Problem w pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Problem w pracy

Witam pracuję w jednym ze sklepów (nie chcę mówić w jakiej fiirmie). Pracuję na umowę zlecenie, tylko że podchodzi to o umowę o pracę, bo nikt nie może za mnie pracować jeśli nie przyjdę do pracy. I otóż chodzi o szefa, jak obsługiwałam przeliczyłam kasę i manko było na równe 50 zł. Nie było szans, żebym ja się pomyliła bo tylko miałam jedną klientkę gdzie musiałam wydać  50 zł i specjalnie sprawdzałam czy daje jedną 50 bo nie raz lubią się skleić. Szef kazał oddać to 50 zł. Ja nie mając prawie nic na koncie oddałam 20 zł i wytłumaczyłam się tym, że jak nie będę mieć drobnych to dorzucę następnym razem te 30 zł. Widzę, że sam nadpłacił tą nadwyżkę. Przedwczoraj liczyłam pieniądze no to powinno być już manko 30 zł bo 20 zł wpłaciłam patrzę się manko powiększyło się o 15 zł czyli manko 45 zł ja się nic nie odzywałam. Szef powiedział mi że jeśli nie będę mieć  2 gr do wydania to żebym klientom wydawać po 5 gr, i już manko rośnie w kasetce. Kasetkę mamy wspólną. Szef cały czas się o coś mnie czepia, o byle co, a to że plakat powinien być milimetr wyżej albo niżej, albo że nie posprzątałam, jak posprzątałam wszystko pozamykałam . Jak mam dzień wolny to mnie zalewa miliardami smsów czemu tak, a nie tak, gdzie to jest, jak tego w ogóle nie było. Chociaż piszę kartkę co było czego nie ma. Ja już się męczę psychicznie. Ustala grafik tak, aby on miał największe prowizje od sprzedaży, a ja najmniejsze.Domyślam się że chytry 2 razy traci niech ma tą swoją sprzedaż. Czy mogę to gdzieś zgłosić, on na prawdę nie nadaje się na szefa. Sam narobi, burdelu za przeproszeniem i ja muszę to ogarniać, aby ten sklep jakoś funkcjonował. Przychodzę tam rozwalone, tam rozwalone.  Prosiłam aby kupił płyn do szyb nadal nie ma tego płynu, a chcę pracować w miarę dobrych warunkach, nawet dla klientów brudna szyba jest odrażająca.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem w pracy

Czesc masz odpowiedzialność finansową w pracy ?
W systemie można zmienić sprzedaż oszukać pracownika w pracy. Chyba że jakaś fraczyzna typu żabka ale tam nie wiem jak jest.
Poszukaj sobie innej roboty praca typu żabka wyniszcza psychicznie. Widzę to po córce kolegi pracuje tam już parę lat, i najchętniej po zabijała by wszystkich do w około.
Ramsujac nie daj się "dymac" w śmiesznym sklepiku lepiej już pracować w lidiu biedronce przynajmniej masz urlop i inne.i lepsza kasa ?
Szukają tam na na każdą część etatu a doświadczenie już masz w sprzedaży

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018