Kłamca - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kłamca

Witam. Jak to w życiu bywa, każdy związek ma swoje wzloty i upadki. Teraz myślę, że niżej już chyba nie można się znaleźć. Nie mogę pogodzić się z tym, że mam tak zakłamanego męża. Gdy wychodzi na światło dzienne jego kłamstwo to dostaje szału, wyzywa mnie i poniża. Jak się uspokoi to zaczyna wymyślać bzdurne wytłumaczenia. Kiedyś wierzyłam we wszystko co mówił teraz chyba oprzytomnialam. Od jakiegoś czasu miał kolejną przyjaciółkę i twierdził, że rozmawiają tylko o alkoholizmie(nie pije już od paru lat). Ktoś zaczął na Messenger wysyłać mi wiadomości, że mam się usunąć z życia męża, bo tego pożałuje. On oczywiście uparcie twierdził, że nigdy nic na temat małżeństwa nie pisał do niej. Poza tym to bardzo skrzywdzona kobieta i nie zrobiłaby czegoś takiego. Przychodziło więcej tych wiadomości. Zaczął mi wmawiać, że może ktoś nam podsłuch założył. Wyobrazacie sobie. Ja jeszcze ze 3lata temu bym uwierzyła. Teraz patrzę z politowaniem. Czuję się tak strasznie samotna. Nie mam z kim pogadać,bo nie mam nawet 1 koleżanki. Wszystkie chciały dla mnie źle. Z rodziną też prawie się nie widuje, bo mąż nikogo nie lubi. Nie wiem jak poradzić sobie z tym kłamczuchem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kłamca

Kłamczuch to mi się kojarzy z dzieckiem, który koloryzuje i wymyśla tongue A nie z mężczyzną, który z premedytacją Cię oszukuje i poniża. Dlaczego się z nim nie rozwiedziesz?

J?habite w Warszawie gdzie każdy ma jakiś projekt,
Lecz żaden się nie skończy i żaden nie trafi w obieg
Odp: Kłamca

Dokładnie. Żaden kłamca tylko oszust i bezczelny typ! Po tytule sobie pomyślałam „eee, oni już tak mają”. Ale tu jakieś brzydkie wiadomości dostajesz, czujesz się osamotniona... co można innego o tym pomyśleć? Jeszcze z mordą wyskakuje, patrzcie go. Mój były jest kłamczuchem, trochę prawdy trochę kłamstwa i taki koktajl sobie robił ale jak go nakryłam to spokojnie się tłumaczył, i albo dalej kłamał albo się przyznawał ale z mordą nie wyskakiwał. Masz pomysł dlaczego on tak reaguje?

Odp: Kłamca

Przede wszystkim odnów kontakt z rodziną. Co z tego, że on ich nie lubi? To niech nie jeździ. Mój były też mnie od rodziny mocno odciął i doszło do tego, że po zerwaniu - gdy zaczęłam na nowo pojawiać się na wszystkich imieninach itp. - czułam się wśród najbliższych mi osób obco. Minęły ponad 3 lata, a ja nadal nie czuję się do końca swobodnie. Jeśli masz normalną, fajną rodzinę, to nie pozwól, by on ograniczał Wasze relacje.
To raz.
Dwa: w żadne przyjaciółeczki nie wierz, tym bardziej, jeśli nagle się pojawiają znikąd. Poznawanie nowych ludzi to normalna sprawa, ale jeśli każda kolejna z automatu jest "przyjaciółką"... To na pewno ma związek z tymi wiadomościami, które otrzymujesz na Messengerze. Jeśli Tobie chrzani bzdury, to pomyśl sobie, co im musi wciskać. Widocznie się któraś poczuła, żeby uratować biednego misia. Nie twierdzę, że od razu Cię zdradza, ale możliwe, że lubi być w centrum uwagi kobiet.
Trzy: odnów kontakt ze starymi znajomymi, zacieśnij więzi z obecnymi lub znajdź nowe, własne towarzystwo, żebyś miała wsparcie i w razie czego nie została sama sobie.

Mój były był mitomanem i też nierzadko dochodziło do awantur. Tylko raz (w ciągu 7 lat) przyznał się przede mną do kłamstwa, mimo że miałam niezbite dowody. Jeśli Twój mąż to również mitoman - a dużo na to wskazuje - to miej świadomość, że on jest nie do wyleczenia.

Zabiję się z miłości do ciebie. Gdybym kochała siebie, zabiłabym ciebie.

5 Ostatnio edytowany przez Me (2019-03-09 02:04:28)

Odp: Kłamca

no dobra, jest zerem. To co, kopa w dupe. No bo co, obiad mu zrobisz? itp? wiesz jak jest, masz zażyłe kontakty z g, może czas wyjść z g? wiesz, jak chodzisz z g pod butem to cuchnie, Już nie chodzi o to że Ty brzydko pachniesz, bo dbasz o higienę, ale wiesz jak to jest mieć g pod butem? snuje się.... każdy kto Cię spotyka czuje to g pod podeszwą... A Ty nie czujesz jak Ci się spod buta snuje? udajesz:) ale Twoje nozdrza więdną:)  i jak tu wyjśc do ludzi jak cuchniesz? może trzeba posprzątać i g w kiblu spuścić? papa

Odp: Kłamca

Te wiadomości z groźbami można zgłosić na policję jako stalking. Szybko dojdą od kogo.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018