Mega problem - mega kompleks :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Mega problem - mega kompleks :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Mega problem - mega kompleks :(

za tydzień wyjeżdżam z moim facetem (ja 21 on 31 lat) w góry na weekend. tam mamy spędzić nasza pierwsza wspólną noc... ale ja mam MEGA KOMPLEKS! mianowicie znaczna asymetria piersi... on o tym nie wie bo koryguje to stanikiem ale nago różnica jest widoczna, bardzo widoczna... różnią się wielkością jakieś 2 rozmiary sad jak on może zareagować, byliście już w takiej sytuacji? pomóżcie proszę!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mega problem - mega kompleks :(

Każda kobieta ma w mniejszym lub wiekszym stopniu asymetryczne piersi wink I uwierz mi, moj facet zauwazyl dopiero kiedy sama mu o tym powiedziałam. Nie mam kompleksów z tego powodu, doszłam do wniosku, ze przynajmniej moj facet ma urozmaicenie- raz moze pomacac wieksza a raz mniejsza wink
Czy Ty na prawde myslisz, ze Twoj facet widzac Ciebie nago, w momencie seksualnego uniesienia bedzie porównywał Twoje piersi? Uwierz mi, on bedzie mial zupełnie co innego w głowie niz sprawdzanie czy jestes idealnie symetryczna wink

3

też mam nierówne piersi, ale jakoś staram się tego nie wyolbrzymiać. Mój chłopak mówi, że jemu to w ogóle nie przeszkadza smile
możesz mu o tym powiedzieć jeśli chcesz... bo mężczyźni chyba jednak wolą wiedzieć zanim się zacznie prawdziwa zabawa smile

"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie." smile

4

chodzi o to, że tej różnicy nie można nie zauważyć... jest bardzo duża sad i najnormalniej w świecie się tego wstydzę

5

myślę że on nie będzie przywiązywał do tego takiej wagi. Jesteście razem, pewnie się kochacie to dlaczego ten fakt ma coś zepsuć?
tym bardziej że on o tym wie;) głowa do góry!

6

MagicPrincess napisał/a:

myślę że on nie będzie przywiązywał do tego takiej wagi. Jesteście razem, pewnie się kochacie to dlaczego ten fakt ma coś zepsuć?
tym bardziej że on o tym wie;) głowa do góry!

On o tym nie wie, bo koryguje to stanikiem... także jak jestem ubrana to tego nie widać. Ale boję się jego reakcji, bo to nie jest normalne, taka różnica...

7

Ta różnica jest normalna. Może większa niż zazwyczaj, ale normalna. Powiedz mu o tym. Dla Twojego komfortu psychicznego.

8

vinnga napisał/a:

Ta różnica jest normalna. Może większa niż zazwyczaj, ale normalna. Powiedz mu o tym. Dla Twojego komfortu psychicznego.

łatwo powiedzieć... jak ja mam to niby zrobić? "Kochanie nie przestrasz się ale moja jedna pierś jest mała a druga duża... ale nie martw się, wszystko inne mam proporcjonalne... tylko jeden taki mankament..." bez sensu sad

9

Nie zakładaj tylu takich samych wątków, wystarczy jeden.
Zapoznaj się z regulaminem.

10 Ostatnio edytowany przez Paweł-1979 (2010-03-11 14:18:45)

-Co sądzisz o okobietach które mają asymetryczne piersi?
-A co byś powiedział gdybym to ja takie miała?
...........
Mariettka i Można?
Mimo wszystko ja bym wolał wiedzieć przed..
Napewno jak mądry zaakceptuje, a nieoczekiwana reakcja (mimowolna) z jego strony podczas zbliżenia może ci popsuć ten dzień...
Pozdrawiam

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

11 Ostatnio edytowany przez paulina20 (2010-03-11 15:05:36)

Ja tez mam taki problem. Nawet mam mniej wiecej taka sama roznice wink (Jeden A,drugi C, albo B/D). Nie przejmuje sie tym nadmiernie,bo i tak nie moge tego zmienic.. No a przede wszystkim w bluzce z odpowiednim stanikiem tego nie widac. Tyle ze nigdy nie ubiore czegos z ladnym dekoltem...ech.

Tak jak ty, zawsze sie martwilam jak zareaguje na to jakis facet w przyszlosci. Bylabym calkiem niezla laska gdyby nie to ;/ Z moim chlopakiem zrobilam tak, ze najpierw powiedzialam mu o tym nie w 4 oczy,a przez gg. (Gdy sie spotykalismy zanim sie dowiedzial to bardzo uwazalam, zeby mnie tam nie dotknal, zeby sie jakos 'niemile' nie zdziwil..) Nie bylo to dla niego problemem. (W koncu jesli pdooba ci sie cala dziewczyna, to w czym przeszkadza jakas jedna piers? big_smile) Ja jeszcze przez jakis czas nie pozwalalam mu sie dotykac i nie zdejmowalam biustonosza, ale w koncu sie oswoilismy. Na szczescie, w gruncie rzeczy, to w niczym nie przeszkadza, a obcy ludzie  i tak nie zauwaza. Poza tym wiele (nawet wiekszosc) kobiet ma asymetryczne piersi, tyle ze niewiele ma taka roznice jak nasza.

Noemi napisał/a:

Każda kobieta ma w mniejszym lub wiekszym stopniu asymetryczne piersi wink I uwierz mi, moj facet zauwazyl dopiero kiedy sama mu o tym powiedziałam.

No to ty nie masz prawie zadnej roznicy tongue Przy takiej ''2-rozmiarowej'' trzeba byc slepym, zeby nie zauwazyc. Moja 'wieksza' jest chyba z 2 razy wieksza, poza tym jedna lekko zwisa i jest ''pelna'',a druga 'stoi prosto' i prawie jej nie ma.
Takze rada troche od czapy,bo on zauwazy to na pewno.

Screw gravity.

12

Nie przejmuj się. smile prawie każda z nas ma asymetryczne piersi, ale powiedz mu o tym przed i dodaj że to normalne. smile będzie dobrze. nikt nie jest idealny.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

13

No i co slychac u autorki? Troche inaczej juz podeszlas do tego,powiedzialas mu? wink

Screw gravity.

14

Rozumiem, że może to być dla Ciebie ogromny problem. Ale mężczyzna nie ceni kobiety tylko za perfekcyjnie symetryczny biust. A jeśli tak, nie można go nazwać mężczyzną.

15 Ostatnio edytowany przez Vegeta (2010-03-17 10:41:17)

Mi osobiście by to nie przeszkadzało u dziewczyny. Nawet jakby nie miała piersi tez nie. Myśle ze wyolbrzymiarz swój problem przecierz on Ci nie odmówi seksu tylko dlatego ze masz rózny rozmiar piersi. Dla faceta to nie istotne wierz mi. On chce się poczuć akceptowany i spełnić się  w roli kochanka. Takze udanego seksu życze:)

"życie to walka żeby z nim wygrać należy pokonać samego siebie .."

16

i co jak się udał wyjazd ??

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

17

Tak sie staralysmy pomoc,ze autorka moglaby chociaz powiedziec, jak bylo ;<

Screw gravity.

18

Każda kobieta ma niesymetryczne, może przed tą pierwszą nocą lekko go poinformuj o tym żeby nie był zaskoczony, a jeśli tak tego nie widać to nic mu nie mów a on i tak nic nie zauważy;)

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Mega problem - mega kompleks :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018