Kobieca fontanna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez GoodWitch (2019-05-15 20:16:44)

Temat: Kobieca fontanna

Dzień dobry,

Internet nie daje mi odpowiedzi, przyjaciółki też, może Wy pomożecie.
Pokrótce: masturbując się doznaję niefortunnie nazwanego przez Internet "kobiecego wytrysku", dzięki kilku partnerom również miewałam, ale byłą to zawsze zasługa ich palców, nie penisa.

W zeszłym tygodniu, z nowym partnerem i po raz pierwszy w życiu doświadczyłam tego zjawiska podczas penetracji (w pozycji na jeźdźca). W grę wchodziło bardzo silne podniecenie po kilkuletnim związku i seksie z jednym partnerem.

Powiedzcie mi proszę, czy to zasługa jedynie niesamowicie silnego podniecenia (sama przed sobą muszę przyznać, że nie wiem czy w życiu miałam tak dobry seks ? ), czy po prostu trafiłam na penisa idealnego do mojej pochwy?

Seks był dwa razy tej samej nocy, a ja zrobiłam to cztery razy.

Chciałabym się dowiedzieć, czy to podniecenie, idealne dopasowanie anatomiczne, czy przypadek i nie doszukiwać się niczego konkretnego?


Dzięki smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobieca fontanna

Witam smile aby doszło do kobiecego wytrysku, wg moich obserwacji, potrzebna jest stymulacja punktu G, palcem to łatwiej zrobić, penisem trudniej wink Twoje odpowiednie nachylenie, partnera odpowiednie ruchy, tempo itd, "pocieranie" penisem punktu G i efekty są tongue czy to wynika z dopasowania? Tego to nie wiem, bo mam tylko doświadczenie z jednym partnerem smile na pewno nie każda kobieta jest wstanie tak dojść, z tego co czytałam, ale skoro pani miała tez kontakty z innymi, to przypuszczam, ze technika partnera tez jest ważna

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

3

Odp: Kobieca fontanna

Na pewno każda może tak dojść, tylko trzeba się rozluźnić

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018