Okropne zachowanie szefa-kontynuowac prace? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Okropne zachowanie szefa-kontynuowac prace?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Okropne zachowanie szefa-kontynuowac prace?

Witam,od niedawna pracyje w pizzeri na stanowiku kucharza.Pani ktora uczyla mnie zawodu wyjechala do pomocy mam tylko corke szefowej.Ostatnio zaczelam prace w pelnym wymiarze godzin tzn skonczylam sie przyuczac(takie przyuczenie trwalo ok 33h)wszystko bylo na szybko bo pani wyjezdzala a potrzebowaki kogos na kuchnie.No I w zeszly wtorek moj dzien w pracy to byl istny koszmar,szefowa oskarzala mnie o to ze upieklam pizze z dziura(w sensie w ciescie)chociaz wcale tak nie bylo,ze nie dopiekam pizzy(chociaz pani z ktora pracuje chwalila mnie ze lanie pieke pizze)zle rozciagam ciasto,zle sprzatam w kuchni,nawet musialam isc na sale tlumaczyc sie gosciom czemu mala pizza nie byla na cienkim ciescie,a potem okazalo sie ze zle mnie pani nauczyla porcjowac ciasto na mala pizze do tego szefowa uznala ze klamie I ze wcale mi tak pani nie pokazywala.W ten dzien bylo zatrzesienie ludzi I nie mialam czasu na chwile odetchnac a szefowa czepiala sie mnie czemu nie zmywam podlogi bo jest brudna mimo ze ja w tym czasie robilam zamowienie I nie moglam jej zmyc.Zdarzaly sie tez chamskie odzywki I komentarze ktore slyszeli inny pracownicy.Srode mialam wolną postanowilam zrezygnowac z pracy ale w czwartek zanim zdarzyalm pojechac do pracy(nie mam kontaktu do szefowej)przyjechala do mnie jej corka I zaczela przekonywac mnie zebym przyszla do pracy,ze szefowa mnie przeprosi tid,rozmawialam z nia przez telefon powiedziala ze przeprasza ze zdarzaja sie gorsze dni I ze mnie oficjalnie przeprosi jak przyjde.No wiec przyszlam w piatek oczywiscie przeprosin sie nie doczekalam,przez czaly dzien szefowa byla do rany przyloz a wieczorem kiedy wszystko sprzatalysmy znow zaczely sie chamskie komentarze.Jak myslicie rezygnowac czy zostac?Nie maja nikogo na moje miejsce mi tez troche zajmie szukanie nowej pracy,mam juz ustalony grafik.Dodam ze kiedy sie uczylam przychodzialm po polidniu na 3-4h I kiedy przyszlam na pelna dniowke nie wiedzialam jak zaczyna sie dzien I jak konczy nikt tez mi tego nie wytlumaczyl dla tego tez oberwalam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Okropne zachowanie szefa-kontynuowac prace?

Witam,

szkoda Twojego zdrowa psychicznego na taką szefową, może jeszcze warto zgłosić do głównego inspektora pracy jak traktuje pracowników? Jeśli masz możliwość poszukaj sobie lepszej pracy i z lepszym ludźmi przy których będziesz się czuła chociaż normalnie, a nie poniewierana i chamsko traktowana.

3

Odp: Okropne zachowanie szefa-kontynuowac prace?

Niebokotku, to już ósmy (!!!) wątek, jaki poświęcasz swoim rozterkom zawodowym.
Dwukrotnie prosiłam Cię już, abyś nie zakładała ciągle nowych tematów, jeśli tylko przydarzy Ci się jakaś stresująca sytuacja, jak widać - bez skutku.
Uprzedzam, że następnym razem otrzymasz ostrzeżenie i czasową blokadę konta, tak abyś miała czas w spokoju zapoznać się z regulaminem Forum i z moderatorskimi uwagami.
IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Okropne zachowanie szefa-kontynuowac prace?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018