Sex od święta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-03-16 01:29:51)

Temat: Sex od święta

Witam, moze przejdę do sedna sprawy czy jest ze mna cos nie tak czy sex z moim partnerem sie juz wypalił lub juz go nie pociągam.
Otóż z mężem jesteśmy już razem 15lat ( łącznie z chodzeniem i małżeństwem)  2dzieci 6lat córka i 4miesiące syn. Kiedys sex byl rewelacyjny i ciagle chciał się ze mna kochać czasem to.ja.juz mialam dosyć. Zawsze krepowalam sie swojej nagości (male piersi przede wszystkim)ale moj mąż nigdy nie mowil.że mam piekne ciało czy tez pociaga ono.go.wiec może dlatego też i jego sie krepowalam.  byly momenty że dochodzilam czasem nie ale to nie bylo istotne bo czulam jego bliskość i to byl dla.mnie priorytet ale on o tym nie wiedzial mowilam.ze.orgazm jest i to WOWWW ogromny

--------------
Sex teraz jest ale jak jest pijany lub nad ranem kiedy nie mam ochoty i jestem zaspana. Zero pieszczot tylko szybo zrobi co ma zrobić i koniec a potem ubiera sie lub idzie spać ani be ani me ani pocaluj mnie w dup......

--------------
Nie pisz, proszę, postów jeden pod drugim - łamiesz w ten sposób regulamin. Jeśli chcesz coś nadpisać, użyj funkcji "edytuj", która znajduje się po prawej stronie każdego z Twoich postów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sex od święta

Rozmawiałaś o tym z mężem?

less is more

3

Czy jesteście w stanie zrobić sobie romantyczny wieczór lub pójść na randkę?

gdykochamy

4

Rogerin33 napisał/a:

Sex teraz jest ale jak jest pijany lub nad ranem kiedy nie mam ochoty i jestem zaspana. Zero pieszczot tylko szybo zrobi co ma zrobić i koniec a potem ubiera sie lub idzie spać ani be ani me ani pocaluj mnie w dup.....

Jakie są powody, że się na to godzisz? Odpowiedź na to pytanie wydaje mi się kluczowa, żeby w trakcie dyskusji można było dojść do jakichś konstruktywnych wniosków.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018