facet ,który ma blokade i unika sexu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » facet ,który ma blokade i unika sexu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 58 ]

1

Temat: facet ,który ma blokade i unika sexu

Jestem z chlopakiem ponad 4 misiace , ogólnie jestesmy dobrana para dobrze sie dogadujemy , bardzo dba o mnie , jest czuly , opiekunczy prawie ideal....prawie,otóż problem  w tym ,ze byl z pewna dziewczyna ,która jak on to mowi byla z nim dla seksu .Podobno bardzo chciala z nim wpasc i przestal sie z nia kochac.Powiedzial ze powstala w nim blokada.(To byla pierwsza jego dziewczyna z ktora sie kochal ) ma 31 lat.Seks mu sie zle kojarzy teraz i narazie nie chce sie kochac, bo jak on to mowi ,, samo przejdzie,, i prosi by dac mu czas.Staram sie byc dla niego wsparciem , tlumacze mu ze nie wszystkie dziewczyny maja takie podejscie ,ale sa momenty kiedy mnie to juz poprostu denerwuje.Nigdy nie bylam w takiej sytuacji i niewiem jak sie zachowac.Nieraz go ,,zachęcam ,prowokuje ,on zaczyna wtedy piescic mnie i na tym sie konczy.Caly czas wyszukuje ,,pretekstow,,czesto mowi ze nie chce wpasc bo nie jest gotowy na ojcostwo , ze jeszcze nie w tym momencie ,wiec ja mu powiedzialam , ze przeciez mozemy sie zabezpieczyc(chce mu pokazac , ze nie chce go ,,wziasc na dziecko,,),zgodzIl sie choc i tak sie nIe pokoi bo nie bardzo ufa zabezpieczeniom ,potem stwierdzil ze zrobimy to kiedy bedziemy sami (przjezdzam do niego na weekendy) ale w domu sa rodzice wiec w domu i tak odpada.Tylko wobec mnie on gra na zwloke bo jak ktos chce to zawsze cos wymysli a on na dzien dzisiejszy jakby nie czuje potrzeby by sie kochac.Nieraz poruszajac ten temat poprostu wyprowadza mnie z rownowagi bo dla mnie to jest troche,,dziwne,,,tylko ze podczas tych rozmow wychodze na tą ,,złą,, bo go nie rozumiem,ze nie umiem poprostu poczekac (przeczekac),2 misiace zmarl w wypadku mu brat i jest dlanoego to ciezki okres,tylko ja siue poprostu boje ze to sie nie zmieni , ze on seks bedzie traktowal jak ,,zlo konieczne,, poprostu po jego wypowiedziach tak to rozumiem a jak mu mowie by poszedl do lekarza z tym to powiedzial ze nie ma mowy.Prosze o rady bo juz niewiem co robic.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

I słusznie mu powiedziałaś - tylko lekarz mu pomoże, bo nic się samo nie rozwiązuje poza sznurówkami.

Śmierć członka rodziny to faktycznie dość silne przeżycie - zwłaszcza tak bliskiej rodziny. Abstrahując od tego to mieszkanie z rodzicami w tym wieku jest dla mnie cokolwiek dziwne. Rozumiem wyższą konieczność pod tytułem choroba, czy problemy finansowe, ale to raczej nie to.


Jak dla mnie, to po prostu typowy synek mamusi, który jest jeszcze mocno niedojrzały. Przyzwyczajony do wygody i niepodejmowania decyzji nie chce niczego zmieniać, bo nie czuje takiej wewnętrznej potrzeby. Zajść w ciąże jest niezwykle trudno. Trzeba mieć niesamowite szczęście lub pecha (zależy jak kto na to patrzy). Rozumiem niechęć do zabezpieczeń, ale nieufanie im to już inne buty. Według mnie, to po prostu objaw niewiedzy i niedojrzałości w tym aspekcie życia.

3

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Nie jest ,,synkiem mamusi,,wrecz przeciwnie tam sa kiepskie stosunki jego matka jakby zepchnela go na dalszy plan,oni prawie ze soba nawet  nie rozmawiaja , bądz jak juz muszą.Nie chce tego robic w domu , , nie chce zeby matka mu nie robila poznej wymowek,ich stosunki i tak sa bardzo napiete.

4 Ostatnio edytowany przez Jack Sparrow (2010-07-12 16:04:29)

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Kiepskie stosunki nie wykluczają uzależnienia emocjonalnego jakie występuje w byciu 'synkiem mamusi', 'córeczka tatusia' itp.

5

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Ja rozumiem ale to zdecydowanie ,,inny typ,,,natomiast krepuje sie i jak to mowi ,,nie ma swobody ,zreszta to jestem w stanie zrozumiec , bo on w domu jest ,,spiety,, to jest bardzo wyczuwalne.

6 Ostatnio edytowany przez Jack Sparrow (2010-07-12 16:22:22)

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

To dlaczego się w takim razie nie wyprowadzi? Prawda jest taka: dla chcącego nic trudnego, a rzeczy niemożliwe do osiągnięcia nie istnieją. Wystarczy wytrwale dążyć do celu i godzić się na wyrzeczenia jakie są związane z wybraną drogą. Skoro w domu jest spięty, ma złe stosunki z rodziną, a dalej w nim mieszka mając 31 lat, to co z nim nie tak? Taki sposób jego życia ewidentnie rzutuje na jego i jednocześnie Wasz związek, a jednocześnie On nie widzi problemu.

7

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Nie wyprowadzi sie z jednego waznego powodu te mieszkanie jest na niego, po smierci ojca te mieszkanie on wyciagnal z dlugów,(ojciec alkocholik zadłużył).On ma za duzo do stracenia , nie oplaci mu sie wynajac mieszkanie bedac głownym najemca tam gdzie mieszka a rodzinie nie karze sie wyprowadzic.

8 Ostatnio edytowany przez Jack Sparrow (2010-07-12 17:40:39)

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

No to jesteś w czarnej....dziurze. Tutaj tylko lekarz pomoże, ale tylko wtedy kiedy on zrozumie, że faktycznie ma problem. Możesz jedynie pomóc mu dojść do odpowiedniego wniosku....

9

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Moja rada dla Ciebie: lubisz się kochac z osobą którą traktujesz nadzwyczajnie, powiedz mu że nie musicie się kochać tak zwyczajnie, seks nie tylko się liczy przy penetracji.Zaproponuj ,że możecie przecież bawić się ze sobą , dotykać , pieścić, dotykać... on może stymulować twoją łechtaczke,a ty jego penisa, i w ten sposób możecie dojść razem do rozkoszy bez możliwości zajścia w ciąże . Napewno ten pomysł mu się spodoba ..powodzenia

10

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Czasem dochodzi do takich zabaw , on lubi mnie piescic i dotykac hmmm i na tym sie konczy -moze to kwestia czasu moze to sie zmieni ,nie chce juz go naciskac bo to daje odwrotny skutek.Martwi mnie nigdy nie bylam w takiej sytuacji....niewiem co robic ,czasem trace cierpliwosc ale Go kocham i wiem ze ja tez jestem kochana ...ale to nie takie proste.....

11

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

wiesz co a moze mu zasugeruj ze nie chcesz czekać nie wiadomo jak długo. poza tym mozesz mu pokazac pigułki które bierzesz. i powiedzieć ze one w połączeniu z gumką dają to na czym mu zależy.

12

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Na temat zabezpiecznienia juz nim rozmawialam,tylko o to chodzi  ze on na dzien dzisiejszy jakby zatracil poped seksualny.Stracil Brata ,stracil prace,w domu ma nieciekawe stosunki,to wszystko negatywnie sie na nim komuluje,jest taki bez życia i energii.....

13

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Witaj maja01

Przeczytałam wszystkie wątki moją jedyną radą na obecną chwilę będzie tylko ta jedna :

Pokaż jak bardzo Ci zależy na nim, wspieraj go w ciężkich chwilach, które go teraz dopadły i poczekaj.

14

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

poczekaj troszkę rozmawiaj z nim dużo i napewno będzie dobrze

15

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

A ja bym powiedziala - nie angazuj sie w ten zwiazek za bardzo wink Bo zaczneisz go pocieszac, poswiecac sie i zgubisz gdzies siebie.

Spokojnie, wyluzuj - on nie ejst malym dzieckiem, a od ciebie nie wszystko zalezy.

16

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Dziekuje za opinnie .Jednak poczekam .To jest dobry chlopak, a ja przez tą jego blokade oddalilam sie od niego i sama zaczelam sie wypalac,bo jednak bardzo sie tym przejmowalam.Wczoraj mielismy powazna rozmowe ,ktora mogla zakonczyc sie rostaniem ale stwierdzilismy ze bardzo sie kochamy i musimy nad nami popracowac.Co do seksu ustalilismy ,ze jak bedziemy sami to nadrobrobimy zaleglosci -no coz zobaczymy , ale chce byc dobrej mysli .Wiem ze jestm kochana i jemu bardzo zalezy ,ale nie moge naciskac bo przegram.To sa delikatne sprawy i kazdy reaguje inaczej .Czasem jest ciezko ,ale warto czekac bo to jest wartoscowy facet.

17

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Skoro go kochasz i to wartościowy facet, chce w tej sferze coś zmienić na plus ...to daj mu czas, okaż mu wsparcie, czułość, zadbaj o nastrojową, miłą atmosferę i powinno być dobrze..a jeśli mimo twoich starań on dalej będzie miał opory to postaw mu warunek albo idzie do specjalisty i rozwiązujecie problem, albo z racji niedopasowania kończycie związek. On też musi zrozumieć, że nie może od ciebie wymagać życia w "czystości"...bo zwyczajnie tak jak inni masz swoje potrzeby.

18

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Hmmm no moj ukochany zrobil pewne postepy teraz mielismy wieksza swobode i pare razy uprawialismy petting to jak na niego to i tak postep.Co do seksu to on duzo gada natomiast jak co do czego to chowa glowe w piasek on jakby sie czegos bal.Wczoraj znowu sie z nim poklocilam o to.I tak niestety wyglada kazdy weekend jak do niego jezdze ,ale nieumiem z nim o tym gadaC bo on sie odrazu denerwuje i mowi ze ja wywieram na nim presje i wtedy jest jeszcze gorzej.Niewiem co robic bo on o zadnym leczeniu nawet nie chce slyszec ,on czasem sie zachowuje jakby nie mial zadnych potrzeb,niewiem czy zadowolic sie samym petingiem i poczekac co bedzie dalej ,juz sama niewiem .Nie chce od niego oddchodzic bo ja juz sie wycierpialam przez facetow.W poprzednim zwiazku to facet mial gdzies czy ja mam ochote na seks czy nie ,liczyly sie tylko jego potrzeby.Ten o mnie dba ,daje milosc i bezpieczenstwo , jest bardzo czuly natomiast uwarzam ze jest to duzy problem , on czasem sie tak zachowuje jakby seks sluzyl tylko do tego by miec dzieci , czasem wogle go nie rozumiem ,ten temat go strasznie drazni bo faktycznie co sie spotykamy to ja go poruszam (bo mnie to denerwuje) , a on sie wkurza ze naokraglo o tym slyszy i tak caly czas , ja sie boje ze my sie nie dogadamy jezeli chodzi o te sprawy w innych dziedzinach zycia dogadujemy sie swietnie ,a tu niestety nie.Czsem juz zalamuje rece bo on robi krok do przodu , potem 2 do tylu .Niewiem co robic ......brakuje mi pomyslow ,zawsze brakowalo mi cierpliwosci , a moze w tym sęk ,niewiem mam juz mętlik w glowie.....

19

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Maja, ponieważ w innym wątku zasygnalizowałaś, że temat jest wciąż aktualny - wiec odpowiem, jak ja to widzę.

Wg mnie Twój partner ma ze sobą jakiś problem. Nie wierzę w jego tłumaczenie o blokadzie, bo jego ex była z nim tylko dla seksu. Co to znaczy być z kimś tylko dla seksu? Niby jak to się objawiało? To chyba musiała być paskudniejsza od hipopotama, żeby musiała tkwić w związku z powodu, że lubi znajomości czysto erotyczne... Już prędzej bym stawiała na to, że dowiedział się od swojej byłej (w związku lub przy rozstaniu), że w łóżku jest do niczego, albo, że ma małego, albo coś równie okropnego wymyślonego tylko po to, żeby kogoś zranić...

Możliwe, że Twój chłopak ma jakiś wstydliwy problem, z którym wstydzi udać się do specjalisty. Nie wiem - może przedwczesny wytrysk, może jakąś chorobę weneryczną - możliwości jest mnóstwo, możemy tylko "gdybać".

Chyba ostatnią deską ratunku jest dla Ciebie danie mu czasu. Jakiś konkretnie określony (tylko w Twojej głowie - nie mów mu o tym) czas, kiedy odpuścisz temat seksu, kiedy skupisz się na Waszych relacjach, na bliskości, budowaniu zaufania. I wtedy zobaczysz, czy jest jakakolwiek poprawa.

Niestety, nie daję Wam dużych szans. Ten temat prędzej czy później wpłynie na Wasze relacje, stanie się przyczyną nieporozumień i, pośrednio, zakończenia związku. Bo jeśli Twój mężczyzna jest aseksualny to raczej z Tobą szczęśliwy nie będzie. I vice versa.

20

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Sytuacja wyglada tak ze on ma bardzo duzo problemow to dziala na jego psychike dystrukcyjnie.On wyglada jak cień czlowieka .Jak narazie jestesmy na ..etapie petingu,,.Mysle ze narazie niech tak zostanie , nie ma co go nacskac bo doprowadza to do klotni.Musze dac mu czas ,niech on sobie wszysko pouklada, bo problemy ma dosc powzne.Owszem ma problemy tez sam ze soba , matka go traktuje jak kogos niepotrzebnego , jak kogos gorszego i jego samoocena tez bardzo spadla.To wszysko sie skomulowalo ze wyglada to tak jak wyglada.Martwi mnie to wszystko ale nie moge go tak zostawic,jest fajnym facetem ktory sie bardzo troszczy o mnie mam nadzieje ze to wszysko wroci do normy,ze to sie ulozy wszystko,bo jego jak i mnie wszysko juz dobija :-(.

21

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

To trudna sytuacja, ale dobrze że postanowiłaś mu dać czas i nie naciskać...Gdyby mój chłopak był  w takiej sytuacji starałabym się okazać mu wsparcie, bliskość, jeśli bym potrafiła pomogłabym mu uporać się z trudnościami. Co do niskiego poczucia wartości...mówiła bym że dla mnie jest najważniejszy, mówiła bym co w nim cenię, podziwiam, chwaliłabym za najmniejsze sukcesy, słuchałabym kiedy musiałby się wygadać.. a jeśli stan jego by się pogarszał i oboje nie dawalibyśmy rady z problemami...to poprosiłabym go  o wybranie się do psychologa- to nic złego poprosić o pomoc kiedy sami sobie nie radzimy ...a taka osoba może obiektywnie ocenić sytuacje i pomóc nam uporać się z trudnościami.
Co do seksu, nie dokładałabym mu zmartwień- starałabym się małymi kroczkami iść do przodu, tak by mi zaufał i poczuł się bezpiecznie- a jeśli nie dał by rady i problem by nas przerósł ...no trudno to wizyta u seksuologa by nas czekała...może chłopak przeżył traumę lub ma poważne lęki...no nie wiem. Ja bym tak postąpiła...no ale może ktoś inny ma lepszy pomysł. pozdrawiam cieplutko

22

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Dziekuje Alexytymia troche lepiej mi po tych slowach , masz racje musze go dowartosciowac i dac mu cieplo bo on strasznie tego potrzebuje.Jezeli chodzi o specjaliste to on nawet nie chce o tym slyszec,twierdzi ze to samo minie ,ale ja sie obawiam ze latwo nie bedzie....:-(

23

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Jeśli samo nie minie, a kolejne tygodnie będą coraz trudniejsze i ty sama będziesz już czuć, że nie dajesz psychicznie rady... powiedz mu, że przez tą całą sytuację ty sama czujesz się źle, stresujesz się, zamartwiasz i nie wyobrażasz sobie żyć tak dalej...powiedz, że tu nie chodzi tylko o niego, ale o was i jeśli nie chce zrobić wszystkiego co w jego mocy by było lepiej, tylko dalej chce by trudności się pogłębiały to niestety dla swojego dobra ty odchodzisz. Bo bycie w związku z facetem, który ma problemy ze swoją osobą może kosztować cię wiele nerwów...co innego kiedy ktoś chce coś zmienić, iść do przodu ...wtedy go wspieramy, a niestety odchodzimy gdy ktoś razem ze sobą ciągnie nas na dno. Postaw mu warunek, albo szukamy pomocy i walczymy o szczęście, albo odchodzisz... ale daj mu czas, zrób wszystko by mu pomóc...a za jakiś czas jeśli ocenisz że twoje starania nic nie zmieniły i jest źle, to postaw mu warunek, bo inaczej sama się nerwowo wykończysz.

24

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Przez ta cala sytuacje sama zaczynam sie oddalac od niego , moze to jest egoistyczne .Nieraz jak poruszam, z nim ten temat to sie denerwuje.Mowi ze jest psychicznie wykonczony dlatego nie ma ochoty na seks.Mnie to zaczyna meczyc ,boje sie ze tak juz zostanie....Jak sie poznalismy byl pelen optymizmu ,teraz gdy ma duzo problemow zrobil sie taki ,,sklapciały,,,taki bez sil życiowych.Niewiem co robic ,wszystko zaczyna mnie martwic,moze to jest kwestia czasu ,ale moze to byc i pewnie bedzie...proces dlgotrwaly.Moze musze byc bardziej cierpliwa,niewiem co robic , na sile nic nie zrobie .Jak poruszam ten temat to zaczynamy sie klocic.I tak kolko sie zamyka:-( .

25

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

może zróbcie coś dla siebie miłego..kolacją, wypad na weekend- tak żeby trochę te negatywne emocje opadły, ty nie zaczynaj znów tego tematu...sama pisałaś że to był świetny facet zanim zaczęły się problemy- może ma przyjaciela lub brata, który mógł by mu pomóc z trudnościami?pogadać z nim..

26

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

On zawsze ufal koledze i bratu ktory zmarl 2 miesiace temu ,no i teraz mi.Wypad by sie przydal natomiast on teraz nie ma pracy -obecnie szuka a czekaja go duze wydatki zwiazane ze sprawa sadowa (procesuje sie z facetem ktory pozyczyl jego ojcu pewna sume pieniedzy -ojciec byl alkocholkiem ,prawo jest takie ze po smierci rodzica dlug przechodzi na dzieci),to jest jeden z najwazniejszych problemow.Niestety 3 ecia sprawa zostala przegrana , i po tej sprawie bardziej sie podlamal.

27

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

to może zrób dla was kolacje, taką romantyczną...by na chwile zapomniał o problemach...Ja bym darowała sobie trudne rozmowy, na twoim miejscu, a skupiła bym się na okazywaniu ciepła i wsparcia. Chłopak ma delikatnie mówiąc przesr..ne ... mi chyba też by się seksu odechciało...

28

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

A ja mialabym chyba odwrotnie (no, oprocz smeirci kogos bliskiego ;/). Ja chcialabym uprawiac seks zeby sobie poprawic samopoczucie,odprezyc. No,ale to moj temperament smile
W kazdym razie, maja01, nie ma on lekko. Najlepszych przyjaciol poznaje sie w biedzie i ja mysle, ze bedac z nim w takich chwilach postapisz jak prawdziwy przyjaciel. Z drugiej storny, wiesz juz, ze na przyszle problemy on tez tak moze reagowac - brakiem ochoty na seks.

29

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

No coz nie ma nic na sile co  ja moge? sa faceci ktorzy maja temperament i tacy ktorzy go nie maja hmmm on widocznie go nie ma....

30

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

tu nie chodzi o temperament...tylko może problemy go tak przybiły, że on nie umie się wyłączyć, żyje nimi każdego dnia i w każdej chwili- przeżywa silny stres...i nie umie choć na chwilę oderwać się od tego wszystkiego...stracił bliskie mu osoby, nie ma pracy, a pojawiają się zobowiązania finansowe, których on nie zaciągnął...można w takim momencie się podłamać. Bądź jego przyjaciółką, wspieraj i na ile umiesz pomóż..a jak kiedyś zaświeci nad wami słoneczko...on być może wyjdzie z tego silniejszy i wróci twój optymistyczny, zakochany po uszy chłopak... tak to w życiu jest są okresy lepsze i gorsze...a to będzie prawdziwa dla was próba.
Ja bym mojego chłopaka wspierała ( a jesteśmy od 7 lat razem), zagryzła bym zęby- powstrzymała się od trudnych tematów i starałabym się mu pomóc...i choć byłoby mi ciężko to bym była przy nim smile

31

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Dziekuje za te slowa troche mi lepiej pewnie masz racje tylko sie boje ze to sie nie zmieni , ze tak mu juz zostanie :-(

32

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Myślę, że jeśli kłopoty się skończą, jego zachowanie też się zmieni...przecież nikt nie chce być nieszczęśliwy.

33

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Pewnie masz racje narazie jest psychicznie wykonczony , problemy go przerastaja :-(

34

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Majeczko, będzie dobrze... daj mu czas. Tak, jak radzą dziewczyny, wspieraj go, bądź dla niego przyjaciółką. a gdy problemy miną, doceni to i wtedy być może zechce oprócz przyjaciółki mieć w Tobie kochankę.

ps. paradoksalnie niejedna Ci zazdrości, bo Ty masz pewność, że on nie jest z Tobą dla seksu tongue

pozdrawiam :*

35

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

witajcie
a moze lepiej by bylo zebys nie doarzyla do sexu, zeby to on mogl zawalczyc, zebys tylko kusila, pieknei umalowana, ubrana, na dodatek dobra kolacja, wspolna kapiel przy swiecach, a potem buzka i spac...mysle ze go rozsadzi a poza tym jeden weekend nie przyjedz do niego...
problemy ma, rozumiem, ciezko mu, rozumiem i napewno twoje wsparcei jest mu wazne, i w koncu pomysli ze onma mi daje cala siebie a ja nic.
poz atym...niechce siac jakiegos zwiatpeinia, ale kazdy afcet potrzebuje...zrzucic napiecie, nie wierze ze on nie masturbuje sie...moze to jest problem?
gdy juz jest goraco miedzy wami to przestawaj, zeby o nie dochodzil, zeby byl spragniony wiecej i wiecej...
powodzenia i pisz o efektach w koncu nastepny weekend sie zbliza
i nie mow o tym, nie rozmawiaj tylko dzialaj:)

36

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Narazie nie bede poruszac tego tematu ,bo to nie ma sensu.W jego domu zle sie dzieje atmosfera jest kiepska, po smierci brata matka jego zachowuje sie wobec niego bardzo zle , czeste awantury , do tego sadzi sie z facetem u ktorego (bez jego wiedzy) zaciagnal dlug.Po smierci ojca ten facet jego i drugiego brata podal do sadu by zwrocili dlug po ojcu.Na wspolny weekend (sam na sam) nie mam narazie co liczyc.On szuka pracy lecz narazie jest lipa.
jego matka robi tak gesta atmosfere ze w tym domu nie chce sie siedziec zawsze staramy sie wyjsc gdzies na dluzszy spacer lub nad wode.Wogle tam sie nie chce wracac.On wyglada jak cien czlowieka .Sytuacja by sie znacznie poprawila gdyby ta sprawa w koncu zakonczyla sie sukcesem (narazie przegrywaja, ciagle sie odwoluja) inaczej oni beda musieli spora kase zwrocic temu facetowi za ojca.To go zupelnie dobija bo ma kase odlozona na przyszlosc lecz ona jest teraz bardzo zagrozona.Mysle ze to go wlasnie najbardziej blokuje bo gdyby doszlo do wpadki (mimo ze z zabezpieczeniem ) jest to minimalne to bylby duzy klopot.Pojdzie do pracy to komornik siadzie mu na pensje a to jest spory dlug.Wszystko sie komplikuje :-(

37

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

a moze zorganizuj wal weekend bez mamusi??
wypad nad wode mowisz, wiec moze nocleg w namiocie??
moze noc w hotelu??
mysle ze wartos ie oderwac od tego choc na chwiel zeby nazbierac sil. nie dziw sie ze on etraz nei mysli o sexie, zmeczony jest

38

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Hotel odpada bo niestety wiaze sie to z kasa ,, nad wode chodzimy ale to jest 3 km od jego domu ,tam nie mozna namiotowac :-).Nie ma co robic cos na sile , poczekam .Jest to trudna sytuacja,ale ja zabardzo naciskalam i to dalo odwrotny skutek co weekend zawsze poruszalam ten temat i to doprowadzalo do spieć.,,Caly ten ambaras ,aby dwoje chcialo naraz,,.Na wszystko przychodzi odpowiedni moment ,widocznie to jeszzce nie teraz....

39

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Grunt, to nie naciskać. Masz racje, daje to odwrotny skutek. Możesz go pieścić i prowokować. Ale nie naciskać. Nie dawaj mu też bezpośrednich znaków.

40

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Jasne przeciez taka sytuacja nie moze trwac wiecznie ,kiedys musi sie skonczyc .

41

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Wczoraj spotkalam sie ze swoim M.i zrobilam glupote a moze to raczej z bezsilnosci.Zrobilam mu znowu awanture, a tak sobie obiecalam ze przez jakis czas nie bede poruszac tego tematu.Jak wspomnialam wczesniej moj M. ma ostatnio sporo powaznych problemow,z niczego narazie nie potrafi sie cieszyc badz cieszy sie tylko przez chwile.Nasze relacje sie troche ochlodzily ,mimo ze nadal mowi ze kocha ,to on nie zwraca na mnie uwagi jako na kobiete.Nawet jak bym nago stanela przed nim ,to by powiedzil,,ubierz sie bo bedzie Ci zimno,,.Powiedzial mi ze on nie potrafi narazie myslec o seksie ,bo ma glowe tak zawalona problemami ,ze nie potrafi sie ,przestawic na inne tory,ze poprostu taki jest.Poznalam go jak to powiedzial ,,w zlym ,,dla niego okresie i to sie odbija na jego zwiazku.Ja powiedzialam albo raczej wykrzyczalam ze ,,w zdrowym zwiazku jest seks i to jest normalne jak slonce w lato,,a on na to ze poki w jego domu i w jego sytuacji nie ma ,,normalnosci,,to i z zwiazku ciezko o to,ze problemy go przerastaja , w domu tez wsparcia nie ma ,jego matka czesto robi mu awantury i ma go za nic,ze do wszystkiego jest potrzebny czas...to jest silniejsze od niego.Z reszta wogle dla niego jakby seks byl wogle malo istotny.Mial tylko jedna dziewczyne z ktora spaL ,ale jak to powiedzial ,,ze on byl jej tylko potrzebny do zaspakajania swych potrzeb,a nie robila tego z milosci,, i cos w nim sie zablokowalo.Byl lepszy okres to widzialam juz roznice ,ze pomalu to blokada opadala,lecz pojawily sie klopoty i wszystko poszlo na marne.W koncu sie poplakalam ,dostalam jakis zmazmow,bo to wszystko mnie tez dobija ,tez tym sie zamartwiami widocznie te zle emocje musialy jakos wyjsc.Potem mnie przytulil , powiedzial ze bardzo mnie kocha i ze jestem dla niego najwazniejsza,a co do seksu to z czasem to sie zmieni tylko nie teraz nie w tym zlym okresie, Ze nie potrafi teraz myslec o przyjemnosciach, kurcze trafil mi ,,trudny orzech do zgryzienia,, ale nie ma nic na sile,, jest  mi smutno ,ze tak sie dzieje ...

42

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

maja, a może jakiś specjalista? Skoro w pierwszym związku miał mało pozytywne skojarzenia z seksem (wykorzystywanie go do zaspokajania kobiecej chcicy), to to zdeterminowało jego podejście.

No i skoro matka robi mu awantury i Ty tak samo, to mu się nie dziwię, że ciężko wyjść mu z psychicznego dołka. Mój narzeczony też ma momenty, gdy jest mu ciężko, w domu go za bardzo nie wspierają, więc wtedy ja staram się być maksymalnie pomocna i żeby mógł chociaż na kilka godzin przy mnie psychicznie odpocząć. Może zmień swoje nastawienia. Staraj się podczas spotkać wytworzyć taką atmosferę, ze będzie wiedział, że jak jest z Tobą, to nie ma tych stresów i złości.

43

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Co do specjalisty to on nawet nie chce o tym slyszec.Mowi ze to samo przejdzie i nie bedzie sie osmieszal ,,co do tego to zadne argumenty do niego nie trafiaja,to ja zaczynam swoje czyli:,,bez seksu nie uda sie stworzyc zwiazku ,to on mowi ,,zachowujesz siw jak moja byla ktora myslala ,,tylko o jednym,,a jego miala gdzies.Kolko sie zamyka.Wczoraj jak zrobilam mu znow awanture to powiedzial ,ze jak u nas sie popsuje to juz mu pozostanie ,,chyba do wisly skoczyc,,.Niewiem co robic .

44

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

A ja myślę, że problem się nie rozwiąże. Ten tekst: ",,zachowujesz siw jak moja byla ktora myslala ,,tylko o jednym,,a jego miala gdzies" może świadczyc o tym, że jego była... była taka jak Ty, maja01. Była normalną kobietą, która uważała, że seks jest nieodłącznym elementem prawidłowego związku. Obawiam się, że facet jest aseksualny i nic z tym nie zrobisz. I nic nie zrobisz z Waszym związkiem, ponieważ on problemu nie widzi a problem jest. I to duży. Nic nie zdziałasz miłą atmosferą, nic nie zdziałasz odpuszczeniem tematu. Jemu będzie dobrze bez seksu i bez tego tematu, a Tobie?

45

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Chyba taka sytuacja chyba nie powinnna trwac wiecznie ,bo juz nieraz widzialam w nim ,,pewne postępy,,pomalu sie odblokowywal,ale natlok problemow go ewidentnie przerósl:-( nie radzi sobie z tym wszystkim....

46

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Maja wybacz szczerość, ale facet to powinien być facet. Rozumiem problemy, nawet poważne ale ile one mogą trwać? A Ty masz stać z boku, być wsparciem i niewiadomo na co czekać. Twój facet wydaje się być niedojrzały skoro na radę by udać się do specjalisty reaguje tekstem, że nie będzie się ośmieszał. To tylko lekarz, który nie siedzi tam, by wyśmiewać przypadki pacjentów. Jak Twojego faceta boli ząb, to nie pójdzie do dentysty, bo nie będzie się ośmieszał? Przecież dentysta może pomyśleć, że nie myje zębów i dlatego problem.

Zastanów się czy on robi cokolwiek, by te swoje problemy rozwiązać. Są ludzie, których całe życie potrafi być niekończącym się pasmem problemów. Może to taki przypadek właśnie. Problemy będą zawsze. Jednak bliskość z drugą osobą to własnie taka odskocznia od tych problemów. Intymność buduje więzi, łatwiej z kimś rozmawiać na wszystkie tematy.

Spróbuj go namówić na wizytę u specjalisty raz jeszcze. Nie dawaj sobie wmawiać, że to Ty jesteś ta zła i tylko myślisz o jednym. Gdyby tak było już byś z nim nie była. Nie daj się wpędzić w poczucie winy. A jeśli nie radzi sobie z wszystkim to wyślij go do psychologa. Może niech tam pomogą mu rozwiązać jego problemy. I może wówczas ten Twój problem też zniknie. Jednak coś trzeba robić a nie siedzieć i czekać aż się wszystko samo rozwiąże.

Pozdrawiam i powodzenia

47

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

To nie brak dojrzalosci ,widze co sie z nim dzieje , jak tych problemow nie bylo byl taki optymistyczny wszystko sie ukladalo .Nieraz robi pewne postepy i zaczyna sie odblokowywac,moze wyjdzie z tego sam......

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Cześć Maja, ogólnie dostrzegam w Tobie coś podobnego do mnie, a dokładnie chodzi o silne przekonanie, że pomimo tego czy tamtego i tak wszystko jest ok, tzn. starasz się usilnie wierzyć w to, że problemy Twojego faceta nie zależą od niego i nie jest to wynikiem np. jego niechęci, czy tez czegoś po prsotu "złego". Oczywiście nie zaprzeczam, że tak jest w istocie, tylko, że raz kiedyś w życiu mnie takie myślenie zgubiło. Najgorsze jest to, że obecnie spotykam się z innym chłopakiem i znów tak mam, że wciąż go usprawiedliwiam, wszystkie takie jego zachowania, które w przekonaniu innych świadczą o tym, że mu nie zależy lu, że nie chce. Co ciekawe, mój chłopak również ma jakiś 'problem" z seksem, jesli chodzi o moją osobę, bo wyobraź sobie, że gdy doszło między nami po bardzo długi mczasie do sytuacji łożkowej to on najpierw mnie pieścił ,a jak ja chciałąm przejąć inicjatywę i zając się "nim" to on nie dał mi się dotknąć. Po prostu mi "odmówił", komentując pół żartem pół serio "tak wszystko od razu byś chciała..." i "jak Ty nie odmawiasz, to ktoś musi" tongue. Nie wiedziałąm naprawdę i w sumie do dziś nie wiem, jak to wyjaśnić. wciąż mamy ze sobą kontakt, i niby mu zależy, bo się odzywa, napisze czasem cis miłego, zainteresuje się (choć nie tak często jakbym chciała), ale tak się zachował. W łożku było nam nam bardzo miło, było dużo czułości i bliskości, poza tym, że on odmówił niejako samego seksu i dotknięcia go "tam"
Ale do rzeczy... (odnośnie mojego też już ktoś mi podsuwał taka hipotezę, ale patrząc na jego życie, to raczej nie podejrzewam, no ale właśnie...), Jeśli jest taki problem z seksem, że facet odmawia, to... brałabym także możliwość, że może jest np. zakażony wirusem HIV!!! To by wyjaśniało, dlaczego tak tego unika albo, co bardziej optymistyczne, po prostu czeka na wynik badania, bo może miał jakąś sytuację niepewną i musiał się pzrebadać. Na wynik czeka sie 3 miesiące, bo po taki mczasie powtarza sie badanie i określa obecność przeciwciał  we krwi. Przepraszam, że piszę takie hardcory, ogólnie jestem bardzo podejrzliwa, być może za bardzo, no ale to jest też jakaś hipoteza sad

49

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Nie nie hiva ,widze co sie z nim dzieje ,on z tych stresow od 2 dni nie jadl jak jestem u niego to go pilnuje a tak to on tym wszystkim ,,zyje,,.Teraz przyszlo mu ze musi do 14 dni zaplacic z bratem facetowi u ktorego zadluzyl sie ojciec inaczej sprawa wejdzie do komornia.Prawie nie spi ,jak je to bardzo malo to jest silniejsze ,ja jego nie tlumacze ale widze co sie dzieje......nie wyglada to optymistycznie.On nie umie sie teraz przestawic na przyjemnosci ,widocznie tak ma ,ale mowi ze niedlugo by chcial zalozyc rodzine tylko ten dlug go blokuje.Na urodziny mialam dostac piercionek ale niestety trzeba sie wstrzymac bo jest teraz zablokowany ze wszystkich stron .

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

To jeszcze sprawdź, czy nie prowadzi jakichś ciemnych interesów... Wiem, że to wygląda, jakbym miałą paranoję, ale ja teraz przez pewnego chłopaka muszęs się gęsto przed policją tłumaczyć... Taka dobra rada, bo kobiety czasem bywaja naiwne. Wiem, bo sama byłam wink

51

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Droga NotAgirlNotYetAwoman  nie prowadzi ciemnych interesow na dzien dzisiejszy nie ma pracy stracil ja 3 miesiace temu ,caly czas siedzial w domu albo ja przyjezdzalam do niego.Obecnie za pare dni ma isc do pracy :-).Wiec ciemne interesy cale szczescie :-) odpadaja.Gdyby je prowadzil to nie mialby problemow z zaplaceniem dlugu za ojca.(sprawe opisalam we wczesniejszych watkach).

52

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Teraz mamy 2 tyg tylko dla siebie :-) jego mama pojechala do sanatorium,ja wzielam urlop i jest super :-)Dajemy  sobie duzo milosci i czulosci.Co do samego seksu,to spróbowalismy ,lecz w momencie kiedy wzielam zabezpieczenie to mu ...opadl bo trzeba bylo 10 min odczekac,ale sie tym nie zrazam.Wiem ze blokada jest to ze on sie boi ze ja go zostawie,ze poobawie sie jak jego panna i sobie pojde.On ma troche kompleksow i to sie odbija na seksie,ale postanowilismy ze nie bedziemy sie tym zamartwiac,i bedziemy probowac do skutku.Ciesze sie ze on tez tego chce,bo juz myslalam ze tak juz zostanie...no coz ,jest super ,bo mamy czas tylko dla siebie a to nas bardziej zbliza do siebie.Trzymajcie kciuki babeczki,musi sie udac :-).

53

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Niestety zgodzę się z Jackiem i vinnga, ważam że coś jest grubo nie wpożądku i małe szanse na to że coś się zmieni. To od samego początku zaczyna być toksyczny związek w którym ty zaczynasz być więźniem. Nie powinnaś się angażować zbyt mocno, bo im dłużej to będzie trwało tym bardziej będziecie przywiązani do siebie i trodniej będzie. Ewidentnie jest to nie dojrzały emocjonalnie gość w wieku 31lat mieć tylko 1 partnerkę życiową i z tego co wnioskuję ten związek nie trwał długo, w dodatku mieszka z matką z którą nie ma zadobrych relacji. I to przykre bo normalne relacje z matką mężczyźni nie powinni mieć ani złych ani za dobrych, powinny być wypośrodkowane z własnym zdaniem. Jak są za dobre i w dodatku mieszkają razem to ewidentnie nie została przecięta pempowina, jeśli bardzo złe to będzie też rzutować na wasz związek gdyż podonie jak matkę będzie traktował swoją partnerkę w przyszłości.
Co do tłumaczenia, że miał wcześniej partnerkę tylko do seksu to też za dobrze o nim nie świadczy traktował już kogoś instrumentalnie, jak żywą gumową lale. Co więcej nasuwają mi się jeszcze takie możliwości:

1. Jest dalej prawiczkiem i pomimo, że powiedział co powiedział było to kłamstwem spowodowany swoistą obroną przed twoim zwierzeniem, że miałaś już kilku partnerów przed nim. No cóż może nie chciał być gorszy od Ciebie od tych gości "którzy Cię mieli przed nim".Nawet sobie nie wyobrażasz jakie może być głupie wyobrażenie o miłości, o seksie i jaka śmieszna męska duma może być faceta prawiczka. Jak krzywe spojżenie może mieć przez to na ciebie i jaką ogromną blokadę będzie mieć do momętu w którym oswoi się z myślą że w tym przypadku nie będzie jedynym, pierwszym itp. Tym bardziej, że stan prawiczka mu się trochę przeterminował.
Wiele z moich znajomych jakieś 11lat temu w okresie 17 lat jak "przerzucaliśmy pierwsze koty za płoty", co drugi chciał to mieć zasobą byle coś już "przelecieć", co trzeci tylko z miłości, a co czwarty piąty poszukiwał też dziewicy, która byłaby godna na ten moment, w którym obnaży się przed nią ze swojej intymności licząc na to samo, i odrzucali partnerki które już ten etap miały za sobą. Więc może wewnętrzenie nie może się pogodzić, że ktoś go uprzedził w twoim przypadku. Dziś z tymi samymi znajomymi którzy są albo samotnie zyjącymi singlami zaliczając wszystko co się rusza albo żonaci lub pozaręczani śmiejemy się jak to byliśmy kiedyś wszyscy głupi i jakie śmieszne wyobrażenia mieliśmy o sferze związku z kobietą.

2. Jesli jest faktycznie że z jakąś dziewczyną był tylko dla sexu. To może i ona spotykała się tylko dla sexu z takimi jak on czyt. była prostytutką i chłopak boi się, że coś mógł złapać. Nawet jesli była to normalna partnerka to poinformowała go że coś złapała i nie wie czy w trakcie jak z nim była to on też to złapał. Może już wie że złapał i nie chce się do tego przyznać i jego zachowanie ma dwa uzasadnione powody pierwszy nie chce cię stracić jak się np. dowiesz, że jest nosicielem, drugi chroni cię takim zachowaniem przed zakażeniem.

3. W co wątpie nie jesteś w jego typie, ale to raczej odpada wnikliwie czytając twoje posty raczej by cię sztucznie nie utrzymywał w przekonaniu, ze chce z tobą być.

4. Być może też nie jest przekonany co do swojej orientacji sexualnej ale o tym raczej się nigdy nie dowiesz, bo skoro ma takie problemy żeby się przed tobą otworzyć to będzie bardziej skryty niż myślisz.

5. Może przeżył jakąś traumę w dzieciństwie, np. był molestowany, bity itp. skoro jak sama napisałaś, że ojciec był alkocholikiem. Wystarczy, że był świadkiem jak jego ojciec traktował matkę przez co boi się że jak się zwiąże będzie taki sam, albo nie chce być jak ojciec który np. molestował matke na jego oczach, choć to by wykluczało jego stwierdzenie że był z kimś dla tylko seksu.

Moim zdaniem powinnaś postawić pewne warunki w których znalazłby się odpowiedni psycholog oraz lekarz (mam tu na myśli badania), jeśli jesteście wierzący może jakieś wspólne rekolekcje dla młodych par. W przeciwnym wypadku ciągnąc to w takim stanie rzeczy jak jest wdepniesz w wielkie g. nie wiedząc jak się z tego potem wyplątać. Niech będzie nawet tak jak on mówi i czego się obawia zajdziesz z nim w ciąże i co... dalej?
Rzuci cię bo złapałaś go na dziecko, nakłoni do usunięcia, a może pobije że poronisz? hmmm... moim zdaniem jak wiązać się zkimś i podejmować odpowiedzialne życie seksualne to tylko z takim partnerem żeby się później nie obawiać co będzie. Mieć cień poczucia bezpieczeństwa, że znasz kogoś na tyle że nawet jak się rozmyśli ze związku z tobą to przynajmniej odpowiedzialnie pomoże twojemu dziecku.

Moja rada to zdynstansuj się za wczasu do tego związku przynajmniej na jakiś czas, bo poco na siłę chcesz sobie ztruć życie. Jesteście raptem 4miesiące i nie widzę powodu dla którego musicie to ciągnąć dalej i się wzajemnie oszukiwać że pasujecie do siebie w momęcie że tak nie jest.

Przede wszystkim nie powinnaś brać tego do siebie bo sposób jego podejścia sfery seksualnej przełoży się jeśli już się nie przełożył na Twoją własną samoocenę, nie upewniaj się w przekonaniu że jesteś nie atrakcyjna, że może nie jesteś na tyle seksowna, pociągająca, nie masz na tyle romantyzmu i erotyzmu, że ani Ty ani Twój dotyk nie są wstanie wywołać żądzy pożądania wnim. W MOMĘCIE W KTÓRYM JEST TO NIE PRAWDA !!!

ps. Pamiętaj nie wiek świadczy o dojrzałości mężczyzny

54

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

W moim poscie nie dokonca dokladnie ,sie wyrazlam,piszac ze moj byly mial panne z ktora jak to twierdzi byla z nim tylko dla seksu ma glebszy sens.W poprzednim zwiazku byl 2 lata ,wspolzycie zaczeli po paru miesiacach ,tych kontaktow nie bylo duzo ,gdyz w domu nie chcial tego robic a do niej, nie jezdzil do domu gdyz przez 2 lata nie przyznala sie rodzicom ze wogle ma faceta.Na poczatku dobrze im sie ukladalo do momentu gdy nie wyjechala na pare miesiecy do Szkocji do pracy.Po 3 miesiacach od jej wyjazdu ona go zaprosila ,pojechal do niej na 3 tygodnie,mysla ze razem spedza ten czas,ona miala poprosic o urlop natomiast okazalo sie ze nie dostala ,badz nawet sie o niego nie starala.W tym,domu  mieszkalo jej pare znajomych (za granica ).Ktoregos dnia jej kolezanka powiedziala do niego taki tekst ,,jak myslisz ze ona cie sciagnela tutaj bo cie kocha to sie grubo mylisz ,ona sciagnela cie tylko dla seksu,,z poczatku nie traktowal tego powaznie ale ona bardzo sie zmienila do niego ,robila awantury ,badz wracala pozno z pracy pod wplywem alkocholu ,on wtedy zaczal sie blokowac, juz wtedy mial pewien problem gdy mial sie kochac ze swoja byla to czesto im nie wychodzilo gdyz byl podniecony a jak mialo do czegos doisc to mu opadal i sam powiedzial ze pare razy im nie wychodzilo potem pare wyszlo potem znow nie wyszlo....Po rozstaniu z tamta on wiedzial ze ma taki problem i bal sie zwiazkow,3 lata byl sam potem poznal mnie i sie zakochal,ale nie chcial sie ze mna kochac ,wyszukiwal ciagle jakis pretekstow,uprawialismy tylko petting.Teraz wyjechala jego matka i mamy czas tylko dla siebie,o dziwo zaczal sie odblokowywac,powiedzial ze chce zaczac sie ze mna kochac i tu znow jest problem,kiedy zaczynamy sie piescic on jest podniecony ale jak juz ma do czegos doisc to mu zaczyna pomalu opadac,zrobilismy 3 proby i final jest ten sam.To co powiedzial jak bylo z jego byla, ze wtedy im tez pare razy nie wychodzilo,i tu wlasnie jest jego blokada.Niewiem co robic bo on zaczyna sie tym stresowac  ,ze mu nie wychodzi.,mysle ze moze by sie przydal jakis wspomagacz w postaci tabletek?? co myslicie na ten temat???Ja nie chce od niego odchodzic bo tutaj miedzy nami jest bardzo silna wiez i napewno sie kochamy.Petting nam wychodzi bez prboblemu natomiast seks juz nie .Na pewno na niego dzialam bo to widze ze go pociagam on sam czesto chce zblizen ,praktycznie codziennie wiec nie jest antyseksualny ,ale ma problem i niewiem co z tym zrobic...

55 Ostatnio edytowany przez elmischael (2010-09-23 01:02:33)

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

W takim przypadku powinaś go wesprzeć w próbie pójścia do lekarza, który zrobi badania bądź przepisze mu jakieś hormony albo inne tam wspomagacze jednak myślę, że powinien czuć że znim jesteś w tej trudnej chwili i go wspierasz nawet podczas takiej wizyty u lekarza. Jeśli nie będzie widział sensu nawet samotnego udania się do lekarza, seksuologa i próbie przyznania się przed samym sobą że jest prawie w połowie impotentem i chęci zmiany tego stanu rzeczy. To niestety ten problem będzie wypływał i się nawarstwiał. Nawet po mimo idealnych relacji w innych dziedzinach związku, ten specyficzny problem będzie się przekładał na resztę wspólnego życia, co doprowadzi albo do toksycznego związku, albo do tego żebyś Ty się wyżekła własnej tożsamości seksualnej na rzecz aseksualności

Hmmm co do wzmianki o byłej to nie dokońca bym w to wierzył każdy kij ma dwa końce i trzeba zawsze wysłuchać dwuch stron. Pamiętaj, że zawsze jak się rozstaniecie, a on pozna kogoś nowego to dalej możew tuszować własny wstydliwy problem mówiąc, że poprzednia tak naciskała na niego w tak trudnym okresie,że chciała go na dziecko złapać, że chciała seks codziennie a on był tak spracowany i zmęczony, a w ostateczności mu odpłaciła mówiąc że jest słaby w łużku i po tym wyrosła blokada wielkości muru berlińskiego wink. W momęcie kiedy nawet się nie kochaliście.
Może po prostu skoro jest tak skrytym facetem w sobie i tłumi ten wewnętrzny wstyd do własnego ciała to będzie wiecznie szukał usprawiedliweń wszędzie tylko nie w epi-centrum. Albo wie gdzie szukać a ciebie kieruje na boczne tory.

Dla tego uważam że jeśli zależy mu na Tobie i na tym związku to powinien się udać sam czy z Tobą,( żeby widział że ma wsparcie) do lekarza.
Acha i jak tu mówiła któraś z koleżanek nie daj sobie wmówić jakiś chorych wyżutów sumienia. Po prostu masz być szczera i konsekwenta, bo inaczej on cie wypali nerwowo i psychicznie.

56

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

4 dni temu poszlismy do apteki i kupilismy jeden z reklamowanych lekow na ,,taka dolegliwosc,,czytalam na forum ze to swietny lek.Narazie moj facet bierze codziennie z poczatku podchodzil do tego z wielkim dystansem ,ale widze ,ze jednak wzial sobie  to do serca  powage sytuacji,no coz poczekamy na efekty,mam nadzieje ze pomoze.

57

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu

Dziś sie wkoncu udalo:-),niewiem czy ten lek juz dziala czy poprostu cos sie w nim przelamalo:-) jestem szczesliwa bo juz tracilam nadzieje:-)

58

Odp: facet ,który ma blokade i unika sexu
maja01 napisał/a:

Hmmm no moj ukochany zrobil pewne postepy teraz mielismy wieksza swobode i pare razy uprawialismy petting to jak na niego to i tak postep.Co do seksu to on duzo gada natomiast jak co do czego to chowa glowe w piasek on jakby sie czegos bal.Wczoraj znowu sie z nim poklocilam o to.I tak niestety wyglada kazdy weekend jak do niego jezdze ,ale nieumiem z nim o tym gadaC bo on sie odrazu denerwuje i mowi ze ja wywieram na nim presje i wtedy jest jeszcze gorzej.Niewiem co robic bo on o zadnym leczeniu nawet nie chce slyszec ,on czasem sie zachowuje jakby nie mial zadnych potrzeb,niewiem czy zadowolic sie samym petingiem i poczekac co bedzie dalej ,juz sama niewiem .Nie chce od niego oddchodzic bo ja juz sie wycierpialam przez facetow.W poprzednim zwiazku to facet mial gdzies czy ja mam ochote na seks czy nie ,liczyly sie tylko jego potrzeby.Ten o mnie dba ,daje milosc i bezpieczenstwo , jest bardzo czuly natomiast uwarzam ze jest to duzy problem , on czasem sie tak zachowuje jakby seks sluzyl tylko do tego by miec dzieci , czasem wogle go nie rozumiem ,ten temat go strasznie drazni bo faktycznie co sie spotykamy to ja go poruszam (bo mnie to denerwuje) , a on sie wkurza ze naokraglo o tym slyszy i tak caly czas , ja sie boje ze my sie nie dogadamy jezeli chodzi o te sprawy w innych dziedzinach zycia dogadujemy sie swietnie ,a tu niestety nie.Czsem juz zalamuje rece bo on robi krok do przodu , potem 2 do tylu .Niewiem co robic ......brakuje mi pomyslow ,zawsze brakowalo mi cierpliwosci , a moze w tym sęk ,niewiem mam juz mętlik w glowie.....

Maja a nie przyszło ci do głowy że twój chłopak jest asem?Nie chce Ci prawdy powiedzieć żebyś go nie zostawiła więc wkręca ci głupoty. Jest szerokie spektrum aseksualnosci. Niektórzy aseksualisci nie lubią seksu,za to lubią pieszczoty,czułości, całowanie. Kochają ale bez pożądania. Inni zaś są aromantyczni i aseksualni,czyli nie mają potrzeby seksu i wchodzenia w związki. Jeśli tak jest to twój chłopak jest bardzo nieuczciwy i egoistyczny.

Posty [ 58 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » facet ,który ma blokade i unika sexu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024