wiadomości na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Strony Poprzednia 1 32 33 34 35 36 76 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,816 do 1,870 z 4,150 ]

1,816 Ostatnio edytowany przez john.doe80 (2019-05-14 17:05:54)

Odp: wiadomości na portalach randkowych
Burzowy napisał/a:

Uwaga ja się nie zdziwię. Są to osoby z wysokich stanowisk w różnych korpo itd. Inteligentni, energiczni z uzaleznieniami, brakami w etyce itd big_smile. Standard! Tylko jak Ty Dzonie nasz chcesz jakąś ciepłą kobietę w takie towarzystwo wprowadzic albo jak chcesz nagle z tego zrezygnować? wink W ogóle to chyba jakieś USA albo UK, tak? Weź Pan sprzedaj wszystko i osiedlij się gdzieś w Chinach z tradycyjną kobieta. O, problem rozwiązany. Następny proszę!

Ja bardziej bawię się sportowcy, media, przedsiębiorcy. Dołączyłem do tych Gentlemenów po rozwodzie i w tej konwencji wieczorów nie brałem udziału będąc z kimś, pomimo tego że nic nie poprawnego tam nie robię (odpychają mnie wszelkiej maści prostytutki pod kątem zbliżeń), ale zabawa jest fajna.

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...
Zobacz podobne tematy :

1,817

Odp: wiadomości na portalach randkowych
john.doe80 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Mądra i ekskluzywna, co jeszcze;d?

9/10 szkoda ze za pieniądze... choć w żartach o randkowaniu po moim tekście że za droga jest dla mnie... usłyszałem z kimś takim na randki chodziłaby gratis... i dopłacała do rachunku... [...]

big_smile

1,818

Odp: wiadomości na portalach randkowych

big_smile big_smile

1,819

Odp: wiadomości na portalach randkowych

hahah tongue

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

1,820

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Spam i nic więcej.

1,821

Odp: wiadomości na portalach randkowych

pozwolę sobie nie zgodzić się z podsumowaniem z postu nr 1820;) prawie 50 stron i wielka wartość merytoryczna dla mnie i mam nadzieję że nie tylko:) dziękuje aktywnym użytkownikom:)

starałem się doradzić temu chłopakowi który założył ten temat. https://www.netkobiety.pl/t118230.html nie wiem o co chodzi;)bo wydawałoby się że raczej powinien mieć powodzenie:) więcej pomysłów nie mam niestety

a tutaj temat raczej przykry https://www.netkobiety.pl/t118200.html właściwie nie wiem czemu ta dziewczyna w ogóle przyjeżdżała do niego, m.in. dlatego czasem doradzam że samotność jest lepsza od nieudanego związku:)

Magdalena z pociągami to jest słabo z każdego kierunku:) wynika to z przebiegu głównych linii kolejowych, też topografii tamtejszego węzła i kilku innych czynników więc głównie z przesiadkami:) czyli rozumiem że szklane domy Żeromskiego to były z Łodzi, albo hmm że znasz dużo przezroczystych zabudowań z tamtego miasta, ja trochę widziałem, głównie chyba okolice siedziby urzędu marszałkowskiego, galerii łódzkiej. Były tam najdłuższe linie podmiejskich tramwajów ale zarząd dróg i transportu zadbał aby to zlikwidować:P Fajnie się spędzało czas:)jednego razu linia nr 9 do pętli, tramwaj typu GT6 - te starsze miały lepsze siedzenia, poszedłem do parku bo lubię takie dzikie rejony - jakaś ścieżka, rzeczka itp. tak sobie chodziłem, oglądałem roślinność itp. aż w końcu przeceniłem swoje możliwości jeśli chodzi o przejście przez potok, i całe spodnie obsmarowane w błocie:D i skończyła się beztroska;)dobrze że mam zwyczaj nosić ręczniki papierowe:D późniejsza jazda w takim stroju to bym mocno zwracał uwagę niekoniecznie w taki sposób w jaki chciałbym;)

john.doe80 czyli zabawa w fajnym towarzystwie i można nawiązać znajomości:) hahhaa ja też próbowałem kilka lat temu w mojej ówczesnej branży, ale powiedzmy że słabo mi to wychodziło;)

Burzowy, może john nie musi tam wprowadzać swojej dziewczyny;)a sama zabawa chyba nic złego:)

dzisiaj na portalu: [nick]Online 29 lat, kobieta [miasto odległe o 600 km] "alternatywne światy czyli np. inne dzieje ludzkości?pozdrawiam" czyli krócej niż standardowo:)

1,822

Odp: wiadomości na portalach randkowych
nudny.trudny napisał/a:

czyli rozumiem że szklane domy Żeromskiego to były z Łodzi

Jakby Ci to powiedzieć...hmmm...to czyste prywatne wspomnienie pewnej komicznej sytuacji, więc...taka sytuacja
;-))

dzisiaj na portalu: [nick]Online 29 lat, kobieta [miasto odległe o 600 km] "alternatywne światy czyli np. inne dzieje ludzkości?pozdrawiam" czyli krócej niż standardowo:)

Brzmi intrygująco i intelektualnie. Ciekawe czy to zachęci czy zniechęci? Właściwie tekst jest świetnym „sitem”, bo z pewnością ma moc odsiewania :-D

1,823 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-05-16 20:59:02)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

cześć Magdalena:) ta powyższa to była odpowiedź na fragment profilu:) ale bez wcześniejszego kontekstu pewnie też można by tak napisać:) dziewczyna miała napisane, że lubi rozmowy o światach alternatywnych, pojawiał się też teatr, ceniła sobie wolność, nie chciała dzieci więc było to trochę rzeczy zgodnych z moimi. Odczytane i nie było odpowiedzi najprawdopodobniej dlatego, że mogłem tym pokazać nieznajomość m.in. "wszechświatów równoległych" Michio Kaku a to jednak znany autor i pozycja, inne dzieje ludzkości to można powiedzieć tylko niewielka część możliwości, i dla mnie dyskusje o historii alternatywnej są ciekawe ale dziewczyna mogła oczekiwać czegoś bardziej związanego z książką. Ostatnio postępuję zgodnie z tym

anderstud napisał/a:

Moim zdaniem zbyt dużą wagę przywiązujesz do zagadnienia zależności pomiędzy treścią wiadomości, a współczynnikiem skuteczności.
Według mnie taka zależność, jeśli w ogóle występuje, to w stopniu raczej minimalnym, dla nas tutaj praktycznie pomijalnym w zasadzie.
Poza sprawami oczywistymi (jak jesteś fajny z ryja, to możesz pisać dowolne bzdury, bo i tak nikt tego nie czyta) występuje jakiś czynnik X,
który powoduje, że z jedną i tą samą dziewczyną, zaczepioną w jeden i ten sam sposób, ale w różnym momencie (dnia, miesiąca czy roku)
może pyknąć od razu, a może nie pyknąć wcale. I tutaj pojawia się co najmniej jakiś miliard czy półtora teoretycznie możliwych kombinacji,
że reakcja laski po przeczytaniu dokładnie identycznie sformułowanej wiadomości od tego samego kolesia, może być diametralnie różna.

Albo też inaczej, po nieudanej próbie zwrócenia na siebie uwagi poprzez jakieś wymyślne popisy literackie mające zwalić pannę z krzesła,
jakiś czas później (bądź wcześniej) może się okazać, że wystarczyłoby spokojnie, gdybyś zapytał na przykład o plany na drugi dzień świąt

i to wydaje sprawdzać się dobrze z racji tego, że również zauważyłem opisaną zależność, a przy krótszych tekstach jeśli ktoś ma np. konto premium i poświęca więcej czasu na aktywność, to może też dotrzeć do większej ilości dziewczyn i którejś spodobać się:) więc gdyby ktoś inny czytał ten temat i szukał dobrych rad, poleciłbym powyższy cytat.

Dwa miesiące temu (post nr 1207 na stronie 32) opisywałem reakcje na rodzaj wysyłanych tekstów i teraz znowu mogę napisać takie podsumowanie. Łącznie w "wysłanych" od tamtego czasu było 17 wiadomości których treści sukcesywnie tu zamieszczałem, z tego 14 jest odczytanych, na 0 jest odpowiedź, kilka statystyk: minimalna odległość 10 km maksymalna 600 km, minimalny wiek 23 maksymalny 36, wzrost dziewczyn od 160 do 178, spośród powyższych 5 użytkowniczek bez zdjęć (takie czasami zamieszczają znacznie ciekawsze opisy niż te w przypadku profili ze zdjęciami, warto odwiedzać), 1% wszystkich użytkowniczek strony nie ma dzieci oraz nie chce mieć w przyszłości. Osoby które regularnie czytają temat wiedzą że lubię starszy wiek i daleką odległość, wzrost nie ma dla mnie znaczenia, natomiast w tym miesiącu, w celu sprawdzenia czy będzie jakieś powiązanie, będę pisać do dziewczyn z niedaleka, w młodszym wieku i niższych. Wydaje mi się że nie powinno być powiązania, ale jestem ciekaw co pokaże praktyka:) miałem pomysł wysyłania linku do tematu razem z wiadomością żeby sami odbiorcy mogli wypowiedzieć się, ale pomysł chyba kontrowersyjny;)

1,824

Odp: wiadomości na portalach randkowych

0 odpowiedzi? Jak to było? Kobiety księżniczkują na portalach, bo tam same chamy są co od razu o seksie albo piszą hej i nic więcej?

-

1,825 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-05-16 21:07:48)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

hahaha tak, jakoś tak to było;):P ale w moim przypadku nie ma się co dziwić biorąc pod uwagę generalnie mój poziom intelektualny:P jak ktoś potrafi normalnie pisać to poradzi sobie lepiej, Ty chyba tu wstawiałeś niemal na początku tematu wzmiankę że po 15 minutach od wejścia miałeś 8 wiadomości czy jakoś tak:) (możliwe że przeinaczyłem)

Burzowy napisał/a:

PS Założyłem na 15 minut konto na pewnym portalu, 20 chętnych. Uroda nietypowa, ale zdecydowanie nie Brad Pitt. Natomiast nie 2/10 i nie 169cm.

big_smile a poza tym sprawdziłem sobie w Wikipedii to nazwisko i rzeczywiście dobrze się prezentuje:)

1,826

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Nie pamiętam, miałem jakieś wiadomości, zaczepki i takie tam, nie do końca się na tym znam. Było tego 20 w 15 minut, racja. Miałem ładne zdjęcie i nic nie pisałem. I błagam Cię jaki poziom intelektualny, przecież 99% z nich na tych portalach to są intelektualne robaczki. Popraw zdjęcie i nie pisz pozdrawiam jak stary dziad na końcu wiadomości.

-

1,827

Odp: wiadomości na portalach randkowych
nudny.trudny napisał/a:

hahaha tak, jakoś tak to było;):P ale w moim przypadku nie ma się co dziwić biorąc pod uwagę generalnie mój poziom intelektualny:P jak ktoś potrafi normalnie pisać to poradzi sobie lepiej, Ty chyba tu wstawiałeś niemal na początku tematu wzmiankę że po 15 minutach od wejścia miałeś 8 wiadomości czy jakoś tak:) (możliwe że przeinaczyłem)

Burzowy napisał/a:

PS Założyłem na 15 minut konto na pewnym portalu, 20 chętnych. Uroda nietypowa, ale zdecydowanie nie Brad Pitt. Natomiast nie 2/10 i nie 169cm.

big_smile a poza tym sprawdziłem sobie w Wikipedii to nazwisko i rzeczywiście dobrze się prezentuje:)

nudny.trudny, Ty powinienieś zmienić nick big_smile big_smile big_smile  Powiedz mi, bo mnie ciekawość  zżera, nie oglądasz nigdy telewizji? Albo Ty nas wkręcasz big_smile

1,828

Odp: wiadomości na portalach randkowych
mallwusia napisał/a:

nudny.trudny, Ty powinienieś zmienić nick big_smile big_smile big_smile  Powiedz mi, bo mnie ciekawość  zżera, nie oglądasz nigdy telewizji? Albo Ty nas wkręcasz big_smile

@mallwusia, ale czemu tak niedowierzasz? Ja też nie oglądam tv. Da się? Da się.

1,829

Odp: wiadomości na portalach randkowych

mallwusia, daj spokój chłopakowi, jest jedyny w swoim rodzaju, ale przynajmniej dzięki forum się rozwija big_smile

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

1,830 Ostatnio edytowany przez mallwusia (2019-05-16 22:04:53)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Sony, pewno, że się da. Sama mam 2 odłączone od prądu big_smile Zazwyczaj jednak chodzi się do kina albo sporo osób ogląda filmy w komputerze. Ja np. nie wiem nic o GOT, o jakimkolwiek serialu, jakby ktoś do tego nawiązał, to bym nie widziała, o co biega smile

Capricornus

ale ja się nie czepiam przecież smile W sumie wiedza o celebrytach ani ciekawa, ani potrzebna. Zaś to, co pisze nudny.trudny jest często bardzo pomocne i trafne.

1,831

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Nudny sprawdź Adam Małysz, ten to jest dopiero fajny gość, a nie jakieś aktorzyny.

-

1,832

Odp: wiadomości na portalach randkowych
Burzowy napisał/a:

Nudny sprawdź Adam Małysz, ten to jest dopiero fajny gość, a nie jakieś aktorzyny.

Taaak! Adam Małysz,  Kamil Stoch i skoki narciarskie. Od lat uwielbiam, ale znaleźć kogoś kto ma takiego samego świra na tym punkcie trochę trudno, co dopiero na portalu randkowym

1,833

Odp: wiadomości na portalach randkowych
Burzowy napisał/a:

Nudny sprawdź Adam Małysz, ten to jest dopiero fajny gość, a nie jakieś aktorzyny.

Taaak! Adam Małysz,  Kamil Stoch i skoki narciarskie. Od lat uwielbiam, ale znaleźć kogoś kto ma takiego samego świra na tym punkcie trochę trudno, co dopiero na portalu randkowym

1,834 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-05-16 23:42:04)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Burzowy;)hmm no procentowo nie wiem jak to wygląda:) dzięki za rady zapamiętam:) mogę sam wybrać, i to jest niełatwe ale możliwe:) chociażby coś w stylu wzmianki o tamtej książce. Trzeba jednak liczyć się z tym, że samemu można mieć mało do zaoferowania takiej dziewczynie swoją osobą, nie sądzę żeby dużo osób czuło się komfortowo, gdyby tylko opowiadali o swoim zainteresowaniu, bez możliwości rozmowy, a moja wiedza bywa niewystarczająca. Więc gdyby ktoś chciał taką sprawę rozwiązać, miałby 2 wyjścia - albo pisać także do dziewczyn mających mniej interesujące dla kogoś rzeczy w opisie, albo pozostać przy aktualnym działaniu ale liczyć się z rzadkimi odpowiedziami. Wolę drugą możliwość, ale z biegiem czasu też poznaję różne nowe rzeczy więc to może się w przyszłości zmieniać.

mallwusia hmm popiszmy o telewizji zatem:D w temacie o randkach;) (fajnie!) oglądam, w zależności co jest gdy wrócę:) szpital i szkoła czasem:P lubię stacje informacyjne, z seriali zbuntowany anioł, czasem wychodziłem wcześniej z pracy żeby zdążyć:P w podstawówce moda na sukces, innych niezbyt pamiętam. a Ty?:)zmiana nicka to nie miałbym pomysłu:) miło jeśli uważasz moje posty za pomocne, staram się pomóc jeśli jestem w stanie.

Capricornus napisał/a:

mallwusia, daj spokój chłopakowi, jest jedyny w swoim rodzaju, ale przynajmniej dzięki forum się rozwija big_smile

hahahahaha uznam że to pozytywne:D to prawda, dzięki forum dużo się dowiedziałem:D

Burzowy napisał/a:

Nudny sprawdź Adam Małysz, ten to jest dopiero fajny gość, a nie jakieś aktorzyny.

Adam Małysz moje dzieciństwo:)pamiętam korki na trasie do Wisły

1,835

Odp: wiadomości na portalach randkowych
nudny.trudny napisał/a:
Capricornus napisał/a:

mallwusia, daj spokój chłopakowi, jest jedyny w swoim rodzaju, ale przynajmniej dzięki forum się rozwija big_smile

hahahahaha uznam że to pozytywne:D to prawda, dzięki forum dużo się dowiedziałem:D

Pozytywne wink

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

1,836 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-05-17 00:05:38)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

wasze nicki są fajne;)jakaś kreatywność w tym jest:P ja na nicki nigdy nie miałem pomysłów i wpisałem byle co:) a Capricornus gdyby nie damskie końcówki nie wiedziałbym że dziewczyna:P (sprawdziłem znaczenie na Wikipedii bo oczywiście nie znałem)
dzisiejsza wiadomość z portalu: "daj jakiś link do [nazwa którą miała w profilu]" czyli wersja mało aktywna:P bo mógłbym sam sprawdzić:) wybrane kryteria tak jak pisałem m.in. bliska odległość, dla mnie mniej ciekawie ale może okaże się że to ma wpływ:)

1,837

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Czytając  tutaj anderstuda i nudnego stwierdziłem, można protestować te portale randkowe tym bardziej że mój status się zmienił ^^

Nie chcąc się za bardzo bawić w wyszukiwanie czegoś to wziąłem na pierwszy ogień tindera i po tygodniu powiem szczerze się odechciewa. Mimo rozmowy z kilkanostoma paniami jakoś tak czuje się rozczarowany tym co oferują do tego co chcą:)

Na szczycie listy jest egzekwo panienka z żabki mimo że nawet ładna to stwierdzenie mój przyszły mąż musi zarabiać minimum 3 razy tyle co ja big_smile i panienka z biura która w opisie ma jeśli zarabiasz mniej niż ja nie pisz nawet big_smile

A ogólnie to sytuacja wygląda mniej więcej tak na jakieś 60 profili 3/4 kobiet nie ma nic poza zdjęciami reszta ma jakiś opis A tylko parę coś konkretnego o czym można by porozmawiać smile

I najciekawsze część pań rozpoczyna rozmowę od jakże znienawidzonego samotnego hej.

Z ciekawych przedstawicielek płci pięknej to muszę przyznać, że najlepiej prezentowały się 2 co były sapioseksualne, rozmowy z nimi były naprawdę ciekawe.

Pierwszego dnia nauczyłem się też żeby omijać profile, mające w opisie jestem normalną dziewczyna lub nie szukam przygód i sama nie wiem czego chce smile
Do normalności im brakowalo trochę.

Ogólnie jakbym nie podszedł na luzie do tego to po tym tygodniu chyba zostałbym aseksualny Ale to może wina tindera czy na innych portalach też podobnie jest?

Udane małżeństwa nie są efektem znalezienia idealnej osoby, lecz kochania niedoskonałego człowieka, którego wybrało się na współmałżonka.
J.Evert

1,838

Odp: wiadomości na portalach randkowych
nudny.trudny napisał/a:

Cześć, mam 26 lat, jestem przeciętnym chłopakiem z dużego miasta. Chciałbym poznać opinie dziewczyn i dowiedzieć się, gdzie popełniam błąd. Niedawno zarejestrowałem się na jednym z portali, z uwagi na małą ilość czasu jestem nastawiony (przynajmniej początkowo) na rozmowy w sieci aniżeli realne spotkania. Wyszukuję dziewczyny mające opis ciekawy i nietypowy, w którym można odnieść się do czegoś, niestety to rzadkość bo sporo osób ma tylko zdjęcia i wtedy trudniej mi wymyślić coś, co można by napisać. Przykłady poniżej:

a) dziewczyna napisała, że nie chce rycerza na białym koniu - zapytałem czy tęczowy nie przejdzie smile (nawiązanie do my little pony)
b) dziewczyna "puszystej" budowy fantastycznie wyglądająca w sukience, napisałem jej że wygląda super w tej sukience i zapytałem o przykład dużej podróży (miała napisane, że lubi podróże małe i duże)
c) dziewczyna lubiąca te same koncerty, na które chodzą moi rodzice, zapytałem jak jej się podobało na ostatnim
d) nauczycielka j. polskiego - napisałem, że to robi wrażenie i zapytałem o jakąś ciekawą lekturę jaka jest teraz w szkole
e) dziewczyna ze zdjęciem na molo - zapytałem czy to sopot
f) miała identyczne meble jak te, które mam w pokoju - napisałem że ma dobry gust i żeby spojrzała na moje;) (na jednym ze zdjęć widać moje)
g) miała napisane, że jest spontaniczna - zapytałem o jakiś ciekawy pomysł
h) lubiła spontanicznych, zapytałem czy podobałby jej się wyjazd nad morze nocnym pociągiem bez myślenia o niczym
i) nie chciała być "znowu" zamknięta w złotej klatce - zapytałem czy już się zdarzyło:)
j) miała napisane, że partner nie musi umieć wyjaśnić powstawania pewnych obiektów kosmicznych - akurat znałem temat, bo kiedyś interesowałem się fizyką, napisałem swój własny opis na ten temat i dodałem że z kolejnego jaki wspomniała musiałbym się przygotować (było to coś bardziej z filozofii)
k) studiowała ten sam kierunek co ja, zapytałem czy też mieli [nazwa przedmiotu]
l) w opisie miała, że lubi nieimprezujących, nie stosujących używek, spędzających czas w domu, i miała wątpliwości czy tacy istnieją - napisałem że taki jestem i na pewno jest wiele podobnych osób:)
m) wspominała o teatrze - zapytałem na czym ostatnio była i dodałem że też lubię, ale z racji wielu zajęć nie byłem od lat

Na żadną z powyższych wiadomości nie dostałem odpowiedzi, świetnie byłoby poznać wasze opinie i dowiedzieć się, co robię źle. Krytyka pozwoliłaby mi uniknąć powielania błędów smile

Pamiętaj o tym że w takich serwisach rejestrują się dziewczyny neurotyczne, które nikogo nie szukają, a tylko chcą się dowartościować przez to że ktoś do nich pisze, oraz prostytutki, które szukają frajera. Jak dasz ogłoszenie że jesteś bogaty, masz dobrą pracę, masz dom, jesteś wysportowany, to zaraz dostaniesz oferty.

1,839

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Nudny.trudny
Tego Anioła to oglądają dziewczyny z pracy, inna wstaje przed pracą, żeby od rana obejrzeć Grę o Tron smile Ja tylko zimą coś obejrzę, kiedy pogoda jest niewyjściowa ( np. Wielkie projekty).
Mam jednak znajomych, którzy od bardzo dawna wcale nie oglądają TV.

1,840 Ostatnio edytowany przez anderstud (2019-05-17 07:49:18)

Odp: wiadomości na portalach randkowych
SonyXperia napisał/a:

anderstud To nie jest jakaś kolosalna różnica wieku, no chyba że coś przeszkadza Ci w jej zachowaniu, ogólnie sposobie bycia jako kobiety, ale bez przesady 36-latka to prawie dojrzała kobieta. Co do tej 40-latki, może ona już nie ma ani siły ani ochoty na jakieś gierki i podchody i stąd to szybkie zaproszenie(?)
Natomiast wspólna pasja, to niewątpliwe punkt zaczepienia. Można jednak wpaść w pułapkę "wyczerpania się" wspólnego tematu, a potem okazuje się, że nie ma nic poza tym.

Generalnie, to ja was podziwiam, że tak wam się chce czynnie szukać, wkładać w to jakiś wysiłek i zaangażowanie wink

Posiadam tą przypadłość tę, że jestem perfekcjonistą, co jednych doprowadza do szału, innych śmieszy, a ja już tak po prostu mam.
Wychodzę z założenia, że jak mam coś robić byle jak, to lepiej nie robić tego wcale, ale jak już zacznę, to nie ma roboty na odpie*dol smile
także do szukania sobie partnerki na życie również staram się przykładać najlepiej jak potrafię, inne znajomości mnie nie interesują,
jak tylko wyczuję że coś jest nie tak, natychmiast ucinam kontakt i kończę relację, żeby nie było, że jestem jakimś desperatem czy czymś.
Nie, nie jestem. Wspominałem o tym wiele razy, bo chyba nie ma czego się wstydzić, że dla mnie bycie samemu nie jest żadnym problemem,
ale przeciąganie tego stanu jest cholerną stratą czasu, który można wykorzystać inaczej, lepiej, mieć coś więcej z tego krótkiego życia,
niż tylko chodzenie do pracy, spanie, jedzenie, przebzykać się z kimś w międzyczasie, zrobić zakupy, pojechać na działkę i znów iść do pracy...
To ma być życie? Czy co to ma być?

Tak wiem i oczywiście rozumiem, że niektórzy ludzie tak już mają i tyle im do szczęścia wystarcza. No mi akurat nie wystarcza.
Jeszcze do grobu się nie kładę i jeszcze chcę być w życiu szczęśliwy, a dla mnie definicja szczęścia, to kochać i być kochanym,
mieć gdzie i do kogo wracać po robocie i móc się pochwalić, że po ostatnim zleceniu z kategorii niemożliwych do wykonania
klient był w tak ciężkim szoku, że od razu nas wysłał na dwa kolejne obiekty i zarezerwował na remont własnego domu po wakacjach.
Oprócz niego mamy inne zlecenia, które prowadzimy równolegle albo przekładamy na "kiedyś tam" bo nie ma jak się z tym obrobić.
Moja eks cały czas uważała mnie za życiowego nieudacznika i niedorajdę, bo nie docierały do niej logiczne argumenty typu:
"kobieto, jestem za krótko na naszym rynku, żeby mieć od razu kolejkę klientów" czy na przykład "jest zima, a w zimie roboty nie ma"
i nie dała sobie wytłumaczyć, że prędzej czy później wszystko się zmieni. Nie. Dla niej jestem ofiarą losu i nie imponuję jej jako mężczyzna.
Imponują jej wszyscy inni dookoła, bo każdy jest lepszy ode mnie, tylko jej jednej trafiła się taka łajza z którą ona nie wie po co w ogóle jest...

No więc tym razem chciałbym mieć taką, której będę imponował jako mężczyzna i która będzie wiedziała po co ze mną jest, a inni, to będą inni.
Wracając do domu po ciężkim dniu w robocie chciałbym widzieć uśmiech na jej twarzy, a nie grymas bólu, zniechęcenia i rozczarowania,
że nic mnie na budowie nie zabiło ani nawet nie przygniotło, a jeszcze zanim usiądę z kubkiem kawy na kanapie, to już słyszę sapanie,
bo tylko bym siedział i nic nie robił, wszystkie koleżanki mają takich fajnych facetów co ciągle wszystko robią, tylko ja jeden siedzę i leżę...
Tak było, nie ma się co śmiać smile No więc teraz chcę mieć inaczej. I to inaczej, to jest dla mnie definicja bycia w życiu szczęśliwym.
I będę. Znajdę to moje szczęście, choćbym miał je sobie narysować. A czy to się stanie jutro, za tydzień czy za miesiąc...

Pani od chóru zapowiadała się całkiem nieźle, wiedziała nawet co to jest metrum czy synkopa w muzyce i wszystko szło dobrze, ale.
Ale w końcu się przyznała, że jara szlugi, co w połączeniu z tym, że formalnie jest cały czas mężatką o czym pojęcia wcześniej nie miałem...
U mnie dwa minusy nie dają plusa, tylko kończą temat, przykro mi bardzo.

Za to druga pani, ta "podejrzana" po dwóch dniach z tego co widzę zlikwidowała konto, więc sprawa rozwiązała się sama,
a przeczucie że co jest z nią nie halo jednak mnie nie zawiodło, ma się jeszcze ten dar jasnowidzenia i przewidywania, he he smile

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

1,841 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2019-05-17 09:21:59)

Odp: wiadomości na portalach randkowych
nudny.trudny napisał/a:

hahaha tak, jakoś tak to było;):P ale w moim przypadku nie ma się co dziwić biorąc pod uwagę generalnie mój poziom intelektualny:P jak ktoś potrafi normalnie pisać to poradzi sobie lepiej, Ty chyba tu wstawiałeś niemal na początku tematu wzmiankę że po 15 minutach od wejścia miałeś 8 wiadomości czy jakoś tak:) (możliwe że przeinaczyłem)

Burzowy napisał/a:

PS Założyłem na 15 minut konto na pewnym portalu, 20 chętnych. Uroda nietypowa, ale zdecydowanie nie Brad Pitt. Natomiast nie 2/10 i nie 169cm.

big_smile a poza tym sprawdziłem sobie w Wikipedii to nazwisko i rzeczywiście dobrze się prezentuje:)

smile smile smile

Drogi Autorze, jesteś niesamowity. smile smile smile
Rewelacyjnie się czyta Twoje posty, uśmiech to nie schodzi z gębolinki. smile smile smile
Jesteś takim Rodzynkiem tutaj, który i popisze poważnie, i z żartem, a przede wszystkim nie obraża kobiet co tutaj niestety, ale jest nagminne.
Potrafisz pisać o swoich niedociągnięciach, że czegoś nie wiesz, a to jest rzadkie, zwłaszcza tu na forum.

Serio, nie mam pojęcia czemu nie odpisują Ci kobiety, czemu się jeszcze nie umówiłeś na randkę.
Musisz tak zrobić (nie wiem oczywiście jak), żeby poprowadzić rozmowę na portalu tak, jak tutaj piszesz.
Tu piszesz rewelacyjnie!!! smile smile smile


Tak szczerze, nie dostałeś prywatnych wiadomości z forum?

Gdybym była sama i byłbyś starszy, serio napisałabym do Ciebie prywatnie.
Po prostu bym napisała. smile smile smile


P.S. A może jednak przydałby się tutaj temat randkowy???

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

1,842

Odp: wiadomości na portalach randkowych

anderstud

Szkoda, że tak wyszło, kibicuję Ci.
Po co te kobiety kłamią, przecież to ma krótkie nogi? Ale panowie też, np. mój znajomy zaniżył swój wiek o 10 lat (fakt, że nie wygląda). 

A budowlaniec - perfekcjonista to w tym fachu skarb. W moim rejonie znaleźć dobrą ekipę to cud.


dorias - tym razem ja musiałam zajrzeć do wiki, bo nie miałam pojęcia, co znaczy "sapioseksualne":D Całe życie się człowiek uczy haha. Dlaczego jednak zniechęca Cię w opisie "nie szukam przygód"? Czy to nie jest aby informacja dla tych, którzy szukają sexu, aby omijali ich profil?

1,843

Odp: wiadomości na portalach randkowych
Krejzolka82 napisał/a:
nudny.trudny napisał/a:

hahaha tak, jakoś tak to było;):P ale w moim przypadku nie ma się co dziwić biorąc pod uwagę generalnie mój poziom intelektualny:P jak ktoś potrafi normalnie pisać to poradzi sobie lepiej, Ty chyba tu wstawiałeś niemal na początku tematu wzmiankę że po 15 minutach od wejścia miałeś 8 wiadomości czy jakoś tak:) (możliwe że przeinaczyłem)

Burzowy napisał/a:

PS Założyłem na 15 minut konto na pewnym portalu, 20 chętnych. Uroda nietypowa, ale zdecydowanie nie Brad Pitt. Natomiast nie 2/10 i nie 169cm.

big_smile a poza tym sprawdziłem sobie w Wikipedii to nazwisko i rzeczywiście dobrze się prezentuje:)

smile smile smile

Drogi Autorze, jesteś niesamowity. smile smile smile
Rewelacyjnie się czyta Twoje posty, uśmiech to nie schodzi z gębolinki. smile smile smile
Jesteś takim Rodzynkiem tutaj, który i popisze poważnie, i z żartem, a przede wszystkim nie obraża kobiet co tutaj niestety, ale jest nagminne.
Potrafisz pisać o swoich niedociągnięciach, że czegoś nie wiesz, a to jest rzadkie, zwłaszcza tu na forum.

Serio, nie mam pojęcia czemu nie odpisują Ci kobiety, czemu się jeszcze nie umówiłeś na randkę.
Musisz tak zrobić (nie wiem oczywiście jak), żeby poprowadzić rozmowę na portalu tak, jak tutaj piszesz.
Tu piszesz rewelacyjnie!!! smile smile smile


Tak szczerze, nie dostałeś prywatnych wiadomości z forum?

Gdybym była sama i byłbyś starszy, serio napisałabym do Ciebie prywatnie.
Po prostu bym napisała. smile smile smile


Ja się domyślam, czemu. Zaczęłam czytać ten wątek od pierwszej strony i nudny.trudny pisze:


"...z uwagi na małą ilość czasu jestem nastawiony (przynajmniej początkowo) na rozmowy w sieci aniżeli realne spotkania."

"....lubię rozmawiać o różnych rzeczach, spotkanie się jest dla mnie daleką perspektywą, a jeszcze dalszą ew. stały związek."

"Napisałem uczciwie, to samo co tu na forum, wspominając o wadach tzn. mała ilość wolnego czasu i że lubię długotrwale pisać w sieci."

Taki portal randkowy to chyba nie jest odpowiednie miejsce dla osób, które lubią sobie popisać, podyskutować, dziewczyny mają pewno mnóstwo wiadomości i wybiorą tych, którzy zaproszą je na randkę w realu, aby można się było szybko zobaczyć i przekonać, czy zaiskrzy. Czyli mówiąc inaczej  - nudny.trudny nie zdąży się wykazać, że jest przesympatycznym facetem.

1,844

Odp: wiadomości na portalach randkowych
mallwusia napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
nudny.trudny napisał/a:

hahaha tak, jakoś tak to było;):P ale w moim przypadku nie ma się co dziwić biorąc pod uwagę generalnie mój poziom intelektualny:P jak ktoś potrafi normalnie pisać to poradzi sobie lepiej, Ty chyba tu wstawiałeś niemal na początku tematu wzmiankę że po 15 minutach od wejścia miałeś 8 wiadomości czy jakoś tak:) (możliwe że przeinaczyłem)

big_smile a poza tym sprawdziłem sobie w Wikipedii to nazwisko i rzeczywiście dobrze się prezentuje:)

smile smile smile

Drogi Autorze, jesteś niesamowity. smile smile smile
Rewelacyjnie się czyta Twoje posty, uśmiech to nie schodzi z gębolinki. smile smile smile
Jesteś takim Rodzynkiem tutaj, który i popisze poważnie, i z żartem, a przede wszystkim nie obraża kobiet co tutaj niestety, ale jest nagminne.
Potrafisz pisać o swoich niedociągnięciach, że czegoś nie wiesz, a to jest rzadkie, zwłaszcza tu na forum.

Serio, nie mam pojęcia czemu nie odpisują Ci kobiety, czemu się jeszcze nie umówiłeś na randkę.
Musisz tak zrobić (nie wiem oczywiście jak), żeby poprowadzić rozmowę na portalu tak, jak tutaj piszesz.
Tu piszesz rewelacyjnie!!! smile smile smile


Tak szczerze, nie dostałeś prywatnych wiadomości z forum?

Gdybym była sama i byłbyś starszy, serio napisałabym do Ciebie prywatnie.
Po prostu bym napisała. smile smile smile


Ja się domyślam, czemu. Zaczęłam czytać ten wątek od pierwszej strony i nudny.trudny pisze:


"...z uwagi na małą ilość czasu jestem nastawiony (przynajmniej początkowo) na rozmowy w sieci aniżeli realne spotkania."

"....lubię rozmawiać o różnych rzeczach, spotkanie się jest dla mnie daleką perspektywą, a jeszcze dalszą ew. stały związek."

"Napisałem uczciwie, to samo co tu na forum, wspominając o wadach tzn. mała ilość wolnego czasu i że lubię długotrwale pisać w sieci."

Taki portal randkowy to chyba nie jest odpowiednie miejsce dla osób, które lubią sobie popisać, podyskutować, dziewczyny mają pewno mnóstwo wiadomości i wybiorą tych, którzy zaproszą je na randkę w realu, aby można się było szybko zobaczyć i przekonać, czy zaiskrzy. Czyli mówiąc inaczej  - nudny.trudny nie zdąży się wykazać, że jest przesympatycznym facetem.


Właśnie, dzięki za przypomnienie.
Teraz sobie przypominam, że faktycznie też na to zwróciłam uwagę, jak czytałam pierwszy post Autora.
No to mamy wyjaśnioną zagadkę, dzięki!!! smile smile smile

Autorze biegusiem do Mallwusi z podziękowaniami!!! smile smile smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

1,845

Odp: wiadomości na portalach randkowych
nudny.trudny napisał/a:

a Capricornus gdyby nie damskie końcówki nie wiedziałbym że dziewczyna:P (sprawdziłem znaczenie na Wikipedii bo oczywiście nie znałem)

Eh ta łacina big_smile

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

1,846 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-05-17 10:50:11)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Tylko przestańcie mieszać mu w głowie i pisać te brednie znów. Gwarantuje Wam, ze gdyby byl przystojniakiem to te lasie odpisywalyby nawet na chamskie teksty. Bycie sympatycznym akurat jest totalnie bezwartosciowe i jeszcze żaden facet nic tym nie ugral. Może się to przyda jak wpierw spełni wszystkie inne przyziemne kryteria, które faktycznie mają znaczenie tj wygląd i kasa, a potem kilka pomniejszych. Piszecie do niego jakby mial 13 lat, a to już JASNO pokazuje, ze nie traktujecie go poważnie i same byście go olaly na takim portalu nawet gdyby nie roznice wiekowe itd. Czasem się zastanawiam czy Wy faktycznie wierzycie w te brednie, czy chcecie by bylo milo i nie przejmujecie się konsekwencjami, które on może ponieść.

Dorias jak laska Ci mowi, ze jest sapioseksualna to jest znak by się ewakuować, większej bzdury nie wymyślono.

Edit: kobietka, tyle milionow ogląda skoki w tym kraju i nie idzie znaleźć odpowiedniego rozmówcy? To dziwne dość.

-

1,847 Ostatnio edytowany przez MrSpock-m (2019-05-17 11:26:37)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Słyszałem, iż jedna wielka pani ode dworu poszedłszy za pierwszego ministra, człowieka urodziwego i w całym królestwie najbogatszego, który ją pasjami kochał i w najwspanialszym pałacu na wyspie trzymał, gdy się dostała do Lagado pod pozorem ratowania swego zdrowia, zostawała tam skrycie przez wiele miesięcy, aż król posłał jej szukać. Znaleziono ją w stanie opłakanym w jednej lichej karczmie. Pozastawiała wszystkie swoje suknie na utrzymywanie jednego brzydkiego i starego lokaja, który ją bił co dzień. Wzięto ją od niego mimo jej chęci. I chociaż mąż przyjął ją ze wszelką dobrocią, nie wyrzucał jej tego postępku, owszem, wszelkimi ją ujmował grzecznościami, jednakowoż znowu wkrótce uciekła, zabrawszy wszystkie swoje klejnoty, i poszła szukać zacnego swego gacha; od tego czasu żadnej już o niej wiadomości nie było.

1,848 Ostatnio edytowany przez john.doe80 (2019-05-17 11:29:15)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Burzowy chill, myślę, że Panie jak i nudny.trudny zostają w konwencji Johnnego Bravo i mają równy ubaw.

P.S.
Zacznę się martwić jak zaczniecie rozmawiać o Bozonach i wszyscy będą wiedzieli o co chodzi.

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

1,849

Odp: wiadomości na portalach randkowych

I teraz lecimy grupowo na Wikipedię i sprawdzamy CO TO SĄ BOZONY wink

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

1,850

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Jedni jak się podladuja uzywkami latają po klubach, inni gadają o bozonach big_smile. Przyznaje bez bicia, zdarzyło się to drugie.

-

1,851

Odp: wiadomości na portalach randkowych
Burzowy napisał/a:

Jedni jak się podladuja uzywkami latają po klubach, inni gadają o bozonach big_smile. Przyznaje bez bicia, zdarzyło się to drugie.

A autentyczna sytuacja: w takcie rozmowy o pierwszej fotografii czarnej dziury... Pani wystrzeliła ... no jak się nie wybieli to normalne, że będzie brązowa...
Kurtyna.

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

1,852

Odp: wiadomości na portalach randkowych

nudny.trudny, czytałeś może kiedyś coś Murakami(ego) Haruki(ego)?

1,853

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Burzowy, mi się podoba:D wygląd - to niektóre rzeczy da się poprawić:)pieniądze - to już mój wybór że nie wstawiam zdjęć czy tekstów sugerujących bogactwo, nie sprawdzałem czy to ma wpływ, ale nawet jeśli, nie chciałbym w taki sposób interesować sobą:) no i jednak "za mała" ta kasa żeby ktoś na to poleciał hahahaha

jakbym miał 13 lat? czuję się na 15-16 więc jest ok;) a tak w ogóle to byłem na jednym męskim forum i powiedzmy że rzeczy które tam czytałem - tego nie da się zapomnieć, bynajmniej nie w pozytywnym znaczeniu:D pomyślałem żeby z nimi porozmawiać i zarejestrowałem się, i po jednym poście dostałem blokadę konta:D fajnie że są miejsca w internecie gdzie właściciel ustalił bardziej przyjazne zasady, np. tu:D

Capricornus z łaciną trudno było:) nawet jak coś lubiłem np. kupiłem sobie Bochenka żeby czytać w wolnym czasie i tam było pełno tych nazw:D nie wiem jak studenci to zapamiętywali:)to było takie czytanie że za chwilę się zapomni:) nawet nie pamiętam jak był kręgosłup a w tamtym rozdziale trochę czasu spędziłem bo to był początek książki:D

dorias hmm zmienił się Twój status? Ty miałeś całkiem udany związek z tego co pamiętam:)mam nadzieję że nie przeinaczyłem znowu:P ale chyba pisałeś coś o walentynkach i to był fajny opis. więc jakieś rozmowy miałeś:)i trafiły Ci się również dziewczyny które ciekawie pisały (te które określiły się jako sapio) a to dopiero tydzień, więc perspektywy na przyszłość wyglądają dobrze:) możesz spędzić na portalach tyle czasu ile ja, i wtedy jestem pewien że poznasz kogoś ciekawego;) co do zarobków - a podały własne? bo zakładając że ktoś chce napisać, musi jakoś stwierdzić czy ma wyższe od nich:) co do innych portali to moje posty dotyczą S. czyli tam gdzie Ty jesteś łatwiej jest nawiązać początkowy kontakt, możesz to wykorzystać:)

mrSpock-m czyli taka bezpośrednia autoreklama:D gdybym chociaż miał co reklamować haha:D czytałem czasem o oszustwach matrymonialnych i tam zdarzał się taki schemat, że mężczyzna przedstawiał się jako bardzo bogaty i obiecywał różne rzeczy, a potem nagle zaczęły się niby problemy w biznesie i potrzebował pożyczek, po jakimś czasie znikał, ogólnie nieciekawe historie i mogły mieć beznadziejny wpływ na życie poszkodowanych nie tylko finansowo

mallwusia ta gra o tron to już tamta dziewczyna mi pisała, zapamiętała mi że tego nie znałem:P hmm teraz sobie wszedłem na wikipedię i hmm serial fantasy i piszą tu że jakiś taniec ze smokami w którymś sezonie, ciekawe czy tam są prawdziwe smoki. wielkie projekty - super:)bo wpisałem w google i coś o dużych domach:) wprawdzie z zabudowy lubię jeszcze większe np. bloki mieszkalne, ale domy też ciekawe:) (na drzewach chociażby) a co do "nie szukam przygód" hmm też zauważyłem że taka fraza w opisie nie prowadzi do ciekawej rozmowy:) mi przygody podobają się np. jakaś wycieczka po lesie niekoniecznie ścieżką, oglądanie grzybów, jakiś deszcz po drodze:D wpadnięcie do dziury przykrytej gałęziami też mi się zdarzyło:P może one mentalnie są zbyt dojrzałe na takie głupoty:D

anderstud z tym perfekcjonizmem zgadzam sie:)lepiej dłużej być samemu i później w udanym związku niż zaczynać coś bez zastanowienia:) a zresztą górne ograniczenie czasowe to może około 50 lat więc tak też mogę:D w dziejach ludzkości pewnie było mnóstwo takich osób więc jest ok:D masz fajne założenia dotyczące związku, a jeśli ktoś określa imponowanie jako mężczyzna w oparciu o sukcesy w branży, to wcale nie ma obowiązku żeby w to się wpasowywać;) hmm zapytałbym dziewczynę: to może Ty załóż własną działalność w branży i konkuruj ze mną, jeśli będziesz lepsza wtedy masz rację, nie jestem męski:D te dwa minusy to powiedzmy że dość mocne, plus z tego chyba nie wyjdzie zwłaszcza z pierwszego;)

Krejzolka82 dzięki, też sie uśmiecham jak czytam miłe posty:D aczkolwiek powodu do zmartwienia jeszcze nie mam (temperatura nie przekracza 30 stopni) latem to się dopiero przyda:D obrażanie kobiet hmm;)ja to widzę tak że jeśli jakaś konkretna dziewczyna potraktowała mnie w taki sposób że mam pytania, to mogę zapytać ją bezpośrednio o przyczyny i ewentualnie dostać odpowiedź, natomiast pretensje w kierunku ogółu miałyby wątpliwy skutek i nie prowadziłyby do uzyskania odpowiedzi, właśnie może zrealizuję to co pisałem;)i dołączę link do tematu w następnej wiadomości na portalu i sama zainteresowana wypowie się jeśli będzie się jej chciało zarejestrować:D w końcu temat jest publiczny:D z odpisywaniem to też zależy od miejsc, portal randkowy to jakby miejsce którego nie umiem obsługiwać:D (przypomina się moja kotka dotykająca łapką małego wiatraczka na baterie, nie umiem tego opisać ale to było zdziwienie połączone ze zrezygnowaniem):D prywatnych wiadomości z forum nie wiem bo nie mam hasła od maila już od dawna, ale jak ktoś lubi pisać, to może tu w temacie o wszystkim;) prowadzić rozmowę jak tutaj, dobra zobaczymy;) (właściwie nie wiem jak, a przy próbach na siłę nie wychodzi):P

mallwusia słuszne spostrzeżenie i cały czas aktualne:) najczęściej mógłbym umawiać się 2 razy w miesiącu, zdarza się że dziewczyny mają podobnie, ale raczej jest to rzadkie. Chyba masz rację, z moich obserwacji także w tym temacie wynika, że szybkie zaproszenie ma lepszy efekt. W tym zakresie nie mam chęci nic zmieniać, ale może dla sprawdzenia wyślę też tego typu zaproszenia:)

post nr 1847 MrSpock-m cóż to za przypowieść?:) sam wymyśliłeś czy gdzieś znalazłeś?

john.doe80 w kontekście cząstek elementarnych? rozumiem że masz jakąś rzecz nad którą zastanawiasz się:) wybielenia czarnej dziury nie rozumiem bo białe dziury jeśli dobrze pamiętam to tylko hipotetyczne obiekty, ani tym bardziej czemu brązowa:D chyba że chodziło o brązowe karły ale to dość daleki obiekt powiedzmy;) (pod względem ewolucji) też promień Schwarzschilda wychodzi bardzo mały więc to byłoby ciekawe;)

Magdalena nie czytałem;)a wyglądam na takiego?:P napisz o czym to jest jak Ci się chce;)ja zobaczę w google

1,854

Odp: wiadomości na portalach randkowych

young padawan you have a lot to learn smile

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

1,855 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-05-17 13:02:02)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

you have already achieved proficiency, from what I have seen:D (macie próbkę j.angielskiego kogoś kto pisał CAE hahahaha ciekawe jaki ogrom błędów tu jest:P)

1,856

Odp: wiadomości na portalach randkowych
nudny.trudny napisał/a:

Magdalena nie czytałem;)a wyglądam na takiego?:P napisz o czym to jest jak Ci się chce;)ja zobaczę w google

Murakami Haruki pisze specyficznie, dla mnie nieco surrealistycznie i bardzo Twój styl czasami przypomina mi jego prozę, więc przyszło mi do głowy, że to, co on pisał mogłoby być dla Ciebie w przeciwieństwie do mnie takie oczywiste, klarowne i od początku prowadzące do końca ;-)
Chciałam tylko zweryfikować swoją myśl :-))

1,857

Odp: wiadomości na portalach randkowych

czytam listę książek na wikipedii, może poszukam jakiejś w bibliotece, tytuły wyglądają ciekawie:)

1,858

Odp: wiadomości na portalach randkowych

@nudny.trudny
Chyba powinieneś lepiej zastanowić się kim faktycznie chcesz być dla kobiety:
a) kochankiem
b) partnerem
c) śmiesznym kolegą klaunem
Bo jak zostaniesz zaszufladkowany jako opcja c) to raczej z niej już nie wyjdziesz.

1,859 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-05-17 13:24:51)

Odp: wiadomości na portalach randkowych
nudny.trudny napisał/a:

czytam listę książek na wikipedii, może poszukam jakiejś w bibliotece, tytuły wyglądają ciekawie:)

Polecam „Przygodę z owcą”


Mystery_ napisał/a:

@nudny.trudny
Chyba powinieneś lepiej zastanowić się kim faktycznie chcesz być dla kobiety:
a) kochankiem
b) partnerem
c) śmiesznym kolegą klaunem
Bo jak zostaniesz zaszufladkowany jako opcja c) to raczej z niej już nie wyjdziesz.

Opcja „c” ma wydźwięk pejoratywny.
Mystery_, jakbyś tak zamienił na c) „kimś, kto potrafi rozśmieszyć”, potem dodał opcję d) „przyjacielem”, to wtedy nudny.trudny mógłby wziąć cały komplet, bo pojedyncza opcja z zaproponowych, to dla mało kogo będzie optymalna.

1,860

Odp: wiadomości na portalach randkowych

A tam pierdolety takie sadzicie tongue


Nic nie rozrusza lepiej języka, jak dobry procent w głowie

We all make choices. But in the end, our choices make us.

1,861

Odp: wiadomości na portalach randkowych
MagdaLena1111 napisał/a:
nudny.trudny napisał/a:

czytam listę książek na wikipedii, może poszukam jakiejś w bibliotece, tytuły wyglądają ciekawie:)

Polecam „Przygodę z owcą”


Mystery_ napisał/a:

@nudny.trudny
Chyba powinieneś lepiej zastanowić się kim faktycznie chcesz być dla kobiety:
a) kochankiem
b) partnerem
c) śmiesznym kolegą klaunem
Bo jak zostaniesz zaszufladkowany jako opcja c) to raczej z niej już nie wyjdziesz.

Opcja „c” ma wydźwięk pejoratywny.
Mystery_, jakbyś tak zamienił na c) „kimś, kto potrafi rozśmieszyć”, potem dodał opcję d) „przyjacielem”, to wtedy nudny.trudny mógłby wziąć cały komplet, bo pojedyncza opcja z zaproponowych, to dla mało kogo będzie optymalna.

Ktoś kto potrafi rozsmieszyc i przyjaciel. Dobrze wiemy jak to się kończy. Statystki samobójstw chyba przytaczac nie trzeba big_smile.

-

1,862 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-05-17 13:56:51)

Odp: wiadomości na portalach randkowych
Burzowy napisał/a:

Ktoś kto potrafi rozsmieszyc i przyjaciel. Dobrze wiemy jak to się kończy. Statystki samobójstw chyba przytaczac nie trzeba big_smile.

Burzowy, może zbyt POWAŻNIE ;-) podchodzisz do relacji?
Przecież podobne poczucie humoru, umiejętność wywołania śmiechu i radości, to jedna z najbardziej pożądanych cech u partnera.
A w ogóle spotkałeś się kiedyś z sytuacją, że ludzie żyli wspólnie w jakimś dłuższym związku i byli szczęśliwi z sobą (szczęście jest tutaj ważną zmienną), jeśli się z sobą nie przyjaźnili? Pooglądaj sobie pary dookoła siebie, ale takie, które są z sobą wiele lat.

1,863

Odp: wiadomości na portalach randkowych
MagdaLena1111 napisał/a:

A w ogóle spotkałeś się kiedyś z sytuacją, że ludzie żyli wspólnie w jakimś dłuższym związku i byli szczęśliwi z sobą (szczęście jest tutaj ważną zmienną), jeśli się z sobą nie przyjaźnili? Pooglądaj sobie pary dookoła siebie, ale takie, które są z sobą wiele lat.

Czasy się zmieniły, jeśli ktoś chce się przyjaźnić z kobietą to prędzej czy później trafi na rywala, który mu tą kobietę sprzątnie. Po za tym było tu sporo tematów, gdzie kobiety pisały że jakby facet zadziałał wcześniej to coś by z tego było, a teraz jest za późno dlatego trzeba być konkretnym.

1,864 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-05-17 14:02:18)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Oczywiście, ze tak. I najdłuższe związki tworzą te pary, gdzie facet ma pewnego rodzaju przewagę nad kobietą i nie ma jej za równą sobie. Ja bym powiedział, ze najszybciej się rozpadają te zwiazki, gdzie facet robi za przyjaciela, bo kobieta wtedy idzie do przeciwieństwa by mu splodzic potomstwo. Zatem może niech od przyjaźni będą koleżanki? To popatrz teraz Ty, ile razy facetowi udalo się cos zdziałać poprzez przyjazn z kobieta i ile razy musiał obserwować jak obracają ją ci, których interesuje wyłącznie jej ciało? No właśnie, a więc przyjaźni mówimy nie. Chyba, ze takiej wg standardow kobiet, czyli mamy coś tam wspólnego więc to na pewno przyjaźń.

-

1,865 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-05-17 14:08:03)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Dobrze Panowie, to Wy sobie bądźcie w związkach bez przyjażni, jak Wam to odpowiada. Przecież nie będę Was na siłę przekonywać :-D

Jeszcze podkreślę, że nie mówiłam o związku, w którym jedyne, co dwie osoby łączy to d)przyjaźń, bo wracając do postu Mystery_ego znaczenie ma a)namiętność (kochanek), b)partnerstwo i hm..c)umiejętność poprawiania sobie nawzajem nastroju

1,866 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-05-17 14:10:33)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Tylko to nie my wybieramy związki bez przyjaźni Magdaleno. To przystosowanie się do warunków.

PS Badacze twierdzą, ze kobiety odrzuca widok słabego/uzalajacego się faceta. A jednak przyjaźń jest nie tylko od dzielenia się radością. Jak widzisz Twoje plemie po prostu woli popęd and zasoby, hehe.

-

1,867

Odp: wiadomości na portalach randkowych
Burzowy napisał/a:

Tylko to nie my wybieramy związki bez przyjaźni Magdaleno. To przystosowanie się do warunków.

PS Badacze twierdzą, ze kobiety odrzuca widok słabego/uzalajacego się faceta. A jednak przyjaźń jest nie tylko od dzielenia się radością. Jak widzisz Twoje plemie po prostu woli popęd and zasoby, hehe.

Po co antagonizować kobiety i mężczyzn? Są różnice międzypłciowe, ale są też wewnątrzpłciowe, więc w tym bogactwie znajdziesz to, czego szukasz. A jakoś tak już jest, że znajduje się to, wokół czego krążą myśli, więc uważaj na to, co Ci chodzi po głowie ;-)

1,868

Odp: wiadomości na portalach randkowych
Burzowy napisał/a:

Tylko to nie my wybieramy związki bez przyjaźni Magdaleno. To przystosowanie się do warunków.

Dokładnie. Fajne kobiety nigdy nie są same. Jak skończy jeden związek to zaraz zaczyna następny i niby kiedy ma tworzyć relacje zaczynającą się od przyjaźni?

1,869 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-05-17 14:19:46)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Oj z tym myśleniem to bym nie szalał, bo jest mnóstwo badań, które temu zaprzeczają. U mnie totalnie się to nie sprawdziło na przestrzeni lat i zwyczajnie nie wierzę. Jedyne co może mieć wpływ na nasze życie to ciężka praca i przypadek. Są różnice wewnątrzplciowe, ale to nie w bogactwie się szuka, tylko raczej w biedzie, taki klimat XXI.

Edit: Mystery ma rację, gdzie te przyjaźnie skoro kobiety kończąc 18 lat potem do końca życia nie są same w ogole i zmieniają facetów jak rękawiczki smile? I nie ma tu wyjątków.
Edit2: Ja jestem osoba, ktora dosc łatwo nawiązuje przyjaźnie, ale jezeli o kobiety efekt końcowy zawsze był zly big_smile.

-

1,870

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Ech...grochem o ścianę :-P

Posty [ 1,816 do 1,870 z 4,150 ]

Strony Poprzednia 1 32 33 34 35 36 76 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018