upokorzenie, dlaczego? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » upokorzenie, dlaczego?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: upokorzenie, dlaczego?

Dzień dobry, borykam się z upokorzeniem i zastanawiam się, dlaczego, po co? Pół roku związku, niezwiązku, złapałam go na kłamstwie. Przestałam się odzywać. Zerwałam kontakt. On dzwonił. Po pół roku znowu napisał, co słychać. Od powiedziałam, że ja nie chcę seksualnej relacji i jak chce .... to niech idzie do diabła. Dzwonił. Umówilismy się. Koncert, kolacja, on che odnowiś relację. Potem telefony. wychodzimy na koncert, ja stawiam kolację, idziemy do niego, seks, a potem on wstaje i każe mi też wstawać, bo on chce się wyspać w swoim łóżku (mieszka w domu za miastem, jesteśmy w jego mieszkaniu w mieście). Mówię mu, że chyba sobie żartuje i żeby przestał się wydurniac, proszę, żebyśmy zostali. On pyta czy wiem co to asertywność. Jestem wściekła, ubieram się, pod moim domem trzaskam drzwiami i chcę zapomnieć tą noc. Po kilkunastu dniach wysyła sms zapraszający mnie na wyjazd. Nie odpowiadam. Po miesiącu dowiaduję się, że pojechał do znajomych z moja koleżanką. Byłam też tam zaproszona, ale nie mogłam pojechać. Gospodarz zadzwonił i powiedził, że dobrze, że mnie nie było bo byłaby głupia sytuacja. Kolejnego dnia on do mnie dzwoni i dzwoni i wysyła smsy każdego dnia, w nocy piosenki. Nie odbieram, w końcu dochodzę do wniosku, że on nie przestanie, że muszę mu to jasno napisać. Piszę, pomimo wszystko grzeczny i stonowany sms, żeby dał mi spokój, że życzę jemu i Eli, Marcie, itd. szczęścia. Odpowiada ze zdziwieniem, jakiej Eli, a Marta dawno nie ważna, a on właśnie leci z córką na wczasy. Nie wytrzymuję, kończę z grzecznością, odpowiadam, że nie życzę sobie żadnych kontaktów, i żeby się odpieprzył i że to chyba wystarczająco asertywnie. Po kilkunastu dniach znowu dzwoni. Nawet nie mogę sobie wyobrazić czego chce, nie mogę uwierzyć, że się wciąż kontaktu, po takiej podłości. Nawet nie mogę sobie wyobrazić po co to zrobił.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-07-14 14:59:44)

Odp: upokorzenie, dlaczego?
DopókiTy napisał/a:

Dzień dobry, borykam się z upokorzeniem i zastanawiam się, dlaczego, po co? Pół roku związku, niezwiązku, złapałam go na kłamstwie. Przestałam się odzywać. Zerwałam kontakt.On dzwonił. Po pół roku znowu napisał, co słychać. Od powiedziałam, że ja nie chcę seksualnej relacji i jak chce .... to niech idzie do diabła. Dzwonił. Umówilismy się. Koncert, kolacja, on che odnowiś relację. Potem telefony. wychodzimy na koncert, ja stawiam kolację, idziemy do niego, seks, a potem on wstaje i każe mi też wstawać, bo on chce się wyspać w swoim łóżku (mieszka w domu za miastem, jesteśmy w jego mieszkaniu w mieście). Mówię mu, że chyba sobie żartuje i żeby przestał się wydurniac, proszę, żebyśmy zostali. On pyta czy wiem co to asertywność. Jestem wściekła, ubieram się, pod moim domem trzaskam drzwiami i chcę zapomnieć tą noc. Po kilkunastu dniach wysyła sms zapraszający mnie na wyjazd. Nie odpowiadam. Po miesiącu dowiaduję się, że pojechał do znajomych z moja koleżanką. Byłam też tam zaproszona, ale nie mogłam pojechać. Gospodarz zadzwonił i powiedził, że dobrze, że mnie nie było bo byłaby głupia sytuacja. Kolejnego dnia on do mnie dzwoni i dzwoni i wysyła smsy każdego dnia, w nocy piosenki. Nie odbieram, w końcu dochodzę do wniosku, że on nie przestanie, że muszę mu to jasno napisać. Piszę, pomimo wszystko grzeczny i stonowany sms, żeby dał mi spokój, że życzę jemu i Eli, Marcie, itd. szczęścia. Odpowiada ze zdziwieniem, jakiej Eli, a Marta dawno nie ważna, a on właśnie leci z córką na wczasy. Nie wytrzymuję, kończę z grzecznością, odpowiadam, że nie życzę sobie żadnych kontaktów, i żeby się odpieprzył i że to chyba wystarczająco asertywnie. Po kilkunastu dniach znowu dzwoni. Nawet nie mogę sobie wyobrazić czego chce, nie mogę uwierzyć, że się wciąż kontaktu, po takiej podłości. Nawet nie mogę sobie wyobrazić po co to zrobił.

Nie tyle upokorzenie, co rodzaj jakiejś chorej zemsty.
To nie jest normalne zachowanie.

3 Ostatnio edytowany przez DopókiTy (2019-07-14 15:09:15)

Odp: upokorzenie, dlaczego?

Ale on się nie miał za zemścić. Te pół roku związku, niezwiązku, to okazało się, że mnie okłamał, miał inną kobietę i małe dziecko, o czym oczywiście mi nie powiedział. Jak się dowiedziałam twierdził, że z nią nie jest.

4

Odp: upokorzenie, dlaczego?

To umów się z nim na miescie a potem go wystaw tongue skoro nie rozumie po polsku, ze nie chcesz kontaktu.
Irytuja mnie takie zagrywki jakie on stosuje, a uwierz bedzie tak nadal robil.

"Bo prawdziwa miłość jest czymś wyjątkowym, zdarza się dwa, może trzy razy na wiek. Poza tym jest próżność lub nuda.? Camus

5

Odp: upokorzenie, dlaczego?

Chcesz o nim zapomnieć i dlatego zakładasz o nim wątek?

6

Odp: upokorzenie, dlaczego?

Próbuję zrozumieć, może zgubić to upokorzenie. Chyba będzie mi trudno się umówić z kimkolwiek.

7 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-07-14 15:51:28)

Odp: upokorzenie, dlaczego?
DopókiTy napisał/a:

Ale on się nie miał za zemścić. Te pół roku związku, niezwiązku, to okazało się, że mnie okłamał, miał inną kobietę i małe dziecko, o czym oczywiście mi nie powiedział. Jak się dowiedziałam twierdził, że z nią nie jest.

Przyłapałaś go na czymś na czym nie powinnaś była przyłapać. To jest ten powód. Cała reszta, ten sposób odgrywania się na Tobie, jest chory. W ten sposób on pokazuje że nie może przeboleć tego że został przyłapany i odrzucony z powodu kłamstwa, kiedy to on miał rozdawać karty.  W sumie to powinnaś się cieszyć że nie masz już nic wspólnego z tym człowiekiem.

8

Odp: upokorzenie, dlaczego?

Mamy już wątek o tej relacji - https://www.netkobiety.pl/t118039.html  - kontynuuj dyskusję tam, zamiast zakładać nowy.
Na naszym forum obowiązuje zasada, że problemy jednego związku opisujemy w jednym temacie.
Zapoznaj się proszę ponownie z naszym regulaminem i stosuj się do niego.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » upokorzenie, dlaczego?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018