Niespodzianka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Niespodzianka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Niespodzianka

"Moja miłość jest tak wielka, że dotarła aż do..." - kojarzysz tę akcję?
Jeśli nie to już tłumaczę. 
Polega ona na tym, że robi się zdjęcie karteczki z napisem na tle wybranego, ładnego miejsca w danej miejscowości.
Planuję zrobić prezent mojemu Konradowi na 40 urodziny (mam jeszcze nie cale dwa lata)i potrzebuję dużo zdjęć karteczek z najróżniejszych miejscowości z napisem:
"Konrad, miłość Karoliny do Ciebie jest tak wielka, że dotarła aż do... (miejscowość)"
Bardzo proszę Cię  o pomoc. Super byłyby karteczki z zagranicy, ale mogą być też te z małych wsi, za każdą będę wdzięczna.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niespodzianka
Onaaa21 napisał/a:

"Moja miłość jest tak wielka, że dotarła aż do..." - kojarzysz tę akcję?
Jeśli nie to już tłumaczę. 
Polega ona na tym, że robi się zdjęcie karteczki z napisem na tle wybranego, ładnego miejsca w danej miejscowości.
Planuję zrobić prezent mojemu Konradowi na 40 urodziny (mam jeszcze nie cale dwa lata)i potrzebuję dużo zdjęć karteczek z najróżniejszych miejscowości z napisem:
"Konrad, miłość Karoliny do Ciebie jest tak wielka, że dotarła aż do... (miejscowość)"
Bardzo proszę Cię  o pomoc. Super byłyby karteczki z zagranicy, ale mogą być też te z małych wsi, za każdą będę wdzięczna.

Dziwny pomysł i bezsensowny.
Bo o ile rozumiem akcje pisania i wysyłania  kartek do chorych dzieci, którym taka kartka może choć na chwilę pozwolić zapomnieć o chorobie to zdjęcia od zupełnie obcych osób dla dorosłego a nawet mocno dojrzałego, zdrowego faceta to pomyłka.
Myślisz, że będzie mu się chciało i będzie miał czas na oglądanie jakichś zdjęć od obcych ludzi z tym samym napisem?
Masz jeszcze 2 lata, wymyśl coś bardziej od siebie.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Niespodzianka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018