Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Witam,

wiem, że niektóre z Was są po porodzie, wstydzą się swojego ciała, boją się wzroku innych na siłowni lub po prostu nie mają czasu na dojazd na siłownię, trening i powrót do domu, bo z godziny, robią się nagle dwie. Teraz moje pytanie do Was, czy jeśli by była taka możliwość, to chciałybyście mieć treningi z profesjonalnymi trenerami personalnymi przez kamerkę internetową w swoim domu? Wiadomo jak to jest z motywacją do treningu samej w domu, a też nie zawsze mamy pewność, że wykonujemy poprawnie te ćwiczenia. Czekam na Wasze odpowiedzi. Ciekawi mnie też ile byście były w stanie zapłacić za taką usługę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Nie zarobisz na tym.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

3

Mimo że jestem facetem to nie wyobrażam sobie czegoś takiego że ktoś mi przez kamerkę tłumaczy jak mam robić ćwiczenia itp. Nic nie zastąpi realnego instruktora, który zadba o poprawność wykonywania ćwiczeń, tego jak się zachowuje nasze ciało oraz stałego kontaktu z nim.

4

fitkobieta26 napisał/a:

Witam,

wiem, że niektóre z Was są po porodzie, wstydzą się swojego ciała, boją się wzroku innych na siłowni lub po prostu nie mają czasu na dojazd na siłownię, trening i powrót do domu, bo z godziny, robią się nagle dwie. Teraz moje pytanie do Was, czy jeśli by była taka możliwość, to chciałybyście mieć treningi z profesjonalnymi trenerami personalnymi przez kamerkę internetową w swoim domu? Wiadomo jak to jest z motywacją do treningu samej w domu, a też nie zawsze mamy pewność, że wykonujemy poprawnie te ćwiczenia. Czekam na Wasze odpowiedzi. Ciekawi mnie też ile byście były w stanie zapłacić za taką usługę?

Jeśli chodzi o ćwiczenia z filmików, to internet pełen jest takich materiałów, które pochodzą od wielu guru fitnessu - i są całkowicie darmowe.
Natomiast ćwiczeń z trenerem personalnym nie da się zastąpić filmami, czy instrukcjami online.
Do tego potrzebny jest kontakt osobisty, i nadzór nad tym, czy dane ćwiczenia wykonywane są poprawnie.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

5

Jeśli miałabym ciało i kondycję fizyczną i psychiczną w takim stanie, że wstydziłabym się iść na siłownię to tym bardziej bałabym się, że ktoś obcy mnie nagra i będzie udostępniał filmiki ze mną jako komedia.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018