Niedziele Majówki święta w szpitalach. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Niedziele Majówki święta w szpitalach.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1 Ostatnio edytowany przez authority (2019-05-12 19:30:14)

Temat: Niedziele Majówki święta w szpitalach.

Zacznę od tego iż moim zdaniem to skandal w Niemczech szpitale normalnie pracują w wolne dni nawet święta jedzenie i opieka jest dobra ale przez pierwsze 14 dni płaci się 9 euro dziennie. Mi to odpowiada a wam. A u nas wszystko musi być załatwione do piątku bo lekarze mają wolne. Majówki srówki , święta srenta a w przypadku chorób nowotworowych każdy dzień jest ważny. Przez takie olewki moja matka może umrzeć dokumenty które są skierowane do innego szpitala są już nieaktualne stan zdrowia się pogorszył. Uważam iż wprowadzenie opłat za szpitale oddłużyło by ludzie nie musieli by wozić do szpitala wszystkiego (jedzenia ręczników itp)  je lekarze by więcej zarobili ale też powinni pracować w każde dni wymiennie tak by szczególnie w miejscach takich jak choroby nowotworowe czy inne sytuacje wymagające natychmiastowej operacji były wykonywane  w każdy dzień bez wyjątków. Uważacie inaczej piszcie ale bez wyzwisk. Moim zdaniem to zadanie dla następców tej ekipy. Tylko do tego trzeba mieć jaja jak miała pani Thatcher.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Niedziele Majówki święta w szpitalach.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018