zaloba po smierci samobojczej meza - jak z tego wyjsc wyjsc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » zaloba po smierci samobojczej meza - jak z tego wyjsc wyjsc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez gop (2010-11-16 15:53:34)

Temat: zaloba po smierci samobojczej meza - jak z tego wyjsc wyjsc

jak zyc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zaloba po smierci samobojczej meza - jak z tego wyjsc wyjsc

Cześć
       Wszystkich świętych, Boże Narodzenie to są dni, w których się wspomina nieobecnych.Moim zadaniem powinnaś się wypłakać do woli, nic w sobie nie dusić.Musisz zamknąć pewien etap w życiu.A żeby go zamknąć, musisz się wypłakać,powspominać, przeanalizować.Bo jak tego nie zrobisz, to ciągle będzie Cię to bolało i będzie wracało.
Cza żałoby trwa róznie, nawet kilka lat.Musisz to przeżyć.
Powodzenia.

3

gop napisał/a:

mam 46 lat, 16 miesiecy temu moj maz odszedl smiercia tragiczna, samobojcza. pierwszy rok by bardzo trudny ale mialam nadzieje ze po roku bedzie ze mna lepiej, i troszke jest ale nie tak jak bym chciala.  teraz wszystkich swietych a ja od 4 dni jestem kompletnie rozbita, placze i nie moge sie pozbierac.  prosze jesli ktoras z to przezyla zeby do mnie napisala. 
dziekuje

Poszukaj w necie forum na którym sa zarejestrowane osoby które  tez to przechodziły. Tylko taka osoba w pełni zrozumie co czujesz:(
On juz sie nie męczy,jest w lepszym swiecie,szkoda tylko Ciebie,bo pozostałas sama z  tym bólem:(:(

4

dziekuje za odpowiedzi, wiem co powinnan robic, co dyktuje logia, problem w tym ze nie mam sily tego realizowac.  pomysl zeby poszukac forum w mojej kwesti jest bardzo dobry, tak zrobie.  jestem tutaj pierwszy raz i nie bardzo wiem jak sie poruszac ale musze sie nauczyc.  dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » zaloba po smierci samobojczej meza - jak z tego wyjsc wyjsc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018