Wytrysk dzień przed okresem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Wytrysk dzień przed okresem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Wytrysk dzień przed okresem

Kochałam się z chłopakiem wytrysk był we mnie po paru godzinach dostałam okres (w planowanym terminie). Jakie jest prawdopodobieńswo, że mogę być w ciąży? Cykle mam różne 25-29 dni. A może którejś udało się zajść tak w ciąże?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wytrysk dzień przed okresem

Oczekujesz szans na ciążę podanych w procentach, czy lepiej w promilach?
Skąd u licha mamy to wiedzieć? Najlepiej swój cykl znasz Ty sama.

3

Jjbp - w centymetrach jak mozna smile

4 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-10 23:02:56)

W takim wypadku polecam linijkę zamiast testu ciazowego smile

5

Zamiast zakładać kolejne wątki dotyczące Twoich wątpliwości związanych z możliwością/ryzykiem zajścia w ciążę, kontynuuj, proszę, dyskusję w jednym. Proszę równocześnie o zapoznanie się z regulaminem i stosowanie do jego zapisów. Ten temat zamykam, a pozostałe zostaną połączone.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Wytrysk dzień przed okresem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018