Za mały biust - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 64 z 64 ]

61

Odp: Za mały biust

Ja kiedyś na studiach miałam znajomą, która ciągle odchudzała i przez to nie miała wcale biustu, no jak prawie facet i to był jej kompleks. W końcu zoperowała ale nie do D, tylko ładnego B. i jak inna osoba. Tyle, że ona źle czuła sama ze sobą a nie że jakiś facet coś powiedział. Ja akurat mam biust więc nie bardzo mogę empatyzować z kobietami które go nie mają. Jeśli jednak mają mały ale kształtny to nie widzę powodów do rozpaczy. No chyba, że tak jak moja znajoma byłabyś płaska z odstającymi sutkami. Jej operacja dała mega pewność siebie a była zakompleksiona na tym punkcie bardzo. Ale to skrajności.
Jednak Twój facet wybrał Ciebie i podejrzewam, że szukasz dziury w całym.

Zobacz podobne tematy :

62

Odp: Za mały biust

niektórzy faceci specjalnie czepiają się jakiegoś wybranego aspektu urody żeby trochę w kobiecie wzbudzić niepewność, jak sama widzisz wywołuje to pewne mieszane uczucie, takie poczucie braku bezpieczeństwa pozwala niektórym facetom lepiej kontrolować relację ale to czysta manipulacja, co trzeba zrobić? postawienie granicy i powiedzenia że ja swój biust lubię, jak Ci się nie podoba to poszukaj sobie dziewczyny z większym biustem, tak jest zdrowiej i bezpieczniej

63

Odp: Za mały biust

A masz kompleks biustu? Miałaś go wcześniej? Podobają Ci się duże piersi? Ja uważam, ze wszystko jest dla ludzi i zrobienie sobie cycków to spoko sprawa, ale tylko jak kobieta sama tego chce, a nie facet to na niej wymusza. Facet dziś jest ten, jutro może być inny i ten inny może woleć mniejsze piersi. I co wtedy? Wyjmiesz implant za kupę kasy, bo temu paniczowi się małe podobają? Rób to, co czujesz. A jak on ma problem z Twoim biustem, to niech szuka innej baby.

64

Odp: Za mały biust

Wszyscy faceci, z którymi byłam woleli mały biust. To naprawdę kwestia gustu. Ja z kolei wolałabym mieć większy. Ale skoro byłam akceptowana  to przestałam sobie jakoś przesadnie  zaprzątać tym głowę. A tak w ogóle fascynuje mnie kobiecy biust, jest niesamowity i cieszmy się, że go mamy!

Posty [ 61 do 64 z 64 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021