Brak kontaktu przez tydzień - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Brak kontaktu przez tydzień

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Brak kontaktu przez tydzień

Bez zbędnych wstępów, sytuacja ma się tak; kilka miesięcy temu przez mojego kolegę poznałam faceta, wpadł mi w oko ale nic poza tym. Spotkaliśmy się potem na urodzinach tego kolegi, pech chciał, że oboje trochę wypiliśmy i skończyło się na tym, że się wtedy całowaliśmy... Żadne z nas po tamtym incydencie nie nawiązało kontaktu, dla mnie nie było tematu. Minęło trochę czasu i któregoś wieczoru dostałam od tego faceta smsa, najpierw pod pretekstem czy nie wiem przypadkiem co się dzieje z tym naszym kolegą bo on nie może się do niego dodzwonić (a skąd niby miałabym to wiedzieć?) a kończąc na tym, że chciał mnie gdzieś zaprosić. Nie miałam na to żadnej ochoty ale nie potrafię wprost odmówić, więc napisałam, że nie wiem i musi mnie przekonać (tak, wiem, bardzo chamsko z mojej strony). Odpowiedź była taka, że się postara. Okej. Minęły dwa tygodnie - bez słowa. Nie przeszkadzało mi to ale któregoś dnia sobie o tym napisałam i chyba z nudów napisałam do niego z pytaniem czy zmienił zdanie, odpisał że tak szybko się nie poddaje ale jest chory, nie wnikam czy to prawda czy nie, zaczęliśmy pisać i trwało to cały weekend, po czym stwierdziłam, że naprawdę fajnie mi się z nim gada i głupio zrobiłam nie zgadzając się na początku na spotkanie. W poniedziałek rano przed pracą wymieniliśmy ostatnie smsy, no i cóż.. minął tydzień, cisza. Trochę mnie to zbiło z tropu, nie wiem o co właściwie chodzi. Nie chcę znowu do niego pisać skoro on nie widzi takiej potrzeby a z drugiej strony nie rozumiem jaki jest jego cel w tym wszystkim i czy to w ogóle było na poważnie czy tylko szukał chwilowej rozrywki.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak kontaktu przez tydzień

Jak ja nie lubię takich niejasnych sytuacji.
Jakie były Wasze ostatnie smsy do siebie?
Bo to równie ważne, jak to ile on ma lat?
Ciężko stwierdzić i doradzić jak ma się tak szczątkowe informacje. 

3

Odp: Brak kontaktu przez tydzień
angelika14p napisał/a:

więc napisałam, że nie wiem i musi mnie przekonać (tak, wiem, bardzo chamsko z mojej strony)

To nie było chamskie, ja bym to odebrał jako zaproszenie do gry.

Facet może mieć teraz inną znajomą na innym poziomie znajomości, raczej wyższym, dlatego odwleka, zostawiając sobie opcję rezerwową. Nie ma na co się obrażać, kobiety robią tak samo. :-)

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Brak kontaktu przez tydzień

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018