MBA - warto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: MBA - warto?

Wiem, że to bardzo cenione na rynku, żeby być po MBA, ale cena jest również ogromna. I tu właśnie moje pytanie - czy cena, jaką trzeba zapłacić jest adekwatna do korzyści, jakie przynosi? I gdzie naprawdę warto?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: MBA - warto?

Czy warto? To zależy... Zdecydowane MBA jest dla osób, które mają zamiar pełnić funkcje managerskie, więc jeśli masz takie stanowisko w perspektywie i to za dobre pieniądze - na pewno warto, bo to zostawi w tyle Twoich potencjalnych rywali. Jeśli nie masz na razie takiej perspektywy, ale masz sporo pieniędzy, to też na pewno warto zainwestować w siebie. Trzeba jednak pamiętać, żeby wybrać dobre i niekoniecznie najdroższe MBA. Z takich dobrych i rozsądnych cenowo, słyszałam, że np. WSHiP w Warszawie ma dobrą ofertę.

3

Odp: MBA - warto?

Warto mieć MBA ze wzgledów prestiżowych - nadal większość pracowników na rynku pracy MBA nie ma, więc to duże wyróżnienie. Wynika to chyba z tego,  że tak wiele nacisku na tych studiach kładzione jest na case studies, czyli rozwiązywanie problemów, a nie tylko teorię.
U Łazarskiego cena jest rozsądna i wliczony w to jest semestr nauki zagranicą, więc jeśli jesteś przekonana o tym, że bycie menedżerką to twoje powołanie to idź na nie śmiało. Chociaż istnieje też taka opcja, że namówisz swojego pracodawcę na to by w ciebie zainwestował, ale to zależy co aktualnie robisz i w jakiej firmie pracujesz.

4

Odp: MBA - warto?

Warto. Inwestować w siebie zawsze! Mam zamiar rozpocząć a ponadto wartościowe kursy, szkolenia, seminaria- żeby być na bieżąco. Szczególnie polecam szkolenia AVENHANSEN.

5

Odp: MBA - warto?

Przejrzałam tę ofertę Łazarskiego i to naprawdę niezła opcja smile Mówicie, że warto pogadać z pracodawcą...? Hm... może faktycznie spróbuję. Nawet jeśli pokryje tylko część kosztów, to i tak dużo smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018