebujesz.
Jeśli sytuacja Cię przerasta - rozmowa z psychologiem może się przydać.
Pozdrawiam.

Kriss, podawanie linków do innych stron internetowych nie jest dozwolone na forum. Zapoznaj się z naszym regulaminem.

3

Dziekuje bardzo pomoglas. Pozdrawiam

4

a ja czytam i nie rozumiem połowy tego co czytam - wielki chaos...przeczytaj to co napisałas 2 razy i uporzadkuj mysli bo cięzko cos poradzic nie wiedzac o co chodzi

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

5

Chodzi o to ze po poronieniu nie chcialam zaraz mowic o tym wszystkim a przede wszystkim chcialam to zrobic sama tylko miec pewnosc ze mam wsparcie w chlopaku on opowiedzial o tym swojej rodzinie za moimi plecami a jego siostra ma teraz o to do mnie pretensje

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Poronilam. Klopoty rodzinne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018