Spadek samooceny przez złamane serce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Spadek samooceny przez złamane serce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Spadek samooceny przez złamane serce

Nie wiem za bardzo, jak to tu opisać, żeby nie było chaotycznie, ale spróbuję.

Studiuję, jestem na 3 roku. Jeśli chodzi o chłopaków to nieczęsto mi się ktoś spodoba na tyle, żeby powiedzieć, że mnie "kręci". Mimo wszystko jednak staram się wychodzić na randki czy zwykłe spotkania, jak ktoś zaproponuje, bo każdemu trzeba dać szansę. Nie chcę się chwalić czy coś, proszę tego tak nie odbierać, ja staram się opisać to zgodnie z rzeczywistością. Często się podobam chłopakom. Albo mi to mówią, albo to widać. Często słyszę komplementy. To prawdopodobnie przez to, że jestem w miarę pozytywną osobą, lubię żartować, mam dystans o siebie, dbam o wygląd i widzę, że to się płci przeciwnej podoba. Tylko proszę, nie pomyślcie, że się przechwalam. Ja wiem, że mam też wady, jak każdy, tutaj tylko chciałam opisać jak wyglądają moje relacje z płcią męską.
Jednak mam pecha co do chłopaków, którzy podobają się mi. Oni często albo zajęci albo niezainteresowani. Przez ostatnie kilka lat trafiałam na zajętych, więc odpuszczałam, wiadomo. W tym roku spodobał mi się ktoś wolny, więc robiłam sobie nadzieje. Nagle stwierdziłam, że trzeba myśleć trzeźwo, więc stwierdziłam, że jeśli będę widziała oznaki choćby małego zainteresowania to zagadam (to kolega z grupy). Ale nic z tego. Ze 3 tygodnie temu była sytuacja, że szłam na zajęcia, kolega z roku wraz z Markiem (tak ten chłopak się nazywał) szli za mną, po czym ten kolega zagadał a ja odpowiadając próbowałam też coś zagadać do Marka, ale odpowiadał ten drugi kolega, mimo że starałam się kierować swoje pytania do ich obu. Niedawno, z tydzień temu w innej sytuacji, jak czekałam po wykładach na profesora w auli to podeszłam do długiego biurka, żeby poczekać, Marek też podszedł o coś spytać i nie wiem czemu, ale odwrócił się do mnie plecami. Niby powinniśmy stać w jednym kierunku, przodem do biurka, bo profesor miał za chwilę podejść, ale ten stał do mnie zamiast bokiem to tyłem (z nikim nawet nie rozmawiał). Nie wiem, co to było i po co to, ale wiem, że jak ktoś jest nami zainteresowany, to ustawia się przodem w naszym kierunku.
Tak więc Marka sobie odpuściłam. Nie robię sobie już nadziei. Jednak bardzo mi się podobał, jest mi teraz przykro. Niestety odnosząc się do wstępu wielu chłopaków mówi mi, że jestem ładna, mądra, ale ten jeden, który mnie odrzucił powoduje, że samoocena mi spada i mam wrażenie, że skoro mnie nie chciał to jednak coś musi być nie tak. Dodatkowo on jest dobrym studentem a ja przeciętną i przez to się czuję, jak jakaś głupia (mimo że studiuję trudny kierunek).
Choćby mi armia przystojniaków mówiła, jaka piękna i mądra jestem, to jak mi się ktoś bardziej spodoba a mnie odrzuci to spada mi samoocena i pewność siebie.
Dawno nikt mi się tak nie podobał, więc tego nie czułam, ale znowu to wróciło i nie wiem, jak sobie z tym poradzić

Przepraszam za ten wywód, ale chciałam się wygadać

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spadek samooceny przez złamane serce

Ale o Marku mamy już jeden wątek: https://www.netkobiety.pl/t116720.html   - proszę kontynuuj dyskusję tam, zamiast zakładać nowy wątek.
Klonowanie tematów jest niezgodne z naszym regulaminem.
Proszę stosuj się do naszych zasad i nie zaśmiecaj forum dublami / IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Spadek samooceny przez złamane serce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018