W zakładach karnych bad-boye czekają na was - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » W zakładach karnych bad-boye czekają na was

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez kroguletz (2022-11-24 20:38:34)

Temat: W zakładach karnych bad-boye czekają na was

W zakładach karnych czeka kilkadziesiąt tysięcy samotnych mężczyzn siedziacych za niewinność! Wy takich lubicie przecież. Znalazłem portal randkowy dla was, wygooglujcie: hsmm.pl/osadzeni

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W zakładach karnych bad-boye czekają na was

kroguletz ja Ciebie nie rozumiem. Skarżysz się, że brakuje kobiet do związku, a potem wrzucasz na rynek matrymonialny kilkadziesiąt tysięcy samotnych, osadzonych mężczyzn. Jakby tego było mało, za każdą wyjeżdżającą kobietę chcesz sprowadzić dwóch mężczyzn emigrantów, a ponoć wiadomo, że Polki wolą pbcokrajowców.
Jak Cię dopadną chłopaki, którym dowalasz taką konkurencję, to ja bym nie chciała być w Twojej skórze lol

Jaki pożytek z prędkości, jeśli zmierza się w złym kierunku?

Jeśli wciąż nie spotkałaś mężczyzny u boku którego chciałabyś się zestarzeć, nie przejmuj się, Bez mężczyzny też się zestarzejesz. Może tylko później.
Mężczyzna jest jaki jest i nie ma co przy nim majstrować. Im szybciej kobieta to zrozumie tym lepiej dla niej. I dla niego - Maria Czubaszek

3

Agnes76 napisał/a:

kroguletz ja Ciebie nie rozumiem. Skarżysz się, że brakuje kobiet do związku, a potem wrzucasz na rynek matrymonialny kilkadziesiąt tysięcy samotnych, osadzonych mężczyzn. Jakby tego było mało, za każdą wyjeżdżającą kobietę chcesz sprowadzić dwóch mężczyzn emigrantów, a ponoć wiadomo, że Polki wolą pbcokrajowców.
Jak Cię dopadną chłopaki, którym dowalasz taką konkurencję, to ja bym nie chciała być w Twojej skórze lol

Przecież właśnie dlatego. że ma za przeproszeniem w*****ol zapewniony chowa się w piwnicy

"Cichociemny na paralotni" big_smile

4

A że na forum funkcjonuje od lat kilku, to inna sprawa.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

Ale po co mu sa te kobiety potrzebne?
Przecież wszystkie sa złe, najgorsze i bla bla bla
Jakis masochista że chce sobie zniszczyć życie kobietom przy boku?
Bo w jego świecie kobiety to jakieś demony.

6

Troll jest trollem. Autor, jak widać po wielostronicowych licznych wątkach w różnych wcieleniach, zna się na rzeczy i wie, jak spowodować wrzenie krwi u poniektórych. smile

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

7

Wielokropek napisał/a:

Troll jest trollem. Autor, jak widać po wielostronicowych licznych wątkach w różnych wcieleniach, zna się na rzeczy i wie, jak spowodować wrzenie krwi u poniektórych. smile

Tak mu się tylko zdaje smile

"Cichociemny na paralotni" big_smile

8

W Sztumie dobre chłopaki siedzą za niewinność smile

Życie ... Mam dużego

9

Nasz Tadziu to już po prostu nie wie co wymyślić big_smile

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » W zakładach karnych bad-boye czekają na was

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021