Owłosienie a wielkość penisa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Owłosienie a wielkość penisa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Owłosienie a wielkość penisa

Witam, chce wiedzieć czy ja mam swoistego pecha czy to pewna tendencja. Spotkałam sie z kilkoma facetami (niektórzy mieli owłosieną klate inni nie) i zauważyłam ze ci bardziej owłosieni na klacie często maja mniejsze penisy niż ci nie owłosieni. Jest to dla mnie troche dziwne bo mowi sie że im bardziej owlosiony tym bardziej męski. Możecie powiedzieć o swoich przeżyciach i porównaniach.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Owłosienie a wielkość penisa

A to nie jest tak że im większa stopa tym większy penis? Sam noszę buty nr 48 :)

3

Zdecydowanie chodzi o nos, a ja mam dość duży. But niestety tylko 45, to mi trochę odjęło.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

4

Nigdy się na tym nie zastanawiałem ale teraz sięgając wstecz, jestem w stanie przyznac ze ci bardziej owłosieni maja mniejsze.

5

Ja słyszałam o tezie, że penis to potrójna długość kciuka :D

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

6

A nie słyszeliście, że to zależy od pogody? W zimie penisy się kurczą, a w lecie stają się większe. Wystarczy zaobserwować linie elektryczne. Ta sama zasada. :)

7

Zakrztusiłem się kawą przez Ciebie :D

8

Moje obserwacje są takie,że kurczą się razem ze zmniejszaniek się mózgu.

9

Z uwagi na niski poziom wątku, prawdopodobnie będącego zresztą zwykłą prowokacją, zostaje on zamknięty.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Owłosienie a wielkość penisa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018