Brakuje mi seksu, co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brakuje mi seksu, co robić?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 109 ]

Temat: Brakuje mi seksu, co robić?

Mam dosyć poważny problem, zbliżam się do 30stki i jestem dziewicą. Nie wiem czy to roztrząsać czemu? Jestem dosyć nieśmiałą i zamkniętą osobą i chyba mam kompleksy. Nie jest tak , że nie myślę o seksie bo myślę, i w zasadzie dogadzam sobie kiedy mam taką potrzebę. Teraz czuję jak jestem gdzieś daleko od innych. Nie wiem czy potrafię stworzyć więź i jakąś nić porozumienia z mężczyzną. O ile pewnie mając 20 lat ktoś by poczekał trochę by mnie "oswoić" to teraz nie wiem. Jak i z czym to się je. Rada to pewnie poznawać i poznawać mężczyzn ... Tylko sama nie wiem czego chcę? Czasami miewam takie ciśnienie, że oglądam się za każdym facetem. No, ale na taką zabawę to chyba nie dam rady sobie pozwolić. Bo chciałabym wzjamnego porozumienia  na jakimś poziomie, pożadania i związku i niekoniecznie na całe życie odrazu. Tylko nie wiem czy umiałabym żyjąc tyle lat w samotności. Co radzicie? To nie jest dla mnie świętość dziewictwo. Chciałabym się bardziej otworzyć na facetów. Poczuć się z kimś dobrze i... tak żeby mnie nic nie blokowało. Tak jak napisała "piegowata' kiedyś w swoim wątku czy ona chce wolno...Ale czy to jest możliwe w ogóle?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2018-10-09 09:55:19)

Odp: Brakuje mi seksu, co robić?

Ja w takie coś nie wierzę. Jeśłi jest to prawda co piszesz to się ciesz, że nie jesteś mężczyzną. Wtedy byłabyś spalona. A tak znajdzie się wiele mężczyzn, dla których twoje dziewictwo nie będzie żadnym problemem. Nawet jeśli jesteś dziewicą przed 30-tką to albo jesteś wybitnie szkaradna albo masz bardzo duże blokady. Polecam wizytę u psychoterapeuty i pracę nad wzorcami.

Akceptacja i pokochanie samej siebie to początek do pracy nad sobą. Desperatów nikt nie lubi.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

3

marakuja88 napisał/a:

Jak i z czym to się je. Rada to pewnie poznawać i poznawać mężczyzn ... Tylko sama nie wiem czego chcę? Czasami miewam takie ciśnienie, że oglądam się za każdym facetem. No, ale na taką zabawę to chyba nie dam rady sobie pozwolić.

Dasz radę, dasz.

Bo chciałabym wzjamnego porozumienia  na jakimś poziomie, pożadania i związku i niekoniecznie na całe życie odrazu.

I tutaj jest wasze kobiecie wymaganie -- poziom porozumienia, zauroczenie, przyjaźń. Wyższe uczucia niż seks, pożądanie. Jak chcesz budować tę wyższą bliskość, to seks/brakseksu przeszkadza. Jak zaczniesz od seksu, to może nie zbuduje się to co wyżej.

Ale Ty decydujesz co dla Ciebie dobre. I czy jesteś szczęśliwa.

Możesz mieć dobre teorie, ale będziesz nieszczęśliwa. Rozumowo wszsystko się zgadza, ale gdzieś w tym równaniu jest błąd.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.
marakuja88 napisał/a:

Rada to pewnie poznawać i poznawać mężczyzn ... Tylko sama nie wiem czego chcę? Czasami miewam takie ciśnienie, że oglądam się za każdym facetem. No, ale na taką zabawę to chyba nie dam rady sobie pozwolić.

Ciśnienie to mało powiedziane, jechałaś 600km do faceta, który jednak nie miał Ci nic do zaoferowania.
Pachnie mi tu desperacją i wcale się nie dziwię, natomiast poszukałabym powodów, dla których jesteś w takiej sytuacji. Nigdy wcześniej nie poznałaś nikogo, z kim chciałaś się przespać? Nie byłaś w żadnym związku?

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko. " - K. Nosowska

5

Seks bez uczucia jest ujowy.

6 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-10-09 10:01:19)

Jestem dosyć nieśmiałą i zamkniętą osobą i chyba mam kompleksy.

Osoba , zakompleksiona jest swiadoma tego.A Ty nie wiesz, czy czujesz niedowartosciowanie?

Tylko sama nie wiem czego chcę?

Ty nie wiesz, a kto ma wiedziec?Ja?....My?...Oni?

Co radzicie?

Zaglebic sie we wlasne wnetrze i stac sie kobieta, wiedzaca, czego sie pragnie.Jak chcesz w zyciu cos osiagnac, skoro nie masz pojecia ...czego chcesz...To tak jak wybrac sie w podroz i nie wiedziec w, ktorym kierunku.Wtedy nie ruszysz z miejsca, bo jak, gdy jestes jedynie czlowiekiem stojac na bezdrozu....bez celu.

Tak jak napisała "piegowata' kiedyś w swoim wątku czy ona chce wolno...Ale czy to jest możliwe w ógóle?

Rozumiem, ze temat dotyczy braku sexu......wiec odpowiadam Tak wlozenie Meskiego przyrodzenia w ci...pke jest mozliwe wink

edycja.....w sprawie literek wink

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

7

Summertime napisał/a:

Zaglebic sie we wlasne wnetrze i stac sie kobieta, wiedzaca, czego sie pragnie.Jak chcesz w zyciu cos osiagnac, skoro nie masz pojecia ...czego chcesz...To tak jak wybrac sie w podroz i nie wiedziec w, ktorym kierunku.Wtedy nie ruszysz z miejsca, bo jak, gdy jestes jedynie czlowiekiem stojac na bezdrozu....bez celu.

dokładnie. dodałabym jeszcze, by nie budować sobie w głowie piętrowych teorii i wielkich oczekiwań co do idealnego związku, czy mężczyzny.
I chodzić na randki-  nawet codziennie, aż dostrzeżesz,że mężczyzna to człowiek.
dbać o siebie wizualnie- to doda Ci pewności siebie.
Puchaty- miłość piękna rzecz, tylko że Ona przy takiej blokadzie może nie zakochać się i za 10 lat.. Więc może na początek wystarczy kogoś polubić.?

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink

8

Gary, nie wiem czy dam. Jakoś nie wiem, przeczytaj mój inny wątek miałam taką okazję a to była kompletna klapa.
Pokręcona Owieczka nie wiem czemu tak się stało, zrobiłam to spontanicznie. Może chciałam coś poczuć, ale na miejscu okazało się , że jednak tak się nie da. Wiesz było paru chłopaków co się mną interesowali, ale jakoś dawali sobie spokój, a może mnie do nich nie ciągnęło?
Usłyszłałam " jesteś bez emocji" albo od tamtego co byłam  600 km " czy jesteś dziewicą" " czy się wstydzisz swojego ciała'
Jasne , że się nie przyznałam. Ale czy to, że ktoś jest dziewicą to się wyczuwa? Tzn że nawet przypadkowy kontakt z  kimś to już ma być łóżko? Wydaje mi się , że kobieta powinna być pierwsze rozgrzana a potem. Ten facet rzucił się na mnie i ... chciał tylko chyba rozpiąć moje spodnie i już. Gdzie dotyk i pocałunki? Przyznam, że to mnie odrzuciło trochę.
A jak to jest w wieku 30 plus? Spotyka się facet z babką , potem lądują w łóżku? I co? Odrazu będzie im super w łóżku? Czy nie muszą się poznawać już?

A odnośnie czemu z nikim nie byłam dalej potem już po 23 roku popadłam w jakiś marazm, depresja czy coś. Naprawdę to chyba główna przyczyna moich problemów. W dodatku jestem bardzo spokojną osobą i niezbyt towarzyska.Mężczyźni chyba wolą ciepłe, wygadane i uśmiechnięte kobiety.
Musiałabym ostro zacżąc pracować nad sobą. Tylko jak?

9

marakuja88 napisał/a:

Gary, nie wiem czy dam. Jakoś nie wiem, przeczytaj mój inny wątek miałam taką okazję a to była kompletna klapa.

Nie będę czytał twojego drugiego wątku. Jeśli szukasz mężczyzny na całe życie, przyjaciela, miłości, zauroczenia -- to nie mam rad, mogę jedynie odsyłać do tych co cierpią na samotność.

Jeśli Ty piszesz, że masz ochotę na seks, że kuszą Cię panowie na ulicy, to ja to odczytuję, że masz pewną naturalną potrzebę i to czujesz. Idealnym rozwiązaniem byłoby znaleźć kochanka, który odpowiednio Cię potratkuje -- nie skrzywdzi, aby było bezpiecznie.
Kochanka można łatwo znaleźć, np. na erodate. Tylko najpierw musisz go dobrze poznać. I problem seksu zalatwisz.

Ty jesteś w analogicznej sytuacji jak prawiczek, który zastanawia sie czy iść na pierwszy raz do prostytutki. Jeśli on nie jest już młodzikiem, to uważam, że powinien iść. Trudność polega na znalezieniu dobrej prostytutki.

W twoim przypadku trudność polega na znalezieniu odpowiedniego kochanka.

Ci niestety nie byli dobrymi:

Usłyszłałam " jesteś bez emocji" albo od tamtego co byłam  600 km " czy jesteś dziewicą" " czy się wstydzisz swojego ciała' .......
Ten facet rzucił się na mnie i ... chciał tylko chyba rozpiąć moje spodnie i już.

Może chciałam coś poczuć, ale na miejscu okazało się , że jednak tak się nie da.

Czasem poznasz kogoś ciekawego i zaiskrzy, a czasem nie. Dlatego może warto pójść w stronę samego seksu.

Znowuż -- jak ten prawiczek nie ma miłości, dziewczyny, a już nie jest super-młody, to niech idzie na sam seks. Byle dobrze wybrał.

Ale czy to, że ktoś jest dziewicą to się wyczuwa? Tzn że nawet przypadkowy kontakt z  kimś to już ma być łóżko?

Nie wiem czy się wyczuwa. Pewnie tak. Ale to NIE ma znaczenia.

Wydaje mi się , że kobieta powinna być pierwsze rozgrzana a potem.

Powinna. Znajdź dobrego kochanka.

Ten facet rzucił się na mnie i ... chciał tylko chyba rozpiąć moje spodnie i już. Gdzie dotyk i pocałunki? Przyznam, że to mnie odrzuciło trochę.

Masz rację. Znajdź dobrego kochanka. Nie wszyscy traktują kobietę przedmiotowo, nie każdy dotyk jest jakby konia do sprzedaży oglądał.

A jak to jest w wieku 30 plus? Spotyka się facet z babką , potem lądują w łóżku? I co? Odrazu będzie im super w łóżku? Czy nie muszą się poznawać już?

Ludzie są różni, a dwoje ludzi to już inna kombinacja, więc i seks jest różny. Nie myśl o tym w ogóle.

Znajdź kochanka. Zobacz czy Ci się podoba, czy mu zaufasz. Umów się z nim na seks randkę. Będziesz miała pierwszy raz za sobą.

W dodatku jestem bardzo spokojną osobą i niezbyt towarzyska.Mężczyźni chyba wolą ciepłe, wygadane i uśmiechnięte kobiety.

Pleeeeeease... zostaw mężczyznom ich głowy w spokoju, nie zakładaj co oni myślą, nie wspieraj stereotypów.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

10

Ela210

.... pomysl z chodzeniem na randki swietny. Faktycznie w ten sposob oswojenie  z sytuacja, zapanuje w glowie autorki.A polubienie uwazam za bardzo istotna kwestie w relacjach, damsko-meskich i piekna ...jednoczesnie.

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

11

puchaty34 napisał/a:

disagree

12

Gary ostatecznie do niczego nie doszło. Po wyjeździe tamten facet pisał do mnie. Napisałam mu, że gardło mnie boli a on odpisywał' że wstrzyknąłby mi miksturę zdrowia do gardła". Wyzywałam go od psycholi. Napisał, że żartował a ja jestem sztywna. Potem zaczął pisać, że ma nadzieję, że będę miała dni niepłodne jak się spotkamy. Coś tam zacżęłam pisać mu o muzyce, a on , że zmieniam temat. Napisałam że to też przyjemność. Odpisał" że on dawno nie bzykał,i bedzie kiedys w moim miescie i jak mu nie dam to znajdzie inną" Tak dosłownie mi napisał. Takich tekstów nie mogłam już znieźć i koniec końców koniec znajomości.Znalezienie kochanka to trudna sztuka. On chyba liczył na szybki seks i już papa. Może i miałam ochotę to  znim zrobić, ale on zupełnie nie miał do mnie szacunku:/

13 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-10-09 20:26:28)

marakuja88 napisał/a:

Gary ostatecznie do niczego nie doszło. Po wyjeździe tamten facet pisał do mnie. Napisałam mu, że gardło mnie boli a on odpisywał' że wstrzyknąłby mi miksturę zdrowia do gardła". Wyzywałam go od psycholi. Napisał, że żartował a ja jestem sztywna.

Ech... to taki agresywny podryw, odpychający.

Faceci nie czują co kiedy mogą. Nie przejmuj się tym. Szukaj innego.

Potem zaczął pisać, że ma nadzieję, że będę miała dni niepłodne jak się spotkamy.

Ręce opadają.    Wiesz jak się zachowuje dobry kochanek? Przecztaj gdzieś obok wątek dziewczyny co się martwiła okresem, a miała cudowny seks z super facetem.

Coś tam zacżęłam pisać mu o muzyce, a on , że zmieniam temat.

A nie czułaś, że z nim będzie źle?

Napisałam że to też przyjemność. Odpisał" że on dawno nie bzykał,i bedzie kiedys w moim miescie i jak mu nie dam to znajdzie inną"

Dlatego musisz znaleźć dobrego kochanka, co ma wyczucie.

Tak dosłownie mi napisał. Takich tekstów nie mogłam już znieźć i koniec końców koniec znajomości.Znalezienie kochanka to trudna sztuka. On chyba liczył na szybki seks i już papa. Może i miałam ochotę to  znim zrobić, ale on zupełnie nie miał do mnie szacunku:/

Taaaaak! Znaleźć dobrego kochanka, to bardzo trudna sztuka.
Ale mężczyźni też tak trudno mają. Trzeba się naprawdę napracować.
I chyba warto.

Gdybym był kobietą, to chyba bym bardzo bardzo uważnie wybrał pierwszego, doświadczonego i moralnego, aby mnie nie skrzywdził. Potem poznał wielu aby wybrać dobrego. Zastrzegam że chodzi o seks... a nie o związek.

14

Gary on jeszcze pisał czy nie chciałabym się z nim bzykać bo to normalne i każdy tego potrzebuje . I pytał czy jestem dziewica . Facet miał 46 lat. W sumie zostawiłam go bez zaspokojenia jemu sprzęt stanął a ja odmówiłam . Czy serio widać „ dziewictwo „?

15 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-10-11 16:42:55)

marakuja88 napisał/a:

Gary on jeszcze pisał czy nie chciałabym się z nim bzykać bo to normalne i każdy tego potrzebuje . I pytał czy jestem dziewica . Facet miał 46 lat. W sumie zostawiłam go bez zaspokojenia jemu sprzęt stanął a ja odmówiłam . Czy serio widać „ dziewictwo „?

Dżizas! Poszłaś z nim na seks i ten seks zakończył się porażką? Dobrze rozumiem?
46 lat? I tak się zachowuje?

Szczerze mówiąc rozmowa z prawiczkiem i dziewicą mnie irytuje, bo patrzą zupełnie w złe miejsca. Przykładowo z jednej strony zastanawiasz się nad taką p*erdołą czy widać dziewictwo, a jednocześnie wchodzisz w relację z kimś, kto może Cię uszkodzić. Nie widzisz chamstwa? NIe widzisz jak Cię traktuje?

Gdbyym Ci powiedział "Idź na erodate i znajdź kochanka", to byś się oburzyła, że Ty nie taka, że nie chodzi o sam seks, itd.

Jak zaradzić samotności? Tutaj Ci nie potrafię doradzić.

Jak poznać seks? Trzeba znaleźć dobrego kochanka. Ale trzeba szukać, a nie ulegać pierwszemu chamowi jaki na Ciebie naciśnie.

Trzeba ogarnąć swoje życie. Pójść na kompromis. Nigdy nie będzie idealnie. Ael Ci co nie żyją sami niejednokrotnie wiele pracowali aby być razem. Równineż Ci co mają seks się postarali aby ten seks mieć. Nic w życiu łatwo nie przychodzi.

16

misiando napisał/a:
puchaty34 napisał/a:

disagree

A ja się zgadzam. Bez uczucia, bez miłości to jest masakra. Przynajmniej ja tak uważam i piszę to z własnego doświadczenia.

17

Patryk1991 napisał/a:

A ja się zgadzam. Bez uczucia, bez miłości to jest masakra. Przynajmniej ja tak uważam i piszę to z własnego doświadczenia.

Dla mnie to brzmi tak:    "Jedzenie w restauracjach jest syfne. Piszę z własnego doświadczenia."

W mojej głowie rodzi się odpowiedź:   w jakich jadałeś to takie masz wspomnienia. Byłeś w jednej? Dziesięciu?

Gary napisał/a:
Patryk1991 napisał/a:

Dla mnie to brzmi tak:    "Jedzenie w restauracjach jest syfne. Piszę z własnego doświadczenia."

W mojej głowie rodzi się odpowiedź:   w jakich jadałeś to takie masz wspomnienia. Byłeś w jednej? Dziesięciu?

Dajesz bardzo zły przykład normalnym ludziom, niestety. A na psychologii związków to znasz się jak gęś na szafranie.

19

DoswiadczonyDaro napisał/a:
Gary napisał/a:
Patryk1991 napisał/a:

Dajesz bardzo zły przykład normalnym ludziom, niestety. A na psychologii związków to znasz się jak gęś na szafranie.

Proszę Cię. Tu wypowiadają się dorośli ludzie. Jak ktoś będzie chciał iść na dziwki, to pójdzie i na pewno nie dlatego, bo mu jakiś Gary z forum dał zły przykład...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

20 Ostatnio edytowany przez tooshy27 (2018-10-12 20:07:35)

Gary napisał/a:
Patryk1991 napisał/a:

O to to.

Oczywiście że seks bez uczucia i ten z miłości to dwie różne rzeczy, ale czy jest fajnie czy nie w obu przypadkach zależy od naszego podejścia i tej drugiej osoby.
Seks bez miłość też może być zaje***ty, może być namiętny, dać poczucie bliskości itd i piszę to z własnego doświadczenia wink

marakuja88 napisał/a:

Niestety mając w pamięci historie które opisałaś, do tej pory trafiałaś na kompletnych buraków wink,  mam wrażenie że sama wikłasz się w takie relacje, zadając się z takimi typami z desperacji, bo ja na Twoim miejscu po pierwszych takich odzywkach/zachowaniach nie kontynuowałbym znajomości.

Dziewictwa nie ma się wypisanego na twarzy, ale można wyczuć brak doświadczenia gdy ktoś jest przesadnie wycofany w tych sprawach, szczególnie po 30 gdy większość podchodzi już do tych spraw na większym luzie.
W ostateczności i tak nie ma to znaczenia, bo dziewictwo (w każdym wieku) to nie jest żadna wada, a nawet jeśli są tacy którzy tak uważają to uwierz mi, nie chcesz się zadawać z facetami którzy tak sądzą.
Wydaje mi się że potrzebujesz raczej kogoś kto na luzie podejdzie do całej sprawy, bez ciśnienia, z cierpliwością, bo zapewne cały czas masz wątpliwości jak podejść do tego wszystkiego, szczególnie po tych wszystkich doświadczeniach.

I am by myself, hidden in the shadow of life, you cannot see, acknowledge that there is a me.

21 Ostatnio edytowany przez Ally (2018-10-12 20:20:00)

Autorko, chcesz seksu? Znajdź go, ale naprawdę z normalnym Facetem. Mnie się zdarzyło spotkać na taką seksrandkę z Facetem z internetu.
Najpierw umówiliśmy się na kawę żeby zobaczyć czy w ogóle sobie odpowiadamy. Potem wieczór, wino, film, przytulanki.
Facet był tak czuły i namietny, że niejedna nastolatka by się z miejsca zakochała .
Umówiliśmy się na seks, ale z szacunkiem,  z dbałością o drugą osobę, z drobnym gestem jak choćby zadbanie o wygodę drugiej osoby i o to bybyło jej przyjemnie.
Nigdy więcej się nie spotkaliśmy, od razu każdy z nas wiedział, że to na jeden raz.
Ale było miło a w łóżku cudownie.
Więc wybieraj mądrze, nie odpowiada Ci facet, wyjdź z kawiarni. Odpowiada, jest miły i czuły- idź za głosem.... hmmm... ;-)

P.S. są jakieś strony gdzie Mężczyźni szukają dziewic, myślę że tacy mogą być odpowiedni. Delikatni i nastawieni też na Twoje dobre samopoczucie.

22 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-10-12 20:27:48)

tooshy27 napisał/a:

Seks bez miłość też może być zaje***ty, może być namiętny, dać poczucie bliskości itd i piszę to z własnego doświadczenia wink

Ally napisał/a:

Autorko, chcesz seksu? Znajdź go, ...

No właaaaaaaśnie... Jak mówię o seksie wolnym i pięknym, to ludzie na mnie skaczą jaki jestem niemoralny. I na cóż te jatki, jak życie pokazuje że warto? Niektórzy naprawdę takie skarby znajdują. Jak to Gawliński śpiewał "Jeden dzień, jedna noc, a w życiu jakby piękniej". Trwale piękniej, to nie kac po którym przychodzi szarość.

23

Gary za bardzo się upiłam hmm a wcześniej po południu wyszłam z łazienki a on jakby to powiedzieć rzucił się na mnie. Tez nie wyszło próbował rozpinać mispodnie...
nie umówiłam się z nim na seks on chyba myślał ze jadę do niego na seks . Przez trzy dni nie było seksu. Potem jak wyjechałam codziennie do mnie pisał i napisał tez zebprzezyl ze mną trudne chwile bo był gotowy a ja mu odmówiłam . No a potem wiesz co mi napisał i koniec . No tyle miał lat. Widzę chamstwo chyba myślał ze jestem
W sam raz na jeden raz. No nie wiem nie znam się na tym.. czemu myślisz ze by mnie uszkodził ?

24

Uszkodził psychicznie. Nie w seksie. Wpoił by Ci jakieś kompleksy, albo Cię krytykował, bo nie miał wielu kobiet i myśli że są takie jak na reklamach. Przeczytaj sto razy post "Ally".

25

Gary napisał/a:
tooshy27 napisał/a:

Ally napisał/a:

Autorko, chcesz seksu? Znajdź go, ...

No właaaaaaaśnie... Jak mówię o seksie wolnym i pięknym, to ludzie na mnie skaczą jaki jestem niemoralny. I na cóż te jatki, jak życie pokazuje że warto? Niektórzy naprawdę takie skarby znajdują. Jak to Gawliński śpiewał "Jeden dzień, jedna noc, a w życiu jakby piękniej". Trwale piękniej, to nie kac po którym przychodzi szarość.

Oczywiście , że warto było, bo było przyjemnie. Naturalnie, normalnie.
Każdy z nas ma swoje potrzeby i nie ma nic złego w ich zaspokajaniu, dopóki nikt nikogo nie krzywdzi.
Ja bym szukała, sprawdzała, randkowała, wreszcie trafisz na kogoś w Twoim guście, kto uszanuje to, że chcesz z Nim spędzić intymne chwile.

26

Gary czemu tak myślisz ? On miał już żonę i potem jeszcze jedna kobietę . Pewno przygodne tez miał . Czemu myślisz ze wielu nie miał ? Może mnie uznał za podczłowieka hmm albo jakaś łatwa panienkę , dziwke czy co hmm

27

Marakuja, dlaczego tak uparcie analizujesz jakiegoś prymitywnego osobnika, który żle Cię potraktował?
Będziesz go tu usprawiedliwiać na forum przed nami, czy jak? Może przyjmij do wiadomości, że to była pomyłka, z czym masz problem?

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink

28 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-10-13 17:39:56)

marakuja88 napisał/a:

Gary czemu tak myślisz ? On miał już żonę i potem jeszcze jedna kobietę . Pewno przygodne tez miał . Czemu myślisz ze wielu nie miał ? Może mnie uznał za podczłowieka hmm albo jakaś łatwa panienkę , dziwke czy co hmm

Mogę sobie tę sytuację wytłumaczyć na dwa sposoby:

(1) albo ten gość jest prymitywny i Cię traktował bardzo źle

(2) albo Ty postrzegasz świat przez jakąś krzywą soczewkę

Jednak mam inny wniosek... nie jest problemem czy on Cię traktował tak czy siak.
Problemem jest że nie masz seksu.

W jaki sposób to rozwiążesz?

CZyli uważam jak Ela. Weź się za problem, a nie rozpatrywanie przeszłości.

29

Ja straciłam dziewictwo dosyć wcześnie i dzisiaj traktuję seks dosyć mechanicznie. Wielu facetów dalej ceni sobie dziewictwo i niedoświadczenie kobiety, więc to jest Twój atut. Gorzej gdybyś była facetem i koło trzydziestki byłabyś prawiczkiem smile

30

Haha xd żaden problem, nie jest ważne co umiesz a czego nie, tylko ważne jest jak się ogólnie z Tobą spędza czas. Wg.mnie to podstawa związku, a jak trafisz na kogoś fajnego to on powinien się do Ciebie dostosować w taki sposób żebyś dobrze się czuła. Na pewno byś umiała, "tyle lat w samotności" to żadna przeszkoda. Na pewno z kimś poczujesz się dobrze, a 30 lat to żaden poważny zaawansowany wiek, to w wielu przypadkach nawet nie połowa życia. Będzie ok;):P

prawda o mnie, feniks35:P W kazdym poscie zdanie zaczete od "haha" i cieszenie sie jak glupi do sera, infantylne wstawki i emotki..
Lady Loka: zaznaczam, że nie wyrażam zgody na to, aby jakiekolwiek moje teksty były w Twojej stopce i będę zgłaszać moderacji, jeżeli jakiekolwiek się pojawią.
Ananasowa: "podpis masz swietny:)" https://www.netkobiety.pl/t114892.html

31

Gary,  to chyba skomplikowane. Jak mam niby zaufac, że jakiś facet nie rozpowie co wyprawiam? skąd mam wiedzieć , że będzię dyskretny?
Faceci chyba lubią sie chwalić podobojami. Tamten powiedział też że kobiety nie chcą wyjść na łatwe dlatego zwlekają z seksem.
W sumie żałuję może trochę , że z nim tego nie zrobiłam. Z jednej strony jest on z mojej miejscowości, ale wyjechał i prędko nie wróci. A z drugiej...czy byłby dyskretny. Ale chyba mnie nie szanował jak takie teksty mi rzucał ale dlaczego, eh. On mi po tym tekscie co mi napisał , że jak mu nie dam znajdzie inną. Napisał na pytanie co o mnie sądzi, że myślał ze mnie do siebie ściągnie i będziemy para. HAHAHA serio myślał , ze mnie ruszy taki tekst? Nic nie odpowiedziałam i kontakt się urwał.

32 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-10-15 07:30:35)

marakuja88 napisał/a:

Gary,  to chyba skomplikowane. Jak mam niby zaufac, że jakiś facet nie rozpowie co wyprawiam? skąd mam wiedzieć , że będzię dyskretny? Faceci chyba lubią sie chwalić podobojami.

Nie wiem czy lubią chwalić się podbojami. Z nikim na ten temat nie rozmawiam.

Tamten powiedział też że kobiety nie chcą wyjść na łatwe dlatego zwlekają z seksem.

Mają różne filozofie ich sprawa co robią ze swoim życiem, z kim są, jaki seks mają.
Szanuję dziewczyny, które poszły na seks bo chciały seksu, tak zadecydowały, wiedziały co robią.

W sumie żałuję może trochę , że z nim tego nie zrobiłam. Z jednej strony jest on z mojej miejscowości, ale wyjechał i prędko nie wróci. A z drugiej...czy byłby dyskretny. Ale chyba mnie nie szanował jak takie teksty mi rzucał ale dlaczego, eh. On mi po tym tekscie co mi napisał , że jak mu nie dam znajdzie inną. Napisał na pytanie co o mnie sądzi, że myślał ze mnie do siebie ściągnie i będziemy para. HAHAHA serio myślał , ze mnie ruszy taki tekst? Nic nie odpowiedziałam i kontakt się urwał.

Szukaj spoza swojej miejscowości. Co z er*date? Trzeba założyć konto, porozmawiać z kiludziesięcioma facetami, spotkać się na kawę (kilku), wybrać jednego, potem drugiego.

Co z Symp*tią? Wolna jesteś, może kogoś fajnego na romantyczną znajomość znajdziesz? Nie tylko seks...

L*nto też jest popularne. Próbowałaś? Rozmawiałaś? Poznawałaś?

33

Jeju laska ogarnij się. Tamten facet to dupek i tyle w temacie.

Chcesz seksu to idź i uprawiaj seks. Czego się wstydzisz? Powie to powie i tyle. Na siebie wtedy też powie przecież. Przestań zakładać, że uprawianie seksu to duma dla faceta i hańba dla kobiety, bo tak nie jest. To jest takie samo dla faceta jak dla kobiety.
Plus facet, który gada na prawo i lewo szybko traci zainteresowanie potencjalnych partnerek.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

34

Tzn ja dziewczynę rozumiem, bo trudno jest dojść do pierwszego razu. Gdyby było łatwo, to by już dawno to zrobiła.
Ma niepotrzebne rozkminy, wzięła gościa który "się trafił" w tym samym małym miasteczku.

Aby znaleźć kochanka trzeba się postarać, popracować.

35

To zależy. Jeżeli pierwszemu razowi nadaje się wielkie znaczenie to tak. Ale jeżeli chce się go po prostu przeżyć z kimś, kto to szanuje i mieć fajny seks to tutaj problem jest dużo mniejszy.

Większym problemem jest uganianie się Autorki za facetem, który wybitnie ma ją gdzieś.

36

Gary napisał/a:

Jak poznać seks? Trzeba znaleźć dobrego kochanka.

A jak poznać, że jest dobry? No tak, trzeba go do łóżka wpuścić. Póki co nie mamy strony sprawnykochanek.pl, jest tylko gowork, znanylekarz i dobrymechanik. System rekomendacji i gwiazdek nie istnieje - a szkoda : )

37 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-10-15 10:16:18)

Trzeba wpuścić do łóżka. Racja. Ale jeśli ktoś nie jest empatyczny w rozmowie, w kontakcie poza łózkiem, to nie zmieni się w cudownego człowieka w seksie.

LadyLoka napisał/a:

chce się go po prostu przeżyć z kimś, kto to szanuje i mieć fajny seks

100% racji. Właśnie o to chodzi. Bez ceremonii uroczystej. Zwykły seks. Z kimś fajnym.

38

Dlatego najpierw się rozmawia smile

Posty [ 1 do 38 z 109 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brakuje mi seksu, co robić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018