Osłabienie ogólne organizmu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Osłabienie ogólne organizmu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Osłabienie ogólne organizmu

Witam!
w ciąży jednak nie tak kolorowo :-) trochę odbiło się to na mnie. z wagą sobie poradzę...
ale włosy są w strasznej kondycji (to samo z paznokciami, zębami, skórą...), bolą mnie stawy, czuję się... staro :-O
uciekła ze mnie cała witalność.
Nie chcę szkodzić dziecku i truć się jakimiś wspomagaczami... ale nie wiem, co innego mogę zrobić!
Proszę o pomoc!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Osłabienie ogólne organizmu

Najlepiej porozmawiaj o tym z lekarzem, ale ze swojej strony mogę polecić przede wszystkim dietę bogatą w mikroelementy, bo trudno mi powiedzieć, czy preparaty witaminowe są bezpieczne i sensowne. Wiem, że koleżanka stosowała w ciąży błonnik i wyglądała kwitnąco. Chyba firmy Vitalio, wyodrębniają specjalną linię dla kobiet w ciąży...

3

Odp: Osłabienie ogólne organizmu

To zależy ile ten stan już trwa ... w którym jestes tygodniu .... bo generalnie to wiele kobiet ma takie objawy przez jakis okres...ale z czasem trwania ciąży one mijają i się przemieniają w inne tongue. Ja się tak czułam jak Ty przez pierwsze 4 miesiące ciąży a wyniki miałam dobre ... po prostu takie są uroki ... teraz jestem w 7 miesiącu i czuję się znacznie lepiej z tym, że przyszły inne dolegliwości .. np twardnienie brzucha ... bóle kręgosłupa , skurcze w stopach no i czuję się ciężej ale nic dziwnego jak przytyłam 9 kg.

4

Odp: Osłabienie ogólne organizmu

ja do 5-tego miesiąca czułam sie ''staro'' i wiecznie zmęczona!! non stop leciała mi krew z nosa( do tej pory mi to zostało a jestem w 38 tyg) w dodatku pierwsze 4 miesiące wymiotowałam od rana do wieczora! włosy miałam takie mdłe.. paznokcie miękkie a na twarzy powychodziły mi jakieś plamki! ale gdy byłam w 5 miesiącu wszytsko sie unormowało... poprostu takie objawy to objawy ciąży i każda kobieta przechodzi to inaczej... mimo iz brałam witaminy i do konca 8 miesiąca feminatal +DHA

5

Odp: Osłabienie ogólne organizmu

dziękuję za radę a propos Vitalio...
warto zainwestować pieniążki w to cudeńko :-) jestem zadowolona

6

Odp: Osłabienie ogólne organizmu

Na ogólne osłabienie organizmu pomaga nafta oczyszczona Urt-Oil. Jest to lek do picia, do codziennego stosowania. Ja jeszcze nie mam dzieci, ale wiem, że takie sytuacje, jak Tobie zdarzają się też wielu innym kobietom. Musisz teraz o siebie szczególnie dbać, a picie nafty oczyszczonej też Ci pomoże.

7

Odp: Osłabienie ogólne organizmu

o nafcie nie słyszałam, tzn stosowałam na włosy... hej, dzięki również, może w ramach przerwy w stosowaniu poleconego vitalio kupię naftę, trochę odciążę budżet :-)

8

Odp: Osłabienie ogólne organizmu

takie osłabienie może świadczyć o niedoborach witamin, mikroelementów, warto przemyśleć jednak sprawę suplementów diety w ciąży, fajny jest np. femibion natal, bo w jego skład wchodzą podstawowe i najbardziej niezbędne witaminy w odpowiednich proporcjach, nie jest ich za dużo, nie ma niepotrzebnych. mnie bardzo pomógł w ciąży ten preparat (wtedy jeszcze nazywał się feminatal).

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Osłabienie ogólne organizmu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024