Tak kończy się miłość. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Tak kończy się miłość.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Tak kończy się miłość.

Były mi dzis napisał to :"ja Ci nie mowilem gdy po rozstaniu spotykalem sie z jakas dziewczyna, poznalem pare dziewczyn chwile pogadalem, spotkalem sie pare razy, z paroma kolezankami tez sie widziałem, tez spotykalas sie z roznymi ludźmi, nie wiesz czemu Ci nie powiedziałem o tym?" i gdzieś tam jeszcze było że teraz to dla niego żaden kłopot wracać co week z Niemiec do dziewczyny która nie jest jego dziewczyna ale się że sobą spotykają a on się o nią stara....no i tym sposobem go znienawidzilam bo ja kurde wylam, blagalam o szansę a on umawial się z innymi jednocześnie mnie zwodzil. Jak byliśmy razem wyjechał na pół roku do Niemiec i ani razu do mnie nie wrócił...
mało tego w sobotę miał urodziny a ja przez
tydzień nagrywalam dla niego filmik z życzeniami. Głupia kupiłam nowe ciuszki(normalne nie wyzywające), włączyłam jego ulubiona muzykę, w tle miałam jego ulubione lampki, powiedziałam mu życzenia, nawiązałam do piosenki która była jego budzikiem gdy razem spalismy i tak strasznie mnie wkurzala ale polubiłam ja gdy powiedział że kojarzy mu się że mną powiedziałam że nadal go kocham i tęsknię za nim... On dziś odpisał dzięki... schudłas? Inaczej się malujesz? Robisz sobie przerwę w pracy? Zamiast skomentować treść filmiku to wybierał rzeczy nie wiem skąd. Wpadłam w szał i wygarnelam wszystko. Tak się kończy miłość która miała być na zawsze... Rozstalismy się a ten od razu poleciał w ramiona innej...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tak kończy się miłość.

Sama jesteś sobie winna.
Rozstaliście się, a Ty mu filmiki robisz? big_smile

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Odp: Tak kończy się miłość.

SmutnaDusza, założyłaś na naszym forum już przynajmniej dwa wątki dotyczące Twojego byłego chłopaka.
Nasz regulamin wyraźnie zabrania dublowania tematów.
Po raz kolejny proszę Cię, abyś stosowała się do naszych zasad i nie zaśmiecała forum.
Dlaczego nie kontynuujesz dyskusji w którymkolwiek z poprzednich wątków ?

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Tak kończy się miłość.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018