Dziewczyny mnie nie zauważają - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Dziewczyny mnie nie zauważają

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: Dziewczyny mnie nie zauważają

Mam 26 lat i jak dotąd nie miałem dziewczyny. Przez znajomych jestem odbierany jako wartościowy człowiek, z którym idzie porozmawiać na wiele tematów. Mam poczucie humoru, chętnie pomagam innym. Jednak nie radzę sobie w kontaktach z dziewczynami. Jestem dla nich niewidoczny. Ogólnie rzecz biorąc nie jestem brzydki. Pewnie do typowego ciacha sporo brakuje, ale nie jestem brzydalem. Spytałem o pomoc koleżanki. Poprosiłem by mi coś doradziły abym stał się w oczach dziewczyn atrakcyjny. Usłyszane opinie mnie wręcz zniechęciły. Mimo, że nie mam problemów z wagą, jestem szczupły, dziewczyny zasugerowały zrobienie fajnej sylwetki, tak jakby ona była kluczowa w znalezieniu dziewczyny. Poza tym dowiedziałem się, że bluzy nie są mile widziane i abym przeglądał instagrama szukając fajnych stylówek. Dopiero gdy będę miał atrakcyjną sylwetkę i fajne ciuchy to będę się cieszył powodzeniem. Zrobiło się mi przykro. Sądziłem że w miłości takie powierzchowne rzeczy jak ubrania, czy mięśnie są najmniej istotne. Przykro mi, że dziewczyny nie akceptują mnie takim jakim jestem, a wręcz wymagają zmiany.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyny mnie nie zauważają

Rozumiem, że dla ciebie atrakcyjne są dziewczyny:
- bez kobiecych kształtów,
- ubrane w worek po kartoflach.

Nie?
Im też pewnie jest przykro, że tak powierzchownie patrzysz. :smuteczek:

Nie widzę tu szans na sukces skoro autor uważa że jest super.

4

Gdzieś mi po kościach pełza nieodparte wrażenie, że to znowu jakiś fejk...

A autor bedzie z czasem kierował wątek na temat małostkowosci kobiet w ogóle smile

Sorry, takie mam doświadczenia smile

5

Zapewne jesteś nudny, jak flaki z olejem, nie potrafisz wywoływać u pań emocji, a przez to jesteś dla nich niewidzialny.

Ciało jest jedynie pojemnikiem służącym do przetrzymywania i kontynuowania narzucania swojej siły woli słabszym.
Słabości ciała nigdy nie powinny przyczyniać się do słabości woli i umysłu.
Ciało dąży do przyjęcia roli fizycznego odbicia woli.
Is it mad to pray for better hallucinations?

6

jak koleżanki Ci powiedziały, że tak mało do sukcesu wystarczy to należy się cieszyć, wykonać, a nie wymyślać.
Mogły powiedzieć żeś mamałyga o nieodpowiednim nosie, bredzący głupoty i co?
tylko ubrania i ćwiczenia? pestka

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink

7

Istnieje pewna różnica między doskonaleniem sylwetki u kobiet i mężczyzn. Panie wystarczy, że ograniczą kaloryczne potrawy i zmniejszą ilość zjadanych fastfoodów i słodyczy oraz będą systematycznie trenowały. Trening mężczyzny jest inny. Facet musi podobnie unikać tego typu produktów, a w dodatku obok ćwiczeń musi mieć odpowiednią dietę bez której nie osiągnie jakichkolwiek efektów. Mam kolegów, którzy rok czasu trenują na siłowni i oprócz wzrostu siły nie zanotowali poprawy sylwetki. Nie zwiększyli mięśni. Tak więc sami widzicie, kobieta może unikać niezdrowego jedzenia, ćwiczyć i efekty wchodzą jak na zawołanie.  Tymczasem mężczyźnie znacznie trudniej poprawić sylwetkę. Dieta jest droga, a bez niej niczego się ćwiczeniami nie uzyska. W dodatku sama dieta to stanowczo za mało bo bez wspomagaczy jak odżywki, kreatyna i spalacze, fajnej sylwetki się nie zrobi.

Co do ubrań, mam z natury umięśnione uda, a oprócz tego swego czasu sporo biegałem. Chodzę jedynie w spodniach regular, bo w dopasowanych źle się czuję. Jeśli chodzi o koszule to cóż. Sporo mierzyłem i wszystkie beznadziejnie się układały. Wziąłem rozmiar 38 - za szeroka w brzuchu, ok w klacie. Rozmiar mniejsza zbyt wąska. Inny producent to samo, inny podobna sytuacja, inny każdy rozmiar za duży. Nie mogę znaleźć odpowiedniej koszuli. Dziewczynom podobają się mężczyźni w dopasowanych spodniach i w koszulach, a ja nie mogę niczego takiego kupić bo w spodniach mi niewygodnie, a koszule źle leżą

8

A jak kobieta zrobi makijaż to z 4 staje się ósemką, tak? Widelec, to znowu Ty?

9

udanymax napisał/a:

Istnieje pewna różnica między doskonaleniem sylwetki u kobiet i mężczyzn. Panie wystarczy, że ograniczą kaloryczne potrawy i zmniejszą ilość zjadanych fastfoodów i słodyczy oraz będą systematycznie trenowały. Trening mężczyzny jest inny. Facet musi podobnie unikać tego typu produktów, a w dodatku obok ćwiczeń musi mieć odpowiednią dietę bez której nie osiągnie jakichkolwiek efektów. Mam kolegów, którzy rok czasu trenują na siłowni i oprócz wzrostu siły nie zanotowali poprawy sylwetki. Nie zwiększyli mięśni. Tak więc sami widzicie, kobieta może unikać niezdrowego jedzenia, ćwiczyć i efekty wchodzą jak na zawołanie.  Tymczasem mężczyźnie znacznie trudniej poprawić sylwetkę. Dieta jest droga, a bez niej niczego się ćwiczeniami nie uzyska. W dodatku sama dieta to stanowczo za mało bo bez wspomagaczy jak odżywki, kreatyna i spalacze, fajnej sylwetki się nie zrobi.

Co do ubrań, mam z natury umięśnione uda, a oprócz tego swego czasu sporo biegałem. Chodzę jedynie w spodniach regular, bo w dopasowanych źle się czuję. Jeśli chodzi o koszule to cóż. Sporo mierzyłem i wszystkie beznadziejnie się układały. Wziąłem rozmiar 38 - za szeroka w brzuchu, ok w klacie. Rozmiar mniejsza zbyt wąska. Inny producent to samo, inny podobna sytuacja, inny każdy rozmiar za duży. Nie mogę znaleźć odpowiedniej koszuli. Dziewczynom podobają się mężczyźni w dopasowanych spodniach i w koszulach, a ja nie mogę niczego takiego kupić bo w spodniach mi niewygodnie, a koszule źle leżą

Nie polacz sie k..a Niektorzy maja naturalne predyspozycje, niektorzy nie.

Osoba, która wiecznie mówi tak, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.
Marshall B. Rosenberg

10

Uszyj sobie koszulę na miarę i już.

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink

11

udanymax napisał/a:

Zacznij chodzić w spódnicach. Na pewno zostaniesz zauważony.
Człowieku, mój brat ma bojler zamiast kaloryfera, ogromny długi nos, jest łysawym blondynem a kobiety za nim szaleją bo jest: błyskotliwy, wesoły i pełen optymizmu. Kocha ludzi i ich towarzystwo. Zawsze ma wianuszek kobiet wokół siebie, a jakoś specjalnie o wygląd nie dba. Za to słucha i rozumie co do niego mówią. Bo najseksowniejsza u ludzi jest inteligencja i poczucie humoru.
Najlepiej ubrany facet gdy zaczyna nudzić i wymądrzać się staje się nudny i niezauważalny.

12

Jojczysz stary. Naprawdę, jeżeli jedynym problemem jest brak stylu i pakery, to jest nieźle.

Co do Twoich rozważań na temat diety i kto łatwiej buduje mięśnie, to są zwykłe bzdury. Dieta wcale nie jest droga. Po prostu trzeba ustalić zapotrzebowanie kaloryczne na masę i zbilansować białka, węgle i tłuszcz. Na przykład, kupujesz mrożonego kurczaka kilogramami, pakiety multi z tuńczykiem, jakąś odżywkę białkową, jajka i duzo liściastych warzyw, a do tego pełnoziarnisty makaron, pieczywo i brązowy ryż. Byłabym w stanie ułożyć z tego jadłospis na tydzień za jakieś 70-80 zł dla jednej osoby. Po drugie, mężczyźni budują mięśnie o wiele szybciej od kobiet ze względu na testosteron i generalnie większą wstępną masę mięśniową.

13

Zastanawia mnie co jeśli każdy facet będzie chodził na siłownię, miał rzeźbę i modne ubrania. Kto wtedy zdobędzie kobietę a kto przegra? Za jakiś czas może tak być, że każdy będzie miał fajną fryzurę, ciuszki i rzeźbę. I co wtedy? Czym wtedy się wybiją?

Widzę że teraz aby facet znalazł dziewczynę musi chodzić na siłownię i się stroić. Kiedyś facet nie musiał robić nic dodatkowego by chodzić na randki.

14

udanymax napisał/a:

Kiedyś facet nie musiał robić nic dodatkowego by chodzić na randki.

Skąd wiesz, skoro nie chodziłeś? tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

15

Nie przesadzaj, nie tylko ci, którzy chodza na silownie i się stroja, maja dziewczyny, - o cos innego musi chodzic - być może o Twoje uprzedzenia i negatywne myslenie.

Odpowiadam za to, co piszę, nie za to, co komuś sie wydaje.

16 Ostatnio edytowany przez Znerx (2018-12-08 21:55:27)

udanymax napisał/a:

że każdy będzie miał fajną fryzurę, ciuszki i rzeźbę. I co wtedy? Czym wtedy się wybiją?

To tak nie działa.
Przesunie się "granica" fajnych ciuszków, fryzury i rzeźby. To tak jak np.: z kasą. Kiepsko zarabiający Niemiec i tak będzie bogatszy od średnio zarabiającego Polaka, ale nie uczyni go to bogatym w oczach Niemek.

17

udanymax napisał/a:

Zastanawia mnie co jeśli każdy facet będzie chodził na siłownię, miał rzeźbę i modne ubrania. Kto wtedy zdobędzie kobietę a kto przegra? Za jakiś czas może tak być, że każdy będzie miał fajną fryzurę, ciuszki i rzeźbę. I co wtedy? Czym wtedy się wybiją?

Przypuszczam, że nigdy tak nie będzie, tak jak nie sądzę, aby wszystkie kobiety miały być ładne, zgrabne i pociągające. Tym niemniej to wszystko ważne jest przy poznaniu, a potem na pierwsze miejsce wybija się charakter, osobowość, nastawienie do otoczenia i wiele innych cech, które składają się na tak zwany całokształt. Tak więc sylwetka i ogólnie dobry look jest ważnym dodatkiem, ale to wciąż dodatek.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

18 Ostatnio edytowany przez Żukosoczka (Wczoraj 14:45:32)

Ale wiecie, że to troll? Dopiero co czytałam posty tego nieszczęśnika na forum na W. Nie podam linka, bo regulamin zdaje się tego zabrania. Oczywiście zaraz zacznie się, bo "kobiety to lecom na wygląd", "przeciętne laski mają zawyżone wymagania bo siem malujom i chodzom tylko z przystojniakami, a na mnie nawet nie spojrzom". "Koszule na mnie źle leżom, a baby powinny chodzić w dresach". Dajcie spokój...

Edit: Widzę, że już się zaczęło, dosłownie słowo w słowo, co tam. Ta "koleżanka" to tamto właśnie forum, bo autor ma samych kolegów.

19 Ostatnio edytowany przez Wacław666 (Wczoraj 17:14:45)

udanymax napisał/a:

Spoko nie kazdy pojdzie na silke, nie kazdy opracuje sobie diete - mi to zajelo 2 tygodnie ze zbieraniem info na necie jak to sie robi i to majac prace, zone, dwojke dzieci i nie majac czasu na nic (pytanie co Ty robisz ze swoim czasem nie majac nawet rodziny? Siedzisz i wylewasz zale w necie? Na tyle Ciebie stac?) Duza czesc - tak jak wlasnie Ty zamiast dzialac i probowac zmienic siebie na lepsze bedzie zrzedzila jaki ten swiat ciezki. Placz dalej, zostan tam gdzie jestes maly robaczku prawdziwi mezczyzni dzialaja.

20 Ostatnio edytowany przez jjbp (Wczoraj 17:51:39)

udanymax napisał/a:

Widzę że teraz aby facet znalazł dziewczynę musi chodzić na siłownię i się stroić. Kiedyś facet nie musiał robić nic dodatkowego by chodzić na randki.

Teraz też nic dodatkowego robić nie musi - jak ma jakąś swoją osobowość której jest świadomy,zdrową dawkę luzu, własne zainteresowania, poczucie humoru (niekoniecznie jakieś ponad przeciętną, po prostu nie jest smutasem z kijem w tyłku) i  podstawy tzn zachowaną higienę itd to też będzie chodził na randki.
Trzeba być oderwanym od rzeczywistości żeby myśleć że powodzenie mają tylko mięśniaki w firmowych mokasynach. To skąd ci grubsi, łysi, źle ubrani panowie mają żony? Malżeństwa aranżowane rozumiem? big_smile

Też bawi mnie fragment o ogromnym skomplikowaniu dbania o sylwetkę. Jak chcesz misterem polski albo kulturystą czy też kolejnym Dwaynem Johnsonem zostać to może i tak to wygląda ale jeśli po prostu chcesz o siebie zadbać to wystarczy parę dni w tyg na siłowni, zdrowsza i bardziej zbilansowana dieta i różnicę już będzie widać.

21

Wacław, jesteś kapłonem, czyli kogutem który podąża jak głupek za modą i wymaganiami "księżniczek". Robisz sylwetkę, ubierasz się bo paniom się to podoba. Do nie dawna 10 lat temu żadna znajoma nie chodziła na siłownię. Mało mężczyzn odwiedzało to miejsce. A dzisiaj? Kobiety wprost mówią - mój facet musi chodzić na siłownię itp Mężczyźni powinni się na to nie zgodzić. Stanąc murem, ale tacy kapłoni jak Ty zrobią dla księżniczek wszystko by spełnić ich chore oczekiwania byle tylko jakąś sobie znaleźć. Jesteś pantoflem.

Olinka bez odpowiednich walorów fizycznych kobieta nie umożliwi mężczyźnie ukazania charakteru. Przystojny, wysoki, dobrze ubrany, wysportowany facet przyciągnie. Dziewczyna da mu szansę. A zwykły przeciętny facet? Nie zwróci na niego uwagi. Nie da mu możliwości pokazania jakim jest człowiekiem.

22

Udanymaxie, uprzedzam, że jeśli będziesz szedł w tym kierunku, który pokazałeś w swoim ostatnim poście, to wątek zostanie zamknięty, bo raz, że kobiece forum nie jest miejscem właściwym do wylewania wymierzonych przeciwko nam frustracji, a dwa - takie tematy już na forum mamy.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

23

Rób tak jak ci pasuje , lepiej czuć się dobrze w swojej skórze, niż w jakieś tandecie byle komuś się podobało.
Co nie znaczy , ze zupełna głuchota na krytykę popłaca.

Nie wiem o jakiej sylwetce jest mowa , większość tych pakerów ma sylwetkę nie z jedzenia i odżywek, tylko ze strzykawki.
Potem mają w wieku lat 40 wyrąbana wątrobowe albo nadwagę 70kg.

Ćwiczenia tak , chemia nie.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

24

udanymax napisał/a:

Do nie dawna 10 lat temu żadna znajoma nie chodziła na siłownię.

Bo w wieku 16 lat mało kto chodzi.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

25

Irytuje mnie gdy kobiety oglądają się za ciachami, dają im lajki, a na forach zapewniają że przeciętni nie są gorsi, mają szanse itp. Zauważcie że w 90% problem z dziewczynami mają zwykli faceci, z niedoskonałościami waga, wzrost itp. Jakoś przystojni na forach nie opisują problemów. Przypadek?

26

udanymax napisał/a:

Irytuje mnie gdy kobiety oglądają się za ciachami, dają im lajki, a na forach zapewniają że przeciętni nie są gorsi, mają szanse itp. Zauważcie że w 90% problem z dziewczynami mają zwykli faceci, z niedoskonałościami waga, wzrost itp. Jakoś przystojni na forach nie opisują problemów. Przypadek?

Skąd wiesz, że przystojni nie opisują? Dają foty?

GG 66781850

27

udanymax napisał/a:

Biorąc pod uwagę, że ten temat 'wałkowany' jest po raz n-ty i że niczemu konstruktywnemu nie służy, zgodnie z zapowiedzią wątek zostaje zamknięty. 

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Dziewczyny mnie nie zauważają

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018