Czy w naszym kraju da się zostać dobrym fotografem mody? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Czy w naszym kraju da się zostać dobrym fotografem mody?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy w naszym kraju da się zostać dobrym fotografem mody?

Marzy mi się praca jako fotograf mody. Jak sadzicie, czy to jest w ogóle osiągalne? Pracowalam trochę na małych sesjach ze znajomymi.
Jednym fotografem mody, który kojarzy mi się, że się naprawdę wybił, jest Marcin Tyszka. Ostatnio oglądalam z nim wywiad na lookr.tv (skrót jest dostępny na stronie). Ale jego anty-polskość jest trochę przygnębiająca i martwię się, jeżeli naprawdę Polska jest tak postrzegana, to mam marne szanse.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy w naszym kraju da się zostać dobrym fotografem mody?

witam;) fotografia mody to również moje wielkie marzenie!mogłabym godzinami oglądać takie sesje;D niestety nie mam żadnej praktyki;/ zrezygnowałam ze studiów, bo mnie w ogóle nie cieszyły, a ja nie potrafię robić czegoś na siłę ;/  i zastanawiam się nad fotografią;) szczególnie interesuje mnie fotografia mody.myślałam żeby iść do krakowskiej szkoły artystycznej na fotografię, zastanawiam sie też nad tygodniowym kursem właśnie w tej szkole.kładą nacisk na fotografie mody i krajobrazu. zobaczyłabym jak to wszystko wygląda...ale nie wiem czy jest sens, bo  Marcin Tyszka ma racje!zazdroszcze mu takiej kariery;D a Ty joanna_c moze jesteś z okolic Krakowa?!;)

3

oh tak, fotografia mody to jest i moje marzenie. Ale wydaje mi się takie trochę nieosiągalne... i ja równiez Marcinowi zazdroszcze wink

4

to kwestia wytrwałości i praktyki. Najczęściej dobrzy fotografowie zostają nimi bez szkoły, ew. w szkole szlifują swoje hobby...

Zacznij robić coś amatorsko, co Ci szkodzi?

5

Musisz być silna i mocno się starać, żeby w Polsce zrobić karierę. Za granicą zawsze łatwiej. Tam ten "przemysł" jest bardziej rozwinięty i tym samych jest większy popyt.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

6

Zająć się fotografią mody, czyli by Twoje zdjęcia były w gazetach typu Elle, Twój Styl, Gala? Mam ostatnio okazję obserwować z bliska walkę o takie fuchy, ale marne szanse jeśli się nie ma znajomości, a na dodatek za takie sesje to mało płacą. Ale jest dużo innych możliwości, typu sfotografowanie ciuchów jakiegoś sklepu, sesja z dziewczyną, która chce być modleką,  sesja dla firmy co chce mieć własny kalendarz itp... i tu jak obserwuję jest sporo miejsca. No ale trzeba działać, jak już rzuciłaś studia to zrób następny krok!

7 Ostatnio edytowany przez vinnga (2015-11-06 17:05:03)

Moim zadanie, zawsze musimy dążyć do zrealizowania założonych celów/marzeń. Życzę powodzenia, a dodatkowo zapraszam na artykuły poradnikowe na SPAM związane z fotografią mody.

8

Sądzę również że powinnaś założyć własne portfolio i próbować swoich sił wink Szukaj ogłoszeń czy ktoś nie szuka takiego fotografa i staraj się polecać. A nóż uda Ci się osiągnąć sukces.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Czy w naszym kraju da się zostać dobrym fotografem mody?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021