Samotna podróż??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Samotna podróż???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Samotna podróż???

Dobry wieczór wszystkim smile

Mam 24 lata i w te wakacje chciałabym troszkę zaszaleć. Wziąć urlop i wyjechać na tydzień lub 2 do Nicei. Nie mam chłopaka, znajome raczej zamężne (!!) , a poza tym chyba chciałabym się udać sama. Mam znajomych na południu Francji dlatego chciałabym się z nimi spotkać, spędzić trochę czasu. Jest tylko jedna rzecz - troszkę się boję robić tak wszystko sama, bo przeżyłam już niejedną przygodę..(między innymi ktoś na mnie napadł hmm) Co sądzicie o takich wypadach solo?? Mam iść za pragnieniami i instynktem czy raczej racjonalnie podejść i nie ruszać się sama...Pytam, bo moi znajomi tak jakoś dziwnie patrzą jak im opowiadam o swoich planach, że jestem taka wyzwolona i wogóle...już sama nie wiem czy to dobrze czy źle.....:/

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotna podróż???

Ja myślę, że do odważnych świat należy smile więc się nie zastanawiaj tylko realizuj swój plan.Wiadomo, że z kimś jest raźniej, ale sama dasz radę.A znajomymi się nie przejmuj:)

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

3

ja też bym sobie gdzieś pojechała sama, to fajnie podróżować nikt Cie nie ogranicza ale pamiętaj mieć z kimś kontakt choćby po to by mieć poczucie bezpieczeństwa, planujesz zorganizowany wyjazd czy to będzie samowolka ? wink

4

Tez bym chciała tak samemu pojechac i odciąć sie od wszystkiego o niczym nie mysleć i niczym sie nie przejować poznawac nowych ludzi nawet choćby tylko na chwilkę.

5

ach piekne lazurowe wybrzeza w nicei. koleżanko rada od menela:
kup gaz pieprzowy, noś w torebce a torebke zawsze przy sobie i kupuj bilety juz teraz, mozna zaoszczedzic nawet kilkaset pln za wszesniejsza rezerwacje biletow.

[...] chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę [...]

6

Rób to na co masz ochote, na tym polega wolność a to ze inni ludzie tego nie rozumieja nie ma najmniejszego znaczenia wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Samotna podróż???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018