Co robić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Co robić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Co robić

Witam moja opowieść jest smutna . 3 lata temu wyjechała do Holandii do pracy sama był to mój 1 wyjazd z domu i trwał aż 6 miesięcy przyjechałam na urlop było pięknie zabrałam męża nad morze po paru dniach dojechała do nas moja córka z narzeczonym i malutką wnusią (córka jest z 1 małżeństwa) 3 tygodnie były naprawdę super . Po tym czasie wróciłam do Holandii na 3 tyg i znów jechałam do domu ponieważ córka brała ślub tym razem na tydzień . Wracałam do Holandii już nie sama ale z zięciem to był sierpień 2016 r . Przyjechaliśmy na święta do domu w trakcie tego pobytu mąż miał wrażenie w pracy po którym był przez pół roku na chorobowym nie było wiadomo czy będzie mógł wrócić do zawodu (kierowca ) wtedy to wszyscy stwierdzili że chcą przyjechać do nas i będziemy żyć i pracować w Holandii . W połowie stycznia 2017 r wróciłam do Holandii zięć dojechał po miesiącu od marca zaczęły się poszukiwania domu dla naszej 5 . Niestety okazało się to bardzo trudnym zadaniem gdyż w tym kraju przepis stanowi iż dziecko musi mieć osobną sypialnię czyli w naszym przypadku musi to być dom z 3 sypialniami . Stres spowodował u mnie stan przedzawałowy (mam chore serce ) po wielkim wysiłku nie zaliczonych spotkaniach uzyskałam kontakt do pani która była w stanie pomóc i tak w połowie września 2017 podpisaliśmy kontrakt na nasz dom . W między czasie mąż będąc na chorobowym zapisał się na kurs instruktora jazdy . Chorobowe zakończył w czerwcu ale do pracy mógł wrócić . Gdy poinformowała to że udało się mamy dom usłyszałam że przyjedzie po zakończonym kursie i z danym egzaminie . Egzamin zdał w styczniu ( poprzedni rok w domu byłam tylko 2 dni po córkę i wnuczkę w październiku ) w momencie gdy zdał egzamin z nadzieją czekałam na jego przyjazd nie Stety wymyśliła co rusz inne wymówki dojechał do mnie dopiero z początkiem grudnia . Pierwsze 2 miesiące był bez pracy udało się dopiero 1 lutego niestety mąż nie zna języka i ta bariera spowodowała że wczoraj stracił tą pracę i po 3 miesiącach z dnia na dzień oświadczył mi że jemu tu się nie podoba i on wraca do Polski . Tłumaczę mu że ja nie chcę wracać że wszystko organizowała tu sama Wydarłam potworne pieniądze na użądzona domu że nie mam co z tym wszystkim zrobić . Że jak może po tym jak czekałam na niego ponad rok on robi mi coś takiego . Nie wiem co robić jestem zrozpaczona jak można po tak krótkim czasie niszczyć tyle starań drugiej osoby (przed przyjazdem nigdy nie mówił że on tu nie chcę być )

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co robić

To już czwarty, identyczny (!) wątek, który założyłaś, łamiąc tym samym 5 punkt regulaminu. Temat oczywiście zamykam, a Ciebie proszę o zapoznanie się z naszymi zasadami i stosowanie do ich zapisów. Równocześnie uprzedzam, że kolejnym razem otrzymasz ostrzeżenie.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Co robić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018