ciąża po pieszczotach o "oralu"... PILNE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ciąża po pieszczotach o "oralu"... PILNE

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

Temat: ciąża po pieszczotach o "oralu"... PILNE

Witam
Wczoraj razem z moją ukochaną (ja 19 lat, ona 17) mieliśmy chwilę uniesienia miłosnego bez zabezpieczenia, leżeliśmy na łóżku, całowaliśmy się a następnie piescilismy się wzajemnie - wcześniej umyłem swojego penisa dla wspólnego komfortu. Na początku zadowoliłem moją dziewczynę palcami (czystymi) w okolicach łechtaczki (nie wkładałem głębiej), doszła, a następnie ona wzięła sprawy w swoje ręce i pieściła mnie - zaznaczę że bardzo pilnowaliśmy aby nie dotykała okolic pochwy - wówczas nie doszło jeszcze do wytrysku ale mógł pojawić się preejakulat... Natomiast dziewczyna była już ubrana więc nie było możliwości aby dotknęła się w pochwę.

Zaznaczę że nie było żadnego seksu ani zbliżenia pochwa-penis itd. - dziewczyna najprawdopodobniej nawet nie dotykała spermy rękami i nie miała jej na rękach.
Na koniec zdecydowałem że zakończę w ustach i doszedłem tam po czym dziewczyna całość połknęła. Chwilę później oboje poszliśmy do łazienki, umyliśmy ręce a później przepłukaliśmy nasze narządy.
Bardzo proszę o pomoc czy jest ryzyko ciąży, wydaje mi się że nie, bo to absurdalne - może się państwu wydawać że przespałem lekcje WDŻ w szkole lata temu, ale chyba za mocno spanikowałem, za ok. dwa tygodnie ma mieć okres więc nie będę chyba spał w nocy i wolę się upewnić czy możemy spać spokojnie czy nie...

Przecież chyba nie jest tak łatwo o zapłodnienie nawet jeżeli plemniki byłyby na palcu to raz że bylo za sucho a dwa zignelyby szybko... Musiałbym chyba tylko dojść w środku bez gumki albo ewentualnie dokonać wytrysku bezpośrednio na pochwę...
Czy na 1000% nie ma możliwości przeniesienia spermy z żołądka do dróg rodnych, słyszałem przypadki że nie została strawiona i trafiła do pęcherza a z pęcherza do macicy..

Dodam że ona jest dziewicą.  Póki co to były takie pieszczoty przed pierwszym razem który dopiero kiedyś planujemy...
Dzisiaj leci jej taki dziwny upław z pochwy. Czyżby zbieg okoliczności? Czy zawsze oznacza on ciążę? Przecież jest ona wykluczona poprzez wytrysk do ust... może po prostu leci jej z powodu zbyt ostrych pieszczot ręką?

Proszę o pomoc...

Zobacz podobne tematy :
Odp: ciąża po pieszczotach o "oralu"... PILNE

Myślę, że co najmniej bliźniaki będą. Jak jej coś leci z pochwy w dni płodne, to pewnie wymiotują.

Nie bierzcie się za seks, jak podstaw nie znacie.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3 Ostatnio edytowany przez dzunner1998 (2018-12-28 21:06:37)

czytałem, że jeżeli ktoś ma np. problemy żołądkowe to sperma wraz z plemnikami może wydostać się przez jakąś nadżerkę albo coś i dostać się do dróg rodnych...
bo dziwne jest to że nagle "bawiliśmy" się i dzień później jej coś leci z pochwy i ją boli brzuch i chce jej się wymiotować...

chyba że to kwestia psychiki i stresu?

4 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-28 21:11:58)

dzunner1998 napisał/a:

czytałem, że jeżeli ktoś ma np. problemy żołądkowe to sperma wraz z plemnikami może wydostać się przez jakąś nadżerkę albo coś i dostać się do dróg rodnych...
bo dziwne jest to że nagle "bawiliśmy" się i dzień później jej coś leci z pochwy i ją boli brzuch i chce jej się wymiotować...

chyba że to kwestia psychiki i stresu?

Żartujesz chyba z tą spermą z żołądka.....
Nie, nie ma możliwości ciąży. Jeśli dziewczyna po czymś takim będzie w ciąży to z całą pewnością możesz stwierdzić że albo a) Cię zdradza albo b) zostaniecie rodzicami Jezusa nr 2 :D
Sam na chłopski rozum zastanów się - wczoraj się bawiliście a ona już dziś by miała poranne mdłości?
Naprawdę, możesz wyluzować :)

dzunner1998 napisał/a:

Tak, wymiotować się chce od razu po zapłodnieniu. Serio - bierz dziewczynę, idźcie do ginekologa (nie, nie musi z rodzicami, jak przyjdzie z pełnoletnim Tobą) i niech Was dokształci.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

6 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-28 21:20:20)

santapietruszka napisał/a:
dzunner1998 napisał/a:

Tak, wymiotować się chce od razu po zapłodnieniu. Serio - bierz dziewczynę, idźcie do ginekologa (nie, nie musi z rodzicami, jak przyjdzie z pełnoletnim Tobą) i niech Was dokształci.

Tak całkiem na poważnie to doinformujcie się na fest jak to jest z tym zapłodnieniem bo jak masz takie jazdy po pieszczotach z zerową szansą na ciążę to pomyśl jaka "zabawa" będzie jak już kiedyś zaczniecie uprawiać seks - oka w nocy nie zmrużysz i wyłysiejesz ze stresu w miesiąc. Myślę że naprawdę przyda Wam się ktoś kto klarownie odpowie na pytania i wyjaśni raz jeszcze jak działa kobiecy cykl, zapłodnienie, antykoncepcja itd. Chociażby dla spokoju ducha.

Na marginesie, a propos tej spermy w żołądku - mogę z czystej ciekawości zapytać w jakim źródle znalazłeś te rewelacje? :D

7 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2018-12-28 22:16:16)

dzunner1998 napisał/a:

Witam
Chwilę później oboje poszliśmy do łazienki, umyliśmy ręce a później przepłukaliśmy nasze narządy.
Proszę o pomoc...

A czy partnerka przepłukała usta wodą z octem i umyła zęby pastą miętową? Jeśli nie to ciąża pewna i będziesz tatusiem na 100 % :). Chłopie, Ty nie tylko przespałeś WDŻ ale i biologię, naukę o człowieku a nawet nie chodziłeś w przerwach na fajkę do kibla z kumplami pogadać. Przed pierwszym razem proponuję wcześniej zarezerwować wizytę u dobrego psychologa tudzież zapisać się na terapię bo załamiesz się psychicznie. Innym sposobem może być całkowite zrezygnowanie z seksu do lat 40. BTW już dawno się tak nie uśmiałem z posta, ostatni taki zajeb.sty post czytałem jak dziewczyna pytała czy może być w ciąży bo chłopak prezerwatywę na lewą stronę założył i zmieniał bo nie wiedział która to właściwa strona. :)
„Drodzy odpowiadający , przestańcie, bo się źle bawicie,
Dla was to igraszka, nam idzie o życie!” :)

jjbp napisał/a:

Na marginesie, a propos tej spermy w żołądku - mogę z czystej ciekawości zapytać w jakim źródle znalazłeś te rewelacje? :D

"Fakty i mity" a co, to wydawnictwo specjalistyczne :)

8 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-12-28 22:20:55)

Janix2 napisał/a:
jjbp napisał/a:

"Fakty i mity" a co, to wydawnictwo specjalistyczne :)

Akurat "Fakty i mity" w innej tematyce się specjalizuje i tam takich rewelacji nie znajdziesz. Wprost przeciwnie.

9

ja też kiedyś połknęłam i dziś jestem mamą dwójki cudownych chłopców. lekarz powiedział, ze nieczęsto się to zdarza ale czasem dochodzi do zapłodnienia przez nieszczelne jelito (jadłam za mało kiszonek) i plemniki tak dostały się do macicy.
rzyganie dzień po całowaniu się to jeden z pierwszych objawów ciąży, jak będziesz szukał wyprawki dla dziecka to sprzedam tanio po moich chłopcach.

10

Oj chłopaku, chłopaku... pewnie, że przesłałeś WDŻ... Ciąża od połyku? Wiesz ile byłoby tak poczętych dzieci?
Wróć do postu santapietruszki. Pora się nieco dokształcić.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''
sosenek napisał/a:

ja też kiedyś połknęłam i dziś jestem mamą dwójki cudownych chłopców. lekarz powiedział, ze nieczęsto się to zdarza ale czasem dochodzi do zapłodnienia przez nieszczelne jelito (jadłam za mało kiszonek) i plemniki tak dostały się do macicy.

O to to.......dla bezpieczeństwa to bym jeszcze radził omijać koszary.......przy silnym wietrze....

12

Ja podobnie jak Sosenek, ale mam 2 córki. Nie wiem, z czego się nabijacie, przecież to poważna sprawa.

13

Nie jest w ciąży. Wyluzuj.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

14 Ostatnio edytowany przez CatLady (2018-12-29 15:44:03)

Zabierać się za zabawę potraficie, ale coś poczytać na ten temat, dokształcić sie to nie. Czytasz jedynie jakieś bzdury, nawet nie potrafisz znaleźć naukowych źródeł - przy całym dzisiejszym dostępnie do wiedzy, na wyciągnięcie ręki dosłownie. Kiedyś trzeba było wstać, ubrać się i iść do biblioteki i przełamując wstyd wypożyczyć książkę. Dziś to kilka kliknięć, a dorosły facet nie wie, jak się dzieci robi... :/

PS. MAm nadzieję, że dziewczyna po tym waszym "seksie" nie sikała pod wiatr, bo też ryzyko ciąży zachodzi.

15

zwyczajny gość napisał/a:

O to to.......dla bezpieczeństwa to bym jeszcze radził omijać koszary.......przy silnym wietrze....

Napisz coś proszę o tym wietrze bo zacząłem się niepokoić, wietrze w twarz czy w plecy?

16 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-12-29 21:32:44)

Janix2 napisał/a:

Napisz coś proszę o tym wietrze bo zacząłem się niepokoić, wietrze w twarz czy w plecy?

No przecież że w twarz. W końcu o połykaniu mówimy. Plecami połykasz?

17

O. dzięki, kamień z serca mi spadł.

18 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2018-12-30 10:21:00)

Janix2 napisał/a:

O. dzięki, kamień z serca mi spadł.

Bałeś się, że zajdziesz?
Spokojnie, ciąża  nie choroba...

19 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2018-12-30 12:21:50)

Bałeś się, że zajdziesz?
Spokojnie, ciąża  nie choroba...

Niby się nie bałem bo jestem facet, ale po kolejnym przeczytaniu pierwszego posta już sam niczego nie jestem pewien...chyba do psycho anal i tyka się zapiszę :)

20

Wy sobie tu śmieszkujecie ale tak naprawdę to jest przerażające. Wiedza tych dzieci o seksie to dramat... a potem płacz że niechciane ciąże, że to nie miało być tak. W szkołach powinni obowiązkowo edukację seksualną wprowadzić.

21

display napisał/a:

Wy sobie tu śmieszkujecie ale tak naprawdę to jest przerażające. Wiedza tych dzieci o seksie to dramat... a potem płacz że niechciane ciąże, że to nie miało być tak. W szkołach powinni obowiązkowo edukację seksualną wprowadzić.

W szkołach jest WDŻ. Wg mojego syna najlepsza lekcja - nie trzeba mieć zeszytu i nic na niej nie trzeba robić.

22

display napisał/a:

Wytłuściłam słowo klucz. Edukację - nie katolicką propagandę zamiast rzetelnej wiedzy.

CatLady napisał/a:
display napisał/a:

Wytłuściłam słowo klucz. Edukację - nie katolicką propagandę zamiast rzetelnej wiedzy.

Tak z ciekawości czym się różni ta "rzetelna wiedza" od jak to nazywasz "katolickiej propagandy" :)

24

przeplukalismy nasze narządy  Mój ulubiony fragment :D
Ludzie, myjcie narządy przed i po :D
Mykam już,  nie mogłam się powstrzymać :D

gg 48623644

25

rossanka napisał/a:

Właśnie dlatego zrywam boki ze śmiechu czytając takie cuda:D
Najzabawniejsze,że oni nie są tego chyba świadomi,jakie głupoty wypisują i jacy są śmieszni:)

26

Ten temat zrobil mi dzień.

27

rossanka napisał/a:

Jeśli nie mogli umyć (może była tylko zimna woda) to dobrze, że chociaż przepłukali :D
Spróbuj umyć narząd np. w lodowatej wodzie ;)

28

Janix2 napisał/a:

ostatni taki zajeb.sty post czytałem jak dziewczyna pytała czy może być w ciąży bo chłopak prezerwatywę na lewą stronę założył i zmieniał bo nie wiedział która to właściwa strona. smile

Ostatnim wysiłkiem powstrzymałem się przed opluciem winem monitora :)

29

misiando napisał/a:

Ostatnim wysiłkiem powstrzymałem się przed opluciem winem monitora :)

Planujesz zaciążyć komputer?
Potem transformersy wszędzie biegają.

30

display napisał/a:

Dokładnie! Edukacja seksualna żadna ;/ Współżycie bez wytrysku w środku, pieszczoty, mycie, wycieranie. Czizus co to. Do autora tej przerażającej historii. Zaproponuj swojej partnerce, by zaczęła śledzić swoje dni płodne, tak byście razem wiedzieli co i jak z jej płodnością. Możesz jej kupić tester owulacji ze śliny afrodyta. Tani, łatwy w użyciu no i razem będziecie mogli sprawdzać płodność w ciągu cyklu.

31

witam ponownie niestety stala sie tragedia nie wiem co teraz zrobić
wtedy było ok dziewczyna w ciąże nie zaszła połkła normalnie itd. co tu pisałem w grudniu, uspokoiliście nas, ale 3 tyg potem ok. 20 stycznia, zaczely sie ferie ona zamieszkała u mnie na jakiś czas troche mocno sie zabawiliśmy, ja troche zakrapiałem alkoholem i poszliśmy na całość, ona miała mieć niby dni niepłodne, wiec nie chcialem uzywac prezerwatywy za bardzo... powiedziałem że wyciągne wcześniej bo cwiczylem to sobie przez rok masturbując sie i zawsze wyrabiałem.. niestety widocznie coś poszło nie tak, i nie do końca zdążyłem szybko wyjść, z 1 kropla została w środku, reszta spermy poszła na brzuch... po stosunku zdenerwowałem sie że mnie nie przypilnowała i kazałem jej przepłukać pochwe wodą w łazience bardzo szybko żeby wypłukać sperme i liczyliśmy że nic sie nie stanie, potem bylem tak przerazony ze juz nie uprawialismy tego prawdziwego seksu, jak juz to tylko oralny, potem miala dostac okres ale nie dostała... przedwczoraj kupiłem jej test, i wyszły dwie kreski, kupiłem drugi i to samo... czy to że są 2 kreski w 100% oznacza ciąże? nie można tego jakoś cofnąć? przecież była dziewicą... i za 1 razem bardzo male jest prawdopodobienstwo ciazy. i czy kazda ciaza konczy sie urodzeniem?? w sensie slyszalem ze istnieje opcja ciazy pozamacicznej i wtedy dziecko nie zawsze sie rodzi i ciąża sie cofa
i czytałem o jakis tabletkach "po fakcie" ale nie wiem jak sie za to zabrać i czy nie jest za późno, to chyba jakoś 3-4 tydzien ciazy
jestem załamany ona nie moze rodzic jest młoda szkołe ma, ja skonczylem zawodowke ale nie pracuje jak to powiemy teściom??

prosze o pomoc nie wiem co robić.....

32

jestem zrozpaczony, nie wkladalem za gleboko i kazałem jej przepłukać wiec nie powinno byc ciazy... i nie chcialem zeby tak to sie skonczylo... nie chce byc ojcem, nie teraz...

33

Idź do pracy bo widocznie Ci się nudzi w życiu :)

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

34

Z uwagi na żenująco niski poziom wątku, zostaje on zamknięty.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » ciąża po pieszczotach o "oralu"... PILNE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018