Emocjonalna huśtawka w związku - czy warto walczyć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Emocjonalna huśtawka w związku - czy warto walczyć?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 40 z 40 ]

39

Odp: Emocjonalna huśtawka w związku - czy warto walczyć?

cześć, na początku chciałabym napisać że bardzo Ci współczuję tej całej sytuacji w której znalazłaś się z synkiem.. z tego co napisałaś to twój już były partner ma ogromne problemy ze sobą, swoją psychiką i według mnie nie nadaje się na partnera a już na pewno nie na ojca. nie zamartwiaj się bo dobrze postępujesz odcinając się od niego, a rodzina i znajomi zawsze widzą tylko mały fragment obrazu a radzą jakby znali wasze życie od podszewki, więc nie patrz na nich i ich zdanie bo nie jest ono obiektywne. teraz on twierdzi, że tęskni i chce wrócić ale moim zdaniem po jego powrocie nic by się nie zmieniło- dalej by ranił Ciebie i Twojego synka. pomyśl o tym w szerszej perspektywie czasu, czy to jest ktoś z kim chcesz spędzić swoje JEDYNE życie? przesiedzieć je w smutku i zamartwieniach o człowieka na którym nie możesz polegać? znasz już odpowiedź na to pytanie, więc rób swoje i żyj szczęśliwie, bo drugiego życia nie będziesz miała, ani czasu też nie cofniesz.
sama nie raz zadaje sobie to pytanie 'czy tak chcę przeżyć swoje życie?' i chociaż Tobie próbuje coś doradzić to sama sobie nie umiem na nie odpowiedzieć.. mam nadzieję, że wszystko się u Was ułoży i będziesz szczęśliwa że swoim małym mężczyzna - bez dużego chłopca z problemami wink

Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie. - Jan Paweł II
Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez Me (2019-03-09 00:39:36)

Odp: Emocjonalna huśtawka w związku - czy warto walczyć?

Dziewczyno, to naprawdę wstrząsające co piszesz. Działaj, nie ustawaj, uderz się kilka razy po twarzy dla oprzytomnienia. To szokujące, dlaczego w tym trwałaś, zmień to konsekwentie. Pomijając że ty za to płacisz psychicznie i fizycznie, to Twój syn doznaje totalnej dewastacji, jego słowa ktore zacytowałaś na jego powrót są wstrząsające!!! Czytałaś o popularnym temacie Majkela Dzeksona potwora? dlaczego dewastujesz swoje i syna zdrowie???? Piuerdziel gadki starych dewotek mowiących że trza Ci chłopa a synowi ojca, chcesz ojaca Majkela??? ten typ jest PRZERAŻAJĄCY. Dawno nie słyszałam niczego tak wstrzajsacego choć tematy nie są mi obce. Po co Ci psychiczny pedofil, brudas, śmierdziel który dewastuje Ciebie a PRZEDE WSZYSTKIM TWOJE DZIECKO KTÓRE I TAK JUŻ DUŻO PRZESZŁO??? Jeśli nie dla siebie miej litość dla swojego syna, wiesz co on po tym wszystkim może robić kobietom? biada im. Sprzedaj to mieszkanie nawet poniżej wartości, ukryjcie się, zmień numery maile itp prace nawet nie dla siebie, sprowadziłaś życie, podjęłaś zobowiąznie na zawsze, nie masz prawa tak krzywdzić syna.
Trzymaj się i działaj!
Edit: sam fakt co przezywa to biedne i tak już wcześniej skrzywdzone dziecko mimo że jesteście "gdzieś tam" nie pozwoli mi spać kilka nocy. Błagam Cię matko, jeśli siebie masz gdzieś, nie skazuj dziecka na WIECZNE NIESZCZĘŚCIE! Może jeszcze jest szansa zminimalizować skutki Twoich fatalnych wyborów za dwoje, w tym niewinna istotę która krzyczy że nie chce tego!!!

Posty [ 39 do 40 z 40 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Emocjonalna huśtawka w związku - czy warto walczyć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018