Ghosting czyli ignorowanie po randce...nowa choroba kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Ghosting czyli ignorowanie po randce...nowa choroba kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1 Ostatnio edytowany przez jribelle (2019-04-15 21:31:55)

Temat: Ghosting czyli ignorowanie po randce...nowa choroba kobiet

Tylko nie piszcie mi bredni, że faceci to robią. Prawdziwy facet przez duże F. nie boi się komuś powiedzieć co myśli. Jeśli faceci to robią, to znaczy że od kogoś się nauczyli.

Ja miałem ok. 20 randek z Tindera ostatnio. I jakieś 16 razy totalny mindfuck - zero odzewu, odpowiadania na wiadomości, telefony, SMSy. Jakby mnie nie było.

Jest to chamskie, obrzydliwe i powinno być w swoim czasie załatwione przez tatusia paskiem. Jak się czułem? Jak śmieć, porzucony, potraktowany jak powietrze. Jaki macie problem,w tym żeby spróbować zatrzymać się na chwilę, spróbować kogoś zrozumieć, poznać?

Moje doświadczenie jest takie, że rozwija nas to czego nie znamy, to co wyjątkowe, niecodzienne, "dziwne" a nie to co z łatwością ogarniamy naszym poziomem intelektualnym.

Wy kobiety macie dużą praktykę w traktowaniu facetów jak papierek, który można wyrzucić. Kochacie nadawać etykietki i oceniać, jak typowy "nienawistny polaczek-ksenofob" (ktoś musiał w końcu tą zarazę urodzić). Poza tym cżęsto jesteście egotyczne i przesadnie wybredne. Zachowujecie się jak dzieci, które trzeba ciągle zabawiać i stymulować, bo sobie pójdą. I potem przychodzi starość i płaczecie że jesteście samotne.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ghosting czyli ignorowanie po randce...nowa choroba kobiet

zapraszam do mojego tematu gdybyś chciał poczytać o randkach;)użytkownicy napisali naprawdę dużo. a jak zachowywałeś sie na tych randkach? może napisz więcej o sobie:)

szukam nowego cytatu do podpisu:D

3

W kółko maglowane. Tutaj już było kilka takich tematów.

4

jribelle napisał/a:

Tylko nie piszcie mi bredni, że faceci to robią. Prawdziwy facet przez duże F. nie boi się komuś powiedzieć co myśli. Jeśli faceci to robią, to znaczy że od kogoś się nauczyli.

Ja miałem ok. 20 randek z Tindera ostatnio. I jakieś 16 razy totalny mindfuck - zero odzewu, odpowiadania na wiadomości, telefony, SMSy. Jakby mnie nie było.

Jest to chamskie, obrzydliwe i powinno być w swoim czasie załatwione przez tatusia paskiem. Jak się czułem? Jak śmieć, porzucony, potraktowany jak powietrze. Jaki macie problem,w tym żeby spróbować zatrzymać się na chwilę, spróbować kogoś zrozumieć, poznać?

Moje doświadczenie jest takie, że rozwija nas to czego nie znamy, to co wyjątkowe, niecodzienne, "dziwne" a nie to co z łatwością ogarniamy naszym poziomem intelektualnym.

Wy kobiety macie dużą praktykę w traktowaniu facetów jak papierek, który można wyrzucić. Kochacie nadawać etykietki i oceniać, jak typowy "nienawistny polaczek-ksenofob" (ktoś musiał w końcu tą zarazę urodzić). Poza tym cżęsto jesteście egotyczne i przesadnie wybredne. Zachowujecie się jak dzieci, które trzeba ciągle zabawiać i stymulować, bo sobie pójdą. I potem przychodzi starość i płaczecie że jesteście samotne.

Zachowujesz się szczeniak, któremu coś nie wychodzi kolejny raz, więc poleci do mamusi i kopnie ją w kostkę za to. WEŹ SIĘ OGARNIJ. Jeśli tak toksycznie zachowujesz się w realu, to nie dziwie się tym dziewczynom, że boją się utrzymywać z Tobą jakikolwiek kontakt.

Przyszedłeś na forum, przylepiłeś łatkę wszystkim kobietom i żeby rozładować negatywne emocje i frustracje postanowiłeś pokłócić się z kobietami. W domu też tak robisz? Te dziewczyny też tak traktowałeś?

Dojrzej zanim zgnijesz.

5

takie samo miałem wrażenie, przypuszczam że rozmowy z dziewczynami jednak wyglądały trochę lepiej niż post pisany po iluś porażkach, ale jednak tam przede wszystkim próbowałbym znaleźć źródło niepowodzeń

6

Czemu teraz na wszytko muszą wymyślać jakąś nazwę?
ech...

Czy ty napisałbyś jakiejś pannie z którą randka były nie teges: "było kiepsko/top nie to/zostańmy przyjaciółmi"?
Po co to robić? Będzie cisza/unmatch to się sama domyśli. jak zaczniesz jej pisać, że "sorry, było kiepsko" to się jeszcze obrazi i zacznie robić afery. Szkoda nerwów lol.

7

jribelle napisał/a:

Zachowujecie się jak dzieci, które trzeba ciągle zabawiać i stymulować, bo sobie pójdą. I potem przychodzi starość i płaczecie że jesteście samotne.

Na razie to Ty tu przyszedłeś płakać, że jesteś samotny smile
Widocznie nawet płakać nie masz gdzie, tylko musisz na forum.
To się projekcja nazywa.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

A co byś wolał usłyszeć? Randka była beznadziejna, jesteś nudny jak brazylijska telenowela. Ogólnie nie dzwoń do mnie nigdy.

9 Ostatnio edytowany przez jribelle (2019-04-15 23:37:57)

Uderz w stół i proszę. Od razu tłumaczenia, że NA PEWNO jestem "nieatrakcyjny", "toksyczny" , "nudny". No to co powiesz na to, że ghosting potrafią uprawiać kobiety z którymi się całowałem i/albo przytulałem?

A co byś wolał usłyszeć? Randka była beznadziejna, jesteś nudny jak brazylijska telenowela. Ogólnie nie dzwoń do mnie nigdy.

Mniemam, że to jest Twoje standardowe nastawienie na randkę - "na pewno będzie nudny, idę dowartościować i pogonić kolejnego...."  (papierka?)

Nie ukrywam, że u mnie stereotyp chama jako faceta w dresie umarł. Dla mnie cham stereotypowy jest płci pięknej. I niekoniecznie tylko przez ghosting.

Przyszedłeś na forum, przylepiłeś łatkę wszystkim kobietom

Przypominam, że to WY , kobiety kochacie pouczać i narzucać sobie wzajemnie różne zasady i granice zachowania. To wy definiujecie słowa "dziwka" , "szmata", "puszczalska". To wy potraficie zgnoić koleżankę, bo interesuje się facetem który jej paczce nie odpowiada. Albo wmówić jej że ktoś ją zgwałcił.

Skoro jesteście takie zdolne i chętne do określania sobie zasad, dlaczego nie zrobiłyście jakiegoś pogardliwego określenia na takie panie o których mowa w tym temacie? Bo zwyczajnie to tolerujecie.

Widać znalazły sobie kogoś lepszego. Po prostu dziewczyny stwierdzają szkoda czasu. Do widzenia. Np. w Szanghaju to całkowicie naturalne, nie traci się czasu na znajomości bez szans. Nie biegam już na randki. Zaobrączkowana jestem...

11 Ostatnio edytowany przez jribelle (2019-04-15 23:48:39)

znalazły sobie kogoś lepszego

Czyli lepszy towar na półce. Super empatyczne..czy mówiłaś o tym facetom NAJPIERW zanim zawarłaś znajomość, że tak myślisz o nich?

12

jribelle jak nie pasują Ci kobiety i ich zachowanie, przerzuć się na facetów. W necie pełno jest takich stękających Misiów jak Ty. Nikt nie ma obowiązku kontynuować znajomości, która jemu nie odpowiada. Kobiety nie są tu żadnym wyjątkiem, mężczyźni równie często urywają kontakty bez słowa wyjaśnienia.

13 Ostatnio edytowany przez jribelle (2019-04-16 00:17:43)

nie pasują ci kobiety i ich zachowanie

To kwestia ELEMENTARNEJ KULTURY, a nie płci. Od tego jest cywilizacja i kultura, żebyśmy nie zabijali się wzajemnie, nie gwałcili i nie ghostowali. Jednym słowem - nie krzywdzili się wzajemnie!

14 Ostatnio edytowany przez PaniA (2019-04-16 00:27:04)

jribelle napisał/a:

nie pasują ci kobiety i ich zachowanie

To kwestia ELEMENTARNEJ KULTURY, a nie płci. Od tego jest cywilizacja i kultura, żebyśmy nie zabijali się wzajemnie, nie gwałcili i nie ghostowali. Jednym słowem - nie krzywdzili się wzajemnie!

Widać celujesz w osoby, które tej kultury nie posiadają, a potem płaczesz, że źle trafiłeś. wink Z resztą, Ty  też nie wykazujesz się zbyt wysoką kulturą, jeśli przychodzisz na kobiece forum, wrzucasz nas do jednego wora i atakujesz.

jribelle napisał/a:

znalazły sobie kogoś lepszego

Czyli lepszy towar na półce. Super empatyczne..czy mówiłaś o tym facetom NAJPIERW zanim zawarłaś znajomość, że tak myślisz o nich?

W sumie nic. Wykręcałam się od spotkań. Raz miałam namolnego to powiedziałam mu prosto w twarz, że nie chcę znajomości i żeby nie dzwonił. A co jest złego w szukaniu lepszego partnera, który nam bardziej pasuje i bardziej się podoba. Nic. Jak ktoś woli wysokich brunetów, to nie widzę powodu żeby miał na siłe trwać z niskim blondynem, bo spotkali się jako pierwsi.

16

jribelle napisał/a:

A w*jebane miej na to, będzie Ci lżej. Mało to kobiet na świecie? Same przyjdą z czasem wink

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

17 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-04-16 02:31:49)

jeśli ich zachowanie nie odpowiada Twojemu rozumieniu kultury, to chyba nie ma czym się martwić, bo związek i tak byłby nieudany dla CiebiE?:)

czytam ten temat no i niestety gdybym miał możliwość rozmawiać z osobą wypowiadającą się w taki sposób, to też bym chyba unikał dalszych spotkań, co tu widzę - zasadnicze komunikaty i oczekiwania, kierowanie zarzutów dotyczących zachowania jednostek do ogółu społeczeństwa podczas gdy ktoś może wypowiadać się tylko o sobie ew. swoim otoczeniu które stanowi może 0.001% całej populacji.

18

nudny.trudny

Im dalej w las tym więcej drzew. Im bardziej w tłum tym więcej chamstwa. W przypadku większej populacji spodziewałbym się zachowań typu "ghosting dziewczyny w ciąży" aniżeli czegoś lepszego.... sad(((((

jeśli ich zachowanie nie odpowiada Twojemu rozumieniu kultury, to chyba nie ma czym się martwić, bo związek i tak byłby nieudany dla CiebiE?:)

Mieć wy....ne jest proste. Tylko potem wygrywa PiS. Ktoś na tym świecie musi powalczyć o "słuszną sprawę".

czytam ten temat no i niestety gdybym miał możliwość rozmawiać z osobą wypowiadającą się w taki sposób, to też bym chyba unikał dalszych spotkań, co tu widzę - zasadnicze komunikaty i oczekiwania, kierowanie zarzutów dotyczących zachowania jednostek do ogółu społeczeństwa podczas gdy ktoś może wypowiadać się tylko o sobie ew. swoim otoczeniu które stanowi może 0.001% całej populacji.

Stanowcze głoszenie pogladów zawsze budzi opór. smile Czy o to Ci chodziło? Ja na krytykę jak najbardziej jestem otwarty.

19 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-04-16 03:02:32)

jribelle napisał/a:

Im dalej w las tym więcej drzew. Im bardziej w tłum tym więcej chamstwa. W przypadku większej populacji spodziewałbym się zachowań typu "ghosting dziewczyny w ciąży" aniżeli czegoś lepszego.... sad(((((

hmm drzewa w lasach, to ma jakiś związek?:) ale tak jest chyba tylko do pewnego momentu, bo roślinność musi mieć dostęp do ziemi i światła

jribelle napisał/a:

Mieć wy....ne jest proste. Tylko potem wygrywa PiS. Ktoś na tym świecie musi powalczyć o "słuszną sprawę"

haha ja z twardego elektoratu:DD (możesz sobie wyobrazić takiego pana w kapeluszu w wieku ok. 70 lat siedzącego na ławce, albo coś innego zgodnego z wyobrażeniami):D ale generalnie chyba Ci nie chodziło o rozmowę o polityce;) słuszna sprawa hmm...a gdyby walkę zacząć od siebie i od przyjęcia do wiadomości tego o czym inni już pisali?

jribelle napisał/a:

Stanowcze głoszenie pogladów zawsze budzi opór. smile Czy o to Ci chodziło? Ja na krytykę jak najbardziej jestem otwarty.

pisałem to z pozytywnym zamiarem, nie wiem czy mi wyszło. Chciałem przekazać jaka byłaby u mnie przyczyna tego, że nie byłbym chętny do dalszych spotkań. Tylko że dużo zależy od tego, jak rozmawiasz z tymi dziewczynami? czy te spotkania przebiegały w fajnej atmosferze, jakie były wasze tematy rozmów?

Dziewczyny też napisały rzeczy które mógłbyś zapamiętać, naprawdę momentami trudno odpowiada się na pytania sformułowane w taki sposób. Czasem próbowałem odpisywać na takie wnioski które pojawiały się ze strony dziewczyn w kierunku chłopaków i nie było to łatwe, chociaż rozumiałem z jakich rzeczy mogło wynikać. Jeśli spędzałeś czas w środowisku albo miejscu gdzie takie zachowania dominowały, to wcale nie znaczy że tak będzie zawsze, i na pewno masz szansę na coś lepszego. Nastawienie warto zmienić na lepsze:)

20

To może ja się wypowiem smile
Tinder działa na zasadzie „castingu”, jeżeli dziewczyna poznała fajniejszego pod jakimś względem faceta to się raczej nie odezwie. Ja osobiście czegoś takiego nigdy nie zrobiłam, ewentualnie napisałam smsa, ze nic z tego.

Mi natomiast zdarzyło się spotkać z facetami którzy jak było widać na spotkaniu bawili się świetnie, ale po spotkaniu zapadała grobowa cisza. To znak, ze ktoś nie jest zainteresowany. Jeżeli facet ma do wyboru tyle dziewczyn, to tez małe prawdopodobieństwo, ze akurat ja jemu podpasuje. Aktualnie usunęłam tego Tindera, bo szkoda czasu. Czuje jakby to był sklep, w którym ludzie szukają dobrego towaru.

Raz miałam przyjemność spotykanie się z facetem (były między nami 3 randki) po czym totalnie zamilkł. Okazało się, ze miał dziewczynę ale coś im się przestało układać, potem wrócili do siebie...

Autorze postu- probuj poznać kogoś nie przed internet

21

No i dokładnie zadziałałeś tak, jak napisałam. Przyszedłeś tu jedynie się pokłócić. Wywlokłeś już jakiś PIS, masz pretensje, że brak Ci ogłady i kultury (tak, tym jest to, co uprawiasz tu, na forum). Jesteś jak rozwydrzone dziecko.

A zapomniałam dodać: big_smile

22

Mamy na forum wystarczająco dużo tematów, w których i Ty Autorze możesz umieścić swoje frustracje.
Nie widzę najmniejszego powodu do tego, aby multiplikować prowokacyjne, czy ubliżające kobietom wątki.
Być może nie jesteś tego do końca świadomy, więc pozwolę sobie zwrócić Twoją uwagę na fakt, że jest to miejsce dla kobiet i o kobietach.
One mają czuć się tu bezpiecznie i swobodnie, a teksty typu "wy kobiety", "wszystkie jesteście", "co z wami nie tak" - zdecydowanie nie wpisują się w kanon regulaminu naszego serwisu.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Ghosting czyli ignorowanie po randce...nowa choroba kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018