Ah, to ja ;] - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Ah, to ja ;]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1

Temat: Ah, to ja ;]

Witajcie.

Można pewnie zauważyc, że jestem tutaj nie od dzisiaj. Ale moje stosunki z forum, można nazwac czule 'przerywanymi' - brak czasu, praca, nauka.

Jednak chciałabym zagościc tutaj na dłużej i nieco bardziej owocnie.
Mam na imię Karolina, kocham koty, szybkie samochody, głośną muzykę i narty.
Moje zainteresowania to między innymi psychologia, kryminologia, taniec, geografia, grafika.
Lubię się uczyc i zdobywac wiedzę w dziedzinach, których nauka sprawia mi przyjemnośc.
Często kapryśna, marudna, kontrowersyjna i wredna. Złośliwa ? To powiem szeptem.
Ale też mam zalety, a co ! Wiecie jak trudno byc perfekcjonistą ?
Szczera, otwarta, przyjacielska i .. milutka ! O !

Plany na przyszłośc ? Zawsze robic to, co jest satysfakcja i pasja, a jednocześnie czerpac z tego zyski i móc zyc godnie, a także w miłosci i szczęściu.

Ps. Więcej na pewno można dowiedziec się o mnie z moich postów.
Ps.2 - dlaczego tu nie ma działu gdzie można pisac o opiniach, pomysłach i sugestiach dotyczących forum ? Albo chociaż prywatnych wiadomosci do moderatorów czy admina ?

Pozdrawiam.

Wiesz ... ja też .. chciałabym umrzeć z Miłości ..  <3

2

Odp: Ah, to ja ;]

A mi się forum bardzo podoba , to jest forum a nie skrzynka meilowa i coś takiego jak prywatne wiadomości są tu nawet nie wskazane mam dość tego na innch forach gdzie dostaje na prywatną skrzynkę same reklamy widać że na tym forum ktoś zadbał o prywatność użytkowników ... A kontakt z adminem i moderatorem też nie jest zbyt trudny wystarczy poszukać w informacjach o forum :-)

pozdrawiam

3

A mnie się też podoba, ale są pewne sprawy, które miłoby było jakoś razem zmieniac, poprawiac, dodawac.
Wydaje mi się, że to nasze wspólne forum, nieważne kto je założył.

Keti, widocznie jesteś na forach gdzie spam jest wskazany, a więc zmień adres.

Ja chciałabym miec lepszy kontakt z niektórymi osobami, a tu niekiedy forum wygląda tak jak mała poradnia - ktoś pisze jak ma problem i już.

4

No cześć mi też sie forum bardzo podoba pozdrawiam

5

Spam na żadnym forum nie jest wskazany jego obecność zależy wyłącznie od adminów forum a te forum jest fajne właśnie dlatego że reklam czy innego rodzaju badziewia tu nie uświadczysz a pisać co Ci się nie podoba możesz ot choćby w tym wątku i możemy mieć nadzieję ze każda opinia o serwisie jest czytana i brana pod uwagę ...

6

Czesc Dziewczyny, jestem tu nowa i mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie. W sumie spodobało mi się tu jak poczytałam różne ciekawe dyskusje i dla rozrywki poczytałam tez blogi forum, bardzo fajne!

Pozdrawiam cieplutko! Orianka ;-)

7

Witaj serdecznie Oriano w naszym gronie i do napisania na forum smile Pozdrawiam cieplutko

8

No, ale ja nie czuje takiej 'więzi'.
Wiele osób przychodzi, żeby tylko się wyżalic i już. Może jakbyśmy mieli jakiś luźny dział byłoby inaczej ?

9

* Cleo napisał/a:

No, ale ja nie czuje takiej 'więzi'.
Wiele osób przychodzi, żeby tylko się wyżalic i już. Może jakbyśmy mieli jakiś luźny dział byłoby inaczej ?

Ale o jakiej więzi mówisz bo nie rozumiem ? Luźny dział o czym ? Zakłada się watek i możesz pisać do oporu inni się przyłączą :-) tylko musisz nas czymś zaciekawić ;-)

nar

10

O Boże.
Nieważne, na szczęście admin zrozumiał.

Chodzi mi konkretnie o to, że mało jest takich tematów, działów, nawet PM nie można wysłac do kogoś, z kim chciałoby się porozmawiac. Jestem raczej przyzwyczajona do tego, że kiedy na forum nie jestem od dwóch dni, a więcej znam trochę osób i ich samych także. Tu jest inaczej, jakoś tak trudno mi to wytłumaczyc. :]

11

* Cleo napisał/a:

O Boże.

Chodzi mi konkretnie o to, że mało jest takich tematów, działów, nawet PM nie można wysłac do kogoś, z kim chciałoby się porozmawiac. Jestem raczej przyzwyczajona do tego, że kiedy na forum nie jestem od dwóch dni, a więcej znam trochę osób i ich samych także. Tu jest inaczej, jakoś tak trudno mi to wytłumaczyc. :]

Wiesz co Cleo ja też Cię nie kumam za bardzo jakich działów jest mało jakich tematów ? Piszesz trochę jakoś tak nie składnie że trudno wyciągnąć coś sensownego z Twojej wypowiedzi a kto wie może myślisz o czymś możliwym do wdrożenia tylko nie umiesz tego przekazać słowem ....

Pozdrawiam

12

Witajcie kobietki
Mam na imię Gosia, chętnie wchodzę na forum ponieważ można wyżalić się innym, poradzić, super sprawa kiedy się siedzi w domu samemu czekając na ukochanego, obecnie przebywam w Holandii razem z moim narzeczonym. Z zawodu jestem Technik handlowiec. Zainteresowania to muzyka. Bardzo lubię dzieci, jednak matka natura jak na razie to zabrała mi dziecko ( poroniłam ). za parę lat jak dorobimy się z Marcinem mieszkania, planujemy mieć dziecko swoje, oraz adoptować ( które również zasługuje na miłość). w przyszłym roku jak sie uda to w lutym 14 planujemy ślub. jeśli chodzi o mnie to tyle. pozdrawiam

13

Witaj Gosia smile
O rany ślub 14  lutego ? Ależ romantycznie smile) Super ! Pozdrawiam smile

14

Dziękuje Alusia i również pozdrawiam

15

Alusia napisał/a:
* Cleo napisał/a:

O Boże.

Wiesz co Cleo ja też Cię nie kumam za bardzo jakich działów jest mało jakich tematów ? Piszesz trochę jakoś tak nie składnie że trudno wyciągnąć coś sensownego z Twojej wypowiedzi a kto wie może myślisz o czymś możliwym do wdrożenia tylko nie umiesz tego przekazać słowem ....

Pozdrawiam

Ja tez ostatnio nie kumam o co chodzi.Zaczynam sie zle czuc na tym forum i pewne rzeczy odbieraja mi ochote na napisanie czegokolwiek.Nie wiem czy Kaya to *Cleo , czy odwrotnie ?...Jakas dyskryminacja uzytkownikow i kasowanie ich watkow jeden za drugim.Dla mnie to jest niesmaczne.Ech...Nie chce mi sie gadac ani pisac

16

ja też cię cleo/kaya nie rozumiem i zgadzam się z poprzedniczkami... I wiesz co?? Wydaje mi się że to forum powstało po to żebyśmy mówiły tu o swoich problemach znalazły odpowiedzi na różne nurtujące nas sprawy. Szukasz przyjaciół czy jak że chcesz wysyłać prywatne wiadomości do użytkowników proszę bardzo ale przestań naśmiewać się z tego że to poradnia dla zdesperowanych(bo tak to zrozumiałam)??!!  Jak cię jakiś temat nie interesuje to nie musisz na siłę wymyślać jakiś głupot i odpowiadać na wszystkie tematy.  Bo często czytałam twoje wypowiedzi i chciało mi się smiać. Piszesz tak jakbyś chciała się wywyższyć. Czasami mam wrażenie że wszystkie rozumy pozjadałaś. A w tym wątku napisałaś o sobie w samych superlatywach jaka to jesteś niezależna mądra itd. itp.  Naprawdę uważasz że jesteś taka idealna??!! No to gratuluję ci szczerze tak wysokiej samooceny! A wady które wypisałaś napisałabym bardzo dużymi literami podkreśliła i dodała wykrzykniki. Ale kontrowersyjna ? No nie powiedziałabym... heh Nie wiem kto cię zwerbował na moderatora ale uważam że to była największa głupota. Piszesz że nie masz czasu pisać postów ale zauważ że w większości wątków udzielasz przynajmniej jednej odpowiedzi. I podobnie jak inne użytkowniczki tej forum zaczynam się tutaj po prostu źle czuć. Wszędzie cię pełno aż się rzygać chce. Jak to przeczytasz to skasuj ten post ... pozwalam ci bo i tak wiem że to zrobisz smile pa

?Kochająca kobieta wybacza wszystko, lecz nie zapomina niczego.?   Khalil Gibran   

17 Ostatnio edytowany przez Vausti (2008-08-19 17:50:25)

Drogie dziewczyny - każdy z nas ma prawo do własnych opinii, ale nie obrażajmy innych. Jak to powiadają " jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził", nawet jeżeli nie odpowiadają nam czyjeś wypowiedzi czy też zachowanie spróbujmy porozmawiać o tym spokojnie i bez zbędnych, negatywnych emocji. Myślę, że ta dyskusja do niczego nie prowadzi więc chciałabym zamknąć moją wypowiedzią ten wątek. Forum jest otwarte dla wszystkich i nie ma żadnych werbunków na moderatora wink Po prostu jeżeli ktoś ma ochotę i czas się bardziej poudzielać zgłasza się do redakcji smile Nie psujmy tego szczególnego miejsca w sieci waśniami ...

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

? Johann Wolfgang Goethe

18 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-08-19 20:03:20)

Powiem tak:Kiedy logowala sie *Cleo na tym forum , rzadko tutaj sie udzielala.Od kiedy zostala Kaya - moderatoer jej wypowiedzi sa niemalze w kazdym watku.Dlaczego ? Bo jest moderatorem i czuje sie Pania tego forum , moze pisac co chce , a pozniej w razie czego to kasowac.Moze tez byc kim chce : *Cleo , czy Kaya ? a nóz moze ktos sie nie zorientuje ? Zraza swoim moderowaniem inne uzytkowniczki do pisania i zwierzania sie ze swoich problemow , a przeciez takie  przeznaczenie jest tego forum.Od kiedy zamknela dwa watki pod rzad w bardzo nietaktowny sposob pewnej urzytkowniczki , zauwazylam , ze przestala sie udzielac .Ba , przestala sie chyba nawet logowac ! I wcale sie nie dziwie .Byc moze ta osoba potrzebowala wsparcia w trudnych dla niej chwilach , rozmowy z innymi osobami , a tu prosze : Watek zamkniety , watek zamkniety, sparawa wyjasniona , albo nic nowego nie mozna juz do tego watku wniesc.
To bardzo niedobrze , ze zalozycielka ( czy zalozyciel ) tego forum pozwala na zostawanie moderatorem komu sie tylko podoba.Ktos powinien byc odpowiedzialny za to co sie tutaj dzieje , i za to , kto sie tutaj rzadzi i w jaki sposob .Dodam jeszcze , ze popieram slowa napisane przez patrycja.Chyaba nie mam ochoty udzielac sie tutaj , gdzie moderuje Kaya , czy *Cleo juz sama nie wiem.Mam nadzieje , zae ADMIN zajmie sie ta sprawa.

19

Vausti napisał/a:

Drogie dziewczyny - każdy z nas ma prawo do własnych opinii, ale nie obrażajmy innych. Jak to powiadają " jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził", nawet jeżeli nie odpowiadają nam czyjeś wypowiedzi czy też zachowanie spróbujmy porozmawiać o tym spokojnie i bez zbędnych, negatywnych emocji. Myślę, że ta dyskusja do niczego nie prowadzi więc chciałabym zamknąć moją wypowiedzią ten wątek. Forum jest otwarte dla wszystkich i nie ma żadnych werbunków na moderatora wink Po prostu jeżeli ktoś ma ochotę i czas się bardziej poudzielać zgłasza się do redakcji smile Nie psujmy tego szczególnego miejsca w sieci waśniami ...

Proponujesz spokojna rozmowe bez negatywnych emocji , twierdzisz , ze kazdy ma prawo do wlasnych opinii.. a mimo to chcesz amknac ten watek dla swietego spokoju ? .Nikt nikogo nie obraza , jest pomysl , zeby sie wypowiadac tego , co myslimy o tym forum i wlasnie to robimy smile Chcemy tylko milo spedzac tutaj chwile , wygadac sie , wyzalic , opowiedziec o swoich radosciach , a tu nagle ktos zamyka watek , bo wydaje mu sie nie interesujacy .Nie napisze wiecej , co dokladnie na ten temat mysle...

20 Ostatnio edytowany przez Vausti (2008-08-19 21:35:18)

Jeanne zasugerowałam tylko i wyłącznie ,żeby się wzajemnie nie obrażać bo zależy mi tak jak Tobie ,żeby to miejsce pozostało takim jakie było do tej pory.Dość mam bluzgów w sieci .A ponieważ dyskusja szła w kierunku wzajemnych żali, pretensji oraz obrażania - stwierdziłam ,że dla dobra wszystkich lepiej będzie jeżeli ją zakończymy ... w zgodzie:)   Jeżeli jednak rozmowa będzie się dalej toczyć bez wzajemnego obrażania i przytaczasz mi merytoryczne argumenty możemy ją jak najbardziej kontynuować bo na tym forum jest wolność dyskusji. Z tego co wiem na temat nowej moderatorki CLEO \ Kayi to dziewczyna chciała pomóc na forum i zgłosiła sie do redakcji. Cleo dopiero zaczyna moderowanie i jest na okresie próbnym- być może stąd kilka wpadek, które się jej zdarzyło i które spróbujmy jej wybaczyć. Wierzę, że jej działania nie miały zamierzonych złych intencji. Być może tylko się troszkę "rozpędziła" w tym całym moderowaniu smile Jestem pewna ,że administrator zajmie się niezwłocznie tą sprawą i zostaną poczynione niezbędne kroki w celu wyjaśnienia całej sytuacji i kwestii bezpodstawnego zamykania wątków. Osoby pokrzywdzone zostaną przeproszone. To nie jest tak ,że ktoś zostaje tutaj moderatorem raz na zawsze i może robić co mu się podoba beż żadnych konsekwencji. Ideą forum jest otwartość i równość wszystkich użytkowniczek. Dlatego też redakcja forum zawsze daje szansę osobom, które się zgłaszają chcąc zrobić coś więcej dla forum i pomóc chociażby w moderowaniu - bo taka postawa wynika właśnie z równości. Niemniej, nikt nie może tutaj nikogo celowo krzywdzić ani obrażać. Mogę Was zapewnić, że każda z moderatorek jest rozliczana ze swoich działań i że sprawa z Cleo (na czas wyjaśniania sprawy zostanie odebrany Cleo status Moderatora) na pewno zostanie wyjaśniona. Pozdrawiam ciepło.

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

? Johann Wolfgang Goethe

21

Yhym. Widzę, że posypały się niemiłe słowa na mój temat, a więc mimo wszystko odpiszę.

Nigdzie nie napisałam tego, że nie chcę i nie podoba mi się to, że ktoś zwierza się ze swoich problemów. Wręcz przeciwnie głównie dlatego się tutaj logowałam, bo lubiłam i zawsze chciałam komuś pomagac i nigdy nikt nie powiedział mi, że nie mam racji, czy źle coś mówię, albo moje rady są nieodpowiednie. Nigdy też nie stararałam się narzuac nikomu swoich racji - a może tak było ? Proszę zatem o przykłady.

Nigdzie też nie naśmiewałam się Patrycjo z 'poradni', jeśli potrafisz czytac, to czyń to ze zrozumieniem, unikniemy wielu nieprzyjemnych sytuacji. Poza tym jestem człowiekiem, tak samo jak Ty i chciałabym żebyś się nieco innym tonem do mnie zwracała, ja widzę wszystko i bez tych wykrzykników.

Nie szukam na siłę tematów, są działy które bardziej mnie interesują, a są które mniej. To raczej logiczne i chyba nie ma co tu tego tłumaczyc. Nie wywyższam się, a to, że nie piszę jednego posta na dzień, nie oznacza, że staram się pokazac, że wszystkie rozumy pozjadałam. Nie od dzisiaj przesiaduję na forach i nie od dzisiaj piszę więcej postów. A jeśli wydają Ci się śmieszne, no cóż nie musisz się z nimi zgadzac, a także masz prawo napisac swoją opinię.

Patrycjo, na pewno nie masz już 15 lat i zdajesz sobie sprawę z tego, że określenie idealny wiąże się z byciem bez wad, a ja jak trafnie zauważyłaś wady swoje także wymieniłam. To nic złego byc pewnym siebie w kwestiach, w których naprawdę jest się dobrym, a Ty po kilku moich postach - z całym szacunkiem - nie możesz mnie oceniac smile .
A poza tym, ja nie wstydzę się moich wad, Ty także nie powinnas i nie mów mi, że mam je podkreślac, skreślac, czy wymazywac. Acha i nie jestem ideałem, bo ideały są nudne. smile

Nie kasowałam tutaj żadnych wypowiedzi. I Twojej też nie miałam zamiaru kasowac, ja nie boję się krytyki, tylko wolę taką bardziej uzasadnioną, a nie specjalnie wyolbrzymioną tym, że piszę tak, a nie inaczej, tyle a nie tyle postów, nie uważasz, że to chore ?

Jeanne, pania forum ? O czym Ty mówisz ? smile To naprawdę śmieszy mnie, bo to, że człowiek pisze dużo postów - to i tak nie jest dużo dla Twojej wiadomości - nie oznacza, że czuje się lepszy czy gorszy. Ty moja droga nie mniej się udzielasz i co ? Mam mówic, że się wywyższasz ? Nie żartuj, chyba za duże jesteśmy na to.
Powtarzam jeszcze raz - niczego nie kasowałam, bo nie widziałam powodu. A nick i Ty możesz zmienic, to nie jest nielegalne, ani też według Twoich wyobrażen nie należy tylko do 'Elity'.
Zamknęłam wątek, w którym byłoby tylko nabijanie postów, jestem za pisaniem na temat, a to jest uwzględnione wyraźnie w regulaminie moderatora. Pisanie typu ' powodzenia, fajnie, super ' nie należy do najlepszych, na liczących się forach. Nie wiedziałaś ? smile
I nie rób tragedii, że zaraz ktoś nie polubił forum przeze mnie, że ktoś odszedł, że komuś źle. Bo to naprawdę wyolbrzymianie.

Jeanne, chciałaś coś takiego wywołac prawda ? Chciałaś miec satysfakcję z tego, że nie będę moderatorem, dzięki Tobie ?
A może Ty nim chciałaś byc ? Tak, pewnie tak było. No cóż, jesteś tak pomocna, że się nadajesz.
Ja niestety nie będę o Tobie pisac, jak Ty czasem do ludzi się tutaj odnosisz i jak bardzo jesteś dla nich miła, a więc na Twoim miejscu nie odzywałabym się tak głośno i nie skakała za daleko.

Pozdrawiam.

22

SPROSTOWANIE

Napisałam że uważasz że jesteś idealna ponieważ nawet gdy piszesz o swoich wadach mówisz o nich w taki sposób jakby to były również twoje mocne wartościowe strony. No tak jakaś taka moda w mediach jest od jakiegoś czasu na bycie bezczelnym chamem... Uwielbiam kobiety które są pewne
siebie, niezależne i silne! Sama staram się dążyć do tego, ale osoby które wypisują ( tak internet jest takim miejscem gdzie możemy poczuć się lepsi stworzyć wizerunek jak chcemy) i często podkreślają, to na ogół w rzeczywistości tacy nie są... (!)

I uwierz mi czytam z dokładnym skupieniem i zrozumieniem twoje posty albo tak jak jedna forumowiczka powiedziała : "Piszesz trochę jakoś tak nie składnie że trudno wyciągnąć coś sensownego z Twojej wypowiedzi a kto wie może myślisz o czymś możliwym do wdrożenia tylko nie umiesz tego przekazać słowem ...." . Może dlatego nie rozumiem do końca twoich wypowiedzi?!

A wykrzykniki i znak zapytania nie są oznaką tego że nie traktuję cię jak człowieka. Wiesz one istnieją w języku polskim a nawet nie tylko wyobraź sobie! tongue Chyba nie będę tutaj tłumaczyła na czym polegają.

Śmieszy mnie również nawiązanie do 15 latek. Tak trafnie określiłaś nawet już od roku pełnoletnia jestem tongue Nawet idę teraz na studia big_smile A tak szczerze mówiąc to też są ludzie hehe Czasami ludzie którzy mają 15 lat są bardziej mądrzejsi i dojrzalsi od innych. To też powód dla ciebie do wywyższenia się że jesteś starsza tongue

A co do sprawy Jeanne : Chyba faktycznie zapędziłaś się na tym forum. Nikt tutaj z tobą nie rywalizuje nie wiem o czym ty w ogóle mówisz ?? Jak napisała Vausti każdy mógłby zostać moderatorem tego forum więc  o czym tu w ogóle mowa?? Jakieś niespełnione ambicje masz czy co że teraz zarzucasz komuś że nie jesteś moderatorem??!! Ja właśnie to uważam za chore ...

Aha i jeszcze jedno: uważasz że jesteś pewna siebie w kwestiach których jesteś dobra?? Oj kochana to jest właśnie twój problem hehe tongue Jest pewna granica pomiędzy pewnością siebie a zwykłym zarozumialstwem...

Mogłabym tutaj jeszcze wiele rzeczy dopisać ale nie mam ochoty na wdawanie się z tobą w dyskusje które nie mają kompletnie sensu. Ty i tak wiesz lepiej bądź sobie jaka chcesz ale nie urażaj innych. W twoim przypadku uznałam że jest tylko jedne wyjście: Na chamstwo odpowiada się chamstwem.

również pozdrawiam.

?Kochająca kobieta wybacza wszystko, lecz nie zapomina niczego.?   Khalil Gibran   

23 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-08-19 22:52:33)

Kaya napisał/a:

Jeanne, pania forum ? O czym Ty mówisz ? smile To naprawdę śmieszy mnie, bo to, że człowiek pisze dużo postów - to i tak nie jest dużo dla Twojej wiadomości - nie oznacza, że czuje się lepszy czy gorszy. Ty moja droga nie mniej się udzielasz i co ? Mam mówic, że się wywyższasz ? Nie żartuj, chyba za duże jesteśmy na to.
Powtarzam jeszcze raz - niczego nie kasowałam, bo nie widziałam powodu. A nick i Ty możesz zmienic, to nie jest nielegalne, ani też według Twoich wyobrażen nie należy tylko do 'Elity'.
Zamknęłam wątek, w którym byłoby tylko nabijanie postów, jestem za pisaniem na temat, a to jest uwzględnione wyraźnie w regulaminie moderatora. Pisanie typu ' powodzenia, fajnie, super ' nie należy do najlepszych, na liczących się forach. Nie wiedziałaś ? smile
I nie rób tragedii, że zaraz ktoś nie polubił forum przeze mnie, że ktoś odszedł, że komuś źle. Bo to naprawdę wyolbrzymianie.

Jeanne, chciałaś coś takiego wywołac prawda ? Chciałaś miec satysfakcję z tego, że nie będę moderatorem, dzięki Tobie ?
A może Ty nim chciałaś byc ? Tak, pewnie tak było. No cóż, jesteś tak pomocna, że się nadajesz.
Ja niestety nie będę o Tobie pisac, jak Ty czasem do ludzi się tutaj odnosisz i jak bardzo jesteś dla nich miła, a więc na Twoim miejscu nie odzywałabym się tak głośno i nie skakała za daleko.

Pozdrawiam.

Rozumiem , ze czytanie takich tekstow o sobie nie nalezy do przyjemnych.Ale to nie sa tylko moje wrazenia i odczucia na Twoj temat.Z pewnoscia w ilosci napisanych postow nie jestem gorsza od Ciebie , ale odpowiadam na te , ktore zasluguja moim zdaniem na odzew.Nie mam zamiaru zmieniac swojego nicka.wedlug mnie to jest jakas hipokryzja w stosunku do innych uzytkownikow , z ktorymi " rozmawiam " na tym forum.Nie twierdze , ze kasowalas jakies posty.Zamknelas dwa watki zalozone przez ta samam osobe.Nie rozumiem dlaczego...Byc moze jeszcze ktos chcialby sie wypowiedziec na dany temat , ale taka mozliwosc zostala mu zabrana.Osobiscie nie widze powodu , zeby trzeba bylo zamykac te watki.Na miejscu autorki widzac cos takiego czulabym sie fatalnie.To jest przykre , kiedy zakladasz watek , pozniej logujesz sie , zeby sprawdzic , czy sa nowe wiadomosci , a tutaj cos takiego.Koniec.Wedlug 6 pkt.regulaminu w tym przypadku nie bylo zadnych powodow , zeby zamykac watki.
Niczego nie chcialam wywolywac.Nie chcialam miez tez zadnej satysfakcji , bo nie jestem juz dzieckiem , ani jakas smarkula , ktora nie ma co robic.Nigdy tez nie pomyslalam o tym , zeby na jakimkolwiek forum zostac moderatorka.W moim mniemaniu to bardzo odpowiedzialne stanowisko i wymaga pewnego poswiecenia i czasu , ktorego ja niestety za duzo nie posiadam.Chcialam tylko spedzic na tym forum mile chwile , gdzie panuje profesjonalne zarzadzanie , ale troche sie rozczarowalam.To , czy bedziesz moderatorka czy nie , dla mnie nie robi roznicy.Nie jestes jedyna moderatorka na tym forum , zastanow sie , dlaczego wlasnie pod Twoim adresem sa jakies zastrzezenia ? Przeciez znamy Cie tylko z Twoich postow...Moze zamiast czuc sie urazana , zastanow sie jak najlepiej pelnic role moderatora , by nikt nie mial zastrzezen ? Troche pokory w odbieraniu krytyki .I nie zwracaj sie do mnie jak do kolezanki z podworka , bo tak dla twojej wiadomosci jestem od Ciebie duuuuuzo , duzo starsza smile

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Ah, to ja ;]

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018