Rozstanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Rozstanie

Witam,

Mam taki problem otóż byłam w związku z moim narzeczonym 6 lat, ale rok temu wyjechaliśmy za granicę i zdradzilam go w pracy, romans trwał około miesiąca a do seksu doszło tylko raz. Miałam wtedy problemy z narzeczonym, olweał mnie, ciągle grał. Wracalam z pracy, gotowałam, sprzątalam, robiłam zakupy, ogólnie wszystko było na mojej głowie, a on tylko wracał z pracy jadł obiad i szedł grać na laptopie. W końcu oddaliliśmy sie od siebie, ja zaczęłam pisać z moim szefem, ktory starał się pomóc mi w pracy, ponieważ sobie nie radziłam. Na początku byly to tylko rozmowy o pracy, potem o naszych problemach aż w końcu zbliżyliśmu sie do siebie. Nie raz kończyłam ten romans, miałam wyrzuty sumienia ale patrząc na narzeczonego w domu, ktory mnie nie zauważa, wracałam do tego. W końcu on mnie przylapał, przepraszałam go a tamtą znajomość zakończyłam. Traktował mnie okropnie, powiedział że zrobi mi dziecko i to może uratuje nasz związek, zgodziłam sie, chciałam z nim być. Zaszlam w ciąże, na początku był zły ale z czasem zaczął sie cieszyć, martwić o dziecko.  Wrócilam a polski a on został za granicą. Wrocił na poród.Po porodzie zaczał remontować pokój dla dziecka, planować ślub, już bylo wszystko ustalone, wszystko kupione, a tydzień przed ślubem sprawdzilam jego wiadomości, pisał z inną jak mu z nią dobrze, że chce z nią być, wkurzylam sie pojechalam do niego i zrobilam mu awanture, a on wkurzył sie że go sprawdzam. Po kilku dniach zerwał ze mną. Nie wiem co teraz robić, zostalam sama z dzieckiem, mam pomoc od rodziny ale to noe to samo. Brakuje mi go. Nie wiem czy walczyć o niego, nie chce mu sie za bardzo narzucać, ale też nie potrafie żyć bez niego.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez balin (2019-06-07 10:10:09)

Odp: Rozstanie

Jesteście oboje niedojrzali, a takie osoby nie powinny tworzyć związków, a tym bardziej mieć dzieci. Sprawa pewnie zakończy się standardowo. Ty zostaniesz samotną matką, a on będzie płacił alimenty. W całej tej sprawie szkoda tylko dziecka. Ono nie jest niczemu winne.
Spoiwem związku nie jest dziecko. Jest nim miłość, wierność, zaufanie i zaangażowanie w związek. U was to wszystko przez waszą niedojrzałość jest na opak.

3

Odp: Rozstanie

Dziecko na zgodę... Nie rozumiem gdzie tacy ludzie mają rozum.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018