Niestabilny związek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Niestabilny związek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Niestabilny związek

Witajcie.
jakiś czas temu poznałem przez internet 3 lata młodszą od siebie kobietę (ja mam 33 lata, ona 30). Spotkaliśmy się kilka razy, bardzo ją polubiłem i całowaliśmy się. Wydaje mi się, że ona również jest mną zainteresowana. I nagle w pewnym momencie przestaje się odzywać, tłumacząc że to dla niej za szybko i że sama nie wie czego chcę. Zabolało mnie to i zaskoczyło, bo zacząłem się angażować, ale uznałem że nic na siłę.
Podziękowaliśmy sobie za fajne chwile spędzone razem. Teraz po jakimś tygodniu dziewczyna odezwała się ponownie, że przemyślała sprawę i chciała by się zaprzyjaźnić, zobaczyć co z tego wyjdzie dalej,że potrzebuje czasu.

Szczerze mówiąc mam trochę mieszane uczucia. Z jednej strony się ucieszyłem, ale z drugiej taka postawa mnie irytuje. Kilkukrotnie angażowałem się w związki gdzie kobiety też miały wątpliwości, nie były pewne a potem kończyło się to rozstaniem z ich strony. Mnie to kosztowało sporo nerwów i energii, bo martwiłem się taką sytuacją, starałem jakoś do nich dopasować, a ciągle było coś nie halo.
Nie wiem czy w tym przypadku lepiej starać się zrozumieć tą osobę, czy jeżeli już na tak początkowym etapie są takie akcje - zrezygnować z dalszej znajomości. Może to próżne - ale bardzo sobie cenię spokój i komfort psychiczny, wykonuje taką pracę że stresu ma zdecydowanie pod dostatkiem

Co myślicie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niestabilny związek

Czy ty wogole coś o niej wiesz? Czemu nie chciała?
Najpierw robi, potem myśli. Jeśli Ci się podoba, daj temu szanse, ale jak jej się po raz kolejny "zawiesi" system, odpuść.

Say What You Mean, Mean What You Say

3

Odp: Niestabilny związek

Niezdecydowana, albo lubi gierki.
Tak czy tak, moim zdaniem nie warto.

4

Odp: Niestabilny związek

Jeżeli szukasz i oczekujesz związku z tą kobietą typu "do grobowej deski '' i "na zawsze to sobie" odpuść ona ma prawo nie być pewna ,gotowa, niezdecydowana a jak chcesz doświadczyć tego co się stanie bez jakiś szczególnych oczekiwań to czemu nie. Spokojnie i spontanicznie nie koniecznie tylko i wyłącznie precyzyjny plan będzie tu na miejscu.Nie daj sobą powodować choć wiem że to trudne.

Choć to szaleństwo,
lecz jest w nim metoda

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Niestabilny związek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018