GRASZ O STAŻ - warto skorzystać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » GRASZ O STAŻ - warto skorzystać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: GRASZ O STAŻ - warto skorzystać?

Czy brałyście udział w tym konkursie? Ja pracuję w urzędzie, mam 27 lat, i z tego co wiem do trzydziestki można próbowac, to by było dziwne rezygnowac z pracy by iśc na staż, ale może to by była jedyna szansa by sie wybić!!!Jakie macie doświadczenia po stażach i praktykach, które udało Wam się wygrać w Grasz o staż? I gdzie szukałyście odpowiedzi na case studies?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: GRASZ O STAŻ - warto skorzystać?

jaka jest tego stronka???musim sobie poczytac te casey!!!

3

Odp: GRASZ O STAŻ - warto skorzystać?

www.grasz.pl

4

Odp: GRASZ O STAŻ - warto skorzystać?

Warto, jak nie masz pomysłu na to jak się wybić to spróbuj, na pewno dużą satysfakcję daje jak się dostanie do następnego etapu!!!Nie mówiąc o wygranej, mam znajomą, która wygrała staz,  był płatny, była bardzo zadowolona a że trafiła z konkursu, to też inaczej ją traktowano-jako kogoś kto już się zna na rzeczy a nie laika!!!

5

Odp: GRASZ O STAŻ - warto skorzystać?

Nie pakuj sie w to! Wiele halasu a tak naprawde to wielkie nic. Po pierwsze masz juz jakies doswiadczenie, po drugie masz 27 lat i nie jestes tak konkurencyjna bo trzeba za Ciebie odprowadzać wiekszy ZUS. Poza tym na stazu nie placa wiele różnie to bywa ale zadko kiedy dostajesz wiecj niz 1200 na reke. To w duzych miastach. Plus bardzo czesto mamia Cie perspektywa stajej pracy a pozniej daja ci umowe o dzielo za 100 zl wiecej niz na stazu. Taka akcja jest dobra dla kogos kto jest na 3 roku studiow i nie ma bladego pojecia o pracy a nie dla kogos kto ma doswiadczenie.

6

Odp: GRASZ O STAŻ - warto skorzystać?

Zawsze możesz spróbować! Tylko prawda jest taka, że ciężko jest wygrać - duża konkurencja... Poza tym, rozwiązanie takich zadań zabiera trochę czasu - wiem, bo brałam udział w tym roku.
Niestety zgodzę się też trochę z poprzedniczką, faktycznie niewiele na takim stażu zarobisz no i nie ma żadnej gwarancji stałego zatrudnienia.
Ale jeśli wśród praktykodawców znajdziesz coś, co naprawdę Cię interesuje, to czemu nie? Nie masz nic do stracenia:)

kołysz mnie dźwiękiem, który koi ból.....

7

Odp: GRASZ O STAŻ - warto skorzystać?

A ja doszłam w grasz o staż aż do drugiej tury. I coż wspominam to trochę jako wielką porażkę. Miałam bardzo dużo punktów za zadania i wybrałam sobie staż w jednym polsko - niemieckiej organizacji. Staż miał być z zakresu PR. Znałąm bardzo dobrze niemeicki, wszystko było niby okay. Panie w komisji były bardzo miłe i juz na rozmowie rozmawiałyśmy o tym gdzie będę mieszkać !!! A tu po tygodniu telefon, że niestety byłą jeszcze jedna kandydatka i nie przeszłam jednak. Bardzo mi było przykro wtedy, bo bardzo liczyłam na ten staż. Pewnie nigdy się tego juz nie dowiem, ale ciekawe czy na moje miejsce w ostatniej chwili nie wskoczyla sobie znajoma czyichs znajomych ... Takie konkursy daja szerokie pole do popisu dla wszystkich wciskaczy swoich dzieci na fajne miejsca pracy !!! Dla mnie juz temat skończony. Mam fajna pracę i teraz mam ten cały konkurs gdzieś.

8

Odp: GRASZ O STAŻ - warto skorzystać?

w mojej firmie przyjmujemy tylko na staz zwyciesców tego konkursu, i potem prawie wszyscy przechodza na etat. Pracuje w branzy mediowej w bardzo duzej firmie wiec warto jest sie starac.

egoistki zyją dłużej

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » GRASZ O STAŻ - warto skorzystać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018