Boję się - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Boję się

Idąc na mój kierunek studiów nie byłam pewna, czy robię dobrze. Jednak byłam pewna, że na żaden inny profil iść nie chce. Studia skończyłam.
Udało mi się zdobyć staż w zawodzie dzięki takim ogólnokrajowym projektom. Staż rozpoczęłam, właśnie dobiega on końca i ogarnął mnie straszny smutek. Na żadne przedłużenie nie mam co liczyć.

Jest to dość specyficzna branża, gdzie królują znajomości. Przeglądam oferty pracy, na cały kraj jest jedno. Od ojca koleżanki wiem, że u nich szukają, ale nikt nie dodaje oficjalnych ogłoszeń. Także moment końca stażu jest raczej końcem ogólnym, bo jak szukać czegoś, nie mając nawet jakichkolwiek ogłoszeń? Czy wiedziałam wcześniej, że to tak wygląda? Nie. Oczywiście planuję coś porozsyłać cv, ale wszędzie pisze, że podania są niszczone bez czytania, bo oni NIKOGO NIE SZUKAJĄ.

Idąc na staż mówiłam sobie, by tego nie zniszczyć, bo to moja wielka szansa. Tylko problemem jest mój charakter. Jestem WWO i do tego nieśmiała, niepewna siebie. Bardzo trudno nawiązywać mi kontakty, dopytywać się. Mam wrażenie, że wszyscy mają mnie za durnia. Dodatkowo, trafiłam do także średnio kontaktowego zespołu. Z jedną osobą o pogodzie, chorobach można porozmawiać, z drugą przez cały rok przeprowadziłam może z jeden dialog inny niż czysto fachowy. W żaden sposób nie umiem siebie fajnie sprzedać, przez to czuję, że zwyczajnie zawaliłam.

Jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności, jestem przeciętniakiem. Popełniałam błędy, jednak nic nie "zepsułam". Zwykle sama w odpowiednim momencie te błędy widziałam, prosiłam o dodatkowe wyjaśnienia itp. Nie mam błyskotliwych talentów. Dosłownie wtapiam się w tłum.
Przez pewien okres był też u nas praktykant. Wydawał mi się nieco mniej ogarnięty niż ja, jednak był kontaktowy, o wszystko pytał, zagadywał. Ja nie potrafię taka być. Nie lubię zadawać pytań o wszystko, szczególnie, że bez problemu mogę znaleźć sama odpowiedź potem. Jednak mam wrażenie, że przez to wypadam biernie.

Boje się tego, co będzie. Gdzie mam znaleźć pracę, jeszcze dochodzi ten wirus... do tego po prostu mam wyrzuty sumienia, że mając szansę, koniec końców jej nie wykorzystałam. Myślę sobie, że może gdybym była inna, bardziej kontaktowa, mądrzejsza to bym sobie poradziła.

To chyba taki żal post, bo nie mam się komu wygadać.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Boję się

Pulpeciku, co Ty wyprawiasz?
Czemu śmiecisz na forum - https://www.netkobiety.pl/t124132.html  ?
Byłaś już upominana za tworzenie dubli, odśwież sobie proszę raz jeszcze nasz regulamin.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021