klopoty z seksem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: klopoty z seksem

Przyjaciel nie chce się  spotkać gdyż twierdzi ze ma kłopoty z seksem i nie zadowoli mnie. Wogole unika związków.
Co o tym mam myśleć. Znam go juz b. długo.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: klopoty z seksem

Skoro tak mówi to pewnie to prawda, wiele mężczyzn ma problemy z seksem. Może powinnaś z nim porozmawiać szczerze skoro jesteście przyjaciółmi. Co o tym myślisz??

3

mi się wydaje ,że on się wstydzi ..... albo co mu nie pasuje ......może jest bardzo wierzący i przestrzega zasad..... a kochałaś się już z nim ?

pomoc

4 Ostatnio edytowany przez nimfa (2010-07-02 16:51:07)

Nie kochalismy sie jeszcze, ale  próbowałam doprowadzić do zbliżenia. On panicznie się tego boi. Wiecie jaka to trudna rozmowa o tych sprawach.
Jesteśmy przyjaciółmi, ale nie ukrywam ze chciałabym zeby bylo miedzy nami cos wiecej. Nie chce zeby on odebrał mnie jako osobe ktora naciska na seks oraz ktora wtraca sie w jego sprawy zwiazane z seksem. To bardzo delikatna sprawa, faceci sa na tym tle bardzo wrazliwi.
On wydaje sie na tyle bac ze zawiedzie jakas kobiete i po prostu zaczal tego unikac.

Bardzo chciałabym go pocieszyć, ale nie wiem jak sad Zależy mi na nim.

Wiem ze brakuje mu bliskosci, seksu, kobiety bo dawał mi takie znaki, ale nie moze sie przemoc. Dodam ze nie jest to bynajmniej problem z erekcją. Tak przypuszczam tylko z czyms innym, ale boje sie o tym tutaj mowic.

Moze seksuolog-psycholog by pomogl?

5

Spróbuj z nim porozmawiać, czasem rozmowa czyni cuda. smile
Tylko musisz okazywać mu delikatność w tym temacie i zrozumienie. Oraz musi być to rozmowa w 4 oczy.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

6

Wiem szczerość przede wszystkim. Spróbuje porozmawiać z nim, myślę że ja nie mam kłopotów z rozmawianiem o tym, lecz on najwyrazniej ma. Nie sądze ze przyzna sie do swoich problemow przede mna. On chce zebym widziała ze jest super facetem a nie fajtłapą. A seksu bedzie unikal dalej.

7

Czytając co napisałaś pomyślałam że musiał byc bardzo skrzywdzony może przez kobiete,lub był molestowany.
Przypuszczam że chce byc z tobą tylko ma problem z sexem,tak.
Jesli tobie na nim zależy to bądz cierpliwa,nie naciskaj aby ci się zwierzał,jeśli tobie zaufa to byc może się przed tobą otworzy i powie co go gryzie i myśle że wtedy mu ulży.Rozmawiaj z nim ale bardzo delikatnie,niech wie że może zawsze się wygadac a ty z sexem poczekasz ale musisz byc pewna że poczekasz i że dasz rade mu pomóc jak się zwieży.
Troche czasu pewnie upłynie zanim zrozumie że byc może z tobą mu będzie dobrze i że może nie miec problemu z zaspokojeniem ciebie.
Wogule to że powiedział że boji się że ciebie nie zadowoli to jest już bardzo dużo,bo inny poprostu unikałby kontaktu z kobietami,a on jednak chce coś z tym zrobic tylko pewnie sam niewie od czego zacząc,staraj się mu coś podpowiadac może chodziłby do sexuologa lub psychologa.
Trzymam za Was kciuki.

8

Spróbuj go przekonać, że jeśli powie ci o swoim problemie, to dalej będzie dla ciebie super facetem. I powiedz mu również, że chciałabyś wiedzieć o jego problemie bo może będziesz mogła mu jakoś pomóc.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

9

nimfa
Często spotykam się z takim problemem,szczególnie u młodych mężczyzn przed inicjacją.Problem jest tego rodzaju,że wskazana jest rozmowa z partnerem(lekarza)Problem należy sądzić jest natury psychogennej.Nie jest to problem do nierozwiązania,takie obawy przechodzą po pierwszym stosunku.Oczywiście nie oznacza,że ten pierwszy raz jest udany,mogą wystąpić problemy typu przedwczesnego wytrysku,osłabienia wzwodu itd.Co nie oznacza,że wystąpią.Jest,to zupełnie naturalne  i tym nie należy się przejmować.W takich sprawach zalecamy,tzw wspomaganie(są  lekarze  jak seksuolog,urolog,którzy darmowo dają 1-2 tabletki,są na Rp, na początek  udanego stosunku)Proponuje kontakt z seksuologiem.Jeśli masz jakieś pytania czy oczekujesz  porady proszę napisać na e-maila(w sprawach bardzo intymnych wyjątkowo udzielam porad prywatnych)lub jeśli wolisz na forum.

10

Ale też może być tak, że ten dany facet ma już ten pierwszy raz za sobą! I może ten właśnie pierwszy raz jest powodem jego traumy?!

Boi się, że Cię nie zaspokoi jako mężczyzna, że nie będzie Ci z nim dobrze?

Sorry ale obawiam się, że rzeczywiście może unikać seksu nawet za cenę zerwania z Tobą kontaktu. Jeśli jesteś jego przyjaciółką to może lepiej pozostań tylko jego przyjaciółką! Jako przyjaciółka pewnie będziesz mogła bardziej mu pomóc niż jako potencjalna jego dziewczyna. Jeśli nie będzie czuł zagrożenia seksem z Twojej strony to może poczuć się bezpieczny i bardziej się przed Tobą otworzyć niż kiedy będzie wiedział że masz co do niego oczekiwania.

Namów go do wizyty u psychologa, seksuologa. Możliwe, że bez właściwej pomocy specjalisty może nigdy nie wyzbyć się tego "kłamsta", które tkwi w jego głowie niczym cierń. Może pójdź z nim, zaprowadź go aby poczuł się odważniej!

Kiedy leczenie zacznie przynosić rezultaty wówczas znów możesz spróbować o niego zawalczyć jako faceta dla Ciebie.

11 Ostatnio edytowany przez nimfa (2010-07-03 12:11:01)

Pierwszy raz ma za sobą. To wiem na pewno, więc nie jest to tego rodzaju problem.

Problem w tym, ze ja już dałam mu wyrazne sygnały ze chciałabym byc jego kobieta i spalilam sprawe. Teraz mam powrocic znowu do roli przyjaciolki, ktora martwi sie jego problemami seksualanymi? Przeciez wiadomo ze chce wiecej niz przjazni.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018