Polski rynek matrymonialny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Polski rynek matrymonialny

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 87 ]

Temat: Polski rynek matrymonialny

Kilka faktów z polskiego rynku matrymonialnego:

- na portalach randkowych wśród polskich użytkowników na jedną kobietę (użytkownika) przypada ośmiu mężczyzn, ratio 1:8

- kluby dyskotekowe pomimo że oferują kobietom darmowy wstęp a nawet drinki i tak wypełnia więcej mężczyzn którzy muszą płacić

- w Polsce żyje 5,2 mln kawalerów i tylko 4,1 mln panien (brakuje ponad milion wolnych kobiet!), ratio 126/100 (bezkobiecie na poziomie 26%!)

- ponad dwa miliony kobiet w polsce to samotne matki, czyli pewnie nawet około połowa singielek

-na wsiach w Polsce średnio żyje 144 kawalerow na 100 panien, ratio 144/100 - w miastach 119/100

- liczba malzenstw polek z obcokrajowcami jest kilkukrotnie wyzsza niz polakow z cudziemkami

- 80% imigrantow w Polsce to mężczyźni a tylko 20% to kobiety, podczas gdy z Polski wyjeżdża (emigrantów) mniej więcej 50% mężczyzn i 50% kobiet

- wśród Polaków w wieku 18-30, tylko 20% kobiet jest wolnych, podczas gdy blisko 50% mężczyzn jest samotnych (sondaż GW 2018)

- w Polsce jest nadwyżka kobiet w społeczeństwie ale tworzą ją emerytki, czyli są obciążeniem dla państwa i pracujących mężczyzn

- Polska jest Tajlandią Europy pod względem prostytucji i przygodnego seksu, a Kraków drugą Pattayą w opinii Europejczyków

- 70% polskich studentów wyjeżdżajacych na Erasmus to kobiety

-obecnie liczba 20 latek jest rekordowo niska od XIX wieku, kobiety przed i po 30tce nie czują presji ze strony młodszych więc nie tracą zainteresowania wraz z wiekiem (niż demograficzny)

- 99% polskich kobiet poszukuje partnera o wyższym statusie społecznym niż własny, pomimo że różnice płciowe w zarobkach w Polsce należą do najniższych na świecie

- pomimo równouprawnienia polskie kobiety nadal rzadko chcą płacić za siebie na randkach

- kilkaset tysięcy kobiet urodzonych w Polsce to prostytutki, najczęściej będących wolnego stanu cywilnego (Panna)

- większość osób deklarujących się jako homoseksualne (LGBT) w Polsce to kobiety (lesbijki)

- gdy mężczyzna narzeka na samotność nie może najczęściej znaleźć jakiejkolwiek partnerki, gdy kobieta narzeka że jest sama nie trafiła na mężczyznę o oczekiwanej atrakcyjności

- znaczną większość rozwodów w Polsce inicjują kobiety (około 70%)

- kościół katolicki dopuszcza sakrament małżeństwa z muzułmanami, islam zakazuje małżeństw z "innowiercami" Polacy więc nie mają czego szukać w pobliskich turystycznych krajach jak Egipt czy Turcja, za to Polki jadą na all inclusive i poznają kochanków

- 100 tysięcy Polek przeszło na Islam według szacunków z 2015 roku, obecnie może to już być 130-150 tysięcy

- Polki w wieku produkcyjnym mają znacznie inne preferencje polityczne niż Polacy

- największa grupa społeczna która jest niezadowolona z napływu ukraińskich uchodźców (wśród których większość to kobiety) to młode Polki do 30 rż.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Polski rynek matrymonialny

Spieprzaj dziadu.

Jeśli nie chcesz się stać kolejną zabawką i poznać czyjeś rzeczywiste intencje, odkładaj seks w czasie.

3

Tak to wszystko prawda, bylo omawiane juz dawno. Czy da sie cos zrobic? Tak, pogodzic sie, odpuscic szukanie kobiety na sile i zajac sie czyms przyjemnym.

4 Ostatnio edytowany przez jakis_czlowiek (2022-11-23 13:47:19)

Behemoth666 napisał/a:

Spieprzaj dziadu.

To jest troll, ale te rzeczy, o których pisze przecież rzeczywiście mają miejsce w większości. Chociaż nie wiem, czy liczby nie są mocno przesadzone.

5

To tylko paliwo dla przegrywów.

Jeśli nie chcesz się stać kolejną zabawką i poznać czyjeś rzeczywiste intencje, odkładaj seks w czasie.

6

Na to wszystko jest proste rozwiązanie - mężczyzna niech się stanie atrakcyjny - ambity, pracowity, zadbany, o właściwych poglądach politycznych.
I po problemie. Nie dziękujcie wink

Forumowe perełki:
"Kiedy kobiety naucza się jednej prostej rzeczy: Żeby w małżeństwie było dobrze, muszą rozkładać nogi. To ich obowiązek." - Szeptuch
"Kamil, dość dyktatury kobiet, dość." - ulle

7

Behemoth666 napisał/a:

Może i jest. Ale on tego nie wyssał z palca. To rzeczywiście ma miejsce.

8

Behemoth666 napisał/a:

Jestem ciekawy jaki byl by ryk gdyby te proporcje byly odwrotne i to kobiety nie byly by wstanie sie z nikim zwiazac bo facetow bylo by za malo i wiazali by sie tylko z kobietami z zagranicy. Ale niestety jest na odwrot a ostatni zgasi swiatlo.

9

jakis_czlowiek napisał/a:

To rzeczywiście ma miejsce.

Ta "rzeczywistość" to tylko pewne sposoby myślenia z jakimiś ograniczeniami w postaci chronicznej patologicznej, frustracji i ograniczeniami w płytkiej percepcji i interpretowaniu tego co niby jest .
A ten temat to kolejna prowokacja do gównoburzy która nic nie wnosi w tą rzeczywistość
oprócz marudzenia, narzekania i użalania się, paru osobników "z misją" ,zawziętych na netkobiety.pl .
Nawet jeżeli ta czarna rzeczywistość ma miejsce to jaki wpływ na to mają użytkowniczki co mogą niby zrobić,poradzić zmienić w świecie
Mają przyznać się do czegoś, do jakieś racji i niby  hipokryzji? Apelować ? Monitować ? Demonstrować ?
Czy mają masowo oddać się prawiczkom,intelom,piwniczniakom ?

"Cichociemny na paralotni" big_smile

10

M!ri napisał/a:

Na to wszystko jest proste rozwiązanie - mężczyzna niech się stanie atrakcyjny - ambity, pracowity, zadbany, o właściwych poglądach politycznych.

Polacy wygladają o wiele lepiej i zarabiają lepiej niż kilkanaście lat temu a sytuacja jest coraz gorsza. Jak to wytłumaczysz? Czy bezrobocie nie bierze się z powodu braku miejsc pracy na rynku? Czy samotność nie bierze się z powodu braku kobiet w okolicy?

11

Partię załóż big_smile

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

12

paslawek napisał/a:

To rzeczywiście ma miejsce.

Ta "rzeczywistość" to tylko pewne sposoby myślenia z jakimiś ograniczeniami w postaci chronicznej patologicznej, frustracji i ograniczeniami w płytkiej percepcji i interpretowaniu tego co niby jest .
A ten temat to kolejna prowokacja do gównoburzy która nic nie wnosi w tą rzeczywistość
oprócz marudzenia, narzekania i użalania się, paru osobników "z misją" ,zawziętych na netkobiety.pl .
Nawet jeżeli ta czarna rzeczywistość ma miejsce to jaki wpływ na to mają użytkowniczki co mogą niby zrobić,poradzić zmienić w świecie
Mają przyznać się do czegoś, do jakieś racji i niby  hipokryzji? Apelować ? Monitować ? Demonstrować ?
Czy mają masowo oddać się prawiczkom,intelom,piwniczniakom ?

Przede wszystkim niech przestaną wpieprzać się między Polaków i Ukrainki tak jak ma to miejsce w wielu firmach.

13

JedynyRealista napisał/a:
Behemoth666 napisał/a:

Jestem ciekawy jaki byl by ryk gdyby te proporcje byly odwrotne i to kobiety nie byly by wstanie sie z nikim zwiazac bo facetow bylo by za malo i wiazali by sie tylko z kobietami z zagranicy. Ale niestety jest na odwrot a ostatni zgasi swiatlo.

Już jest ryk, młode Polki złe bo uchodźcy to kobiety, chociaż mało tam konkurencji bo większość to mężatki z dziećmi ale to właśnie ta grupa rzekomo tolerancyjnych kobiet wg badań jest najbardziej przeciwko uchodźcom z Ukrainy.

14

Behemoth666 napisał/a:

Dlaczego nie ma kobiet przegrywów?

15

Czy siedząc na NetPrzegrywach sami zmieniamy się w NetPrzegrywów?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie rozmawiam z idiotami.

16

M!ri napisał/a:

A może mnie szanowny politruk uświadomić które to własciwe bo jak raz zaczynam szukać lol

17

kroguletz napisał/a:
M!ri napisał/a:

Polacy wygladają o wiele lepiej i zarabiają lepiej niż kilkanaście lat temu a sytuacja jest coraz gorsza. Jak to wytłumaczysz? Czy bezrobocie nie bierze się z powodu braku miejsc pracy na rynku? Czy samotność nie bierze się z powodu braku kobiet w okolicy?

Może i wyglądają lepiej, może i zarabiają lepiej, ale na Twoim przykładzie widać, że z inteligencją raczej jest słabo. Ty powinieneś zostać jakimś islamistą. Jechać do jakiegoś kraju na Bliskim Wschodzie. Tam kupiłbyś sobie żonę za wielbłąda i "będzie pan zadowolony". wink Mentalnie to jest Twój poziom.

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

18 Ostatnio edytowany przez JedynyRealista (2022-11-23 14:22:50)

kroguletz napisał/a:
Behemoth666 napisał/a:

Już jest ryk, młode Polki złe bo uchodźcy to kobiety, chociaż mało tam konkurencji bo większość to mężatki z dziećmi ale to właśnie ta grupa rzekomo tolerancyjnych kobiet wg badań jest najbardziej przeciwko uchodźcom z Ukrainy.

Bzdury, czegos takiego nie ma. Ukrainki w p0lsce to w wiekszosci dzieciate mezatki. Te mlode jada na zachod. Polka wisi to co robia polacy bo polakami poprostu gardza jak zreszta caly swiat. Nawet moja obecna partnerka kiedys powiedziala ze zanim poznala mnie nigdy by nawet nie pomyslala o zwiazku z polakiem robakiem.

19

kroguletz napisał/a:
Behemoth666 napisał/a:

Dlaczego nie ma kobiet przegrywów?

Są i to całkiem dużo.
Femcelki nie wzięły się znikąd.

Życie ...

20 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2022-11-23 14:43:04)

kroguletz napisał/a:

Bzdury, czegos takiego nie ma. Ukrainki w p0lsce to w wiekszosci dzieciate mezatki. Te mlode jada na zachod. Polka wisi to co robia polacy bo polakami poprostu gardza jak zreszta caly swiat. Nawet moja obecna partnerka kiedys powiedziala ze zanim poznala mnie nigdy by nawet nie pomyslala o zwiazku z polakiem robakiem.

Rany, a już miałam nadzieję, że nas Ukrainki oswobodzą od męczącego towarzystwa tych męczybuł :-(
Widać szybko się poznały z kim tutaj mają do czynienia ;-)

21

chmurny napisał/a:
M!ri napisał/a:

A może mnie szanowny politruk uświadomić które to własciwe bo jak raz zaczynam szukać lol

Wskazówka jest zawarta w pierwszym poście

Forumowe perełki:
"Kiedy kobiety naucza się jednej prostej rzeczy: Żeby w małżeństwie było dobrze, muszą rozkładać nogi. To ich obowiązek." - Szeptuch

22 Ostatnio edytowany przez JedynyRealista (2022-11-23 14:55:39)

MagdaLena1111 napisał/a:

Rany, a już miałam nadzieję, że nas Ukrainki oswobodzą od męczącego towarzystwa tych męczybuł :-(

Ludzie sa zwierzetami i tak samo jak u innych gatunkow obiektywna ocena samca wynika glownie z jego powodzenia z samicami. Gdybys nie miala w zyciu najmniejszej perspektywy to tez bys byla meczybula. Takie tematy na tym i innych forach powstaja codziennie, p0lska ma jeden z najwieszych ilosci samobojstw w calej UE, 85% to mezczyzni. Ale wiem, fajniej jest sobie posmieszkowac z przegrywow . Im wiecej sie powiesi tym wiecej miejsca bedzie w kraju dla 'prawdziwych facetow' z turcji czy innej arabii wink

23

kroguletz napisał/a:
M!ri napisał/a:

Wyglądają lepiej? Jest epidemia otyłości, dla niektórych jedyny ruch to przejście spod tv do lodówki po piwo. Gdzie jest to lepiej?
Ci co dbają o siebie nie mają problemu z kobietami.

Brak pracy bierze się z nieposiadania kompempetenji potrzebnych na rynku. Tak samo z rynkiem matrymonialnym. Z tą różnicą że sporo kobiet na tyle dobrze sobie radzi że wolą być same niż z mężczyzną niskiej jakości.

Może powinieneś postulować rządowe dopłaty za posiadanie chłopa w domu chociaż w wielu przypadkach i to nie pomoże.

Forumowe perełki:

24 Ostatnio edytowany przez jakis_czlowiek (2022-11-23 15:04:35)

M!ri napisał/a:

Nie przesadzaj. Co ja mam powiedzieć? Są wyjątki tongue Sport uprawiam, dobrą pracę mam. Ale to nic nie daje. Inne rzeczy mają znaczenie.

25 Ostatnio edytowany przez blueangel (2022-11-23 15:14:11)

skoro jest 2 mln samotnych matek singielek to tyle samo tatusiow? przeciez miedzy soba sie nie zaplodnily.

popytalam wsrod kolezanek z malzenstw mieszanych. zazwyczaj mieszkaja zagranica. co dziewnego, ze mieszkajac w Anglii, w ktorej wiecej jest Anglikow niz Polakow zapoznala Anglika i za niego wyszla?

co do poludniowcow slyszalam od tych kolezanek, ze temperament, ogien, z Polakow mialy udawane orgazmy xD nie wnikam, to byl cytat xD

sa jeszcze kobeity, ktore robia/zrobily kariery i im sie poprostu nie oplaca. niby 21 wiek, ale mezczyzni nadal oczekuja, ze kobieta jest od stania przy garach. ciekawa ktora na to z nich pojdzie?

sa jeszcze te brzydkie, pamietam watek inkwizytorki, ale takiej i tak nie poderwiesz, co z tego ze dobra i mila i by chciala

i sa jeszcze jak rossanka (mam nadzieje, ze nie pomylilam nikow), ktorym sie poprostu nie ulozylo, wiec mimo az tak wielkiego niedoboru jak wytlumaczysz, ze sa same? powinny byc przeciez oblegane? gdzie te miliony kawalerow w kolejce?

a te inicjujace rozwod zazwyczaj maja powod. nie odliczyles ze swoich statystyk tych wszystkich przemocowcow, alkoholikow, i tym podobnych. chyba ze wedlug ciebie powinny przy nich siedziec i dawac sie maltretowac? no ale to kobiety sa te zle

26

M!ri napisał/a:

Nie przesadzaj. Co ja mam powiedzieć? Są wyjątki tongue Sport uprawiam, dobrą pracę mam. Ale to nic nie daje. Inne rzeczy mają znaczenie.

Umieściłeś kiedyś tu swoje fotki i napisałam co jest do poprawy w Twoim wyglądzie. Wyglądasz jak chłopaczek z blokowiska.
Jest Ci tak dobrze, nie chcesz nic zmieniać - no i spoko, ale nie mniej pretensji że dla kobiet nie jest spoko.

Forumowe perełki:

27 Ostatnio edytowany przez blueangel (2022-11-23 15:22:36)

M!ri napisał/a:
M!ri napisał/a:

Umieściłeś kiedyś tu swoje fotki i napisałam co jest do poprawy w Twoim wyglądzie. Wyglądasz jak chłopaczek z blokowiska.
Jest Ci tak dobrze, nie chcesz nic zmieniać - no i spoko, ale nie mniej pretensji że dla kobiet nie jest spoko.

nie widzialam fotek, wiec sie nie wypowiem, ale przypomina mi to jakiegos czlowieka, tez nie chce nic zmienic, nawet gdyby wyliczyc, co kobietom na bank moze przeszkadzac (np. brak prawka, ale przeciez jemu tak dobrze, bo nie potrzebuje. to nic, ze kobieta w jego wieku ponad 30 lat mysli o zalozeniu rodziny, a wtedy te prawko jednak potrzebne, bo dzieci do lekarza, bo trzeba do przedszkola, a rano z dzieciakiem kolomyja). ale te wiekie zdziwienie, czemu zadna ne nie wyrywa do zwiazku.

spoko, ale wtedy trzeba zmienic podejscie i okej, zyje jak chce i jak sie zadna nie trafi to trudno, a nie dziwic sie, ze zadna sie nie trafia, skoro nie spelniam oczekiwan przecietnej kobiety.

28

blueangel napisał/a:

nie widzialam fotek, wiec sie nie wypowiem, ale przypomina mi to jakiegos czlowieka, tez nie chce nic zmienic, nawet gdyby wyliczyc, co kobietom na bank moze przeszkadzac (np. brak prawka, ale przeciez jemu tak dobrze, bo nie potrzebuje. to nic, ze kobieta w jego wieku ponad 30 lat mysli o zalozeniu rodziny, a wtedy te prawko jednak potrzebne, bo dzieci do lekarza, bo trzeba do przedszkola, a rano z dzieciakiem kolomyja). ale te wiekie zdziwienie, czemu zadna ne nie wyrywa do zwiazku

Tłumaczyłem już czemu nie mam prawka... Ile razy mam to pisać...

A czemu kobiety uważają, że one nie muszą mieć prawka i nawet jak nie mają to wymagają go u faceta?

Co do wyglądu - ja wyglądam normalnie, ani źle, ani super. Nie wiem co w tym złego...

29 Ostatnio edytowany przez blueangel (2022-11-23 15:26:24)

faktycznie ybly te dyskusje o prawku, ty swoje, my swoje. bez sensu od nowa zaczynac. to i tak nic nie zmienia. nie chcesz robic? nie rob, twoje zycie i nikt cie nie zmusi, sam musisz wiedziec, czego chcesz, ale musisz zaakceptowac, ze dla wiekszosci kobiet twoja atrakcyjnosc spada, bo takie sa fakty.

30

blueangel napisał/a:

faktycznie ybly te dyskusje o prawku, ty swoje, my swoje. bez sensu od nowa zaczynac. to i tak nic nie zmienia. nie chcesz robic? nie rob, twoje zycie i nikt cie nie zmusi, sam musisz wiedziec, czego chcesz, ale musisz zaakceptowac, ze dla wiekszosci kobiet twoja atrakcyjnosc spada, bo takie sa fakty.

A czemu kobiety uważają, że one nie muszą mieć prawka i nawet jak nie mają to wymagają go u faceta?

31

to juz musze sie wypowiedziec te, ktore nie maja. tak czy siak takie sa fakty i mozesz narzekac, bulwersowac sie, ale i tak ich nie przeskoczysz, bo tak juz jest.

32 Ostatnio edytowany przez blueangel (2022-11-23 15:39:33)

i potwierdzam, ze zadna kobieta nie zwiaze sie z facetem ponizej swojego poziomu. zadnej takiej nie znam. kiedys facet polowal, dzis i kobiety poluja i dbaja o rodzine, aby ja wyzywic, ale moze jakies pozostalosci w biolgii pozostaly? smile

a ten argument przygodnego seksu z doopy, malo to meskich dziwek z ons-ow, fbw-ow i innych takich przygod? i nic dziwnego, ze do zwiazku takiego kogos nikt nie chce. obojetnie czy mezczyzna czy kobieta.

33

blueangel napisał/a:

Bo mogą. Czy kobieta która ma małe cycki może szukać sobie faceta z dużą kuśką? Też może!

Facet na damskim forum.

34

Dokładnie, bo mogą. U mnie te z pryszczami na miejscu gdzie powinny być cycki też nie miały nigdy szans :-)

Ale temat prawa jazdy jest już naprawdę naciągany..to żadne osiągnięcie.

35 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2022-11-23 16:11:18)

MagdaLena1111 napisał/a:

Ludzie sa zwierzetami i tak samo jak u innych gatunkow obiektywna ocena samca wynika glownie z jego powodzenia z samicami. Gdybys nie miala w zyciu najmniejszej perspektywy to tez bys byla meczybula. Takie tematy na tym i innych forach powstaja codziennie, p0lska ma jeden z najwieszych ilosci samobojstw w calej UE, 85% to mezczyzni. Ale wiem, fajniej jest sobie posmieszkowac z przegrywow . Im wiecej sie powiesi tym wiecej miejsca bedzie w kraju dla 'prawdziwych facetow' z turcji czy innej arabii wink

I na pewno wszyscy popełnili samobójstwa bo ich kobiety nie chcą...

Nie przesadzajmy.

Wiesz, skąd wynika nasze podejście tu do przegrywów?
Bo wiele razy się im powiedziało, co i jak mogą zrobić, a oni mają to w pompie, lepiej po prostu narzekać, ale nic nie robić po to, żeby swoją sytuację zmienić.

36 Ostatnio edytowany przez jakis_czlowiek (2022-11-23 16:13:12)

Behemoth666 napisał/a:

Ale temat prawa jazdy jest już naprawdę naciągany..to żadne osiągnięcie.

Właśnie, nie jest to osiągnięcie. Bo wszyscy je mają.

Skoro ja nie mam, bo nie mam do tego predyspozycji, więc wniosek jest taki, że nie radzę sobie z życiem, nie jestem w stanie zapewnić bezpieczeństwa i stabilności w związku, itp. I nie mam szans na związek.

37 Ostatnio edytowany przez blueangel (2022-11-23 16:33:30)

szczerze to nie wyobrazam sobie ciebie w zwiazku. jakby to mialo wygladac?
ona: moze pojdziemy na spacer?
jakis czlowiek: to nie dla mnie
ona: to moze wyskoczymy do kina, wyszedl nowy horror?
jakis czlowiek: niee, wole w domu, w kinie ciemno i bym mial jakies wewnetrzne obawy. na dodatek za duzo ludzi i sie wstydze.
ona: co bedziemy robic?
jakis czlowiek: zagrajmy w planszowki
ona: ale gralismy juz dzis, wczoraj, przedwczoraj i caly wzeszly weekend. chcialabym zrobic raz cos innego, zamiast siedziec w domu. to moze lyzwy? naucze cie.
jakis czlowiek:  co ci nie pasuje w siedzieniu w domu? ja sie tu najlepiej czuje. nie umiem jezdzic na lyzwach. upadne i zlamie noge. nie bede robil czegos wbrew sobie.

smile sorry, ale tak to sobie wyobrazam. moze dlatego, ze watek dotyczyl jednego problemu, wiec te wszystkie 88 stron tylko o tym i maja podobne brzmienie smile

38 Ostatnio edytowany przez jakis_czlowiek (2022-11-23 16:38:00)

blueangel napisał/a:

smile sorry, ale tak to sobie wyobrazam. moze dlatego, ze watek dotyczyl jednego problemu, wiec te wszystkie 88 stron tylko o tym i maja podobne brzmienie smile

No to zgadzamy się chociaż w jednej rzeczy.

I nie, nie odmówiłbym w żadnej z tych sytuacji.

Tu chodzi o to, że samemu mi się nic już za bardzo nie chce robić, nie mam motywacji, nie widzę sensu w tym. Mam sporo blokad, których sam nie umiem przezwyciężyć. A jeszcze je umacnia to, że nie mam żadnych szans poznać kogoś, bo widzę jak dziewczyny podchodzą do kogoś takiego jak ja.

39 Ostatnio edytowany przez paslawek (2022-11-23 17:33:12)

Nawet moja obecna partnerka kiedys powiedziala ze zanim poznala mnie nigdy by nawet nie pomyslala o zwiazku z polakiem robakiem.

A tak pamiętam żeś narzekał,marudził,przynudzał, nie mniej niż inni Kremikopodobni, a jednak masz kobietę, wymarzoną niePolkę
Czarnowidztwa i zamartwiania się o rzeczy na które nie masz żadnego wpływu widzę że sporo jeszcze zostało u Ciebie siłą rozpędu smile
Niestety burzysz stereotyp który podtrzymywałeś dziarsko .
W każdym razie życzę szczęścia

40 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2022-11-23 17:25:29)

MagdaLena1111 napisał/a:

Nie zdarza się tak, że ktoś nie ma najmniejszych perspektyw. No way.
To z przegrywami jest tak, że oni sabotują siebie, sabotują każdą możliwość, każdą inną od własnej - perspektywę.

Ale zgadzam się, że dzisiejsi polscy faceci to zdecydowanie słabsza psychicznie pleć od kobiet. Być może to efekt tysiącleci, kiedy to kobiety, żeby przetrwać musiały być silne, znosić upokorzenia i wiele innych niesprawiedliwości, które często spotykały je ze strony mężczyzn, co jeszcze można zaobserwować w wielu patriarchalnych krajach, gdzie głoś kobiet jest niesłyszalny a one same niewidzialne i nieszanowane.

Będę wdzięczna jak z łaski swojej nie będziesz mi tu wbijał na łzawe tony o biednych samobójczych misiach, które nie radzą sobie z życiem jako wolni ludzie w wolnym kraju, gdzie nie ma wojny i panuje w miarę dostatek. Bo to az nieprzepyzwoite.

41

nie tylko polscy faceci to obecnie slabsza psychicznie plec. moglabys dorzucic zachodnia kulture, ale i to nie wszystkich, nawet w Polsce. nie da sie az tak zgeneralizowac. choc sporo tego.

Realisto nie wiedzialam smile pochwal sie, jak sie poznaliscie i skad ow wybranka jest smile

42

blueangel napisał/a:

nie tylko polscy faceci to obecnie slabsza psychicznie plec. moglabys dorzucic zachodnia kulture, ale i to nie wszystkich, nawet w Polsce. nie da sie az tak zgeneralizowac. choc sporo tego.

Realisto nie wiedzialam smile pochwal sie, jak sie poznaliscie i skad ow wybranka jest smile

Na imię jej Ajrisz smile

43

blueangel napisał/a:

jakis czlowiek: niee, wole w domu, w kinie ciemno i bym mial jakies wewnetrzne obawy. na dodatek za duzo ludzi i sie wstydze.
ona: ale gralismy juz dzis, wczoraj, przedwczoraj i caly wzeszly weekend. chcialabym zrobic raz cos innego, zamiast siedziec w domu. to moze lyzwy? naucze cie.
jakis czlowiek:  co ci nie pasuje w siedzieniu w domu? ja sie tu najlepiej czuje. nie umiem jezdzic na lyzwach. upadne i zlamie noge. nie bede robil czegos wbrew sobie.

Idź do psychiatry bo to już są urojenia.

44

Lady Loka napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Nie przesadzajmy.

Bo wiele razy się im powiedziało, co i jak mogą zrobić, a oni mają to w pompie, lepiej po prostu narzekać, ale nic nie robić po to, żeby swoją sytuację zmienić.

Konkretnie czego brakuje Polakom? Bo ja wiem że niczego, wszystko jest to samo co na zachodzie oczywiście na mniej nas stać ale jeżeli chodzi o sam wygląd to te same markowe ubrania kupione w galeriach handlowych z tych samych sklepów, te same fryzury, Polacy są nawet przystojniejsi niż tacy Hiszpanie bo mamy blond włosy i jasne oczy albo ciemne, więcej typów urody na rudych kończąc a tam? 90% to wyłysiali bruneci z czarnymi oczami.

45

blueangel napisał/a:

i potwierdzam, ze zadna kobieta nie zwiaze sie z facetem ponizej swojego poziomu. zadnej takiej nie znam. kiedys facet polowal, dzis i kobiety poluja i dbaja o rodzine, aby ja wyzywic, ale moze jakies pozostalosci w biolgii pozostaly? smile

a ten argument przygodnego seksu z doopy, malo to meskich dziwek z ons-ow, fbw-ow i innych takich przygod? i nic dziwnego, ze do zwiazku takiego kogos nikt nie chce. obojetnie czy mezczyzna czy kobieta.

Tak, tak kobiety polują a jak idzie na radnke to oczekuje że ktoś za nią zapłaci. Po co kobiety jadą na studia do dużych miast i tam zostają? Bo liczą na zamożniejszego faceta który je bedzię utrzymywał a taka typowa absolwentka to potem praca w budżetówce za 3000 netto i zero perspektyw na coś więcej.

46

kroguletz napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Nie przesadzajmy.

Konkretnie czego brakuje Polakom? Bo ja wiem że niczego, wszystko jest to samo co na zachodzie oczywiście na mniej nas stać ale jeżeli chodzi o sam wygląd to te same markowe ubrania kupione w galeriach handlowych z tych samych sklepów, te same fryzury, Polacy są nawet przystojniejsi niż tacy Hiszpanie bo mamy blond włosy i jasne oczy albo ciemne, więcej typów urody na rudych kończąc a tam? 90% to wyłysiali bruneci z czarnymi oczami.

A skąd ja mam to wiedzieć? Mam męża Polaka...

Polakom niczego nie brakuje. Tobie za to już tak. Pisałam, jesteś Męczybułą, a kobiety takich nie chcą. Trzeba się trochę postarać, a nie oczekiwać, że samo przyjdzie.

Masz idealny przykład Jakiegoś. (Sorry Jakiś, tym razem fakt personalnie tongue ale nikt inny mi tu do głowy nie przychodzi)
Kontaktów online nie ma, kontaktów na żywo nie, bo się boi zagadać. Na kurs tańca nie pójdzie, bo musiałby dotknąć dziewczyny. Nie uśmiechnie się na zdjęciu. Fryzury nie zmieni, bo nie, zarost nie bo nie, zainteresowań nie rozszerzy bo nie, sposoby zagadania nie zmieni, bo nie, prawa jazdy nie zrobi, bo nie.

Tyle rzeczy można w sobie ukształtować jak się chce, tyle rzeczy zmienić. Zarost zawsze zgolić, fryzurę zmienić na poprzednią albo na jeszcze inną, z kursu zrezygnować. Ale czemu nie spróbować? Bo nie. I jak tu się ma cokolwiek zmienić?
I jak jest jakiś wątek, w którym są samotni faceci, to oni wszyscy mają dokładnie taką samą postawę. Tylko coraz bardziej z nich wychodzi złość na świat, zgorzknienie i cynizm, co stawia ich w jeszcze gorszym świetle.

A czasami naprawdę nie trzeba wiele zmieniać w życiu, żeby zmieniło się całe życie. Tylu rzeczy można się nauczyć jak się chce. Aż żal z tego nie korzystać.

47

kroguletz - czego oczekujesz od kobiety i co możesz jej zaoferować w normalnym życiu w zwykły dzień ?
Jak sobie wyobrażasz dzień powszedni ich dwojga ?

Jaki pożytek z prędkości, jeśli zmierza się w złym kierunku?

Jeśli wciąż nie spotkałaś mężczyzny u boku którego chciałabyś się zestarzeć, nie przejmuj się, Bez mężczyzny też się zestarzejesz. Może tylko później.
Mężczyzna jest jaki jest i nie ma co przy nim majstrować. Im szybciej kobieta to zrozumie tym lepiej dla niej. I dla niego - Maria Czubaszek

48 Ostatnio edytowany przez blueangel (2022-11-23 20:59:33)

kroguletz napisał/a:
blueangel napisał/a:

Idź do psychiatry bo to już są urojenia.

a ty czytales w ogole jego watek? lady loka ci troche strescila te 88 stron smile

"ontaktów online nie ma, kontaktów na żywo nie, bo się boi zagadać. Na kurs tańca nie pójdzie, bo musiałby dotknąć dziewczyny. Nie uśmiechnie się na zdjęciu. Fryzury nie zmieni, bo nie, zarost nie bo nie, zainteresowań nie rozszerzy bo nie, sposoby zagadania nie zmieni, bo nie, prawa jazdy nie zrobi, bo nie."

49 Ostatnio edytowany przez jakis_czlowiek (2022-11-23 21:08:58)

Lady Loka napisał/a:

Masz idealny przykład Jakiegoś. (Sorry Jakiś, tym razem fakt personalnie tongue ale nikt inny mi tu do głowy nie przychodzi)
Kontaktów online nie ma, kontaktów na żywo nie, bo się boi zagadać. Na kurs tańca nie pójdzie, bo musiałby dotknąć dziewczyny. Nie uśmiechnie się na zdjęciu. Fryzury nie zmieni, bo nie, zarost nie bo nie, zainteresowań nie rozszerzy bo nie, sposoby zagadania nie zmieni, bo nie, prawa jazdy nie zrobi, bo nie.

Spoko, wybaczam tongue Zresztą, nic nie napisałaś takiego, do czego mógłbym się przywalić.

No może to, że ja nie mówię "bo nie". Tylko miałem inne argumenty^^ Mocno upraszczasz ten problem.

50

Lady Loka napisał/a:

Spoko, wybaczam tongue Zresztą, nic nie napisałaś takiego, do czego mógłbym się przywalić.

No może to, że ja nie mówię "bo nie". Tylko miałem inne argumenty^^ Mocno upraszczasz ten problem.

Tylko te argumenty są trochę takie "bo nie" tongue
Jedynie to prawko idzie zrozumieć, chociaż i tak osobiście uważam, że dopóki nie spróbujesz to nie zobaczysz jak to jest wink a zawsze możesz instruktorowi powiedzieć, ze weźmiesz więcej jazd i żeby robić powoli.

Reszta jest taka "bo nie". Bo serio, fryzura i zarost są zmienne i zawsze można sprawdzić, a Ty się upierwsz jak mały osiołek tongue

51

Lady Loka napisał/a:

Tylko te argumenty są trochę takie "bo nie" tongue
Jedynie to prawko idzie zrozumieć, chociaż i tak osobiście uważam, że dopóki nie spróbujesz to nie zobaczysz jak to jest wink a zawsze możesz instruktorowi powiedzieć, ze weźmiesz więcej jazd i żeby robić powoli.

Reszta jest taka "bo nie". Bo serio, fryzura i zarost są zmienne i zawsze można sprawdzić, a Ty się upierwsz jak mały osiołek tongue

Fryzura i zarost - mam tak jak mi się podoba. Próbowałem zapuścić coś więcej niż jednotygodniowego, ale za bardzo mnie to gryzło, przeszkadzało. I mi strasznie ciepło w twarz było.

52

Agnes76 napisał/a:

kroguletz - czego oczekujesz od kobiety i co możesz jej zaoferować w normalnym życiu w zwykły dzień ?

Co to za pytanie na poziomie podstawówki?

Szukam kobiety do małżeństwa, chce założyć rodzine. Tak jak zwykli ludzie.
To pytanie z serii jak wyobrażasz sobie swój dzień pracy, takie same pytania zadawali bezrobotnym kilka lat temu.

Nie wyobrażam sobie już zwiazku z Polką nawet gdyby się znalazła. Nie będę się tłumaczył. Kto ma łeb na karku zrobi to samo i znajdzie lepszą opcję za granicą, tylko nasz problem leży w odległości.

Gwarantuje ci że gdyby Filipiny czy Kolumbia były tak blisko jak Turcja czy Egipt to byś miała dzisiaj zalew egzotyki w całej Polsce. Jak rozwinie się transport lotniczy to może tego dożyje jak młodzi Polacy będą latali z CPK na wakacje do Azji a wracali z pięknymi kobietami.

53

kroguletz napisał/a:
Agnes76 napisał/a:

Co to za pytanie na poziomie podstawówki?

Szukam kobiety do małżeństwa, chce założyć rodzine. Tak jak zwykli ludzie.
To pytanie z serii jak wyobrażasz sobie swój dzień pracy, takie same pytania zadawali bezrobotnym kilka lat temu.

Nie wyobrażam sobie już zwiazku z Polką nawet gdyby się znalazła. Nie będę się tłumaczył. Kto ma łeb na karku zrobi to samo i znajdzie lepszą opcję za granicą, tylko nasz problem leży w odległości.

Gwarantuje ci że gdyby Filipiny czy Kolumbia były tak blisko jak Turcja czy Egipt to byś miała dzisiaj zalew egzotyki w całej Polsce. Jak rozwinie się transport lotniczy to może tego dożyje jak młodzi Polacy będą latali z CPK na wakacje do Azji a wracali z pięknymi kobietami.

To jest bardzo poważne pytanie o podstawowe sprawy życiowe.

Każda kobieta, w tym Polka, szuka mężczyzny, który będzie miał czynny wkład w życie rodziny. Same pieniądze i wzrost wszystkiego nie załatwią.
Bardzo wielu mężczyzn nie wie, albo nie chce wiedzieć jaki powinien być jego udział w codziennym życiu.  Może właśnie to sprawia, że kobiety nie widzą w mężczyźnie odpowiedniego partnera na męża i ojca.

Jeśli wciąż nie spotkałaś mężczyzny u boku którego chciałabyś się zestarzeć, nie przejmuj się, Bez mężczyzny też się zestarzejesz. Może tylko później.
Mężczyzna jest jaki jest i nie ma co przy nim majstrować. Im szybciej kobieta to zrozumie tym lepiej dla niej. I dla niego - Maria Czubaszek

54

Agnes76 napisał/a:

Każda kobieta, w tym Polka, szuka mężczyzny, który będzie miał czynny wkład w życie rodziny. Same pieniądze i wzrost wszystkiego nie załatwią.
Bardzo wielu mężczyzn nie wie, albo nie chce wiedzieć jaki powinien być jego udział w codziennym życiu.  Może właśnie to sprawia, że kobiety nie widzą w mężczyźnie odpowiedniego partnera na męża i ojca.

Dlatego ja będę zawsze sam. Bo odpowiedź u mnie na to pytanie jest jedna: nic.

55

Agnes76 napisał/a:

W jakim sensie to nic?
Nie wiesz, nie chcesz wiedzieć, czy nic nie chcesz wnosić w codzienne życie?

56

Agnes76 napisał/a:

Uff, robisz wielką przysługę kobietom taką deklaracją.

Sapere Aude

57 Ostatnio edytowany przez jakis_czlowiek (2022-11-23 23:39:13)

rinho91 napisał/a:

Nie deklaracją, tylko mówię jak jest.

A Ty odkąd tu jesteś to chyba nie napisałeś ani jednego posta, który być coś wnosił. Tylko papugujesz innych, potwierdzasz to co piszą, albo zwyczajnie komuś próbujesz dojebać.

58

rinho91 napisał/a:

A Ty odkąd tu jesteś to chyba nie napisałeś ani jednego posta, który być coś wnosił. Tylko papugujesz innych, potwierdzasz to co piszą, albo zwyczajnie komuś próbujesz dojebać.

Dobrze, że w końcu do Ciebie dotarło, że nic nie możesz zmienić w swoim życiu i żadna kobieta Cię nie zechce smile
Wyobraź sobie siebie w wieku 40, 50 lat, który nadal siedzi na tym forum i skwierczy od tego, że nic nie może zmienić w swoim życiu. Cudowna perspektywa.

Sapere Aude

59

rinho91 napisał/a:
rinho91 napisał/a:

Dobrze, że w końcu do Ciebie dotarło, że nic nie możesz zmienić w swoim życiu i żadna kobieta Cię nie zechce smile
Wyobraź sobie siebie w wieku 40, 50 lat, który nadal siedzi na tym forum i skwierczy od tego, że nic nie może zmienić w swoim życiu. Cudowna perspektywa.

To chyba ja :0

60

Prawdę mówiąc jestem akurat przeciwnego zdania.
Naprawdę uważam, że jesteś całkiem spoko chłopakiem, który potrafi dać od siebie wiele jakiejś kobiecie i stworzyć całkiem fajną rodzinę.
A to Twoje "nic" bardzo mnie zdziwiło.
Tak sobie myślę, że gdybyś trafił na energiczną dziewczynę, która  by Cię "wzięła w cugle", to wszystko ma szansę potoczyć się naprawdę szczęśliwie.
Może gdybyś mniej patrzył na warunki fizyczne a bardziej na energiczność dziewczyny, to masz szansę na świetny związek.

Posty [ 1 do 60 z 87 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Polski rynek matrymonialny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021