Boli mnie bycie mężczyzną w Polsce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Boli mnie bycie mężczyzną w Polsce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 30 ]

Temat: Boli mnie bycie mężczyzną w Polsce

Ja jestem Polakiem i boli mnie dłuższy wiek emerytalny, boli mnie to, że w pracy muszę dźwigać więcej za te co baby same pieniądze. Boli mnie bycie Polakiem, który jest uczony od dziecka przepuszczania kobiet, ustępowania im miejsca kiedy one nie robą tego samego. Boli mnie bycie Polakiem, który jest traktowany gorzej przez sądy i w ogóle cały system za bycie mężczyzną. Boli mnie bycie Polakiem, który może być uderzony przez babę lub poniżany przez nią i wysmiewany z tego powodu i nikt nie powie, że to przemoc. Boli mnie bycie Polakiem, który jest uczony, że mężczyzną jest nazywany ktoś, kto jest totalnym sługusem i frajerem na rzecz bab. Boli mnie to, że w przypadku zajścia w ciążę partnerki mam być odpowiedzialny i płacić 25 lat wysokie alimenty nie mogąc się zrzec dziecka a baba może zabić je, jak tylko się dowie o ciąży i nazywa się to jej wyborem. Niestety my mężczyźni mimo że wymaga się od nas dużo więcej, to będziemy coraz częściej traktowani jak śmieci. System uczy już od najmłodszych lat chłopców, że są gorsi a dziewczynki są uczone że są lepszą płcią bo rzekomo ileś lat temu miały ciężko przez opresyjnych mężczyzn. Przepraszam - facetów, bo słowo MĘŻCZYZNA już zanika.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Boli mnie bycie mężczyzną w Polsce

To zmień płeć. Podobno w modzie

Forumowe perełki:
"Kiedy kobiety naucza się jednej prostej rzeczy: Żeby w małżeństwie było dobrze, muszą rozkładać nogi. To ich obowiązek." - Szeptuch
"Kamil, dość dyktatury kobiet, dość." - ulle

3

Mnie boli, że ktoś taki jak Ty jest Polakiem. Zrób sobie i nam przysługę i się wynieś.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie rozmawiam z idiotami.

4

Weź ibuprom.

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

5

Są plusy i minusy każdej płci. Kobiety częściej ulegają przemocy, są słabsze fizycznie. Kobiety rodzą dzieci, Ich ciało na zawsze się wtedy zmienia a cały świat i często mężczyźni chcą, aby ciąża nic nie zmieniała, bo kobieta powinna zgrabnie wrócić do sylwetki sprzed ciąży. To My poświęcamy karierę na opiekę nad dziećmi, bo mężczyzna często po narodzinach dziecka ucieka z domu do pracy bo okazuje się, że bycie matką to praca 24h/dobę.  I wiele, wiele innych. Zgadzam się jednak z Tobą pod wieloma kwestiami. Nic nie jest kolorowe. Na prawdę macie przechlapane w walce o dziecko i z tym wiekiem emerytalnym sad

6

Misinx napisał/a:

Weź ibuprom.

Można też zmienić płeć, a do wyboru jest chyba coś z 50.

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

7

Snake napisał/a:
Misinx napisał/a:

Weź ibuprom.

Ibuprom tańszy.

8

Misinx napisał/a:
Snake napisał/a:
Misinx napisał/a:

Weź ibuprom.

Ibuprom tańszy.

Wcale bo nie. Wystarczy powiedzieć "identyfikuję się jako ..." i gotowe lol

9

assassin napisał/a:
Misinx napisał/a:
Snake napisał/a:

Ibuprom tańszy.

Jarek, to ty ????

10

Boli mnie, że taka ekstremalna męczy buła męczy swoim męczeństwem innych.

Weź się wypierdol na Białoruś.

Jeśli nie chcesz się stać kolejną zabawką i poznać czyjeś rzeczywiste intencje, odkładaj seks w czasie.

11

assassin napisał/a:
Misinx napisał/a:
Snake napisał/a:

Ibuprom tańszy.

Ha, ha ostatnio taki filmik widziałem jak do sanitariatu kobiecego wszedł taki co się identyfikował jako kobieta, nawet miał na sobie stosowne atrybuty i wyciągnął fujarę przy nieletnich. Matki go tam za kudły po podłodze wywlokły na zewnątrz budynku i chyba też trochę mu dołożyły lol

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

12

Misinx napisał/a:
assassin napisał/a:
Misinx napisał/a:

Ibuprom tańszy.

Jarek, to ty ????

Nie, Janusz lol

13

Mnie męczy, że kobiety narzekają że je boli jak jesteśmy razem.
A co ja mogę począć? Przecież sobie nie obetnę smile

Życie ...

14 Ostatnio edytowany przez cześka8 (2022-11-24 19:10:23)

... sam, począć to raczej nie da rady..... tongue

15

kroguletz napisał/a:

Ja jestem Polakiem i boli mnie dłuższy wiek emerytalny, boli mnie to, że w pracy muszę dźwigać więcej za te co baby same pieniądze. Boli mnie bycie Polakiem, który jest uczony od dziecka przepuszczania kobiet, ustępowania im miejsca kiedy one nie robą tego samego. Boli mnie bycie Polakiem, który jest traktowany gorzej przez sądy i w ogóle cały system za bycie mężczyzną. Boli mnie bycie Polakiem, który może być uderzony przez babę lub poniżany przez nią i wysmiewany z tego powodu i nikt nie powie, że to przemoc. Boli mnie bycie Polakiem, który jest uczony, że mężczyzną jest nazywany ktoś, kto jest totalnym sługusem i frajerem na rzecz bab. Boli mnie to, że w przypadku zajścia w ciążę partnerki mam być odpowiedzialny i płacić 25 lat wysokie alimenty nie mogąc się zrzec dziecka a baba może zabić je, jak tylko się dowie o ciąży i nazywa się to jej wyborem. Niestety my mężczyźni mimo że wymaga się od nas dużo więcej, to będziemy coraz częściej traktowani jak śmieci. System uczy już od najmłodszych lat chłopców, że są gorsi a dziewczynki są uczone że są lepszą płcią bo rzekomo ileś lat temu miały ciężko przez opresyjnych mężczyzn. Przepraszam - facetów, bo słowo MĘŻCZYZNA już zanika.

Na pocieszenie Ci powiem, że to nie tylko w Polsce tak, a na całym świecie lol No choojowo macie, cóż poradzić? tongue

16

kroguletz napisał/a:

Receptą jest zaprzestanie czytania forów mizoginicznych i incelskich, tym bardziej, że tam piszą same trolle, które w realu płaszczą się do bab.

17

W tym kraju każdy ma źle, niezależnie od płci tongue

18

kroguletz napisał/a:

Wiesz to jest wybór osobnika jak chce być traktowany przez partnerkę!
Fakt ze czy w Polsce czy na swiecie w wiekszym przypadku sa takie sytuacje ale co tobie do tego?

Najwazniejsze to być szczęsliwym wewnątrz siebie, rozwijac swoje pasje,cieszyć się zyciem a nie mysleć negatywnie o kobietach które fakt mają wady jak meżczyzni bo obie płucie w wiekszym stopniu się nie róznią jeżeli chodzi o sposób jaki traktują drugą osobę!
Faceci zdradzają tak jak kobiety!
Faceci myslą wyłacznie o seksualnym podejsciu do drugiej osoby i też tak kobiety robią chociaż nigdy się nie przyznają!
Faceci moga jak piszesz być ofiarą przemocy fizycznej czy psychicznej no ale ze strony kobiet jest podobnie!

Jak opisujesz ze moze jesteś w takim związku to poprostu zakończ i znajdz pannę która ma dobre cechy charakteru.
Jest wiele wolnych kobiet i normalnych kobiet i poprostu wystarczy być sobą no i zobaczysz jak panny bedą cię szanowały jak sam zaczniesz się szanować smile

Pozdrawiam

gg 71653799

19

Faktem akurat jest, że w polskich warunkach mężczyźni dostają najgorszą mieszankę z różnych systemów. Z jednej strony zachodni feminizm, odbierający mężczyznom coraz więcej praw, z drugiej radykalnie patriarchalny system wymagań społecznych. Są kraje, gdzie mężczyźni korzystają na modelu tradycyjnym, w innych na równouprawnieniu - ale w Polsce nie mają ani jednego, ani drugiego. Inaczej mówiąc, w polskim systemie społecznym istnieje antymęski sojusz ponad podziałami.

Omijaj baby szerokim łukiem.....bądź szczęśliwy smile

21

Prawdziwy facet w życiu by takich słow nie napisał... Więc jesteś jakąś marną podróbką faceta, ale jak lubisz biadolić to kto ci zabroni smile

22

Salomonka napisał/a:

Prawdziwy facet w życiu by takich słow nie napisał... Więc jesteś jakąś marną podróbką faceta, ale jak lubisz biadolić to kto ci zabroni smile

Prawdziwa kobieta nigdy by takich słów nie napisała.
Więc jesteś ...

Życie ...

23

Salomonka napisał/a:

A jaki ma być prawdziwy facet według ciebie?

Faceci są rózni tak samo jak i kobiety. Problem w polsce istnieje bo czy facet ma za duze wymagania wzgledem kobiet jak i kobieta wzgledem faceta.
Szuka się ideałów a jednak nie o to chodzi ! Wszyscy ci co chcą ideału to raczej nie mają szans na poznanie kogoś takiego lub poprostu ludzi sukcesu jest mały procent.
W uczuciach chodzi bardziej o też o zaopiekowanie się osobą i wspolnie wzrastac w życiu bo mogą się rozne rzeczy przydarzyć negatywne. No a jak człowiek idealny coś straci to straci partnera czy partnerkę bo już bedzie brakować tego czegoś!

gg 71653799

24

Polecam szukać sobie kobiety z innego kraju. Na co wam polskie, roszczeniowe księżniczki, które tylko czekają aż podjedzie po nie bogaty, przystojny książę w Porsche.

25

Tu nie chodzi o to, jak faceci oceniają polskie kobiety - bo to zależy od tego, na jaką osobę się trafi, każdy człowiek jest inny.

Faktem jest, że mamy klasę polityczną od niemal dwóch dekad wzajemnie obrzucającą się błotem, grożącą sobie więzieniem, oskarżającą się wzajemnie o konszachty z Putinem - a która w mizoandrycznych rozwiązaniach potrafi się zjednoczyć.

26

Netpiotrek napisał/a:

Polecam szukać sobie kobiety z innego kraju. Na co wam polskie, roszczeniowe księżniczki, które tylko czekają aż podjedzie po nie bogaty, przystojny książę w Porsche.

Raczej szukające idealnego faceta który ich potrzeby zaspokoi to tutaj wchodzimy w temat egoizmu kobiet!
Ja ogolnie rozumiem ze kobieta bedzie chciala znaleść odpowiedzialnego, zaradnego i opiekuńczego faceta ale jak widze ile zdarza sie że kobiety na takich natrafiają co chcą rodzinę utrzymać,zaspokoić podstawowe potrzeby no i jeszcze być dobrym meżem i ojcem to krew zalewa jak kobieta tego nie docenia.
Niestety czasy sa takie chcąć być moze nie idealnym ale facetem który troszczy się o rodzinę i życie by oddał za nie to niestety jak zaczyna sie  kryzys to kobieta wcale nie jest lepsza od faceta i spierdala gdzie bedzie jej wygodniej.

Człowiek im starszy i doswiadczony widzi ze na swiecie pojęcie Miłość to jest pojecie wzgledne i nic nie ma w stosunku do moralnosci i szacunku do drugiej osoby.

gg 71653799

27

jmox napisał/a:
Netpiotrek napisał/a:

Raczej szukające idealnego faceta który ich potrzeby zaspokoi to tutaj wchodzimy w temat egoizmu kobiet!
Ja ogolnie rozumiem ze kobieta bedzie chciala znaleść odpowiedzialnego, zaradnego i opiekuńczego faceta ale jak widze ile zdarza sie że kobiety na takich natrafiają co chcą rodzinę utrzymać,zaspokoić podstawowe potrzeby no i jeszcze być dobrym meżem i ojcem to krew zalewa jak kobieta tego nie docenia.
Niestety czasy sa takie chcąć być moze nie idealnym ale facetem który troszczy się o rodzinę i życie by oddał za nie to niestety jak zaczyna sie  kryzys to kobieta wcale nie jest lepsza od faceta i spierdala gdzie bedzie jej wygodniej.

Człowiek im starszy i doswiadczony widzi ze na swiecie pojęcie Miłość to jest pojecie wzgledne i nic nie ma w stosunku do moralnosci i szacunku do drugiej osoby.

Sorry ale Twój post jest absurdalny, mało brakuje żeby kobiety były zmuszane do związków i macierzyństwa z facetami tylko dlatego, że ci drudzy chcą rodziny i dzieci. Za dużo Opowieści Podręcznej się naoglądałeś?

Facet na damskim forum.

28

Foxterier napisał/a:

Sorry ale Twój post jest absurdalny, mało brakuje żeby kobiety były zmuszane do związków i macierzyństwa z facetami tylko dlatego, że ci drudzy chcą rodziny i dzieci. Za dużo Opowieści Podręcznej się naoglądałeś?

Ile kobiet zmusza facetów do związków i macierzyństwa tylko dlatego, że ci pierwsi chcą rodziny i dzieci?

Życie ...

29

Farmer napisał/a:
Foxterier napisał/a:

Ile kobiet zmusza facetów do związków i macierzyństwa tylko dlatego, że ci pierwsi chcą rodziny i dzieci?

To chyba inna sytuacja kiedy kobieta łapie faceta na dziecko i on musi bulić $ niż "bądź ze mną i mnie kochaj babo", nie sądzisz Farmer?

Facet na damskim forum.

30

Nie piszę o łapaniu na dziecko.
Kobiety (niektóre) wychodzą z założenia, że nie mogą być same i "bądź ze mną i mnie kochaj chłopie"

Życie ...

Posty [ 30 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Boli mnie bycie mężczyzną w Polsce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021