Na Ty z szefem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Na Ty z szefem?

Cześć!

Dzisiaj mam szkolenie w nowej pracy, wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej szef wraz z zespołem zaproponowali mi przejście na Ty. Dodam, że oni mają po ok. 40 lat, a ja 23. Moje pytanie brzmi: Co powiedzieć gdy wejdę? Czy luźne cześć nie będzie zbyt luźne?
Wiem, że głupie pytanie, ale mam z tym problem. big_smile

" A jak już Cię znajdę, to jutro także będziesz dla mnie najważniejszy"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Na Ty z szefem?
gabi5242 napisał/a:

Cześć!

Dzisiaj mam szkolenie w nowej pracy, wczoraj na rozmowie kwalifikacyjnej szef wraz z zespołem zaproponowali mi przejście na Ty. Dodam, że oni mają po ok. 40 lat, a ja 23. Moje pytanie brzmi: Co powiedzieć gdy wejdę? Czy luźne cześć nie będzie zbyt luźne?
Wiem, że głupie pytanie, ale mam z tym problem. big_smile

Jeśli szef wraz z zespołem zaproponowali ci przejście na ty, to znaczy że w tej firmie panuje taki zwyczaj. Pracowałem w firmie prawniczej, gdzie bardzo dbano o formy pan, pani, pan doktor itd. Teraz pracuje w firmie informatycznej i zarówno do prezesa jak i do praktykanta wali się na ty. Praktykant mając sprawę do prezesa wali do niego do biurka i rozmawia z nim jak równy z równym. Nie zmienia to nic w zależności służbowej, bo szef nie ma problemu żeby pracownika zrugać za niedbalstwa, czy lenistwo, ale nie ma muru przed gabinetem prezesa. Prezes siedzi przy takim samym biurku jak ja. Taki styl. Na początku trzeba się przełamać, ale na dłuższą metę tak się łatwiej pracuje.

3

Odp: Na Ty z szefem?

Gabi, założyłaś już (6!!!) wątków w których poruszasz około zawodowe tematy.
Tymczasem na naszym forum obowiązuje zasada, że zagadnienia jednej płaszczyzny poruszamy w jednym temacie, a powielanie wątków jest zabronione.
Proszę, jeśli masz nowe wątpliwości dotyczące Twoich zawodowych poczynań, zawrzyj je w którymś z istniejących wątków, nie możesz mnożyć tematów za każdym razem, kiedy coś nowego przyjdzie Ci do głowy.

Nawiązując do meritum Twojego pytania - jeśli samo "cześć" jest w Twoim uznaniu zbyt luźne, możesz powiedzieć - cześć, dzień dobry, dzień dobry, cześć wszystkim, lub po prostu - dzień dobry ...

Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018