brak przyjemnosci z sexu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » brak przyjemnosci z sexu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

Temat: brak przyjemnosci z sexu

Witam
Od 1 roku jestem z chłopakiem, od 7 miesięcy uprawiamy sex. Musze zaznaczyć ze jest to 1 chłopak, z którym uprawiam sex. Moim problemem jest to ze nie czuje żadnej przyjemności podczas sex w związku, z czym unikam go i żako się kochamy. Czuje, kiedy mój chłopak jest we mnie, ale nie jest to dla mnie przyjemne nie mówiąc już o orgazmie, którego nigdy nie miałam. Może tabletki obniżają libido i powodują ze nie mam ochoty na sex? Oprócz tabletek używamy tez prezerwatyw (gdyż obydwoje bardzo nie chcemy mieć w tym momencie dziecka.)A kiedy sex trwa długo to jest to dla mnie tym bardziej nie przyjemne, bo czuje w sobie prezerwatywę. Nigdy nie próbowaliśmy bez prezerwatywy a na samych tabletkach i na odwrót.Nie długo ide do lekarza, bo to powoduje ze mój związek sie sypie, ponieważ mój chłopak uważa ze to on cos robi nie tak ze nie jest mi przyjemnie czy SA jakieś środki powodujące ochotę na sex? Czy ktoś z was miał taki problem i jak go rozwiązać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: brak przyjemnosci z sexu

Odstaw tabletki, one mogą być przyczyną spadku libido, a także mniejszej wrażliwości fizycznej. Sama prezerwatywa, o ile poprawnie założona, jest bardzo skuteczną metodą antykoncepcji.

3

skonsultowałam sie zlekarzem, stwierdził ze powinna odstawic prezerwatywy w zadnym razie tabletek i zastosowac dodatowe srodkistymulujace. zobaczymy jak bedzie

4

po co jesczez gumka ? jesli poprawnie bierzesz tabletki to po co psujecie sobie wszystko prezerwatywa ?no i ja uzywam jesczez róznych zelów bo po tych tabasach to strasznie sucho jest tongue

5

akurat u mnie po qlairze nie jest such,z prezerwatyw napewno zrezygnuje a urzywalismy ich bo obydwoje mamy strach przed ciaza

6

WITAM JA MAM TEN SAM PROBLEM CO RITA1411 Z TA RÓZNICĄ ZE NIGDY NIE UZYWAMY Z PARTNEREM ZADNYCH ŚRODKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH JESTESMY RAZEM PONAD 4 LATA I ODKAD SIE KOCHAMY NIEMIALAM ORGAZMU

7

Do Smutna 52  Witaj
ja niedawno byłam u lekarza któru powiedział i ze 70 % kobiey w Polsce nie ma orgazmu pochwowego tylko oralny i takie problemy są normalne i powszechne. najwidoczniej mamy ten sam problem. ginekolog poradziła mi zaczac uprawiac sex oralny zrezerwowac z prezerwtywy i urzywac kremu nawilrzająco- stymulujacego. próbojcie sexu oralnego moze bedzie innaczej, nie wiem jak ty ale ja mam jakies uprzedzenie do oralnego ale w moim przypadku to jedyny chyba sposób na przyjemnosc . piszesz ze nie uzywaci zadnych srodków antykoncepcyjnych jak to mozliwe ze przez 4 lata nie zaszłaś w ciąże?

8

Najbardziej powszechnym błędem kobiet i mężczyzn w sypialni jest oczekiwanie, że kobieta będzie szczytować tylko i wyłącznie pochwowo, podczas stosunku. Tymczasem łechtaczka jest kompletnie zapomniana... a to przecież najważniejszy narząd dla kobiety, jeśli chodzi o seks i przyjemność płynącą z niego! Nie trzeba od razu oralnie, jeśli ktoś ma przed tym opory. Stymulacja łechtaczki palcem przynosi podobne efekty, a niekiedy nawet lepsze.

Inną sprawą jest to, że pochwę również można "przyzwyczajać" do odczuwania przyjemności za pomocą palców, nie penisa. Stopniowe pieszczoty najpierw jednym palcem, potem dwoma, a jeśli kobieta wyrazi taką chęć, to nawet trzema lub czterema, mogą zdziałać cuda. Ważne jest, by pamiętać o delikatności i nie sprawić kobiecie bólu.

9

Orgazm oralny wink to orgazm łechtaczkowy - może byś osiągnięty przez seks oralny ale nie tylko. Nie wierzę, że jakikolwiek lekarz mógł Ci powiedzieć taką bzdurę o orgazmie oralnym - ręce opadają po prostu.
Rozumiem, że to był seksuolog? Czy może ginekolog? Czy zalecając Ci seks oralny wiedział o Twoich do niego uprzedzeniach? I czy jeżeli był to seksuolog to zaplanował z Tobą jakąkolwiek dłuższą terapię czy ograniczył się do tych kilku złotych myśli?
Po za tym - czy kiedyś się masturbowałaś? Czy osiągnęłaś orgazm w ten sposób?

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

10

Nie potrzebna ci prezerwatywa jeśli tabletki bierzesz poprawnie. Ja osobiście biore tabletki i fakt czasami nie mam ochoty, ale facet pocałuje tu a później tam i jest;)
A jeśli chodzi o gumke to ja nie lube z nią, nie czuje praktycznie nic, o wiele lepiej jest bez wink

11

pennylane napisał/a:

Orgazm oralny wink to orgazm łechtaczkowy - może byś osiągnięty przez seks oralny ale nie tylko. Nie wierzę, że jakikolwiek lekarz mógł Ci powiedzieć taką bzdurę o orgazmie oralnym - ręce opadają po prostu.
Rozumiem, że to był seksuolog? Czy może ginekolog? Czy zalecając Ci seks oralny wiedział o Twoich do niego uprzedzeniach? I czy jeżeli był to seksuolog to zaplanował z Tobą jakąkolwiek dłuższą terapię czy ograniczył się do tych kilku złotych myśli?

Wiem że orgazm oralny to orgazm łechtaczkowy, chodzi o to że nie mam orgazmu pochwowego a byc może jestem jedna z tych które majatylko łechtaczkowy
a mój ginekolog akurat wie co mówi
mówiłam że nie uprawiam sexu oralnego a ona odpowiedziała że można to robic reka nie tylko rekami( to akurat wiem) nie dała mi dokończyc ze mamopory przed sexem oralnym-ustami
nigdy sie nie masturbowałam.

12 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2011-01-26 14:53:11)

Rita, kilka dni temu czytałam artykuł, który mówił, że rozgraniczenie na orgazm pochwowy i łechtaczkowy nie ma sensu i to pozostałość po Freudzie.

U kobiet łechtaczka jest "centrum" i to dzięki jej pomocy możemy mieć orgazm (oczywiście, może też go dostać przy pieszczotach innych stref erogennych, ale to wymaga praktyki). Wiele lekarzy nawet uważa, że nie ma rozróżnienia między tymi dwoma orgazmami, bo oba są tak naprawdę łechtaczkowe (bo poprzez ruchy frykcyjne łechtaczka też może być stymulowana, więc i tak od niej wszystko zależy).

13

do a_normalna

ja nie czuję siegorsza chodzi tylko o to ze bardzo chciała bym miec orgaz kiedy on jest we mnie poniewarz mam lekkie uprzedzenia do oralnego. moj chłopak nie ma oporow przed takim sexemtwierdzi ze moze to zrobic bo chce rzeby mi bylo przyjemnie i twierdzi też ze ja nie muszerobic tez tego jemu jesli nie chce, ale mimi wszystko jakos mnie odrzuca od sexu oralnego.
cały sex w tym ze poprostu chciala bym miec wkoncu jakas przyjemnosc w łóżku

14

Rita, to może spróbujcie przed seksem długą grę wstępną (żebyś była na maksa rozgrzana i podniecona) i potem wybierzcie taką pozycję, przy której łechtaczka jest uciskana (nawet klasyczna się nadaje).

A palcówki też nie chcesz?

15

hej, dziewczyny, mam bardzo podobny problem i te bardziej doświadczone i znające się na rzeczy proszę o pomoc!!!
mam ponad 20lat, współżyję od ponad 7lat, miałam w tym czasie 5 facetów, ale szczytowałam tylko z jednym, a i to z trudem i nie zawsze...
nie masturbuję się, nie miałam przykrych doznań seksualnych ani żadnych innych, które negatywnie by się odbiły na mojej psychice, nie krępuję się w sypialni, wypróbowałam tysiące pozycji, stosowałam "nastrajające" żele intymne, jestem zdrowa pod kątem ukł płciowego, niezakompleksiona, uwielbiam seks, ciągle mi go mało, a gra wstępna ma różną długość, zależnie od nastroju ;P za seksem oralnym ze str mężczyzny dla kobiety nie przepadam, ale za to za dotykiem jak najbardziej. Tu pojawia się problem, ponieważ gdy byłam z 4 partnerami, z którymi nie szczytowałam podczas stosunku była to jedyna możliwość zaspokojenia mnie
teraz mam już tego dość, nie chcę kolejnemu partnerowi się tłumaczyć, dlaczego uważam,że mam takie problemy, jak temu zaradzić, prosić o "palcówkę"...chciałabym móc normalnie współżyć...jestem już zdesperowana, pomóżcie, co mogę w tej kwestii zrobić?tylko nie poruszajcie wątku, że nie powinnam o tym myśleć podczas seksu, bo po 7 latach automatycznie takie mysli mi się znudziły ;]

16

do a_normalna

palcowka jest( nie zawsze) ale i tak nic nie aje

17

To dziwne. Albo on nieumiejętnie to robi, albo nie wiem. W każdym razie ja bym radziła jak napisała powyżej: mocno Ciępodniecić i odpowiednia pozycja.

A jak dalej nic to seksuolog.

18 Ostatnio edytowany przez Rita1411 (2010-06-13 21:48:30)

ogolnie palcowka jest przyjemia ale orgazmu nie ma, jest to przyjemne ale mogło by byc bardziej

19

Rita1411 napisał/a:
pennylane napisał/a:

Wiem że orgazm oralny to orgazm łechtaczkowy, chodzi o to że nie mam orgazmu pochwowego a byc może jestem jedna z tych które majatylko łechtaczkowy
a mój ginekolog akurat wie co mówi
mówiłam że nie uprawiam sexu oralnego a ona odpowiedziała że można to robic reka nie tylko rekami( to akurat wiem) nie dała mi dokończyc ze mamopory przed sexem oralnym-ustami
nigdy sie nie masturbowałam.

Seksu oralnego nie można "robić ręką" bo wtedy przestaje być seksem oralnym.
Stąd też moje tłumaczenie, że możesz spróbować stymulować łechtaczkę inaczej niż poprzez seks oralny.

Nie odpowiedziałaś też na moje pytanie - czy się masturbujesz? I czy osiągasz orgazm w ten sposób?

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

20

pennylope

odpowiedzialam na twoje pytanie
jest nawet zawarta w moich słowach ktyóre wyżej cytujesz

21

a ja myślałam że tylko ja borykam się z podobnym problemem..

http://www.youtube.com/watch?v=2WmaKsSg … re=related

22 Ostatnio edytowany przez vinnga (2010-11-25 14:46:43)

Zdziwilibyście się, jak dużo kobiet ma problemy z osiągnięciem orgazmu i wcale nie jest to wina ich partnerów. Sporo kobiet cierpi np. na anorgazmie i w takich przypadkach jest dość ciężko znaleźć sposób na to żeby orgazm powrócił. Stosuje się rozmaite terapie, ostatnio nawet pojawiło się urządzenie medyczne, które pomaga leczyć zaburzenia szczytowania. Jeżeli ktoś ma takie problemy, to tutaj można sobie na ten temat poczytać spam Wielu osobom się przyda na pewno.

23 Ostatnio edytowany przez etniczna (2010-11-26 02:05:28)

Rita przeczytałam Twój post i powiem Ci, że moje odczucia przy pierwszych stosunkach były podobne, ale wszytsko się zmieniło.
Dzisiaj przeżywam cudowny seks i należę do tych szczęściar, które wiedzą co to znaczy mieć orgazm.

To Twój pierwszy partner seksualny i pierwsze takie doświadczenia. Seksu i przeżywania seksu trzeba się nauczyć.

Ten brak przyjemności myślę, iż wynikać może z następujących przyczyn:
1. jesteś podekscytowana samym faktem, że uprawiasz seks i zamiast się wyluzować wciąż o tym myślisz, a co za tym idzie
2 traktujesz seks trochę zadaniowo, myślisz, że jak poruszasz, pogłaskasz to powinno zadziałać, jednak człowiek to nie maszyna
3 za bardzo się koncentrujesz na uzyskaniu przyjemności, a co za tym idzie
4 Za dużo myślisz i analizujesz w czasie stosunku.
5 Może nie jesteś dostatecznie podniecona, a i tak zabierasz się za seks z chłopakiem.
6 za krótka gra wstępna
7 Brak odprężenia
8 suchość pochwy
9 nieśmiałość, zastanawianie się co myśli partner
10 niewygodna pozycja
11 brak komfortu fizycznego
12 różne czynniki psychologiczne nie wymienione wyżej

Aby seks w ogóle przynosił przyjemność (niekoniecznie od razu orgazm) to trzeba się wyluzować, zapomnieć o całym świecie, skupić się na bliskości naszego mężczyzny i pozwolić sobie na to aby ciało zrobiło swoje. Kobieta aby przeżywać przyjemność w pewnym sensie musi przestać myśleć. Nawet wyczytałam w pewnej książce, że u kobiety w czasie seksu mózg się wyłącza, czyli te partie mózgu, które zawsze są aktywne przestają wykazywać aktywność, w trakcie jak zwiększa się przyjemność, dochodzi do orgazmu.

24

proponuję długa grę wstępną, a później seks na łyżeczki, gdzie Twój partner pieści łechtaczkę, a Ty masz zaciśnięte nogi.  na mnie to działa smile

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » brak przyjemnosci z sexu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021