Kontakty rodzica z dzieckiem po rozwodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Kontakty rodzica z dzieckiem po rozwodzie

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 78 z 78 ]

Odp: Kontakty rodzica z dzieckiem po rozwodzie

Johna, dziękuję za Twoją wypowiedź.
Wszystko co robię, robię dla córki. Nie po to, by zrobić byłemu na złość, albo mu cokolwiek udowadniać.

Zaryzykuję stwierdzeniem, że w sądzie się lekko skompromitował.
On nie wie, jak mają na imię jej koleżanki i koledzy, nie pamięta jak się nazywa jej schorzenie, raz mówił, że ma czas być kilka razy w tygodniu u swojej matki, która mieszka 5 km od nas, a zaraz mówił, że nie ma czasu w tygodniu spotkać się z dzieckiem. Twierdzi, że aby do nas przyjechać 40 km, zajmuje mu 2,5 godziny....bzdury. Dziecko nie ma u niego warunków, śpi na materacu, albo idzie na noc do koleżanek.
Mam zaświadczenie ze szkoły, że był kilka razy w szkole przez 4 lata, on twierdził, że był za każdym razem jak ją odbierał.
Kłamie. I najgorsze jest to, że cały czas ją z kimś porównuje. A to, że inni mają lepsze oceny, że wiedzą więcej, że ona nic nie umie. Że on po powrocie z pracy, pomaga w lekcjach synom jego Partnerki i zajmuje mu to kilka godzin, a zaprzecza jakobym ja odrabiała lekcje z dzieckiem 2 godziny dziennie. Córka ma prawie same 4 i 5, średnia na te chwilę to 4,39. Na jej możliwości jest to rewelacyjny wynik i jestem z niej mega dumna. On jej cały czas podcina skrzydła, docinkami, uwagami i porównaniami. Skarży się, że Tata widzi tylko złe oceny, a jak córka dostanie dobre to on nie zwraca uwagi. Jest jej przykro.

Naprawdę, jestem 100% przekonana, że jego wyprawa do sądu była tylko po to, by zrobic mi na złość. Nie chodzi mu o dobro dziecka.
Ja nigdy nie broniłam im kontaktu, zamieniałam weekendy wg jego potrzeb. On teraz wnioskuje o urlop w tym czasie, w którym ja od 5 lat mam zaplanowane wakacje z dzieckiem.
Nigdy nie zabrał jej na połowę wakacji, a tak jest w wyroku. Zabiera ją kiedy chce i jak chce. Przez ostatnie 2 tygodnie był strajk, dziecko siedziało w domu. Ja miałam 2 dni urlopu, mój Partner też wziął dwa, do tego jakieś homeoffice czy wcześniejsze wyjście z pracy. On się nawet nie zapytał, czy ją zabrać. 

Zobaczymy jak będzie dalej.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Kontakty rodzica z dzieckiem po rozwodzie

Maj był bardzo stresującym miesiącem.
Odbyło się kilka posiedzeń, w tym przesłuchanie świadków obu stron. Było również wysłuchanie dziecka przy biegłym psychologu. Jest mi okropnie przykro, że córka musiała przeżywać coś takiego. 
Póki co, myślę, że mam przewagę. Jego świadkowie kłamali, nie byli konsekwentni w swoich wypowiedziach, mylili wszystko co można było pomylić, nawet to od kiedy ze sobą nie jesteśmy. Rzucali hasłami, że córka jest w moich rękach kartą przetargową, ale kiedy sędzia poprosił o przykłady takich zachowań, nie potrafili dać ani jednego i kończyli stwierdzeniem, że nie wiedzą. 
Jestem zmęczona, ale mam nadzieję, że sąd oceni kto mówi prawdę, a kto jest po ludzku złośliwy. Chociaż sam ojciec dziecka przyznał przed sądem, że robił mi na złość np. tym, że nie dał mi pieniędzy ze sprzedaży nieruchomości. Dał popis swojej niestabilności emocjonalnej, prawie płacząc i rzucając z palca wyjęte oskarżenia. Było mi go żal.
Sprawa o alimenty zakończyła się na jednym posiedzeniu, na moją korzyść.
Następna sprawa we wrześniu, mam nadzieję, że ostatnia.

Posty [ 77 do 78 z 78 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Kontakty rodzica z dzieckiem po rozwodzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018