Zakochałem się jest dobrze ale... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zakochałem się jest dobrze ale...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Zakochałem się jest dobrze ale...

Witam. Zarejestrowałem się na kobiecym forum - to znaczy że jestem bardzo zmieszany. Dziewczyny słuchajcie mój problem wygląda tak że moja koleżanka (w której jestem zakochany)od dawna kreci z moim dawnym kumplem ale do tej pory nie są razem. Nie mają dobrych relacji ze sobą (nie dogadują się, kłócą też) a ze mną jest inaczej. Gdy jest u mnie (uczę jej gry na gitarze) przy rozmowie zgadzamy sie w większości spraw, mamy podobne zainteresowania nawet czasami poflirtujemy i widzę że coś jest na rzeczy. Lecz dalej stawia mojego kumpla na pierwszym miejscu bo to on pierwszy zawrócił jej w głowie. Czekam już bardzo długo na to az sami sie rozstaną z tego względu że oboje są mi dobrze znani. Nie chce zrobić koledze świństwa wiec czekam ale powoli nie potrafię opanować swoich uczuć. Staram się jak najbardziej ukryć to lecz nie wiem czy robię dobrze. Nie wiem czy mam jej o tym powiedzieć czy raczej zaczekać aż się rozstaną. Nie mam zamiaru odpuścić choćbym miał czekać rok czy dwa ale nie chce też postępować w brew jej woli. Czy to może sie udać? Czy coś z tego będzie? Prosze o pomoc i z góry dziekuje.

Gośćnrktóryśtam

Zobacz podobne tematy :
Odp: Zakochałem się jest dobrze ale...

Prosił bym o jakąś chociaż drobną wskazówkę co powinienem zrobić. Pozdrawiam

3

Najlepiej pogadaj z nią. Powiedz jej co czujesz,lepiej żeby to wiedziała. Może ona też coś czuje tylko boi się odrzucenia. Musisz to załatwić.

Zaślepiona uczuciem,które nie zna granic...

4

zacznę od pytania bo nie rozumiem na początku napisałeś że nie są razem , a potem czy czekać aż się rozstaną(co sugeruje że są razem ) to w końcu są czy nie ? smile

ale mniejsza z tym ... ciężko jest tak doradzać bo za kilka dni będzie tu tyle różnych opini i wypowiedzi że sam nie będziesz wiedział którą wybrać , lecz decyzja i tak należy do Ciebie  smile inni mogą napisać jedynie co o tym myślą smile nikt za Ciebie nie zdecyduje ...

są plusy i minusy takiej sytuacji ... pomyśl tak skoro piszesz że z tamtym chłopakiem im się nie układa a dalej kręcą ze sobą to może on ma w sobie po prostu to "coś" co ją przyciąga do niego smile , a może i Ty jej się podobasz ale ona nie widzi żadnych znaków z Twojej strony i pozostaje przy starym układzie z tamtym kolegą , powiedz jej co myślisz , porozmawiajcie wtedy może jej patrzenie na Ciebie i tego kolegę będzie inne , albo po prostu porozmawiaj z kolegą co ich łączy i na czym stoją smile wtedy będziesz wiedział co robić ...

albo jak Ci na niej bardzo zależy to po prostu jej to pokaż i nie przejmując się niczym zacznij do niej startować na całego , i zobaczysz co zrobi albo się uda albo i nie ...
każdy wagonik można odczepić - lecz nie każda lokomotywa tego chce smile

powodzenia i zdaj się na intuicję smile

Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz,
bo życie nie kończy się na kłopotach, a słońce świeci ponad nimi...

5

lepiej sie z nia skontaktuj bo jak mu powiesz ze ci sie podoba albo wyczuje co sie swieci poczuje sie zagrozony i powaznie ja traktowac  powiedz jej wprost ze ci sie podoba  i co ona o tym mysli jesli bedzie sie migala z odpowiedzia powiedz jej ze szanujesz ja i jesli chce mozecie sie blizej poznac tylko wiesz nie chodzi od razu o bara bara i bron boze naciskac i wydzwaniac zachowuj sie tak jalk do tej pory ale jak jej powiesz ze ci w oko wpadla to zabierz do kina czy jakiego kwiotka kup tylko ostrych scen milosci z miejsca nie rob:)

6

Popieram Pawełka smile
Jeśli tamten jest kolegą postaraj się żeby nim pozostał. Ona może tylko czekać na propozycję z Twojej strony. Do dzieła! smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zakochałem się jest dobrze ale...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018