dziwne spostrzeżenie -córka sąsiadki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » dziwne spostrzeżenie -córka sąsiadki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: dziwne spostrzeżenie -córka sąsiadki

dokonałam dziwnego spostrzeżenia otóż nowa sąsiadka przyprowadziła się z córką ok 17 lat mam jednak dziwne przeczucia ,że ta dziewczyna ubrana jak dziewczyna( rajstopy ,długi płaszcz ,długie zadbane włosy,makijaż,spódnica, buty na wysokim obcasie) wygląda (buzia) jak chłopak ba ,że to  jest chłopak ! jest ona/on zawsze bardzo smutny -nie wiem czy jeżeli ta dziewczyna to chłopak to czym to  jest spowodowane ? czy chłopak czuję się dziewczyną i dlatego matka go tak ubiera czy być może co gorsza sąsiadka stosuje ubieranie go jak dziewczynę jako karę -choć nie słyszałam nigdy jakiś krzyków z ich mieszkania,że chłopak np. krzyczy żeby go nie ubierać jak dziewczynę?
co sądzicie o tej sytuacji jakbyście się zachowały na moim miejscu???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dziwne spostrzeżenie -córka sąsiadki

spróbuj ich poznać po prostu, zamiast snuć domysły.

3

karolinakarolowskaa napisał/a:

dokonałam dziwnego spostrzeżenia otóż nowa sąsiadka przyprowadziła się z córką ok 17 lat mam jednak dziwne przeczucia ,że ta dziewczyna ubrana jak dziewczyna( rajstopy ,długi płaszcz ,długie zadbane włosy,makijaż,spódnica, buty na wysokim obcasie) wygląda (buzia) jak chłopak ba ,że to  jest chłopak ! jest ona/on zawsze bardzo smutny -nie wiem czy jeżeli ta dziewczyna to chłopak to czym to  jest spowodowane ? czy chłopak czuję się dziewczyną i dlatego matka go tak ubiera czy być może co gorsza sąsiadka stosuje ubieranie go jak dziewczynę jako karę -choć nie słyszałam nigdy jakiś krzyków z ich mieszkania,że chłopak np. krzyczy żeby go nie ubierać jak dziewczynę?
co sądzicie o tej sytuacji jakbyście się zachowały na moim miejscu???

Żyj i pozwól żyć innym.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

Nie masz swojego życia?

5

Jeśli dziewczyna jest smutna i podejrzewasz, że może być coś nie tak u niej w domu, to może spróbuj zagadać do niej, albo zgłoś swój niepokój odpowiednim organom.
Ale jeśli szukasz taniej sensacji, bo Ci się nudzi w życiu, to lepiej daj sobie spokój, bo konsekwencje mogą być przykre.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

A ja myślę, że to ten sam troll, co co jakiś czas wpada tu i opowiada o 17-letnim chłopaku, któremu mama za karę każe zakładać kobiece ciuchy - w różnych wersjach, raz nim jest, raz to kolega, raz w gazecie przeczytał... :)

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

7

W związku z koniecznością pożegnania się z Autorem (słusznie, Pietruszko, myślisz ;)), wątek zostaje zamknięty.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » dziwne spostrzeżenie -córka sąsiadki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018