Podejście do mieszkania z psem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Podejście do mieszkania z psem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Podejście do mieszkania z psem

W przyszłości zamierzamy zamieszkać z mamą mojego partnera i jej psem. Nigdy nie mialam psa w domu i chciałabym ( szczególnie ze względu na to że mam małe dziecko i noworodka w domu) aby pies był zadbamy i nie zagrażał dzieciom. Jednak podejście tej osoby jest zupełnie odmienne od mojego. Mimo moich próśb i rozmów na ten temat nie zamierza psa nigdy kąpać. W kwestii odpchalania i odrobaczania też jej już nie wierzę, bo w zeszłym roku pies przyniósł nam pchły. Na razie mamy tylko dwa pokoje w domu więc opryski z niemowlakiem pod opieką tym bardziej były dla mnie problemem. W zeszłym tygodniu mama partnera nas odwiedziła. Wczoraj chodziła po mnie pchła i obawiam się że znów problem się powtórzy. Teraz mam już dwójkę maluchów na głowie, paskudną pogodę więc nie wiem jak sobie poradzę z tym problemem. Najgorsze, że mój partner w ogóle nie widzi problemu i broni swojej matki, w zeszłym roku w tej sytuacji był nawet wkurzony i uważał że wymyślam problemy tam gdzie ich nie ma. Nie wiem co mam robić. Czy jakiekolwiek dyskusję są w stanie zmienić podejście. W tym momencie najchętniej spakowała bym dzieci i wyprowadziła się. Fajnie ze córka ma kontakt z psem i widzę jak wiele przynosi jej radości ale mam już dość ciągłej obawy o to czy nie pojawia się w domu pchły lub dzieciaki nie złapią jakiegoś innego pasożyta. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podejście do mieszkania z psem

Ten wątek jest kontynuacją Twojego poprzedniego tematu - https://www.netkobiety.pl/t126340.html   - a ponieważ na naszym forum obowiązuje zasada, że problemy jednego związku opisujemy w jednym wątku, proszę Cię o kontynuowanie dyskusji w pierwszym temacie.
Zapoznaj się również ponownie z regulaminem forum i stosuj się do naszych zasad proszę.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Podejście do mieszkania z psem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021